Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika estrelitta

estrelitta

#6083279 Napisano: 29.09.2015 09:25:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Co dziś  dostarcza kurier? Coś ma i zastanawiam się czy to czasem nie te kupony z Tesco ariel czy jakoś tak?

Do mnie dzwonił kurier Poczty - też czekam na Ariel Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#6082789 Napisano: 28.09.2015 14:16:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
To i ja sobie ponarzekam emotka Mizerny ten poniedziałek. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#6082590 Napisano: 28.09.2015 10:20:59 w Biedronka
olabas napisał(a):

a były już jakieś przelewy z Mocy Nagród?

jeszcze nie Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#6082533 Napisano: 28.09.2015 08:25:39 w Biedronka
krseta napisał(a):

czy z mocy nagród ktoś wysyła dokumenty np w 1 paczce więcej? na różne nazwiska?

tak Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#6082481 Napisano: 27.09.2015 22:15:01 w Biedronka
bartula napisał(a):

Wiem, że gdzieś  była o tym mowa, ale tyle tego jest w tym wątku, ze nie znalazłam. Czy na moc nagród wysyłacie pocztą? Nie widzę w regulaminie innej opcji (dopiero zaczynam z tym konkursem), chyba że jakaś pomroczność jasna

Tak, pocztą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#6082464 Napisano: 27.09.2015 21:32:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anika1989 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

jolajolanta napisał(a):

A ja wcale nie jestem taka pewna czy to jest uczciwe ze strony Albedo. Co jeżeli "przypadkiem "wszystkie auta przypadną osobom które wpisały zły nr i organizator będzie zmuszony zostawić je dla siebie? Moim zdaniem to było bardzo celowe zagranie .  Sprawdzałem  zwrotnego maila  w którym także widnieje nr paragonu a nie nr systemowy. Coś czuje ze organizator zgarnie spora pulę nagrod przez to zamieszanie. Wystarczyło w formularzu napisać nr systemowy- i dla jasności we zwrotnej wiadomości także. Skoro są dwa różne nr na paragonie i noszą dwie różne nazwy, różnią się ilością cyfr to po co w formularzu wymagać jednego a w regulaminie drugiego? Moim zdaniem to spisek i jeżeli nie ma rezerwy to każdy z Nas będzie poniesie straty. Nie mogą teraz odrzucić zgłoszeń ze złymi nr bo przecież zostały zakwalifikowane z innymi ,poprawnymi....Dla jasności nie usprawiedliwiam swojej głupoty bo nawet jeżeli fizycznie nie mogłam przeczytać regulaminu mogłam poprosić kogoś aby mi go skopiowal  i przesłał   w innym                 formacie niż pdf. q

Tylko, że jedni się pomylili a drudzy zdublowali sobie szansę na wygraną, grając na dwa numery. Albedo na pewno zepsuje sobie reputację tym konkursem, bo jaką decyzję nie podejmą to i tak będzie źle.

W takim wypadku regulamin mówi "Zastrzega się, że Uczestnik, który przesłał więcej niż jedno zgłoszenie może zostać zobligowany do przesłania wszystkich oryginalnych dowodów zakupu produktów
promocyjnych odpowiadających ilości dokonanych zgłoszeń poprzez formularz konkursowy.
Uczestnik, który nie będzie w stanie przesłać oryginalnych dowodów zakupów
odpowiadających ilości wysłanych formularzy konkursowych zostanie, po przeprowadzeniu
postępowania wyjaśniającego, wyeliminowany z Konkursu" 

Wszyscy powołują się na regulamin, a wygląda na to, że nie każdy przeczytał go w całości.

Tak, masz rację. Można wysłać nr par i nr syst. na dwie różne osoby - i o takich cyrkach tu słyszałąm. Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#6082432 Napisano: 27.09.2015 20:00:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jolajolanta napisał(a):

A ja wcale nie jestem taka pewna czy to jest uczciwe ze strony Albedo. Co jeżeli "przypadkiem "wszystkie auta przypadną osobom które wpisały zły nr i organizator będzie zmuszony zostawić je dla siebie? Moim zdaniem to było bardzo celowe zagranie .  Sprawdzałem  zwrotnego maila  w którym także widnieje nr paragonu a nie nr systemowy. Coś czuje ze organizator zgarnie spora pulę nagrod przez to zamieszanie. Wystarczyło w formularzu napisać nr systemowy- i dla jasności we zwrotnej wiadomości także. Skoro są dwa różne nr na paragonie i noszą dwie różne nazwy, różnią się ilością cyfr to po co w formularzu wymagać jednego a w regulaminie drugiego? Moim zdaniem to spisek i jeżeli nie ma rezerwy to każdy z Nas będzie poniesie straty. Nie mogą teraz odrzucić zgłoszeń ze złymi nr bo przecież zostały zakwalifikowane z innymi ,poprawnymi....Dla jasności nie usprawiedliwiam swojej głupoty bo nawet jeżeli fizycznie nie mogłam przeczytać regulaminu mogłam poprosić kogoś aby mi go skopiowal  i przesłał   w innym                 formacie niż pdf. q

