Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zezowaty_kot

zezowaty_kot

#6109229 Napisano: 09.11.2015 13:26:02 w PODZIĘKOWANIA
Dziękuję pomysłodawcy i wykonawcy za szybką możliwość sprawdzenia czy konkurs jest w bazie (podczas dodawania). Niezwykle przyspiesza i usprawnia to cały proces emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6108688 Napisano: 07.11.2015 21:10:49 w WC - rozmowy o wszystkim
taalvikki napisał(a):

ale jaki prezent? z jakiej okazji? i co z rodzinami, które nie bawią się w tradycję dawania prezentów?

czy naprawdę takie rzeczy są obowiązkowe? emotka

ale.. skoro już trzeba, a nie chce się rzeczy, to zawsze można napisać wiersz albo nagrać piosenkę itp. emotka

Nie, takie rzeczy nie są obowiązkowe. Z reguły ustala je komitet wraz z opiekunami, są zebrania, rodzice rozmawiają, podejmują WSPÓLNIE decyzje. Przeważnie działa tu zasada większości głosów, aczkolwiek nie spotkałam się z rodzicem-buntownikiem, który krzyczy: "nie! ja dziecku nie dam prezentu! W doopie mam Wasze uroczystości, moje dziecko będzie inne, takie wyjątkowe, takie zbuntowane, nie będzie mówiło pierwsze "dzień dobry" w sklepie, ostatnie też nie będzie, w ogóle nie będzie, bo mówienie "dzień dobry je wkurza". I zawsze będzie takie na opak, tak dla zasady, niech wszyscy na nie patrzą i myślą: oooo to dziecko to ma charakter i nie płynie z prądem!" Itd, itp.


mczarna przejrzyj ten sklep:
http://www.tiger-...iger_dla_dzieci.html
może coś Cię zainspiruje. Ja z moim młodym ciągle (bazując na ich produktach) robimy różne rzeczy, np
http://www.tiger-...0x30_cm_1400116.html

http://www.tiger-...oraliki_1450029.html - ozdoby z koralików?

http://www.tiger-...o_ubran_1450198.html - koszulka z obrazkami/napisami od rodziców? Myślę, że jest duże pole do popisu, jakieś rodzinne motto np

http://www.tiger-...zywania_1450543.html

http://www.tiger-...wna_diy_1450488.html - zegar jeża mamy, sami zrobiliśmy, działa bez zarzutu emotka

Skarbonki, magnesy na lodówkę, maski, fogurki - wszystko na zasadzie białego podkładu, który samemu się ozdabia, nadaje mu duszę. Tylko nie ma sklepu internetowego, musiałabyś kogoś poprosić o zrobienie zakupów. Ps. w sklepie stacjonarnym jest dużo większy wybór

nasz zegar i magnesy emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6107756 Napisano: 06.11.2015 11:43:52 w Wkurza mnie...
koper  wygrywasz nagrodę publiczności i tytuł Honorowego Członka (Forum). Otrzymujesz darmowy miesięczny dostęp do wątku "Biedronka" bez konieczności dodawania konkursów. Ale pamiętaj, jeśli się nie ucieszysz i nie będziesz codziennie wpisywać się w tymże wątku nagroda zostanie Ci odebrana. I nie próbuj jej sprzedawać! Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6107379 Napisano: 05.11.2015 18:47:33 w Wkurza mnie...
evita napisał(a):

Przeczytałam wsio co było mówione o wygranych emotka   i mam jedno spostrzeżenie, a'propos tych, co mają zawsze te 4 marchewki i zamieniają na 2 pietruszki by kupić pęczek rzodkiewki. Wasze zdrowie. Ale pycha i buta rozwala ten wasz  warzywniak. Aż strach się bać, jakbyście zostali politykami emotka Akurat ta strona waszego medalu jest ze stali nieszlachetnej. I to mi się nie podoba i wkurza. Nie ilość i jakość nagród, ale reakcja na wygraną.

Dobrze, że etyczne i szlachetne jest wylewanie wiadra pomyj na laureatów, plucie jadem w kierunku wygranych i rozliczanie ich z ICH zdobyczy. Pooglądaj czasem reakcję na przegraną - reakcję tych uciśnionych, niepazernych, tych uczciwych uczestników zabawy, którzy brzydzą się gry na słupy i piszą o tym z fejkowego konta... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6106969 Napisano: 05.11.2015 11:57:14 w Wkurza mnie...
szala napisał(a):

hmmm... A nie lepiej niektórym by było poszukać pracy? Spieniężone wygrane, nie zapewnią emerytury. A na starość już średnio będzie z wygrywaniem. Pamięć nie ta i kreatywność zanika...

