Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zezowaty_kot

zezowaty_kot

#7164167 Napisano: 13.03.2024 12:45:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Też napisałam maila do Eveline. Jestem zdania, że powinniśmy im zrobić takie szambo, jak oni nam. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7164027 Napisano: 12.03.2024 19:10:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tad_pole napisał(a):

A Wasze podkłady z Eveline też mają taką dziwną lejącą konsystencję?  emotka  Odebrałam dziś dwie paczki i jeden leje się niczym woda. Poza tym jedna z masek minimalnie otwarta... Nie zdziwiłabym się, gdyby to były produkty, które nie zostały dopuszczone do sprzedaży z różnych względów. Normalnie loteria życia emotka

Aha, na pocieszenie w jednej z paczek znajdowały się dwa błyszczyki :D

Dostaliśmy po prostu kosmetyki długodojrzewające emotka
Ten podkład ma taki być, on bardzo szybko zastyga na skórze, nałożyłam i ogólnie daje bardzo delikatny efekt wyrównania, może nie będzie tragedii. Kredka i szminka - jak z bazaru w latach 2000. Ogólnie po tej akcji na markę będę patrzeć z obrzydzeniem. Wydoili ze mnie kasę na loterię i to chyba koniec tego romansu. Taniej ich wyniosło wysłać nam ten szajs, niż to utylizować. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7162890 Napisano: 06.03.2024 14:35:19 w Czy informują/ informowali?
Nadal dzwoni T-Mobile z zimowym konkursem  emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7162174 Napisano: 02.03.2024 08:16:48 w WC - rozmowy o wszystkim
79magda napisał(a):

Raz dwa trzy… próba wiadomości 🤣

Nie wierzę. Po latach banicji, gdy próbowałam bezskutecznie odzyskać swą e-konkową tożsamość, nagle mi się udało  emotka  a myślałam, że nie zaloguję się już nigdy!

Magda ❤️ Wyświetl w wątku >>
1 79magda 0

zezowaty_kot

#7161753 Napisano: 28.02.2024 23:20:30 w Gratulacje! Dla wygranych!
Vazz gratuluję serdecznie, wspaniała nagroda! emotka Wyświetl w wątku >>
1 vazzz 0

zezowaty_kot

#7161501 Napisano: 27.02.2024 21:30:09 w Wkurza mnie...
kumulacja napisał(a):

cb656 napisał(a):

STRASZLIWIE MNIE WKURZA, że nie wygrałem Toyota Yaris od Milki emotka emotka emotka emotka
Już nawet nie o to chodzi, że sobie nie pojeżdżę (nie dostanę prawa jazdy z powodów zdrowotnych, ech, chlip emotka ), ale że nie dali mi szansy sprzedania autka choćby za pół ceny! Co za straszna niewdzięczność! Rzyg, rzyg! Pies ogrodnika z tego Organizatora, ech... Sam nie skorzysta, to i mnie nie da... Buuu...
Ale generalnie to jednak dominuje wkurz-wkurz emotka emotka a nie buu-buu... emotka emotka

Dopadła Cię wiosenna głupawka. Zajmij się ogródkiem przed domem. Zajmij się swoją Ukochaną. Pisz świetne teksty konkursowe. Nie rozpaczaj po stracie auta w losowaniu. PS. Samochód jest Tobie zupełnie niepotrzebny. Przecież wolisz rower, o ile dobrze pamiętam. Samochody zostaw nam, zdolnym kobietom emotka

W ogóle zostawmy te parytety. Apeluję żeby wszystko zostawić zdolnym kobietom. 😆 Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7160825 Napisano: 23.02.2024 15:50:56 w Czy informują/ informowali?
A soplica za ostatni etap już było? Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7160734 Napisano: 23.02.2024 10:26:30 w moje dzisiejsze wygrane :)
Żelazko z konkursu Bryza ITM, sms przed chwilą emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7160703 Napisano: 22.02.2024 22:53:17 w WC - rozmowy o wszystkim
Ja na forum jestem 11 lat. A pamiętacie swoją pierwszą nagrodę? Ja pamiętam. To był tukan-pluszak z... uwaga (to jest najlepsze) Katolickiego Radia Podlasie 😆 napisałam wierszyk, w podstawówce. Moja mama słuchała tego radia i ogłosili konkurs dla dzieci. Pamiętam, że wysłaliśmy do nich pocztą tradycyjną obrazek z wierszykiem (nie złamałam regulaminu, wtedy tak się wysyłało) emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7160686 Napisano: 22.02.2024 21:58:55 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

