Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika estrelitta

estrelitta

#7194222 Napisano: 24.07.2024 20:56:37 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Oddam bilety na Smolastego za 6 kodów Kozel Żabka emotka Wyświetl w wątku >>

estrelitta

#7193905 Napisano: 23.07.2024 18:17:20 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

estrelitta napisał(a):

psotka napisał(a):

Czyli cala ta szopka kreci sie o wyggrany iphone?

A co iphony rosną w ogródkach? Nie ma znaczenia czy auto, telefon czy bon na 100 zł.
Kończąc nasze dwudniowe rozważania i dziękując Wam za wsparcie i dobre rady informuję,  iż kolega odezwał się do mnie mailowo a także odesłał wymagane dokumenty do agencji, za co mu tu na forum bardzo dziękuję. Pozdrawiam!

Połowa forum obrzuciła chłopaka gó***, Ty sama wyzywałaś go od złodziei, raczej mało kto już będzie korzystał z jego usług, wiec może warto byłoby teraz wyjaśnić w czym tkwił problem i oczyścić jego imię? Chyba, ze na to nie zasługuje i nadal uważasz ze jest złodziejem i nie warto korzystać z jego usług?

Ja pisałam w czym jest problem. Noe odpowiadał na moje wiadomości,  nie odbierał telefonów,  gdy ludzie pytali go o mnie ucinał wątek. Napisał tu powyżej, że komunikowalam się z nim jak tylko chciałam paragon.  Do tej pory nie poruszył ani tu ani na priv tematu. Pionasowi także nie odpowiedzial.  Napisał dziś do mnie maila, żebym podała dane do wysyłki opłaciła sobie znaczek- co uczyniłam. I tyle. Bez slowa wyjaśnień co uwazam, ze i mi jak i Wam sie należą. Sam oczyścić sie z tego gów.. nie chce, a ma szane. Do tej pory sama nie wiem w czym jest problem a z jego usług na pewno już nie skorzystam.  A Ty rób jak uważasz. Jak chcesz sie bujać jak ja przez kilka dni prosząc,  grożąc itp to droga wolna. Ja straciłam na tym za dużo zdrowia,  kilka kg (co akurat wyszło na zdrowie) i dobrze że nie osiwialam.  Ale co ja pisze, przecież to tylko telefon, których już wygrałam dziesiątki.  Mogłam sobie darować... Wyświetl w wątku >>

estrelitta

#7193898 Napisano: 23.07.2024 17:41:28 w Wkurza mnie...
psotka napisał(a):

Czyli cala ta szopka kreci sie o wyggrany iphone?

A co iphony rosną w ogródkach? Nie ma znaczenia czy auto, telefon czy bon na 100 zł.
Kończąc nasze dwudniowe rozważania i dziękując Wam za wsparcie i dobre rady informuję,  iż kolega odezwał się do mnie mailowo a także odesłał wymagane dokumenty do agencji, za co mu tu na forum bardzo dziękuję. Pozdrawiam! Wyświetl w wątku >>

estrelitta

#7193772 Napisano: 23.07.2024 12:11:12 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

pusheen napisał(a):

A może warto przestać pisać o gościu nie wiadomo skąd wzięte rzeczy i dać mu się wypowiedzieć? Strasznie chamskie jest sugerowanie, że chce jakąś dodatkową kasę albo zakochał się  (wtf?) w danej użytkowniczce. Ile Wy macie lat ludzie?

Skoro wcześniej wysyłał paragony to coś się musiało zadziać w trakcie rozmowy i ani jedna ani druga strona nie przedstawiła żadnych dowodów na brak swojej winy.

No dokładnie. Czytam te rozmowy i czytam i mam wrażenie że coś tu jest nie tak i z jednej i z drugiej strony...

Ludzie, ja przedstawilam swoją sytuację, aby Was ostrzec. Wywołaliśmy go do odpowiedzi i nadal od kilku dni nie powiedział wprost czego nie odsyła mi paragonu. pionas założył spór w wiadomościach prywal
tnych prosząc go o przedstawienie swojej wersji. Łukasz pojawia się na forum ,ale na wiadomości nie odpowiada. Widocznie mocno sobie wziął do serca powód odebrania mi prawa do nagrody, że nie utrzymywałam z nim konwersacji innej niż transakcja zakupu paragonu. Sam się w tym swoim absurdzie pogubił. Ja już na pewno paragonu tu nie kupię, a Was ostrzegam. Mnie ominie nagroda warta ok 4 tys. a kogoś innego może oszukać na więcej, bo nie napise mu codziennie wiadomości "Jak Ci mija dzień Łukaszku?".
Ja już kończę te elaboraty. Zostałam oszukana, okradziona na forum, na którym zawsze uzyskiwałam wsparcie. Ja bym w życiu tak nie postąpiła a i przy okazji ponownie przychylę sie do wypowiedzi CB. Należy robić selekcję... Wyświetl w wątku >>

estrelitta

#7193684 Napisano: 23.07.2024 08:59:49 w Wkurza mnie...
PPPet-er napisał(a):

estrelitta napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Wyjaśniła się sprawa? Odesłał ten paragon ? Nie zrozumiem nigdy takich ludzi ,kurde kupiłaś wygrałaś nagroda Twoja.