1. OMG... szukają pracy, ale nie mogą jej znaleźć (znaleźć satysfakcjonującej)?
2. Praca za 1200 zł + umowa zlecenie nie zapewniają emerytury.
3. Pracują, a po robocie piszą na konkursy? I nawet sprzedają wygranego xboxa, żeby móc kupić od Ilonar2301 wygrany przez nią ekspres,żeby Ilona za zdobyte tym sposobem pieniądze mogła kupić rower dziecku? emotka


:D Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6106939 Napisano: 05.11.2015 11:29:02 w Kaufland konkursy
zaczytana-pola napisał(a):

O mężu napisałam, ale wstydziłam się tak otwarcie i prosto z mostuemotka

Spoko, mąż przechodni, wypożyczam w razie potrzeby, teraz akurat siedzi u Selenes  emotka
Mogę wymienić go na jakąś pralkę. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6106935 Napisano: 05.11.2015 11:26:26 w Wkurza mnie...
ilonaaa93 napisał(a):

szala napisał(a):

Może mnie zjedziecie... Ale wkurzają mnie osoby, które grają i sprzedają nagrody. Jeśli mi coś nie potrzebne, to nie gram.

Jestem tego samego zdania, ale co poradzić, że z konkursowicza zrobił się zawód emotka Niektórzy ludzie ciężko mają w życiu i próbują sobie jakoś radzić. Fakt, zabierają nagrody osobom, które na prawdę by się z nich ucieszyły. Nie potępiam takich osób, ale niesmak pozostaje.

Sugerujesz, że konkursowicz, który sprzedaje nie cieszy się np. z 3 wygranych ajfonów, które sprzeda i będzie miał hajs na rzeczy, których wygrać nie może? emotka I  że gra tylko po to, żeby zrobić na złość tym, którym nie udaje się wygrać? emotka Otóż nie....
hahahaah żartuję, ja gram tylko po to żeby zrobić na złość tym, którzy potrzebują  a nie udaje im się wygrać. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6106925 Napisano: 05.11.2015 11:21:14 w Kaufland konkursy
zaczytana-pola napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Co rozumiecie przez ten zapis?
b) nie powinno zawierać wizerunku osób fizycznych lub znaków towarowych, logo, nazw bądź firm innych niż Kaufland,

Rozumiem, że może zawierać wizerunek osób prowadzących działalność gospodarczą emotka

Pożyczysz? emotka

Ale męża, bo ja fizyczna, on jest działalnością emotka Tylko nie gwarantuję, że na jego gębę coś ugrasz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6106874 Napisano: 05.11.2015 10:34:53 w Kaufland konkursy
zaczytana-pola napisał(a):

Co rozumiecie przez ten zapis?

Zdjęcie, które będzie przedmiotem oceny jury i podstawą do przyznania nagród
(szczegóły przyznawania nagród opisano w § 4 Regulaminu), zwane dalej „Zdjęciem”:
a) powinno ilustrować wybrany produkt/-y marki „Exquisit” oraz
przedstawiać przyjemną sytuację z wykorzystaniem produktu/-ów tej marki
(powinno pokazać w jaki sposób produkt/-y EXQUISIT uprzyjemniły Twoje
życie)
b) nie powinno zawierać wizerunku osób fizycznych lub znaków towarowych, logo, nazw bądź firm innych niż Kaufland,

Rozumiem, że może zawierać wizerunek osób prowadzących działalność gospodarczą emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6106317 Napisano: 04.11.2015 12:00:36 w TESCO konkursy
gryszelm napisał(a):

No rzesz, czemu nikt nie napisał, że w Tesco jakiś rabat na Wedla nalicza...córka kupiła dziś czekolady na Galaktyczny Konkurs, wyliczyła na 20 zeta i w domu zobaczyła, ze rabat naliczyło 90gr i po rabacie brakuje 14 groszy...a że młoda jest to patrzy w paragon i oczom nie wierzy...
uważać więc jeśli jeszcze ktoś będzie kupował Wedla...

A jaki jest konkurs Wedla w Tesco? Coś przegapiłam? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6105134 Napisano: 02.11.2015 16:57:17 w Połączenia nieodebrane
ivanotta napisał(a):

a 516...592 ok. 15:00 ktoś wie może?

Luksus potwierdza dotarcie dokumentów Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6104375 Napisano: 31.10.2015 12:12:20 w Wkurza mnie...
tosca napisał(a):

pamal73 napisał(a):

Utrata pracy. Na nic nie patrzą, nic się nie liczy dla nich.  W momencie świat mi się zawalił.  Jestem sama z córką, jak żyć mam dalej.

I po takich właśnie  wiadomościach,zastanawia mnie ,czy inne osoby,przychodzące żalić się do tego wątku z problemami,takimi jak np. nieznalezienie produktów promocyjnych w sklepie,niewygranie jakiejś głupiej miseczki,czy kubka,to,że przelewu jeszcze nie ma na kocie,a jakiś wklepanego konkursu raczyli nie dodać od razu,itd,itd... nie wstydzą się swoich wpisów?


