Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zezowaty_kot

zezowaty_kot

#6380257 Napisano: 18.07.2017 10:18:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wrrrryyy napisał(a):

Muszę popracować nad ironią, bo znowu nie zostałem zrozumiany emotka

Ale Ty się zupełnie nie przejmuj, zapewniam Cię, że znaczna część forum zrozumiała co autor miał na myśli emotka   Wyświetl w wątku >>
1 FBviola 0

zezowaty_kot

#6380006 Napisano: 17.07.2017 15:37:00 w Wkurza mnie...
Claudia77 napisał(a):

Agnes napisał(a):

ale co mnie obchodzą reklamy???? jeszcze nie widziałam takiej w której by krzyczeli że to TRZEBA kupićno ale jak ktoś jest podatny na reklamy no to ma problema w niektórych przypadkach dla mnie to szpanerstwo nic wiecej że trzeba miec fajniejsze rzeczy niż otoczenie 

też mam takie zdanie jak Ty, ale też mam dziecko, które wchodzi w wiek nastoletni i to co się dzieje dziś w szkołach woła o pomstę do nieba, niestety w większości przypadków, firmowe metki są wyznacznikiem statusu i uznania wśród grupy, takie czasy nastały...

Czasy takie same jak każde inne, zawsze były wyznaczniki statusu i wcale nie jest to tak, że jak ktoś biedny to z miejsca skreślony. Pewny siebie, charyzmatyczny dzieciak może stać się przywódcą grupy nawet jeśli pochodzi z biedniejszej rodziny emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6380002 Napisano: 17.07.2017 15:32:12 w Wkurza mnie...
andziulka21 napisał(a):

Wkurza mnie loteria Luksji, już widzę te wszystkie pootwierane opakowania w sklepie, przez szukających bezbarwności emotka

A one nie będą miały folii zabezpieczającej? Na grafice wygląda tak jakby miały jednak banderole. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6378120 Napisano: 11.07.2017 16:48:00 w Wkurza mnie...
dwaburekoty napisał(a):

W sobotę mam ślub kościelny i wesele w Pl (mąż obcokrajowiec i jesteśmy po ślubie cywilnym). Wkurza mnie wszystko: odmówiła nam 1/3 gości (a to problem z wizą, a to pieniędzy nie mają, a to nie chcą przychodzić sami), wódki i piwa nam jeszcze nie dowieźli, nie zdążyłam umówić się na makijaż próbny, zgubiłam gdzieś dodatki do sukienki, telefon fotografa milczy, a pogoda obiecuje 19 stopni i deszcz w środku lata.....Dobrze, że wesele w 50% finansowane jest z konkursów, a te pozostałe 50% to i tak po taniości nie ujmując jakości (nie będąc skromną: mój talent negocjacyjny (dzisiaj wynegocjowałam cenę 500 szt. balonów  emotka ) i poznańskie liczenie groszy).


1. Po co Ci makijaż próbny, sama wiesz w czym Ci najlepiej, poproś o konkrety emotka
2. O ile alkoholu nie wiozą z księżyca to na bank dostaniesz go przed weekendem emotka
3. Nie szukaj dodatków, jak o nich zapomnisz same wpadną w oko emotka
4. Zdecydowanie 19 stopni jest przyjemniejsze na weselu (alkohol, spora aktywność, ciepłe dania) niż upał. Przy zachmurzeniu będziesz miała ładniejsze zdjęcia niż w bystrym słońcu. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6375407 Napisano: 03.07.2017 18:30:25 w Wkurza mnie...
@@gnieszk@ napisał(a):

Bez potrzeby zakładania konta, weryfikacji maila itd. Tylko zaloguj przez fb, zaakceptuj regulamin i już. Stąd pewnie dużo takich kont. Logują się osoby, którym konta itd. nie chciałoby się normalnie zakładać. Czyli można być na forum w dwóch osobach jak  dr Jekyll i mr Hyde - lajkować swoje własne posty, dyskutować z samym sobą itd. emotka .


Nie masz racji, bo żeby założyć konto na fb trzeba najpierw założyć konto pocztowe, weryfikować i w mojej ocenie logowanie się przez fb jest okrężną drogą trafienia na forum emotka
Ja dostrzegam tu raczej fejsbukowe mulciaki zakładane swego czasu do nabijania lajków. Jak ktoś się i tak w to bawił, te konta już ma to chętnie je wykorzysta. Sztuczny tłum. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6371807 Napisano: 25.06.2017 23:01:05 w WC - rozmowy o wszystkim
Bon prix ma zawyżoną rozmiarówkę, ich najmniejszy rozmiar to takie 36 skłaniające się ku 38 i często przedstawiane jest jako 34. Teraz wszędzie promocje, mohito, h&m, Reserved, mango, - można używać ile dusza zapragnie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6371806 Napisano: 25.06.2017 22:57:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ufbruce napisał(a):

Diana02 napisał(a):Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs fotograficzny "Twój wakacyjny #musthave" GarnierWyniki dostępne tutaj: https://garnierczystaskora.pl/musthave/
Ależ kolorowo, wesoło i letnio! emotka emotka

Okrutnie monotematyczna ta galeria.  Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6371225 Napisano: 23.06.2017 19:25:11 w Wkurza mnie...
gosia16 teraz to przegięłaś tą wygraną, zgłaszam Cię i piszę pismo i to na mejjjjjlaaaa heloooł emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6371152 Napisano: 23.06.2017 16:35:43 w Wkurza mnie...
A śmiałam się z Niemców i Szwedów, że dają się gwałcić i zabijać, oby tylko nie urazić nikogo, kto się może poczuć urażony emotka

