Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zezowaty_kot

zezowaty_kot

#6462357 Napisano: 12.02.2018 10:29:13 w Pomocy!!!!
marcin1411 napisał(a):

Witam
czy na kartce, która wyśle do Albedo( Somat) mam pisać te podpunkty( Wyrażam zgodę na ...) czy nie ???

Najlepiej to wyślij pustą kartkę, na dole napisz jedynie "Wyrażam zgodę, miejsce/data/podpis" - oni już sobie dopiszą na co ta zgoda jest emotka

Jasne, że musisz napisać to o co proszą w regulaminie. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6461850 Napisano: 09.02.2018 20:23:27 w Wkurza mnie...
kumulacja napisał(a):

joan napisał(a):

Nie chcę wyjść na zmierzłego babona, co banialuki o swej młodości opowiada, ale... ponieważ zapełnił się mój segregator, gdzie trzymam niektóre regulaminy / paragony / protokoły / gwarancje dot. konkursów, zrobiłam dziś czystki. Wypadło na rok 2011. I co ja paczę?! Wśród rozdawanych onegdaj nagród: Seszele, Bahamy, laptopy, pralki, samochodów gęstwina, przelew 100.000 zł itd. A teraz jak organizator rzuci pińć tysięcy złociszy albo badziewiastą chińszczyznę, to jest luksus emotka

A teraz jest tak:
Albedo (Kaufland) - kup produkty Henkel za 20 zł i wygraj bon 50 zł w każdym sklepie.
Albedo (Hebe) - ręczniki plażowe
NAV (Biedronka) - 300 par rękawiczek do smartfonów
IQ Marketing - termosy Milka

Fiku-miku na ręczniku ... smartfon w rękawiczkach trzymam, a kawy w termosie ni mam emotka

1 duża nagroda = zadowolona joan, rozwścieczony tłum. Jeden telefon wywołujący uśmiech i setka telefonów z pytaniem "dlaczego Joan a nie ja i moje dziecko, które potrzebuje tego kremu na moje zmarszczki?!? Dzwonię na policję!!!"
100 drobnych nagród = niezadowolona joan, uradowana tłuszcza. Sto telefonów wywołujących uśmiech na twarzach. Żadnego telefonu od Joan, żadnej policji.

Ja tam się organizatorom nie dziwię emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6461251 Napisano: 08.02.2018 13:44:01 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Wawel Mila za zgłoszenie z 27.01, jakiś kurier Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6460459 Napisano: 06.02.2018 19:26:49 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon na Fantasię POLOmarket Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6458655 Napisano: 01.02.2018 16:34:17 w Wkurza mnie...
joasiunia napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Mnie najbardziej rozwalają życzenia świąteczne/urodzinowe: życzę Ci córeczki, bo M. musi mieć rodzeństwo. Nie chcę mieć więcej dzieci, to moje oficjalne stanowisko w tej sprawie, nie chcę, ale i tak będą mi życzyć. Ignorancja czy bezmyślność? A może egoizm, bo babcia chce mieć więcej wnuków? To niechże powie "z okazji Twoich urodzin życzę MI żebyś zaszła w ciążę" emotka

Jeśli to życzenie teściowej, to powinno być dla synowej jak rozkaz - do natychmiastowego wykonania emotka I nie ma, że nie chcę.

Żeby było śmieszniej teściowa się pogodziła z takim stanem rzeczy, problemem są moi rodzice, którym nijak nie idzie przetłumaczyć, że takie komentarze wywołują u mnie jedynie agresję. Może rodzice mają po prostu więcej odwagi naciskać, teściowie na pewno zdania nie zmienili, ale nie dręczą mnie sugestiami i dobrymi radami emotka Wyświetl w wątku >>
1 donia7 0

zezowaty_kot

#6458638 Napisano: 01.02.2018 15:40:29 w Wkurza mnie...
Mnie najbardziej rozwalają życzenia świąteczne/urodzinowe: życzę Ci córeczki, bo M. musi mieć rodzeństwo. Nie chcę mieć więcej dzieci, to moje oficjalne stanowisko w tej sprawie, nie chcę, ale i tak będą mi życzyć. Ignorancja czy bezmyślność? A może egoizm, bo babcia chce mieć więcej wnuków? To niechże powie "z okazji Twoich urodzin życzę MI żebyś zaszła w ciążę" emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6458443 Napisano: 01.02.2018 10:58:40 w Lay's
joan napisał(a):

monisss napisał(a):

super, że Lidka, super nagrody.. ale juz sie boje konkurencji emotka


Konkurencji nie ma się co bać, bez niej przecież nie organizowano by konkursów emotka Gorzej, że (standardowo) trzeba w zgłoszeniu podać imię, nazwisko i miasto emotka Mam nadzieję, że - wzorem IQM - Avanti kiedyś przerzuci się na PESELe emotka

