Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zezowaty_kot

zezowaty_kot

#5984637 Napisano: 25.02.2015 12:05:58 w Gratulacje! Dla wygranych!
I gratuluję dziś drugiej wycieczki na forum  emotka   ciasteczko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5984542 Napisano: 25.02.2015 09:54:48 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratuluję ktosiu emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5984481 Napisano: 25.02.2015 07:12:08 w SZUKAM....
batistutek123 napisał(a):

Wiem, że to irytujące ale czy są tutaj wyjątkowe piękne, zadbane kobiety? Szukam żony!

Nie ma. Na sympatiach siedzą.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5984148 Napisano: 24.02.2015 11:34:41 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Wkurza mnie powtórka z rozrywki. Czuję się jak w tych wszystkich reklamach z lekami na zatoki, gdzie człowiek ma podświetlony środek twarzy (żeby było wiadomo co ma boleć). Z przyjemnością rozłupałabym sobie młotkiem nos, oczy, czoło, wyjęła te przeklęte zatoki i spaliła w piecu.

To samo przeżywam średnio raz w miesiącu. Nie mogę doczekać się lata, bo wtedy zatoki mi nie dokuczają. I również mnie to wkurza, bo na niczym nie mogę się wtedy skupić emotka


Otóż to, może już nie sam ból, co to okropne rozkojarzenie, staram się pisać hasło na konkurs i po 3 słowach moje myśli zaczynają pędzić w kierunku środka twarzy. Wtedy każde hasło wygląda tak: bla bla bla bla zatoki zatoki zatoki. Mści się na mnie moja bezmyślność i upór, kiedy mama goniła mnie z czapką a ja za nic w świecie nie chciałam jej założyć. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5984126 Napisano: 24.02.2015 10:57:26 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie powtórka z rozrywki. Czuję się jak w tych wszystkich reklamach z lekami na zatoki, gdzie człowiek ma podświetlony środek twarzy (żeby było wiadomo co ma boleć). Z przyjemnością rozłupałabym sobie młotkiem nos, oczy, czoło, wyjęła te przeklęte zatoki i spaliła w piecu. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5983920 Napisano: 23.02.2015 18:21:10 w Pomocy!!!!
Fretak napisał(a):

A ja mam pytanie związane z naszą dziedziną. Jak to jest ze sprzedawaniem wygranych rzeczy, a dokładniej z gwarancją? Czy np. wygrany przez nas sprzęt posiada taką? Gdzie szukać na ten temat informacji i jak wygląda droga reklamacyjna jak ma się oświadczenie laureata.


Zależy emotka Nie ma reguły, czasem gwarancja jest, czasem jest ale nie ma pieczątki, czasem nie ma gwarancji a jest protokół, a czasem nawet tego nie. Co konkurs to inaczej. Jeżeli potrzebujesz gwarancji to wal bezpośrednio do organizatora z pytaniem. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5983348 Napisano: 22.02.2015 01:16:20 w Wkurza mnie...
Edzia,, daj namiary,  przyjadę porwać i ukochać tego biednego kota emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5983169 Napisano: 21.02.2015 14:35:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zina napisał(a):

Kogo obstawiacie w drugim tygodniu Prince Polo?
W teorii wyniki powinny być tdo tygodnia od poprzednich?
Mnie się podobają:
- dziewczyna batman
- dziewczyna imbryczek
- selfie grupowe 8 osób

Żeby tradycji stało się zadość to będzie laska wyskakująca z pudła... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5982810 Napisano: 20.02.2015 14:26:52 w TESCO konkursy
kaskaderka1 napisał(a):

Ja mam w Orange i doszła zwrotka po 15 min.

A nie, na Play emotka nadal z przyzwyczajenia wmawiam wszystkim, że mam Orange emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5982795 Napisano: 20.02.2015 13:54:35 w TESCO konkursy
kaskaderka1 napisał(a):

Smak Wiejskich Ziemniaczków - dostałyście sms zwrotny? bo ja nie emotka


Dostałyście, na Orange, wczoraj. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5982794 Napisano: 20.02.2015 13:53:23 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Mikrofalówka z ITM Lorenz, kurier DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5982746 Napisano: 20.02.2015 12:51:36 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Z tym TESCO to był przykład, obrazujący sensowność kasacji wątku "szybkie konkursy", dlatego, że Polarniczka z wątku nie korzysta emotka


Tak sobie właśnie kiedyś myślałam, że fajna byłaby opcja narzucająca wpisanie pewnych informacji, jeśli człowiek w ogóle chce się wpisać, niekoniecznie wrzucanie linku, ale:
1. wątek Informują: z jakiego konkursu i etapu, sposób informowania, adres mailowy/numer, z którego jest informacja.
2. wątek Dziś dotarła nagroda: z jakiego konkursu i etapu, kto wozi.

