Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zezowaty_kot

zezowaty_kot

#6265490 Napisano: 07.10.2016 01:06:39 w Wkurza mnie...
taalvikki napisał(a):

magalan83 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Wczoraj przegapiłam konkurs syoss ,zasnełam i zapomniałam wysłać 2 zgłoszenia,dziś wkurza mnie pogoda zimno i cały dzień leje 

emotka  wczoraj ułożyłam odpowiedź pod konkurs ITM Tchibo, paragon na forum zakupiony, dziś zorientowałam się że konkurs trwał do wczoraj emotka  odpowiedź chciałam wysłać teraz  emotka  


wszystko zgodnie z regulaminem. nie ma zakupionego produktu, nie ma grania. 


Zastanawiam się, czy Ty trolujesz, czy serio nie dociera do Ciebie, że aby był paragon musi być najpierw zakup emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6265232 Napisano: 06.10.2016 15:41:28 w WC - rozmowy o wszystkim
mia napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

U mnie musi zajmować mało miejsca bo przestrzeń między budynkiem a ogrodzeniem od tej strony gdzie chce sadzic jest niewielka. To może coś co się będzie pięło po ogrodzeniu? 

Przy roślinach pnących bardzo istotną kwestią jest, jakie to będzie ogrodzenie, z czego.
Co innego posadzi się przy siatce, co innego przy płocie z drewna (który np. bluszcz szybko "zeżre" + problem konserwacji), co innego przy murowanym ogrodzeniu...

Panele ogrodzeniowe ocynkowane, takie zwykłe, zielone, pionowe druty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6265126 Napisano: 06.10.2016 13:28:11 w Biedronka
luko922 napisał(a):

A mi się wydaje, że niepotrzebnie się pytacie i normalnie będą akceptować te głupio opisane też. Przynajmniej zawsze tak było... Fajnie, że te etapy trwają tak dziwnie, bo zdążyłem dziś wysłać, żeby załapać się na pierwszy etap emotka .


Już widzę, jak jakiemuś mugolowi przychodzi do łba, żeby latać po pieczątki. Grupa nadgorliwych zaraz zacznie się dopytywać i domagać. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6265005 Napisano: 06.10.2016 10:56:35 w WC - rozmowy o wszystkim
U mnie musi zajmować mało miejsca bo przestrzeń między budynkiem a ogrodzeniem od tej strony gdzie chce sadzic jest niewielka. To może coś co się będzie pięło po ogrodzeniu?  Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6264975 Napisano: 06.10.2016 10:20:14 w Wkurza mnie...
Jak ktoś ma chwilę i chęci mi doradzić to proszę o wiadomość na priv, żeby nie zasmiecac wątku. Póki co to dla mnie czarna magia, te roślinki, które tu wymieniacie    :D  zaznaczę, że psy będą, koty w domu przez okno też będą - oglądać, no i zależałoby mi na jak najmniejszej utracie przestrzeni.  Wyświetl w wątku >>
1 radosna 0

zezowaty_kot

#6264966 Napisano: 06.10.2016 10:10:30 w Wkurza mnie...
Hmm... Pies jest a w momencie kiedy będę już oficjalnie mogła odgrodzić podwórka to będzie pewnie jeszcze jeden, dwa czy pięć... Wszystko co mi wyrzucą pod płotem    :D to te tuje nie lubią się z psami? Bo ze zwierząt nie zrezygnuję na pewno emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6264918 Napisano: 06.10.2016 09:09:58 w Wkurza mnie...
Wkurzam się, bo robimy nowe ogrodzenie i coś trzeba przed nim posadzić, jakąś zieleninę. Nie znam się zupełnie, nienawidzę wszystkiego co się wiąże z ogrodnictwem a jako, że jestem kobietą to się wszystkim wydaje, że ja to ogarnę.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6259705 Napisano: 25.09.2016 22:58:32 w Wkurza mnie...
Moje sześcioletnie dziecko ma silniejsze argumenty niż Ty. Jasna aura, ogromna wiedza, zmieniasz życie ludzi... Ja, wieśniak z wsi, głumb, prostak, bez aury, bez empatii, stalker, przestępca, bandyta podły potwierdzam - te Twoje poziomy są dla mnie niewyobrażalne, świat alternatywny i za chorerę ogarnąć nie mogę, czy to sekta, czy pranie mózgu, czy ki czort sprawił, żeś taka irytująca.



MUTE CLIENT
"giulietta" Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6259698 Napisano: 25.09.2016 22:19:45 w Wkurza mnie...
giulietta napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):


Chorera, googluję hasło "mąż kupił, ja gotuję, kto może jeść" - wyników 0. Proszę o podpowiedz jakie przepisy regulują kwestię ugotowanego obiadu? Z którego roku ustawy? A paragraf jaki? Pójdę do więzienia, bo ja jadłam? OMYGY a jak będę we więzieniu to kto będzie gotował? Moja mama? A jak ktoś zgłosi mamę, że jadła, ale nie kupiła marchewki sama? OMYGY nie zgłaszaj do prokuratury pliska! STALKING STALKING OMYGY! Ktoś puka do drzwi... OMYGY policja e-konkursowa! Pomoooo....... pip pip pip

wprawdzie po info od znajomych, bo ja 0 time... ale znowu kłamiesz... 225 000 wyników.... wiedza bardzo pomaga w życiu i warto jej szukać  emotka



1. Serio przyszło Ci do głowy, że ja to googlowałam?
2. Info od kogo? Znajomych? Nie masz znajomych, nie wierzę, że
ktokolwiek Cię lubi i decyduje się na przebywanie w Twoim towarzystwie.
3. Ty 0 time, dlatego od rana do wieczora produkujesz się w internetach? Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6259673 Napisano: 25.09.2016 21:13:06 w Wkurza mnie...