Nigdy nie dodałam zdjęcia do opinii na wizażu,opinie też napisałam kilka przez wszystkie lata istnienia wizażu.
Tam w sumie nie ma reguł by się do testu dostać.
Przez lata na gg nie umiem pisać z przecinkami jak dziecko co podstawówki nawet nie  skończyło jakie to przykre.
Ale nie o tym.Ukryli w Biedrze sodę oczyszczoną Ge.... a wystawili Oetkera i musiałam się przez cały regał przebić dobrze,że nie mam 150 w kalpeluszu bo bym tej sztuki nie dokonała.I to kopanie w pudłach i regałach w poszukiwaniu produktów promo mnie mega wkurza.

" ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, " - proszę, weź trochę moich  😅 Wyświetl w wątku >>
2 Yoko, cb656 0

zezowaty_kot

#7159999 Napisano: 19.02.2024 16:54:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy użycie w odpowiedzi konkursowej określenia "w pytę" będzie odebrane jako wulgaryzm, jak sądzicie? Wg mnie i słowników nie jest to wulgaryzm, mimo, że się jednoznacznie kojarzy.

Moje poczucie estetyki odrzuca taki zwrot. W haśle konkursowym, które ma budzić dobre skojarzenia, odniosłoby skutek odwrotny, rynsztokowy, odpychający.

Wg Ciebie marki E, Persil, Silan, Perwoll to nie są marki w pytę? 

 E, PERSIL, SILAN, PERWOLL to marki w pytę.
Z HENKEL o ubrania dbam staranne, to dla mnie priorytet.

Taki mam wstęp odpowiedzi konkursowej i to zgłoszę na konkurs Henkela w Auchan. Zastrzegam sobie na ten konkurs. No i dziękuję za cenne rady. Wolę używać określenia "w pytę" (czyli coś świetnego niż nijakiego słowa roku "rel"). Słowo rel to akurat coś innego znaczy, może to niewłaściwy przykład - język polski ewoluował. Te potoczne określenie stały się przestarzałe i powiem szczerze, że to "w pytę" żadnego wrażenia nie robi. Czasem zdaję sobie sprawę, jaki ja jestem stary, kiedy słyszę dialog jakichś młodych osób - jakby w innym języku ze sobą rozmawiali, jakichś tajnych skrótów używają i mam wrażenie, że tylko oni siebie rozumieją.  emotka

Ktoś tak jeszcze mówi? Weź po uwagę, że w agencjach często pracują osoby młode (dwudziestokilkuletnie), które może nawet nie zrozumieją co to znaczy  emotka . Pytanie więc czy użycie boomerskiego określenia (lub słowa) jest klawe, "w dechę", git czy to raczej kaszana proszę ja Ciebie... emotka
Boomerskie Słowo Roku 2023. W rankingu wygrywa "proszę ja ciebie" - TVN24

Ja miałam na myśli, nie tyle archaiczność- bo tego się nie boję, sama na wielu płaszczyznach nie rozumiem dzisiejszego świata, więc bliżej mi do boomerstwa, a o wydźwięk tekstu, hasła. Hasło, które zawiera w sobie zwrot odbierny jako pejoratywny, samo takie się stanie. Ta ta przysłowiowa łyżka dziegciu w beczce miodu. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7159981 Napisano: 19.02.2024 16:19:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy użycie w odpowiedzi konkursowej określenia "w pytę" będzie odebrane jako wulgaryzm, jak sądzicie? Wg mnie i słowników nie jest to wulgaryzm, mimo, że się jednoznacznie kojarzy.

Moje poczucie estetyki odrzuca taki zwrot. W haśle konkursowym, które ma budzić dobre skojarzenia, odniosłoby skutek odwrotny, rynsztokowy, odpychający.

Wg Ciebie marki E, Persil, Silan, Perwoll to nie są marki w pytę? 