Tylko, że jedni się pomylili a drudzy zdublowali sobie szansę na wygraną, grając na dwa numery. Albedo na pewno zepsuje sobie reputację tym konkursem, bo jaką decyzję nie podejmą to i tak będzie źle. Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#6082137 Napisano: 26.09.2015 21:23:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

beata21 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Haha, jedni będą pisać o tym, że zostali wprowadzeni w błąd i wysłali zły numer, a drudzy będą pisać, żeby nie uznawać błędnych numerów paragonów, bo było jasne, który podać. I taka walka jednych z drugimi, a wygra ALBEDO, które dziwnym trafem nie przewidziało rezerwy... Ten zapis z przejściem nagród na organizatora to największy regulaminowy absurd... 

moim zdaniem automatycznie odrzucą numery paragonów, które mają powyżej 4 cyfr
a jeśli chodzi o nagrody główne to wiem, że rzetelnie rozdają, choć czasem mają poślizg z wysyłką emotka

zgadzam się z powyższymi zdaniami emotka
edzia21 napisał(a):

beata21 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Haha, jedni będą pisać o tym, że zostali wprowadzeni w błąd i wysłali zły numer, a drudzy będą pisać, żeby nie uznawać błędnych numerów paragonów, bo było jasne, który podać. I taka walka jednych z drugimi, a wygra ALBEDO, które dziwnym trafem nie przewidziało rezerwy... Ten zapis z przejściem nagród na organizatora to największy regulaminowy absurd... 

moim zdaniem automatycznie odrzucą numery paragonów, które mają powyżej 4 cyfr
a jeśli chodzi o nagrody główne to wiem, że rzetelnie rozdają, choć czasem mają poślizg z wysyłką emotka

zgadzam się z powyższymi zdaniami emotka

Też tak mi się wydaje. Tyle co ludzi do nich dzwinilo z zapytaniem co mają zrobić jak podali nr paragonu a nie system. Wszystkich poinformowali aby wysłali zgłoszenie jeszcze raz z prawidłowym numerem - czyli będą weryfikować na wstępie. Bynajmniej powinni. Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#6081155 Napisano: 25.09.2015 12:45:36 w Biedronka
trampek napisał(a):

Kiedy mają informować z pralek III etap (persil)?

tydzień temu było info w piątek Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#6081124 Napisano: 25.09.2015 12:13:27 w Czy informują/ informowali?
1q1q1q napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Albedo z loterii Graal informowało?


"chyba"  nie

może Wedla "czytają" i zapomnieli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#6081068 Napisano: 25.09.2015 11:20:54 w Czy informują/ informowali?
Albedo z loterii Graal informowało? Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#6080518 Napisano: 24.09.2015 15:55:42 w Biedronka
renatak0 napisał(a):

Też tak nazywam mój udział "ciułaniem" emotka

Ja także emotka Mam nadzieję, że tym sposobem uciułam na drobny remoncik emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#6080255 Napisano: 24.09.2015 12:06:50 w Biedronka
ksantypa napisał(a):

lena5_1985 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

przez te cheetosy to mam tylko problem -gdzie to wszystko upychać a to dopiero półmetek konkursu

Mam ten sam problem. Za mało szafek w mieszkaniu!

nooo

Ja mam już cały bagażnik w samochodzie, bo już mi się ich nawet nie chce do domu wnosić Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#6080215 Napisano: 24.09.2015 11:43:47 w Biedronka
mahuska napisał(a):

Kto wozi walizki Leonowe??

DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#6080045 Napisano: 24.09.2015 09:48:07 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Walizka  Leona emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#6079725 Napisano: 23.09.2015 20:21:02 w Paragony
Sprzedam paragon Disney Biedronka.Pw  Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#6079403 Napisano: 23.09.2015 15:11:47 w Biedronka
izak1000 napisał(a):

endzi1984 napisał(a):

jest regulamin nowego konkursu http://akon-mp.pl...luksus_regulamin.pdf

i znów konkurs bez nr paragonu......

Ale dali doopy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#6079277 Napisano: 23.09.2015 13:29:59 w Czy informują/ informowali?
A Smolar informował z loterii Lewiatana? Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#6079205 Napisano: 23.09.2015 12:42:31 w Biedronka
aurorcia napisał(a):

Ja mam całkowity ban, więc chyba przerwę robię z mocą...

Podobnie jak ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#6079166 Napisano: 23.09.2015 12:13:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wygram coś w końcu czy nie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0