Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika estrelitta

estrelitta

#6079161 Napisano: 23.09.2015 12:05:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

bethan napisał(a):

joan napisał(a):

Niech cierpią - mogli gdzieś przy formularzu zaznaczyć, o który numer im chodzi. 


Mogli. Ale zrobili to tylko w regulaminie. 
A tu nagle masowy lament i złorzeczenie. Wkurzenie rozumiem (własnym gapiostwem), pretensji - nie.


Jakieś pomieszanie zmysłów nastąpiło przez tego Wedla, aż trudno uwierzyć, że tylu konkursowiczów się pomyliło emotka Widocznie za duży poziom czekoladowego cukru we krwi emotka

Oż to to ... dobrze powiedziane Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#6079020 Napisano: 23.09.2015 10:08:06 w Biedronka
Ja przez tę Biedrę zwariuję. Mój mąż już się tak nakręcił Wedlem, że aż wczoraj stworzył swoje pierwsze dzieło na konkurs. Kurcze mam w domu konkurenta emotka Będą jajca jak On tym jednym zgłoszeniem trafi Juke'a emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#6078339 Napisano: 22.09.2015 11:35:02 w Paragony
Mam paragon Lasting impressions Makro emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#6078320 Napisano: 22.09.2015 11:12:40 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Czas się wpisać, bo niemoc straszna mnie dopadła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#6077897 Napisano: 21.09.2015 19:26:12 w SZUKAM....
Z jakich dni informowala Naleczowianka?  Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#6077354 Napisano: 21.09.2015 09:47:20 w Biedronka

estrelitta

#6077352 Napisano: 21.09.2015 09:42:49 w Biedronka
aniolka2310 napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

emotka Dobre z tą netią
Czy w Biedronce widział ktoś krakersy na konkurs moc nagród?

Tak emotka  U mnie cały kosz krakersików emotka

Jakie krakersy? Coś przeoczyłam... powiedzcie, bo na Cheetosy to już patrzeć nie mogę Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#6076562 Napisano: 18.09.2015 20:28:45 w Zakupy na konkursy - usługi
Zbieram zamówienia na konkurs Lipton w ABC. Jadę jutro w południe emotka Zapraszam na PW Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

estrelitta

#6075633 Napisano: 17.09.2015 15:59:09 w Czy informują/ informowali?
Informowali już  z tego konka Maybelline? https://www.e-kon...ek.html#.VfrGSH2McSE Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

estrelitta

#6074678 Napisano: 16.09.2015 15:25:55 w Biedronka
0 0

estrelitta

#6074636 Napisano: 16.09.2015 14:53:49 w Biedronka
wiesia30 napisał(a):

szczupak napisał(a):

renatak0 napisał(a):

asante napisał(a):

taalvikki napisał(a):

trampek napisał(a):

a w biedronce trzeba pisac o zakupionym produkcie emotka ?


moim zdaniem z polecenia i regulaminu jasno wynika, że można o jakimkolwiek, byle był to produkt z tych konkursowych. owszem, jest napisane "wymyśl hasło dla produktu konkursowego, kupionego w biedronce", ale nigdzie nie jest napisane, że produkt ten musi być kupiony konkretnie tym razem, kiedy zgłaszasz się do konkursu.  :)

O logiko ludzka emotka  W regulaminie jest mowa o produkcie zakupionym w Biedronce, na jakiej podstawie twierdzisz, ze można ten produkt kupić kiedykolwiek i jak to udowodnisz, ze na święta go kupisz? Oprócz tego była mowa o tym "dylemacie' i w agencji powiedziano, że należy pisać o produkcie z paragonu. Ja wiem, że zawsze piszesz "swoje zdanie", ale w przypadku konkursów akurat regulamin jest zdecydowanie ważniejszy od czyjegoś zdania emotka

ładnie to mi parę stówek przepadnie...znowu nie dozytałam regulaminu pisałam o produktach z listy, niekoniecznie o tych z paragonu

przecież  z nr paragonu nie wyczytają co akurat kupiłaś

ja osobiście pytałam i dostałam odpowiedź,że tylko te produkty, które są na paragonie

Ludzie, przecież oni tego nie sprawdzą Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#6074398 Napisano: 16.09.2015 11:06:57 w Biedronka
kadett33 napisał(a):

brudny napisał(a):

magdalena1020 napisał(a):