Absurd. Toczyła się otwarta dyskusja i pewien jegomość obraził się, bo jego radosna twórczość nie spotkała się z ukłonami ze strony tłuszczy. Łomatko i bosko, koniec świata blisko.
Paaaaneeee... Pan tłuszczy nie uciszy, będą gadać jeszcze wincyj. Tylko już nie na tym forum emotka

Ps. jest taka niepisana zasada, że mniejszym upodleniem okazuje się być płacz w samotności niż "jesteś u facetki" emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6367168 Napisano: 12.06.2017 22:50:42 w Wkurza mnie...
Co do palenia śmieci w piecu - weźcie mi wskażcie logikę, której ja nie mogę ogarnąć. Mnie się serio wydaje, że łatwiej jest wrzucić to opakowanie to działu "folia" niż iść z tym do pieca i zawracać sobie głowę paleniem emotka   jestem na tyle leniwa, że wolę oddać to wszystko jako śmieci segregowane, bo kosztuje mnie to mniej: hajsu, czasu i wysiłku. Poza tym palony plastik okrutnie śmierdzi i zostają po nim ohydne gluty. No po co? Po co? Po co? Czemu ludzie sobie tak komplikują życie paleniem śmieci jak ktoś to za grosze zabierze co miesiąc? emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6366855 Napisano: 12.06.2017 11:51:55 w WC - rozmowy o wszystkim
Kawę paliliśmy na okoliczność grilla - potwierdzam, komary nie gryzły ale dym w oczy to i owszem emotka Wyświetl w wątku >>
2 mysia, jokan 0

zezowaty_kot

#6364299 Napisano: 05.06.2017 20:38:02 w Lay's
Ostatnio mam problemy z formularzami Lay's. Kolejne strony biją po oczach nieskazitelną bielą. I niczym więcej. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6363859 Napisano: 04.06.2017 22:03:20 w Lay's
W czasach konkursów rossmanowskich licznik wskazywał, że najwięcej osób grało pierwszego i ostatniego dnia emotka  pamiętam konkurs z rowerami, pierwszego dnia zgłoszeń prawie 400, a drugiego doszło już tylko 40.  Wyświetl w wątku >>
2 edzia21, notta 0

zezowaty_kot

#6363641 Napisano: 03.06.2017 23:59:53 w WC - rozmowy o wszystkim
Ja nie zabieram syna do zoo, ponieważ w mojej ocenie te zwierzęta są więzione, żyją często w klimacie, który jest dla nich udręką. Dlatego zoo bojkotujemy, może omawiana kobieta ma podobne odczucia. 

Może spraw jej fotoksiążkę? Koszt ok 30 zł np na colorand, będzie miała pamiątkę na całe życie. Gwarantuję Ci, że zabawka zaraz pójdzie w odstawkę, za prezent z duszą będzie Ci wdzięczna całe lata jak już podrośnie. Widzę po moim synu, jak uwielbia oglądać, zdjęcia, wspominać. Druga sprawa - mimo, że on też ma w sumie wszystko to najbardziej cieszy się ze skarbonki, która mu sama zrobiłam emotka   Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6363272 Napisano: 02.06.2017 13:59:49 w Dziś cieszę się z.....
Mój syn ma najlepsze wyniki w klasie emotka   Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6355185 Napisano: 11.05.2017 15:25:02 w Lay's
cb656 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

krseta napisał(a):

Szybko to makro ogarneli:)  ciekawe jak bedzie z abc

zwróć uwagę, że w makro jest mniej nagrodzonych (uczestników) niż nagród do rozdania... więc problemu nie było

Ja mam takie spostrzeżenie osobiste, że takie osoby zajmujące się własnym biznesem, z reguły są oderwane totalnie od zjawiska pod nazwą "konkursy i promocje". Przerażająca większość znanych MI takich osób, nie zajmuje się takimi bzdetami, jak to nazywają, koncentruje się bowiem na prowadzeniu biznesu, a na to szkoda im po prostu czasu.

Poszerzę Ci trochę horyzonty - osoba prowadząca własny biznes może posiadać żonę/męża/partnera, który z kolei jest artystą pełną gębą (chipsów). Przeciwieństwa się przyciągają i ci biznesmeni żyją z tymi artystami dość często emotka
Tak więc jedno załatwia paragon, drugie spełnia się konkursowo emotka Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

zezowaty_kot

#6355165 Napisano: 11.05.2017 14:50:09 w Lay's
W konkursie c4 przyszło mi jak w zgłoszeniu nie nacisnęłam ani razu entara przy wpisywaniu i nie odhaczyłam ostatniej zgody. I nie jest to wina komputera, bo próbowałam z kilku. (znajomi próbowali mi wysłać). Może aplikacja błędnie liczy znaki, nie wiem. Może kwestia tej zgody na przetwarzanie danych poza konkursem.  Wyświetl w wątku >>
1 izkak 0

zezowaty_kot

#6353715 Napisano: 08.05.2017 17:07:33 w Lay's
Pisałam ręcznie, od razu w aplikacji ;/ Spróbuję z telefonu. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6353711 Napisano: 08.05.2017 17:02:29 w Lay's
Tak, ten konkurs, cały czas mam ten błąd ;/
Kto pożyczy komputer? emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6353696 Napisano: 08.05.2017 16:42:49 w Lay's
Próbuję wysłać na konkurs z C4 i mi ciągle wyskakuje błąd. Ktoś się może orientuje czy tak bywa, czy może ja coś źle robię, znaków liczyć nie umiem czy inny czort? Przeglądarki zmieniałam. Wyświetl w wątku >>
0 0