giulietta napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Tak Was czytam i zastanawiam się, czy jeśli ja gotuję obiad, ale to mąż był w sklepie po produkty, to kto właściwie jest uprawniony do jedzenia? I czy ja mogłam gotować, skoro produkty przyniósł ktoś inny?  emotka Kolejna myśl - czemu tyle osób ma problemy z doopy? Czemu usilnie moralizują, rozliczają i wpajają innym, że ich racja jest racjejsza?

gdybyś tylko chciała zgłębić wiedzę... (ta cała jest w necie, a jak się ma do niego dostęp to wystarczy tylko chcieć....) wiedziałabyś, że niektóre sprawy, sytuacje itp. są zupełnie oczywiste, a inne regulują przepisy... dlatego Twoje rozumowanie i wpis są zupełnie bezpodstawne emotka   


Chorera, googluję hasło "mąż kupił, ja gotuję, kto może jeść" - wyników 0. Proszę o podpowiedz jakie przepisy regulują kwestię ugotowanego obiadu? Z którego roku ustawy? A paragraf jaki? Pójdę do więzienia, bo ja jadłam? OMYGY a jak będę we więzieniu to kto będzie gotował? Moja mama? A jak ktoś zgłosi mamę, że jadła, ale nie kupiła marchewki sama? OMYGY nie zgłaszaj do prokuratury pliska! STALKING STALKING OMYGY! Ktoś puka do drzwi... OMYGY policja e-konkursowa! Pomoooo....... pip pip pip Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6259654 Napisano: 25.09.2016 20:31:55 w Wkurza mnie...
Tak Was czytam i zastanawiam się, czy jeśli ja gotuję obiad, ale to mąż był w sklepie po produkty, to kto właściwie jest uprawniony do jedzenia? I czy ja mogłam gotować, skoro produkty przyniósł ktoś inny?  emotka Kolejna myśl - czemu tyle osób ma problemy z doopy? Czemu usilnie moralizują, rozliczają i wpajają innym, że ich racja jest racjejsza? Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6259595 Napisano: 25.09.2016 15:41:36 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
cb656 napisał(a):

bocin napisał(a):

Co do paragonów, powtórzę się - dlaczego na zakończone - źle? na trwające - dobrze? Chcesz zagrać, sam wybierz się do sklepu i kup potrzebne produkty!



Boże, czemu ty tak pierdzielisz do znudzenia o tym samym? Weź się emotka albo cós emotka


Z prostej przyczyny - niektórym się wydaje, że jest to sposób na wyeliminowanie konkurencji. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6258158 Napisano: 22.09.2016 10:29:04 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Ja te wiadomości od bocika traktuję jako irytujący spam.  Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6256391 Napisano: 19.09.2016 11:16:24 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Też głosuję za opcją absolutnej blokady. Albo...
na niektórych stronach komentarz z wulgaryzmem jest ukryty pod tekstem "UWAGA! Komentarz zawiera słowa obraźliwe" - coś tego typu. I gdyby tak ukryć te wypociny, w których są np zwroty "paragraf/prokuratura/przepisy prawa/dostajesz dożywocie, bo piszesz, że nie mam racji" emotka
Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6256367 Napisano: 19.09.2016 10:31:17 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

kluseczka napisał(a):

zezowaty_kot
noo... Wściekłego już żeście wyrzucili z forum. Normalnie forum dla elyty.

Ja chcę sobie wyrzucić, nie zamierzam Tobie nikogo odbierać emotka

czyli chodzi Ci o taką blokadę, jak na fb? blokujesz i nie widzisz nic, co dana osoba pisze i nie możecie kontaktować się ze sobą?

Tak. Tyle, że mam świadomość, że taka blokada się tu nie sprawdzi, ponieważ istnieje możliwość cytowania. Mniejsza, to była tylko taka moja mała fantazja z rana. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6256355 Napisano: 19.09.2016 10:19:09 w Wkurza mnie...
kluseczka napisał(a):

zezowaty_kot
noo... Wściekłego już żeście wyrzucili z forum. Normalnie forum dla elyty.

Ja chcę sobie wyrzucić, nie zamierzam Tobie nikogo odbierać emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6256346 Napisano: 19.09.2016 10:07:21 w Wkurza mnie...
radosna napisał(a):

Strasznie mnie to wkurza, że na forum burza!


Mnie bardziej wkurza, że zawsze w centrum tornada jest jedna osoba. Tak mi się marzy opcja "MUTE CLIENT", tak żeby sobie pisała, pisała, paragrafami straszyła, zgłaszała do prokuratury, strzępiła klawiaturę pisząc te swoje absurdy psu z doopy wyjęte a żebym wchodząc w wątek nie musiała się przez to przekopywać emotka
Szkoda, że jak się blokuje użytkownika to jedynie na pw, a nie da rady wyrzucić go sobie też z forum. Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

zezowaty_kot

#6247635 Napisano: 30.08.2016 14:27:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Ajfon i u mnie z DC, aparatu brak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6244574 Napisano: 23.08.2016 09:47:33 w TESCO konkursy
Aa A okej dzięki emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6244417 Napisano: 22.08.2016 19:50:57 w TESCO konkursy
https://www.tesco...kursy/akcje/25-lech/

Konkurs LECH FREE - teściowa wzięła mi na paragonie 1xczteropak zamiast 4xpojedyńcze. Obstawiam, że paragon mogę oddać kotom na pożarcie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0