Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zezowaty_kot

zezowaty_kot

#6826445 Napisano: 29.11.2021 13:46:14 w Gratulacje! Dla wygranych!
Dziewczyny gratuluję skuterów z Orlenu emotka Wyświetl w wątku >>
1 lowmacp 0

zezowaty_kot

#6826136 Napisano: 27.11.2021 20:18:25 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie oznaczanie tym płomyczkiem (duże nagrody) konkursów, gdzie do wygrania są książki i długopisy. Wprowadza to w błąd.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6825981 Napisano: 26.11.2021 18:53:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A ktoś się z Warszawy wybiera pociągiem Tyskiego? 🙂 Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6825958 Napisano: 26.11.2021 18:19:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
U mnie w Tyskim też proza. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6825954 Napisano: 26.11.2021 18:09:27 w Gratulacje! Dla wygranych!
Kreo42 gratulacje  🙂 Wyświetl w wątku >>
1 kreo42 0

zezowaty_kot

#6825876 Napisano: 26.11.2021 14:41:46 w moje dzisiejsze wygrane :)
magdalena_g napisał(a):

bilet na pociąg Tyski z 23 emotka  

Też mam bilety z 23.11 emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6825700 Napisano: 25.11.2021 20:06:35 w Czy informują/ informowali?
magie1982 napisał(a):

awe napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Tyskie za 22.11?

znowu połudźmy się razememotka  tak miło ostatnio nam się łudziłoemotka

Dobra, ale Ty zdaje się wygralas a ja nie wtedy?

Od dwóch tygodni, kiedy to utraciłam i odzyskałam konto, karmię się złudnymi marzeniami, że jeszcze dane mi będzie przeżyć kiedyś tę radość z wygrywania. Niestety nadzieje te nie przekładają się na kaloryczność i chodzę niezmiernie głodna. Nie wiem po co otwierałam drzwi, za którymi tylko ból i cierpienie po chlaniu Tyskiego i jedzeniu chipsów  😁 Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6824680 Napisano: 22.11.2021 17:25:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
awe napisał(a):

magie1982 napisał(a):

mietowa napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Za który dzień informowała Rama?

U mnie za sobotę. Pewnie cały weekend. 

No ja właśnie czekam na niedziele i nie wiem czy się jeszcze łudzić?

magie emotka  połudźmy sie jeszcze trochę razememotka

To ja z Wami jeszcze chwilę pożyję nadzieją, że mój wyjałowiony umysł konkursowicza coś ugra ostatnim tchnieniem 😁 Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6824089 Napisano: 19.11.2021 18:43:07 w Avanti
W tym konkursie "podwójnym" przychodzi jakaś zwrotka?  Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6823991 Napisano: 19.11.2021 16:11:32 w Gratulacje! Dla wygranych!
Freyja serdeczne gratulacje  🙂 Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6712394 Napisano: 27.06.2020 14:55:57 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

Co mi po towarze, jak nie mam na niego paragonu emotka emotka
 emotka

Tylko na tym forum to zdanie zostanie zrozumiane i tylko tu utrata paragonu przywodzi nam tyle - takich samych - złych wspomnień   emotka
"Pani nie rozumie, ja nie chcę tego rabatu! Halo, proszę zawołać kierownika, oni nie chcą moich pieniędzy"  emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

zezowaty_kot

#6708236 Napisano: 09.06.2020 00:08:35 w Wkurza mnie...
patyk napisał(a):

 Już sama nie wiem Sąsiedzi oczywiście mają to gdzies, jak potrzebowali psa na podwórko to mogli sobie kundelka przygarnac a nie takiego który pasuje do aktywnego stylu życia  emotka


A kundelek nie potrzebuje? Ja mam dwa i akurat kundelki to loteria, nie można przewidzieć jakie będzie miał predyspozycje. Z psem rasowym można mieć pewne wytyczne, rokowania. Jeden z moich kundelków jest tajfunem, psem energicznym i żywiołowym, drugi natomiast mógłby się nie ruszać z kanapy. Zupełnie różne charaktery. Jeśli ktoś ma sprecyzowane potrzeby to:
1. Rasa dobrana do potrzeb
2. Pies ze schroniska, tam wolontariusze potrafią idealnie połączyć człowieka ze zwierzęciem.