Jak ktoś nie ma chęci wpisać tych podstawowych informacji, to nie widzę sensu żeby zaśmiecał wątki, wystarczy, że pochwali się w MDW. Więc może wstawić możliwość dodania wpisu dopiero po wypełnieniu tych pól? Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5982729 Napisano: 20.02.2015 12:31:38 w TESCO konkursy
olus15 napisał(a):

czy w wiejskich i popcornie piszecie najpierw ten wstep Smak wiejskich ziemniaczkow .... czy od razu konczycie zdanie?

 Kończę zdanie. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5982728 Napisano: 20.02.2015 12:31:08 w Wkurza mnie...
asante napisał(a):

Dzięki wszystkim, wiem, ze to walka z wiatrakami. Jeśli ktoś chce uprzykrzyć życie innym to nic go nie powstrzyma. Tylko zmiana mieszkania, a na to muszę jeszcze poczekać... 


Złap jakiegoś kocura i obsikaj nim drzwi sąsiada. Kilka razy. W niczym to nie pomoże, ale będzie wesoło (dodam, że nie jemu) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5982666 Napisano: 20.02.2015 11:10:45 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Jeszcze dorzucę: W wątku "Informują" dodałabym wielki czerwony napis, żeby wpis był szczegółowy. Straszenie karniakami nic nie da, poskutkuje jedynie tym, że ktoś po ukaraniu więcej się nie wpisze i to reszta forum będzie pokrzywdzona zanikiem informacji. Przecież ludzie nie piszą w ten sposób ze złośliwości, tylko z przeświadczenia, że okrojona informacja wystarczy.  To samo tyczy się MDW i Dziś dotarła nagroda...
Strzelić po oczach afiszem-przypominajką emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5982657 Napisano: 20.02.2015 11:02:05 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
1. Likwidacja wątku "szybkie konkursu" to głupi pomysł, ponieważ jak sama nazwa wskazuje są to konkursy błyskawiczne, dla osób, które w danym momencie siedzą przy komputerze (czytaj: mają w tym momencie czas na pisanie). Jeśli ktoś nie ma czasu tam zajrzeć to tym bardziej nie będzie miał czasu pisać - to, że wątek nie przydaje się jednemu użytkownikowi, nie znaczy, że jest niepotrzebny.

Analogicznie - skasujmy wątek "TESCO" bo nie każdy ma ten sklep pod nosem i bierze udział w ich konkursach.

2. Likwidacja wątku "Wyniki konkursów" to również głupi pomysł. Uważam, że teraz jest klarownie. Kiedy ktoś nie ma możliwości siedzieć cały dzień przy komputerze i śledzić wszystkich wyników, klikać w każdy konkurs co chwilę w celu sprawdzenia to ww wątek jest fajną alternatywą - ja sprawdzę jednego dnia, wrzucę kiedy coś zauważę, ktoś inny "dla mnie" sprawdzi w innym terminie, obie strony zadowolone. Teraz wystarczy przejrzeć 1-2 str w wątku na forum, po zmianie trzeba by było sprawdzać 10 różnych odnośników - jestem na nie.

3. Pionas, z opisem konkursu chodzi o skrócenie pola na wstawiany tekst? Jeśli tak to jestem jak najbardziej za, bo niedługo w opisach będziemy mieć skopiowane 4 strony regulaminu zamiast wyselekcjonowane informacje. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5982579 Napisano: 20.02.2015 09:42:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katthlyn napisał(a):

Kochani, że wygrywać jest warto to już wiecie. ja wygrałam z mleka Łowickiego wyjazd do Holandii. Jeśli macie ochotę poczytać i pooglądać zdjęcia z tego wyjazdu to zapraszam na mojego bloga: 

http://kolorowywa...rodka-relacja-z.html

Ogarniam się też ze stroną na fb, nazywa się oczywiście "kolorowy wagonik".

Postanowiłam zacząć o tym wszystkim pisać bo wiele znajomych mnie zawsze pyta o to samo więc niech sobie poczytają. Może im kiedyś na blogu odpowiem na odwieczne pytanie "ale jak ty to robisz?" emotka  Żeby wygrać, trzeba grać, czyż to nie jest naczelna zasada konkursowicza?

Powodzonka w konkursach dla Was Kochani emotka

Świetna relacja, miło się przegląda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5981877 Napisano: 18.02.2015 19:14:28 w SZUKAM....
karkocka napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Kogoś kto jada w McDonald's i chciałby pozbyć się zabawek pingwinów

tam można kupić same zabawki, bez jedzenia, chyba za 5 zł. emotka

Dzięki, dowiedziałam się właśnie dziś, że tak można emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5981677 Napisano: 18.02.2015 13:48:24 w SZUKAM....
Kogoś kto jada w McDonald's i chciałby pozbyć się zabawek pingwinów Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5981373 Napisano: 17.02.2015 19:40:43 w Intermarche
asante napisał(a):

UlCiAh napisał(a):

aerdna napisał(a):

napisał(a):asante napisał(a):Czy tylko ja nie wygrałam w Pełnym Wózku? emotka

Nie, nie tylko Ty...


You are not alone emotka

W kupie raźniej (żeby nie powiedzieć w g...)


O widzę, że jest sens zakładać już jakaś grupę wsparcia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0