Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ikropka

ikropka

#6832764 Napisano: 21.12.2021 23:09:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Heineken (jak co roku) nie dał mi piwaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6832688 Napisano: 21.12.2021 16:05:37 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Przed chwilą Jager z pierwszego etapu, kurier DPD Wyświetl w wątku >>

ikropka

#6832343 Napisano: 20.12.2021 12:28:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sweety162 napisał(a):

Czy prince polo do wszystkich już wysłało wygrane 100 zł? moja wygrana z 28.10 jeszcze nie dotarła 

Ja też czekam. Wyświetl w wątku >>
1 sweety162 0

ikropka

#6832120 Napisano: 18.12.2021 13:09:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

giti napisał(a):

jest aktualnie jakis konkurs gdzie trzeba zakupic jakas butelke whysky tudziez innego mocnego alkoholu ? emotka

tullamore?

Johnnie Walker Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6831031 Napisano: 14.12.2021 19:13:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
diabkate napisał(a):

ikropka napisał(a):

diabkate napisał(a):

ikropka napisał(a):

deva napisał(a):

diabkate napisał(a):

deva napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Czy Coca Cola ma obecnie jakis konkurs, w którym się kody wysyla spod nakrętek? Pytam bo mama kupila Coca colę i tam jest jakiś kod. Oprócz tego jest napisane o jakiejś promocji skanuj i wygrywaj.probowalam zeskanować ten kod, ale nie odeslalo mnie do żadnej strony.

to loteria:https://www.e-kon...t#.Ybh0Z1ndiM8trzeba ściągnąć aplikację i wpisywać te kody emotka

Czytałam, że były miśki XXL do wygrania, w tym tygodniu chyba swetry, bo w wykreślance taki wyraz znalazłam, a to była podpowiedź, jakie nagrody teraz można znaleźć. Ogólnie pije hurtowe ilości coli, ale jeszcze nic nie udało mi się trafić.

też piję spore ilości coli i nic...

A ja w tym roku po raz pierwszy trafiłam. Dziś kurier przywiózł Mystery Box.

I co było w środku?emotka

Misiek XXL, 4xCola Zero 500 ml, 6 szklanek Cola, jakaś kurtyna świetlna, projektor gwiazdek zewnętrzny, projektor pokojowy ze światełkami, łańcuch świetlny w kształcie butelek Coli, suszony cynamon i suszone pomarańcze.

E, to zaraz otworze wszystkie butelki coli, jakie mam. emotka Ostatnio się zastanawiałam, czy to ma jakieś znaczenie, czy wpisuje się hurtem te kody i hurtem wykorzystuje czy jednym też można trafić.

Ja trafiłam za 4 razem. Mąż wpisał ponad 40 i nic. Loteria. Wyświetl w wątku >>
2 diabkate, ZetZ 0

ikropka

#6831027 Napisano: 14.12.2021 19:09:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
diabkate napisał(a):

ikropka napisał(a):

deva napisał(a):

diabkate napisał(a):

deva napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Czy Coca Cola ma obecnie jakis konkurs, w którym się kody wysyla spod nakrętek? Pytam bo mama kupila Coca colę i tam jest jakiś kod. Oprócz tego jest napisane o jakiejś promocji skanuj i wygrywaj.probowalam zeskanować ten kod, ale nie odeslalo mnie do żadnej strony.

to loteria:https://www.e-kon...t#.Ybh0Z1ndiM8trzeba ściągnąć aplikację i wpisywać te kody emotka

Czytałam, że były miśki XXL do wygrania, w tym tygodniu chyba swetry, bo w wykreślance taki wyraz znalazłam, a to była podpowiedź, jakie nagrody teraz można znaleźć. Ogólnie pije hurtowe ilości coli, ale jeszcze nic nie udało mi się trafić.

też piję spore ilości coli i nic...

A ja w tym roku po raz pierwszy trafiłam. Dziś kurier przywiózł Mystery Box.

I co było w środku?emotka

Misiek XXL, 4xCola Zero 500 ml, 6 szklanek Cola, jakaś kurtyna świetlna, projektor gwiazdek zewnętrzny, projektor pokojowy ze światełkami, łańcuch świetlny w kształcie butelek Coli, suszony cynamon i suszone pomarańcze. Wyświetl w wątku >>

ikropka

#6830933 Napisano: 14.12.2021 14:24:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

deva napisał(a):

diabkate napisał(a):

deva napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Czy Coca Cola ma obecnie jakis konkurs, w którym się kody wysyla spod nakrętek? Pytam bo mama kupila Coca colę i tam jest jakiś kod. Oprócz tego jest napisane o jakiejś promocji skanuj i wygrywaj.probowalam zeskanować ten kod, ale nie odeslalo mnie do żadnej strony.

to loteria:https://www.e-kon...t#.Ybh0Z1ndiM8trzeba ściągnąć aplikację i wpisywać te kody emotka

Czytałam, że były miśki XXL do wygrania, w tym tygodniu chyba swetry, bo w wykreślance taki wyraz znalazłam, a to była podpowiedź, jakie nagrody teraz można znaleźć. Ogólnie pije hurtowe ilości coli, ale jeszcze nic nie udało mi się trafić.

też piję spore ilości coli i nic...