Grupę krwi i imię ojca od razu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6458437 Napisano: 01.02.2018 10:51:56 w Pomocy!!!!
arabela79 ja miałam straszne problemy z zatokami, nawracające. Brałam doraźne leki ale znajoma poleciła mi Sinulan. Faszerowałam się tym codziennie przez miesiąc, może nawet dłużej. I przeszło. To było 3 lata temu, od tamtej pory zatoki o sobie nie przypominają, nawet w sezonie jesienno-zimowym. Jak zaczyna mi się katar wezmę coś doraźnego i w mig znika. Mojej koleżance też przeszło, obie zafundowałyśmy sobie kurację tym Sinulanem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6458253 Napisano: 31.01.2018 19:58:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
glena okej, przepraszam, źle Cię zrozumiałam. Może mnie to forum przyzwyczaiło już do hipokryzji i prób wyliczania innym potknięć, gdy samemu dawno się leży z pozdzieranymi kolanami emotka
Wybacz emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6458203 Napisano: 31.01.2018 18:27:29 w Dyskusje o wynikach konkursu
glena napisał(a):


Ja chciałam wcześniej bardziej wprost napisać, że mnie tu zawsze potwornie wkurza, jak ktoś się chwali kolejną taką samą nagrodą (a wiadomo, że w części przypadków musiał co najmniej nagiąć zasady, podając inne dane itp.) - a szczególnie wtedy, kiedy sama na nią polowałam. Wprawdzie mam dwie pufy z Laysów (ale to była wyższa konieczność), kilka kubków i buffów z Actimela (ale polowałam na Instaxa) itp. emotka

Co za hipokryzja emotka
"Tak mnie wkurza jak ktoś gra na słupy, co prawda ja też tak robię, ale ja muszę, choć wcale nie chcę" emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6457948 Napisano: 31.01.2018 08:57:49 w Dziś cieszę się z.....
Wczoraj przygarnelismy psa. Cały dzień był w domu, ale na noc zaprowadzilismy go do babci (w domu dziecko, 2 koty, inny pies - nie chcieliśmy ich zostawiać samych z nowym, nieznajomym zwierzakiem). Późnym wieczorem mąż poszedł jeszcze do babci a psa nie ma - uciekł. Poszedł na miasto szukać, zadzwonił z informacją. Ubrałam się z myślą, że pójdę mu pomóc. Otwieram drzwi a tam Pimpuś. Uciekł babci i przybiegl do nas. No to już został.
PS. Noc spokojna, wszyscy się polubili emotka   Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6457753 Napisano: 30.01.2018 14:57:45 w Czy informują/ informowali?
joasiunia napisał(a):

Czy Wawel Mila informował kogoś o cukierasach z soboty, 27.01.2018? emotka

Tak Wyświetl w wątku >>
1 joasiunia 0

zezowaty_kot

#6456603 Napisano: 26.01.2018 13:09:35 w Wkurza mnie...

zezowaty_kot

#6408846 Napisano: 28.09.2017 12:53:00 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Wkurza mnie Facebook - ni z gruchy, ni z pietruchy zniknęły mi wszystkie powiadomienia ze strony głównej, a zamiast tego jest tylko takie coś:
emotka emotka emotka

Też tak macie?
Na wszelki wypadek (na próbę) wywaliłem ciasteczka, wyłączyłem Adblocka i odświeżyłem stronę. Nawet zrestartowałem Windowsa. I wciąż pusto. A przecież do południa pełno tego było - nowe wpisy wszystkich polubionych miejsc..


Miałam tak rano i teraz pojawiają się tylko powiadomienia, które doszły po komunikacie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6408289 Napisano: 27.09.2017 13:02:14 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Klient naszej kancelarii bezwzględnie zażądał obniżenia taksy w aktualnie odczytywanym akcie o 15 procent, bo moja siostra zrobiła w nim kilka nieistotnych literówek.Ojciec się wkurzył na mnie,że nie sprawdziłam po niej tego napisanego aktu wcześniej i zgodził się na obniżenie kwoty emotka No ludzie święci, nikt nie jest nieomylny i między innymi właśnie w tym celu są akty notarialne odczytywane,aby na miejscu wyłapać ewentualne błędy.Ponadto przyszła inna Klientka donieść nam dokumenty do aktu i koniecznie chciała rozmawiać tylko z osobą, z którą rozmawiała wcześniej, bo "my się przecież na niczym nie znamy i w ogóle nie wiemy, o co chodzi".Nic nie pomogły tłumaczenia,że wspólniczka ojca jest na urlopie, ale pracownice biura są "w temacie",ech.Co za parszywy dzień emotka