W ulotce od jutra jest żel Persil 2,19l na 30 prań za 19.99zł

podrzućcie link proszę emotka

http://www.biedro...zetka-promocyjna.php

konkurs Wedla się zaczyna a Milka w promocji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#6072926 Napisano: 14.09.2015 15:56:36 w Biedronka
Smsy o pralkach macie z jednej godziny czy ślą na raty? Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#6072353 Napisano: 13.09.2015 21:26:22 w Biedronka
luko922 napisał(a):

No to świetnie, że się dobrze bawicie emotka  Ja się też świetnie bawię wysyłając prawie identyczne hasła i KOMPLETNIE nie widzę w tym nic złego. Ale z tego co widzę, to chyba pójdę do piekła 

Mnie też się wydaje, że już po dwudziestu hasłach piszę jedno i to samo  Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#6072350 Napisano: 13.09.2015 21:23:58 w Biedronka
mama2006 napisał(a):

mia napisał(a):

Moja wizyta w Biedronce.

Pierwsza myśl: "O kur...,znów ta sama kasjerka..". Druga: "Ludzi brak, trzeba szybko działać." W oczach kasjerki w momencie, gdy ciskam na taśmę sześć paczek Cheetosów pojawia się błysk rozpoznania i zniechęcenia. "Dzień dobry (szeroki wyszczerz). Pani już wie co i jak prawda? (drugi wyszczerz) To ja tylko skoczę po Liptony i już może pani kasować." Walczę z cholerną zgrzewką i kątem oka widzę, że przy kasie zaczyna się ustawiać ogonek. A kij tam, w sumie wszystko jedno, Lemon czy Green. Zgarniam w podołek 6 butelek, ciskam na ladę i z porozumiewawczym uśmiechem rozkładam kasjerce na taśmie parkami. No to lecimy. Wysypuję cały bilon na kasę, żeby kasjerka sobie mogła sama szybko brać i sobie wydawać, i tak dalej. Mąż odsuwa się na trzy metry ode mnie i z ogromnym zainteresowaniem ogląda jakieś sadzonki. Kolejka przygląda się z niejaką ciekawością. "X, chodźże tu pomóż mi pakować!" drę się do męża. Mąż zbliża z miną, jakby przeżuwał szczura i rzuca dowcipem w kierunku kasjerki:"No, a miałem się zamiar do niej nie przyznawać!". Niestety pani nie reaguje perlistym chichotem, mierzy nas zimnym spojrzeniem, i zamaszyście wyrywa z kasy ostatni, szósty paragon. "Dziękuję, do widzenia (wyszczerz)".
W domyśle... "Do jutra".

Kto się pod tym podpisze? emotka

hehehe, witam w klubie

Na szczęście mam 4 Biedry w drodze z pracy:-) 
Na szczęście nie jestem jeszcze aż tak rozpoznawalna, albo nie zdaję sobie z tego sprawy emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#6072038 Napisano: 12.09.2015 15:04:43 w Biedronka
brudny napisał(a):

mia napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Czy ktoś wygrał w mocy nagród numerem paragonu, poprzedzonym literami "nr"?
Bo chyba w kulki sobie z nami lecą, bo sami nie przewidzieli, że numery mogą się legalnie powtarzać.

Prawdopodobnie masz rację, ale im tego nie udowodnisz. emotka
Po prostu trzeba liczyć tylko na paragony "niewykorzystane", albo... robić zwrot do sklepu i kupować od nowa.emotka

po to samo wszedłem do tego wątku, żeby o to zapytać. Z mojego doświadczenia wynika, że biorą pod uwagę wyłącznie "nowe" paragony

Ja im zasugerowalam aby przełamać nr paragonu na systemowy, ale stwierdzili, że wystarczy dodać nr  Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#6071898 Napisano: 11.09.2015 22:12:51 w Biedronka
masza napisał(a):

estrelitta napisał(a):

W konkursie Moc nagród jeśli wygrało dziecko to oświadczenie wypisuje rodzic - ale podaje się mail i nr tel rodzica czy podany przy zgłoszeniu?

podany przy zgłoszeniu

Dziękuję masza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#6071895 Napisano: 11.09.2015 22:06:37 w Biedronka
W konkursie Moc nagród jeśli wygrało dziecko to oświadczenie wypisuje rodzic - ale podaje się mail i nr tel rodzica czy podany przy zgłoszeniu? Wyświetl w wątku >>
0 0