Niestety nie.

To co jedzie do Kropki? Jego oswiadczenie?

Da sie w Kropka Bordo rejestrowac jeden paragon na różne dane? Sa jakies blokady na stronie????
Bo o negatywnej weryfikacji oni nie informuja

Zapewne coś wysłał sobie lub innej osobie. Ja jeszcze nie zdążyłąm nawet podać danych, bo nie odpisuje na wiadomości. Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#7193671 Napisano: 23.07.2024 08:17:35 w Wkurza mnie...
wiolka252 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

pawelski napisał(a):

Bardzo dobrze napisałaś Isiulka. Jak się podzieli nagrodą to może Paradox  wyślę ten paragon. A jak nie to ani jedna osoba ani druga nie dostanie nic.

Zasady transakcji ustala się przed transakcją a nie po fakcie. Nie lepiej byłoby jasno postawić oczekiwania? Jeśli są tu na forum ludzie, którzy uważają, że dzielenie się nagrodami jest czymś oczywistym, to ja chętnie będę Wam rozbić zakupy konkursowe. Serio!

Wyjaśniła się sprawa? Odesłał ten paragon ? Nie zrozumiem nigdy takich ludzi ,kurde kupiłaś wygrałaś nagroda Twoja.

Niestety nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#7193665 Napisano: 23.07.2024 07:54:41 w Wkurza mnie...
pawelski napisał(a):

Bardzo dobrze napisałaś Isiulka. Jak się podzieli nagrodą to może Paradox  wyślę ten paragon. A jak nie to ani jedna osoba ani druga nie dostanie nic.

Zasady transakcji ustala się przed transakcją a nie po fakcie. Nie lepiej byłoby jasno postawić oczekiwania? Jeśli są tu na forum ludzie, którzy uważają, że dzielenie się nagrodami jest czymś oczywistym, to ja chętnie będę Wam rozbić zakupy konkursowe. Serio! Wyświetl w wątku >>

estrelitta

#7193588 Napisano: 22.07.2024 22:02:56 w Wkurza mnie...
parad0x napisał(a):

elemelex napisał(a):

Szczerze to mam dziwne odczucia jak widzę tę wyższą matematykę jaka się tu uprawia z paragonami. Jak to, że niby ktoś kto nie wygrał wysyła w imieniu kogoś kto wygrał paragon do agencji? To jakie podaje dane nadawcy? To już naprawdę lepiej iść do tego sklepu, a jak ma się za daleko to olać konkurs... Olanie konkursu czasem robi dobrze dla zdrowia.

Jako nadawcę możesz sobie wpisać nawet "Św Mikołaj, Laponia". Legitymował Cię kiedyś ktoś na poczcie, że nie możesz sobie tego wyobrazić? 

Jak ktoś ze mną prowadzi normalnie konwersacje a nie tylko wtedy, gdy czegoś akurat ode mnie potrzebuje to paragony są wysyłane aż miło emotka

To napisz proszę czym Cie uraziłam.  Ja niestety mam rodzinę, dzieci i dwie prace. Ciężko mi jest utrzymać kontakty biezace z przyjaciółmi,  a tym bardziej z ludźmi z forum. Poprosiłam Cie o zakupy, kupiłeś, zapłaciłam i wygrałam. Dziwne to wytłumaczenie z Twojej strony. I nadal Noe wiem czy masz ochotę mi odesłać ten paragon czy nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#7193567 Napisano: 22.07.2024 21:27:04 w Wkurza mnie...
notta napisał(a):

Ja dodam coś z zupełnie innej strony. Pod koniec czerwca kupiłam od niego paragony, na początku lipca info o wygranej głównej więc wysyłka do organizatora. Sprawdzam korespondencję i widzę, że temat załatwiony bez problemu. Wysyłka paragonu też nie było problemu. Pytanie co musiało się wydarzyć między użytkownikami że doszło do tej sytuacji..