Prędzej samemu się będzie XXL, niż się wygra „Misia XXL” emotka

3/4 pudła Mystery Box zajmuje ten piekielny misiek Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6830920 Napisano: 14.12.2021 14:06:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

diabkate napisał(a):

deva napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Czy Coca Cola ma obecnie jakis konkurs, w którym się kody wysyla spod nakrętek? Pytam bo mama kupila Coca colę i tam jest jakiś kod. Oprócz tego jest napisane o jakiejś promocji skanuj i wygrywaj.probowalam zeskanować ten kod, ale nie odeslalo mnie do żadnej strony.

to loteria:https://www.e-kon...t#.Ybh0Z1ndiM8trzeba ściągnąć aplikację i wpisywać te kody emotka

Czytałam, że były miśki XXL do wygrania, w tym tygodniu chyba swetry, bo w wykreślance taki wyraz znalazłam, a to była podpowiedź, jakie nagrody teraz można znaleźć. Ogólnie pije hurtowe ilości coli, ale jeszcze nic nie udało mi się trafić.

też piję spore ilości coli i nic...

A ja w tym roku po raz pierwszy trafiłam. Dziś kurier przywiózł Mystery Box. Wyświetl w wątku >>
1 deva 0

ikropka

#6830875 Napisano: 14.12.2021 11:01:59 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Mystery Box od Coli - Inpost Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

ikropka

ikropka

#6829995 Napisano: 10.12.2021 14:31:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stoonooga napisał(a):

ikropka napisał(a):

czy odsyłacie zdjęcie paragonu do Jagera? Nie ma wyników na stronie więc nie wiem który wygrał.

W mailu o wygranej nie proszą o paragon więc też nie wiem co mam robić. 

w regulaminie jest zdjęcie paragonu, tu nie proszą. Czy w formularzu dodawało się fotkę czy tylko numer bo nie pamiętam? Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6829932 Napisano: 10.12.2021 13:28:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy odsyłacie zdjęcie paragonu do Jagera? Nie ma wyników na stronie więc nie wiem który wygrał. Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6829923 Napisano: 10.12.2021 13:15:10 w moje dzisiejsze wygrane :)

ikropka

#6829787 Napisano: 10.12.2021 11:08:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 0

ikropka

#6827944 Napisano: 04.12.2021 00:39:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Natie77 napisał(a):

Czy komuś udało się zarejestrować na stronie, na której organizowany jest najnowszy konkurs Pringles? Od dwóch dni próbuje z różnych przeglądarek przez to przejść i niestety nie udaje się...

Oni czasem tak mają emotka Wiesza się i kręci i kręci. Czasem udaje się w explorerze. Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6827943 Napisano: 04.12.2021 00:33:03 w moje dzisiejsze wygrane :)
2xkawiarka i 20 do Allegro z Nivea men Wyświetl w wątku >>

ikropka

#6827307 Napisano: 01.12.2021 19:27:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
słabo zaczyna się ten grudzień emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6826969 Napisano: 30.11.2021 22:22:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kończmy już ten żałosny listopad. Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6826682 Napisano: 30.11.2021 10:34:42 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
baxter napisał(a):

Czy wysyłali juz kody do Zalando z Loterii "Wygrana w twoim stylu" Carrefour?https://www.e-kon...woim-stylu-carrefour

A z Liptona https://www.e-kon...zas-nagrody-lipton  ?
Dostałam tylko 10 dzbanek i dalej cisza, czekam jeszcze na kolejne dzbanki, szklanki, termosy

I jeszcze jedno, jakis czas temu czytałam, że ktoś dostał juz zestaw Syoss z konku  https://www.e-kon...syoss-wygraj-kreacje
czy jeszcze ktoś czeka czy tylko ja?

Z Liptona nie dostałam jeszcze nic emotka Wyświetl w wątku >>
1 baxter 0

ikropka

#6826378 Napisano: 29.11.2021 11:13:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olivkap napisał(a):

babska.reaktywacja napisał(a):

czy ktoś dostał już info organizacyjne o pociągu Tyskiego? W mailu coś było, że dadzą znać tydzień przed i u mnie cisza. A wg poczty polskiej paragony doszły. 

Nic nie wiadomo. Mam nadzieję, że dzisiaj wyślą rozkład i program wyjazdu.

też czekam. Odjazd 4 grudnia. Wyświetl w wątku >>
1 olivkap 0