 Kasiu, ja się wściekam nawet jak znajdę literówkę w książce - ktoś otrzymuje pieniądze za to, żeby tych literówek nie było. Jeśli chodzi o pisma urzędowe, to mnie również nie przekonałoby tłumaczenie, że literówki są nieistotne. Wszyscy wiemy jakie pieniądze otrzymuje notariusz za napisanie i odczytanie tego pisma, więc niech przynajmniej tyle zrobi jak należy. Błędy, nawet niepoprawnie postawione przecinki na dokumentach kojarzą mi się od razu z niekompetencją. Druga sprawa, że najprościej na świecie klient zamówił usługę i otrzymał "towar wadliwy".  Z reguły taki zakup się reklamuje, żąda zwrotu pieniędzy, bądź rabatu emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6404169 Napisano: 16.09.2017 14:54:13 w WC - rozmowy o wszystkim
asantesana napisał(a):

Czy możecie mi polecić jakąś fajną grę dla dziewczynki 7 lat? Muszę kupić na prezent i chciałabym coś sprawdzonego.I pytanie nr 2 - czy te bony do Auchan obejmują też gry, a jeśli tak, to chętnie odkupię jeden (najlepiej z Krakowa) - propozycje z ceną proszę na pw.


Story Cubes i Dobble - te 2 gry nie przestają się nudzić, są poręczne, bierzemy je zawsze ze sobą. Grać może każda kategoria wiekowa - na wakacjach, jak dzieci poszły spać, my dorośli graliśmy lekko upojeni - serdecznie polecam emotka Ewentualnie Słowostworki, też ją bardzo lubimy. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

zezowaty_kot

#6395587 Napisano: 28.08.2017 10:59:13 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że wróciłam po urlopie do domu, chciałam sobie trochę zakonkursować, a tu zonk- na moim laptopie błąd 651- coś ponoć z jakąś kartą sieciową. Dzwoniłam na infolinię Orange, mam router Fun Box 2.0. i teoretycznie wszystkie kontrolki odpowiedzialne za internet i sieć Wi-FI świecą się na zielono, a pan na infolinii mi mówi,że niby ten router może być uszkodzony.Jak mu mówię,że przecież urządzenie to wymienialiśmy w grudniu ubiegłego roku, to on mi na to,że taki router może się popsuć nawet następnego dnia emotka Czy jeśli oddam laptop w ręce jakiegoś informatyka, to on jest mi w stanie jakoś zdalnie skonfigurować tą sieć bezprzewodową i naprawić ten błąd 651 emotka

 U nas router po 3 tygodniach padł, oddaliśmy na gwarancję, naprawiali, naprawiali, oddali - wciąż nie działał, w końcu dali nowy. Bez cyrków, od razu przyznali, że sprzęt jest wadliwy. Spróbuj sobie może z telefonu udostępnić internet na komputer, będzie Ci wygodniej, póki się sprawa nie wyjaśni. Po co masz się wpędzać w koszta i na własną rękę szukać informatyka, zgłaszaj do Orange, niech oni sprawdzają, przecież masz na pewno gwarancję na to. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6395551 Napisano: 28.08.2017 09:07:20 w Wkurza mnie...
Litości... Jak już okazjonalnie chcę w coś zagrać to mi szwagier wyrzuci paragon na bryze w kfl... 

Poza tym niezmiennie, mimo mojej abstynencji konkursowej wkurza mnie ta alfa i Omega z forum. Człowiek zajrzy raz na ruski rok i zawsze musi trafić na te mundrości. Mając do czynienia z małymi dziećmi stwierdzam, że często taki podlotek jest bardziej dojrzały od wykształconej 40latki. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6381523 Napisano: 21.07.2017 13:59:55 w Wkurza mnie...
Ja też miałam kiedyś z nimi przygodę, wygrałam 5 nagród, 5 paragonów nabytych w procesie rozbicia zakupów (różniły się jedną cyfrą w numerze wydruku) i 4 były poprawne a 1 nie wiedzieć czemu okazał się nieprawidłowy. Do dziś nie rozwikłaliśmy tej zagadki, 1 nagroda przepadła. Nie i ch.. koniec dyskusji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0