O to chodzi, że nic. Zamówiłam paragony, zapłaciłam i dostalam na maila i to nie pierwszy raz. Za to pierwszy raz poprosiłam o odesłanie,  napisałam wiadomość na priv i nie dostałam odzewu. Nawet nie odczytał mojej wiadomości- to napisałam drugą, maila, smsa. I nadal nic.  Myślałam,  że może mnie przypadkiem zablokował, ale on celowo nie czyta moich wiadomości.  Widać ma powód inny niż personalny.  Na paragon od Niego wygrałam także Kokon z Kupca,  nawet mu o tym napisałam,  ale tam wystarczył skan. Dlatego tym bardziej mnie dziwi ta sytuacja, przecież nawet jakby zgubił to moglibyśmy pokombinować z duplikatem. Przecie go przez forum nie zabije... A temat poruszylam publicznie, żeby ostrzec innych, że taka sytuacja może mieć miejsce, a gostek nawet jak coś nawywijał to się do tego nie przyznaje.  Chciałam załatwić temat polubownie ale się nie dało. Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#7193540 Napisano: 22.07.2024 19:40:03 w Wkurza mnie...
sks900 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

onmyown napisał(a):

Byłam kiedyś w podobnej sytuacji, także wiem co czujesz. Na forum trzeba stosować zasadę ograniczonego zaufania, zupełnie jak na drodze. Najlepiej sprawdzać regulamin i tam gdzie jest grubsza nagroda z wysyłką oryginału (i w dodatku wiesz, że piszesz dobre hasła), to lepiej nie kupować na forum. No chyba, że od naprawdę bardzo zaufanej osoby. Już nawet nie chodzi o potencjalną próbę oszustwa, ale o zwykłe ludzkie roztargnienie. Ktoś może nie dopilnować czegoś w paragonach, coś pomieszać, albo wyjechać gdy mija termin wysyłki itp. Uważam, że nikt tak nie dopilnuje tego jak sam zainteresowany. Mimo wszystko mam nadzieję, że sprawa rozwiąże się o Twojej myśliemotka

Niestety zegar tyka i do środy zostało niewiele czasu  emotka  A gostek jak milczał tak milczy, innym odpisuje więc albo coś namieszał z moim paragonem albo robi to umyślnie.  Szkoda, że jest tchórzem i nie potrafi odpowiedzieć słowa.  Ale cóż jak napisał przedmówca, nie znamy tu ludzi,  są różne charaktery.  W innym wątku udostepnie jego mr blika,  abyście się nie nabrali jak zmieni nick.

Z innego nr dzwon

Kochana, to już nic nie da. Cham się uparł i tyle. Spróbuję załatwić sprawę inaczej. Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#7193537 Napisano: 22.07.2024 19:30:08 w Wkurza mnie...
onmyown napisał(a):

Byłam kiedyś w podobnej sytuacji, także wiem co czujesz. Na forum trzeba stosować zasadę ograniczonego zaufania, zupełnie jak na drodze. Najlepiej sprawdzać regulamin i tam gdzie jest grubsza nagroda z wysyłką oryginału (i w dodatku wiesz, że piszesz dobre hasła), to lepiej nie kupować na forum. No chyba, że od naprawdę bardzo zaufanej osoby. Już nawet nie chodzi o potencjalną próbę oszustwa, ale o zwykłe ludzkie roztargnienie. Ktoś może nie dopilnować czegoś w paragonach, coś pomieszać, albo wyjechać gdy mija termin wysyłki itp. Uważam, że nikt tak nie dopilnuje tego jak sam zainteresowany. Mimo wszystko mam nadzieję, że sprawa rozwiąże się o Twojej myśliemotka

Niestety zegar tyka i do środy zostało niewiele czasu  emotka  A gostek jak milczał tak milczy, innym odpisuje więc albo coś namieszał z moim paragonem albo robi to umyślnie.  Szkoda, że jest tchórzem i nie potrafi odpowiedzieć słowa.  Ale cóż jak napisał przedmówca, nie znamy tu ludzi,  są różne charaktery.  W innym wątku udostepnie jego mr blika,  abyście się nie nabrali jak zmieni nick. Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#7193519 Napisano: 22.07.2024 18:01:56 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

estrelitta napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

estrelitta napisał(a):

natamore napisał(a):

@ estrelitta  
Jaką nagrodę wygrałaś? Pisałaś do organizatora czy może udałoby jakoś "obejść" pocztą tradycyjną danych np z powodu Twojego wyjazdu? Straszna szkoda, żeby nagroda Ci przepadła..

 Napisałam, ale wątpię by się zgodzili. Regulamin to regulamin emotka  Człowiek jest nieuczciwy więc uważajcie na transakcje z nim.

Dodaj jeszcze opinie o nim u niego na profilu. W wątek Nie polecam wymiany z… nie każdy zajrzy przed kupnem paragonu od kogoś.

Oki. Oby nikogo jeszcze nie oszukał

W zależności od tego jaka nagroda Ci przepadnie przez niego i na co się umawialiście to zastanowiłabym się nad zgłoszeniem oszustwa/pozwaniem go.