 E, PERSIL, SILAN, PERWOLL to marki w pytę.
Z HENKEL o ubrania dbam staranne, to dla mnie priorytet.

Taki mam wstęp odpowiedzi konkursowej i to zgłoszę na konkurs Henkela w Auchan. Zastrzegam sobie na ten konkurs. No i dziękuję za cenne rady. Wolę używać określenia "w pytę" (czyli coś świetnego niż nijakiego słowa roku "rel"). Słowo rel to akurat coś innego znaczy, może to niewłaściwy przykład - język polski ewoluował. Te potoczne określenie stały się przestarzałe i powiem szczerze, że to "w pytę" żadnego wrażenia nie robi. Czasem zdaję sobie sprawę, jaki ja jestem stary, kiedy słyszę dialog jakichś młodych osób - jakby w innym języku ze sobą rozmawiali, jakichś tajnych skrótów używają i mam wrażenie, że tylko oni siebie rozumieją.  emotka

Ależ oczywiście, zgłaszaj. Zapytałeś o nasze zdanie, więc moje poznałeś. Na jeżyki też można napisać, że ktoś jest wycoolwisty. W końcu to nie wulgaryzm  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7159962 Napisano: 19.02.2024 15:51:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

Czy użycie w odpowiedzi konkursowej określenia "w pytę" będzie odebrane jako wulgaryzm, jak sądzicie? Wg mnie i słowników nie jest to wulgaryzm, mimo, że się jednoznacznie kojarzy.

Moje poczucie estetyki odrzuca taki zwrot. W haśle konkursowym, które ma budzić dobre skojarzenia, odniosłoby skutek odwrotny, rynsztokowy, odpychający. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

zezowaty_kot

#7159749 Napisano: 18.02.2024 01:11:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gryszelm napisał(a):

W konkursie Bourjois w Hebe na ile znaków ma być odpowiedź, może ktoś już wysyłał lub znalazł taką informacje w Regulaminie?

Nie pamiętam dokładnie, miałam coś koło 600 znaków i udało mi się wysłać emotka Wyświetl w wątku >>
1 gryszelm 0

zezowaty_kot

#7159741 Napisano: 17.02.2024 22:57:28 w WC - rozmowy o wszystkim
bezaczek7 napisał(a):

Nie wiem czy mogę z linkiem, ale dostałam od znajomej link do jednej strony, na której było info o wycofaniu 3 partii batonów Milka Oreo, których wielu z nas podejrzewam może mieć sporo w domu emotka  pierwszy raz w życiu miałam w domu produkt z dokładnie taką partią, o którym pisali, że ma zostać wycofany emotka

Jaka to partia? Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7159602 Napisano: 16.02.2024 19:03:51 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

AnBliSzo napisał(a):

wkurza mnie to, że przeważnie zawsze jak znajdę daną rzecz na konkurs w niższej cenie niż w innych sklepach, to te najlepsze ceny trafiają się oczywiście w Auchan   

Wkurza mnie, że nie rozumiem istoty TEGO powyższego wkurzenia, ech... emotka emotka

Pierwsze przykazanie konkursowicza - nie liczy się cena, a opis na paragonie emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

zezowaty_kot

#7159385 Napisano: 15.02.2024 14:40:11 w Czy informują/ informowali?
mietowa napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

8igora9 napisał(a):

olunka napisał(a):

czy z Maoam informują na bieżaco? Jeśli tak to do jakiego dnia poszlo?


Ja dzisiaj dostałam maila, ale zgłoszenie było jeszcze w styczniu.

Ja mam za 7 albo 8 lutego.

A ma ktoś Energylandię czy same zestawy poszły?

Ja mam zestaw. Wyświetl w wątku >>
1 mietowa 0

zezowaty_kot

#7159377 Napisano: 15.02.2024 14:22:33 w Czy informują/ informowali?
8igora9 napisał(a):

olunka napisał(a):

czy z Maoam informują na bieżaco? Jeśli tak to do jakiego dnia poszlo?


Ja dzisiaj dostałam maila, ale zgłoszenie było jeszcze w styczniu.

Ja mam za 7 albo 8 lutego. Wyświetl w wątku >>
1 olunka 0