Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zezowaty_kot

zezowaty_kot

#6345448 Napisano: 12.04.2017 12:48:07 w Lay's
Jasminum napisał(a):

Dlaczego tv wybierają z koszulek choć w regulaminie pisze, że niby ze wszystkich zgłoszeń w danym tygodniu?

Ponieważ koszulki z założenia są najlepszymi hasłami dziennymi, więc w podsumowaniu tygodnia nie dochodzi magiczną mocą hasło lepsze. Czasem może być tak, że ktoś kto już wygrał koszulkę we wcześniejszym etapie grał dalej - nagrody dziennej wygrać nie może, ale wciągnęli go do puli top10 tygodnia emotka
Niedorzeczne by było, gdyby najlepsze hasła dzienne zostały pominięte przy wyborze tygodniówek. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6344366 Napisano: 10.04.2017 12:12:13 w Wkurza mnie...
akaska napisał(a):

Wkurza to za mało powiedziane!
Biedronkowe karty, caly ten konkurs jest żałosny. Dodaj zdjęcie zwierzaka, do ktorego masz prawa autorskie. I nagle okazuje się, że do jednej foty mają 3 osoby roszczenia i wszyscy poddani są głosowaniu. To jeszcze nic. Najgorsi są ci, którzy jako zwierzęta traktują własne dzieci! Świecie!!! Gdzie ty podążasz?!?

Dziewczyno, to że traktują dziecko jak zwierzaka nie jest wcale takie złe, kiedy przypomnę sobie konkurs Warki, do wygrania małe grille (warte ok. 40 zł). Tematyka: pokaż jak cieszysz się życiem z Warką (ogólnie rzecz ujmując). A tam, w galerii, na pięknej, zielonej łące, na kocyku, wśród traw leży nasza forumowa koleżanka, obok niej jej dzieci (do lat 8) i wszystko okraszone puszkami z piwem emotka Ostatecznie organizator wywalił zdjęcie z galerii, bo chyba i jemu nijak się zgrać nie mogły te małoletnie buźki i browary emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6344338 Napisano: 10.04.2017 11:42:28 w Lay's
szala napisał(a):

Mam koszulkę emotka Kiedy są wyniki tygodniowych?

 Prawdopodobnie w czwartek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6344336 Napisano: 10.04.2017 11:40:35 w Wkurza mnie...
Też nie bardzo rozumiem skąd ten bulwers. Z ciekawości  przeczytałam, w regulamin zajrzałam - nigdzie nie ma ani informacji o tym, że laureat został wybrany, czy że w ogóle zaczęły się obrady. Być może ten wielki dzień na wybieranie najlepszej pracy dopiero nastąpi... Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

zezowaty_kot

#6344312 Napisano: 10.04.2017 11:23:09 w Lay's
Wrzucili dzień 24 i 25, chyba nie było wcześniej? Wyświetl w wątku >>
1 specjal 0

zezowaty_kot

#6344307 Napisano: 10.04.2017 11:21:27 w Lay's
aurorcia napisał(a):

synk napisał(a):

i dziwić się że przybywa zgłoszeń z dnia na dzień...

A pamiętasz tych co 500 kodów wklepali? Skutek marny, bo tu nie o ilość chodzi emotka

Druga sprawa, że zrobili cyrk na YT przed wynikami. Nie dziwię, że AVANTI nie miało chęci brać udziału w tej szopce. Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

zezowaty_kot

#6344102 Napisano: 09.04.2017 13:56:24 w Lay's
synk napisał(a):

kumulacja napisał(a):

monisss napisał(a):

ile dni jest na odesłanie oświadczenia przy koszulce 3 czy 5?

3 dni robocze.

3 dni to teoria, jak dotąd wszystkie konkursy czekali na oświadczenia prawie do końca okresu regulaminowego (w zeszłym tygodniu dopiero słali maile o przepadku nagrody w postaci komina), a kilka dni wcześniej przypominali o zaległych oświadczeniach

Też mi kiedyś wysłali przypomnienie, jak przeoczyłam, że trafiłam nagrodę. Nie pamiętam ile dni minęło, ale na pewno więcej niż regulamin przewidywał. Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

zezowaty_kot

#6343488 Napisano: 07.04.2017 12:00:12 w Wkurza mnie...
iwonciaaa napisał(a):

Długi czas oczekiwania na gastroskopię, męczenie się i świadomość, że za kilka dni będzie coś wiadomo.
Przed chwilą Pani dzwoniła, że akurat w tych dniach jakiś kabel będą robić i ona nie wie, czy będzie prąd, bo może go nie być i mogę zostać odesłana z kwitkiem... emotka

Współczuję. Ja też jestem w trakcie oczekiwania na pewne wyniki i psychika mi siada, jestem chodzącym kłębkiem nerwów. Spróbuj zająć czymś umysł, ja (ambitnie) oglądam seriale, oby tylko nie myśleć. Najlepiej takie czytane, żeby zająć kilka zmysłów  emotka Wyświetl w wątku >>
1 ultrixx 0

zezowaty_kot

#6343464 Napisano: 07.04.2017 11:21:58 w WC - rozmowy o wszystkim
dolly napisał(a):

Hm, myślisz, ze to tak oczywiste: emotka Tylko jak ja tak przyczepic? 

Mam... może labrekin!!