I po takim właśnie wpisie zastanawiam się, czy osoby przychodzące określać co jest warte żalenia się w tym wątku nie wstydzą się swoich wpisów? emotka
Oczywiście - bardzo współczuję pamal, ale... do jasnej cholery - każdy ma swoje problemy, każdy ma swoje radości, każdy ma swoje cele! I nikt Ci tosca nie dał prawa oceniać, bo być może dla kogoś bardzo stresujący jest brak przelewu z biedronki i chciałby ulżyć sobie choćby wpisaniem się w stworzonym ku temu wątku. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6103722 Napisano: 30.10.2015 11:42:24 w Wkurza mnie...
slonko365 napisał(a):

79magda napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

79magda napisał(a):

Czytając teorie spiskowe z topu "Moc nagród - przelewy" dochodzę do wniosku, że kolejność ich wykonywania zależy od rodzaju produktu na paragonie oraz tego, czy ktoś się poważnie zatruł po zeżarciu Czitosów, czy tylko miał wzdęcia emotka P.S. Ci, co swoje chrupki trzymają zachomikowane na później, są bez szans - nie mogli chwalić smaku nie znając go i Agencja o tym wie!!!

Ha! Ja Czitosy lubię( keczupowe i pizzowe) i zrobili mi już przelewy do 10.09. Oni znają się na rzeczy i wiedzą kto szczerze o produktach napisał. emotka

Myślicie, że jak zmuszę dziecko żeby zjadło wszystkie te chrupki to mi przeleją kasę? emotka Kurczę, a ja głupia wszystko wyniosłam na strych emotka

Nie rób tego dziecku, mężowi daj emotka

wynoszę się z tego topu, poczytałam sobie i już nic mnie nie wkurza emotka

Dziecko i mąż ze łzami w oczach wpierdzielają Czitosy, popijają pepsi. I pomyśleć, że wystarczył wymierzony w nich toporek emotka

ps. potwierdzone info - sposób działa, przelewy zaczęły spływać. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6103624 Napisano: 30.10.2015 10:22:45 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

79magda napisał(a):

Czytając teorie spiskowe z topu "Moc nagród - przelewy" dochodzę do wniosku, że kolejność ich wykonywania zależy od rodzaju produktu na paragonie oraz tego, czy ktoś się poważnie zatruł po zeżarciu Czitosów, czy tylko miał wzdęcia emotka P.S. Ci, co swoje chrupki trzymają zachomikowane na później, są bez szans - nie mogli chwalić smaku nie znając go i Agencja o tym wie!!!

Ha! Ja Czitosy lubię( keczupowe i pizzowe) i zrobili mi już przelewy do 10.09. Oni znają się na rzeczy i wiedzą kto szczerze o produktach napisał. emotka

Myślicie, że jak zmuszę dziecko żeby zjadło wszystkie te chrupki to mi przeleją kasę? emotka Kurczę, a ja głupia wszystko wyniosłam na strych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6103355 Napisano: 29.10.2015 21:27:52 w Biedronka
Czy jest ktoś kto nie ma jeszcze iPada z Wedla? Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6102819 Napisano: 29.10.2015 10:28:24 w Informują
Pytałam - oni dzwonią tylko do tych, którzy przy pierwszym podejściu nie dostali zwrotki. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6102401 Napisano: 28.10.2015 14:45:27 w Wkurza mnie...
lolka182 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Wkurza mnie, że dodałam konkursy, są w bazie, a ja na koncie wciąż ich nie mam. I nie mogę wejść w wątek Biedronka, a tak mi bardzo zależy... emotka

a kiedy je dodałaś? 

Dziś, wiem, że muszę poczekać aż się "doliczą"... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6102397 Napisano: 28.10.2015 14:42:57 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że dodałam konkursy, są w bazie, a ja na koncie wciąż ich nie mam. I nie mogę wejść w wątek Biedronka, a tak mi bardzo zależy... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6101990 Napisano: 27.10.2015 19:41:30 w Dziś cieszę się z.....
https://www.faceb...eos/974751282581891/

dziś cieszę się cały dzień jak głupia do monitora emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6099861 Napisano: 23.10.2015 15:18:24 w Wkurza mnie...
niunia-k napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

niunia-k napisał(a):

Wkurza mnie że nie zdążyłam dobiec do telefonu emotka  Numer zastrzeżony i nie wiem co to emotka  emotka emotka

Jeżeli to coś z PMI Wedla to na pewno zadzwonią drugi raz innego dnia emotka Spokojnie

Grałam w Dc z Wedla ale dawno temu 

Oni informują tak mniej więcej po tygodniu od daty wysłania. Albo może rezerwa z pierwszych dni? Bo na paragony czekają bodajże 12 dni. Wyświetl w wątku >>
0 0