Już powoli działam w temacie. Wyświetl w wątku >>

estrelitta

#7193515 Napisano: 22.07.2024 17:48:58 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

estrelitta napisał(a):

natamore napisał(a):

@ estrelitta  
Jaką nagrodę wygrałaś? Pisałaś do organizatora czy może udałoby jakoś "obejść" pocztą tradycyjną danych np z powodu Twojego wyjazdu? Straszna szkoda, żeby nagroda Ci przepadła..

 Napisałam, ale wątpię by się zgodzili. Regulamin to regulamin emotka  Człowiek jest nieuczciwy więc uważajcie na transakcje z nim.

Dodaj jeszcze opinie o nim u niego na profilu. W wątek Nie polecam wymiany z… nie każdy zajrzy przed kupnem paragonu od kogoś.

Oki. Oby nikogo jeszcze nie oszukał Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#7193512 Napisano: 22.07.2024 17:37:04 w Wkurza mnie...
mandarynka16 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

natamore napisał(a):

@ estrelitta  
Jaką nagrodę wygrałaś? Pisałaś do organizatora czy może udałoby jakoś "obejść" pocztą tradycyjną danych np z powodu Twojego wyjazdu? Straszna szkoda, żeby nagroda Ci przepadła..

 Napisałam, ale wątpię by się zgodzili. Regulamin to regulamin emotka  Człowiek jest nieuczciwy więc uważajcie na transakcje z nim.

Ciekawe czy nie będzie próbował się pod Ciebie podszyć. Chociaż to warto w jakiś sposób zablokować

Nie wie na jakie dane wygrałam więc nie. Chciałam zamówić kuriera i sama wysłać paragon do agencji. Wyświetl w wątku >>

estrelitta

#7193504 Napisano: 22.07.2024 17:26:11 w Wkurza mnie...
natamore napisał(a):

@ estrelitta  
Jaką nagrodę wygrałaś? Pisałaś do organizatora czy może udałoby jakoś "obejść" pocztą tradycyjną danych np z powodu Twojego wyjazdu? Straszna szkoda, żeby nagroda Ci przepadła..

 Napisałam, ale wątpię by się zgodzili. Regulamin to regulamin emotka  Człowiek jest nieuczciwy więc uważajcie na transakcje z nim. Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#7193460 Napisano: 22.07.2024 14:53:41 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie to co się dzieje ostatnio tu na forum. Jedni kradną (bo tak należy nazwać po imieniu zachowanie parad0x), olewają innych użytkowników, a inni jeszcze się obrażają. Tęsknię za takim forum, jakie było 10 lat temu... Wyświetl w wątku >>

estrelitta

#7193379 Napisano: 22.07.2024 11:35:50 w NIE polecam wymiany z....
parad0x
Niestety, ale nastał czas wpisu do tego wątku. Łukasz nie odpisuje na moje wiadomości, nie odbiera telefonu oraz nie reaguje na smsy. Za zakupione od niego pragaony nie raz wygrywałam nagrody, ale trzeba było desłać jedynie skany. Teraz, gdy wygrałam nagrodę główną muszę odesłać oryginał i kontakt z nim przepadł. Widzę, że kilka razy dziennie loguje się na forum, inni forumowicze także prosili go o kontakt ze mną i nadal cisza. Po tylu latach na forum dałam się zrobić jak małe dziecko. Uważajcie na tego forumowicza! Wyświetl w wątku >>

estrelitta

#7193200 Napisano: 21.07.2024 14:49:24 w Pomocy!!!!
Jestemnowa napisał(a):

Paradox to uczciwy gość , zawsze wysyłał paragony . Może coś się wydarzyło takiego ,że nie ma telefonu ? Zadzwoń będziesz wiedziała czy wgl jest dostępny   emotka

Rozumiem, też tak uważam.  Nigdy nie miałam z nim  problemów. Mam nadzieję,  że jutro się do mnie odezwie i załatwimy temat. Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#7193183 Napisano: 21.07.2024 13:39:06 w Pomocy!!!!
Jestemnowa napisał(a):

Jak kupowałas i płaciłas blikiem to masz jego nr .

No mam, piszę sms i też nie odpowiada.  Jutro spróbuję zadzwonić a jak to nie pomoże to już nie wiem. Jedyne co to może Was to przestrzeże przed kupowaniem na forum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

estrelitta

#7193155 Napisano: 21.07.2024 11:19:15 w Pomocy!!!!
estrelitta napisał(a):

Szukam osoby, która ma kontakt z parad0x.

Ponawiam prośbę.  parad0x nie odpowiada na moje wiadomości.  Kupiłam od niego paragon I niestety wygrałam nagrodę,  gdzie trzeba odesłać oryginał.  Nie wiem, czy mnie niechcący zablokował, że nie widzi moich wiadomości.  Mam czas na wysyłkę do środy a od piątku walczę o kontakt.  emotka Wyświetl w wątku >>