Może na karnisz/pręt do zazdroski/lambrekinu?
Wpisz w google "karnisz" do tego co Cię interesuje, wyskoczy multum propozycji emotka Wyświetl w wątku >>
1 dolly 0

zezowaty_kot

#6342815 Napisano: 05.04.2017 22:51:44 w Wkurza mnie...
Właśnie myślałam, żeby jej nie sterylizować, ponieważ ona niewychodząca (teoretycznie, bo już 2 razy uciekła), jednak chyba się nie obejdzie. Szału można dostać. Chodzi, miauczy no i teraz kocury na podwórku... Jak one to czują przez ściany domu? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6342804 Napisano: 05.04.2017 22:28:56 w Wkurza mnie...
Co do kotów i wkurzania - moja obsesyjnie próbuje uciec z domu. Siedzimy zamknięci, drzwi na klucz zawsze, bo wariatka skacze na klamkę i je otwiera. Wczoraj wieczorem zapomnieliśmy przekręcić kluczyk, ale ona już wie, że bardzo nas złoszczą jej ucieczki. Co więc zrobiła? Zaprosiła sobie kolegę. W moim domu, obcy kot, wielki, rudy, kręci imprezę z moją kocicą, zjada jej karmę i jeszcze nasikał. Ręce mi opadły. Otworzyła drzwi cudzemu kotu i wpuściła go pod mój dach... Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6342490 Napisano: 05.04.2017 11:43:58 w Lay's
Na podsumowanie przypomnę jedynie, że zapytałam, czy na te kody da się wygrać, a nie napisałam, że się na nie wygrać nie da ;] 
Wychodziłoby więc na to, że wy tworzycie teorię o tym, że ja tworzę teorię ;] Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6342393 Napisano: 05.04.2017 10:13:11 w Lay's
Dziękuję, wystarczyło to napisać w pierwszej odpowiedzi na moje pytanie. Nie jestem tu na tyle często żeby śledzić każdy wpis.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6342300 Napisano: 05.04.2017 01:02:14 w Lay's
No właśnie ja też kupiłam i na żadne zgłoszenie nie wpadło nic. Wysłałam tylko 2 "legalne", chipsy z biedry i na te 2 mam koszulki.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6342289 Napisano: 04.04.2017 23:54:46 w Lay's
Pytanie za sto pkt, czy ktoś w ogóle wygrał na kody z aukcji? ;]  Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6342097 Napisano: 04.04.2017 18:43:00 w Lay's
Jest fajna aplikacja skaner na smartfona emotka  robisz zdjęcie a masz skan emotka   Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6342028 Napisano: 04.04.2017 15:58:17 w Lay's
lubiemakaron napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

Pitach napisał(a): Dla mnie ten konkurs to takie "szczęście w nieszczęściu".Wysłałam tylko 2 zgłoszenia - na oba wpadły koszulki,ale Tv przeszedł mi koło nosa.Tak blisko i tak daleko...
Kody są,pomysły są,tylko nazwisk już brak - jak żyć? emotka  

to jest właśnie wada tego konkursu że kończy się w momencie gdy się wygra koszulkę a telewizora nie 

ale jak to?? Nie można wygrac jednej nagrody II stopnia i potem jednej I stopnia? W poprzednim miałam tak, ze najpierw był komin, nie wygrałam tygodniowej. Wyslalam wiec w następnym tyg - kominu już nie mogłam mieć, ale wygrałam S7. Czy tu jest inaczej??

Regulamin tego nie wyklucza. Mało osób wygrało w ten sposób, ale może też dlatego, że po wygraniu koszulki/komina/piłki więcej na te dane się z reguły nie wysyła. Niewiele osób ryzykuje emotka Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

zezowaty_kot

#6341584 Napisano: 03.04.2017 17:59:38 w Wkurza mnie...
joan  rękami i nogami się podpisuję pod Twoim stanowiskiem. Wydaje mi się, że znów wielkie oburzenie, bo ktoś śmiał otwarcie pisać o pogardzie, czy niechęci. Widzę co chciałaś przekazać: brzydzisz się PATUSAMI, chamami, burakami, bez ambicji, bez celu, pasożytami. Nigdzie nie pisałaś, że każdy biedny czy bezdomny to patus, pisałaś o konkretnym przypadku, ale forumowicze dla zasady muszą ten margines przytulać i pocieszać, bo przecież każdy jest coś wart. G*wno prawda. Ktoś miał ciężko w życiu? A kto nie miał? Wszyscy wychowywaliśmy się w czasach, gdzie bieda i alkoholizm były standardem. Każdy się na coś w życiu napatrzył, czegoś nasłuchał, jak nie u siebie w domu to u sąsiada. Nie każdy z tego powodu wyrósł na złodzieja, gwałciciela, czy w najlepszym wypadku nieroba bez ambicji. I nawet Cudaczek pisząc: "Tak, tacy ludzie są nam potrzebni chociażby po to, abyśmy poczuli się lepiej-że się umiemy lepiej wysławiać, jesteśmy lepiej wykształceni i
bardziej inteligentni"
pokazuje, że tego właśnie uciśnionego traktuje jak coś gorszego, podnóżek. Tylko nie wypada tego głośno powiedzieć.


Daj człowiekowi maskę – a pokaże swoje prawdziwe oblicze. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6341563 Napisano: 03.04.2017 16:51:11 w Pomocy!!!!
pioge7 a kto Ci udowodni, że Cię nie uczuliły? emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6341545 Napisano: 03.04.2017 16:23:40 w Pomocy!!!!
Cherles Xavier na pewno. Wyświetl w wątku >>
1 andii 0