Ps. Okropne podejście - kundelek = pies na podwórko.  Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6707785 Napisano: 05.06.2020 21:02:59 w Dyskusje o wynikach konkursu
iwona0103 napisał(a):

Konkurs Ambi Pur w rmf, zwycięzca tak opisał swoje zdjęcie:

emotka emotka

To jest fantastyczne  emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

zezowaty_kot

#6707112 Napisano: 03.06.2020 00:05:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aempe napisał(a):

kursów rozwiązanych, pełno osób stąd w wynikach, a na forum cisza  :such

poważnie.  z czego może to wynikać? zeby ludzie nie pytali "co napisałaś/eś"? czy po prostu skromność?

Z tego, że jak ktoś wygra na słupa to po wynikach agencja dostaje dane gracza, jego małżonka, babki, sąsiada, numer buta, grupę krwi, adresy, numery telefonów oraz przypomnienie, że według regulaminu nie można brać w konkursie udziału w imieniu osób trzecich i uprzejmie się prosi o odebranie nagrody. A w ogóle to czy agencja wie, że wyżej wymieniony to zawodowy gracz, a chyba nie o to chodzi w konkursach żeby dawać nagrody zawodowcom. Ogólnie pochwal się nagrodą to znajdą powiązania miedzy Twoim kotem a babcią sponsora. 
Jeśli dane mi będzie coś jeszcze wygrać to oczywiście wpiszę się w MDW, bo miło patrzeć jak niektórym życzliwym gul skacze   emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6707053 Napisano: 02.06.2020 18:33:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Mam takie luźne przemyślenia odnośnie głównej w Haribo, którą wygrała Pani Teresa H. z Krakowa.
Agencja RedHeads, która robi ten konkurs również jest z Krakowa. 
Pani Monika G, jedna z właścicielek agencji w lajkach pod swoimi zdjęciami ma kilka osób z tym samym nazwiskiem na literę H (te osoby, też lajkują sobie zdjęcia więc podejrzewam że to rodzina i również z Krakowa).
Państwo G (mąż Pani Moniki, kuzyn, brat, siostra - NIE WIEM kim są dla niej) też lajkują zdjęcia Państwu H, jednak samej Pani Teresy tam nie znalazłem..  emotka
Może to mama, ciocia, babcia... albo jest tu na forum i rozwieje wątpliwości w wiadomości prywatnej że jednak wysuwam daleko idące podejrzenia i pochwali się nagrodą?  emotka
A być może to tylko zwykła zbieżność, nie oskarżam.  emotka emotka
KRAKÓW.  emotka


Nie wiem jak jest teraz, ale w konkursach RedHeads trzy razy wygrałam główną nagrodę (od roku nie gram, może coś się zmieniło). Ja mam  z nimi wyłącznie dobre skojarzenia. W sumie to moja ulubiona agencja. Teraz w Haribo nic nie wygrałam, ale nie podejrzewam ich o niecne zagrywki. Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

zezowaty_kot

#6706170 Napisano: 29.05.2020 14:42:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wyszłam z wprawy  nawet loterie mnie nie lubią  Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6705974 Napisano: 28.05.2020 20:32:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kiedystobylo napisał(a):

Mam poważną rozkminę: na 3 dopracowane zgłoszenia do Bref - nic. A nagród było sporo. To też moje początki w konkursach promocyjnych (na razie tylko blogi i FB). Jeszcze w promocyjnych nic nie wygrałam. Co mogę robić źle? emotka  Uzywacie polskich znaków? W regulaminach nie widziałam zapisów, ale może to jakaś niepisana zasada? 

Nie używaj polskich znaków, może Ci to zmienić sms w mms, może przeliczyć znaki tak, że sms będzie miał więcej niż 160 znaków. Proste wierszyki z lokowaniem produktu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6705806 Napisano: 28.05.2020 12:51:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

A gwoli ciekawości - wygrał ktoś z tego nieszczęsnego ostatniego dnia, co były cyrki ze zwrotkami?

Ja mam z początku konkursu. Drugi dzień chyba. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0