Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zezowaty_kot

zezowaty_kot

#7109089 Napisano: 15.07.2023 15:11:20 w Wkurza mnie...
magalan83 napisał(a):

Wysłałam męża do Intermarche (daleko od nas, sklep odwiedzany raz na msc czasami rzadziej). Wiadomość tekstowa, rozpisana co ma kupić pod konkursy E, Letnie wieczory, Rusz po nagrody… 
w miedzy czasie telefon z instruktażem, mowię- rozdziel mi to na 3 paragony jeśli nie problem…
dzwoni za 10 min, wraca z 3 paragonami, który tylko pod letnie wieczory sie nadaje, reszta zmieszana, E produkty na dwóch paragonach emotka emotka emotka

Ja mojemu piszę tak:

Jeden paragon = dwa opakowania lays' + jedna butelka pepsi

Jeden paragon = jeden serek x + jeden serek y

Jeden paragon = czekolady Wawel za 15 zł 

Pomaga. Koniecznie oddzielone akapitami  😁 Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7108882 Napisano: 14.07.2023 14:29:30 w Gratulacje! Dla wygranych!
adamo86 napisał(a):

Ale piękne nagrody padają na forum!! emotka
natkas Sylwijah kanafapinifi Gratulacje!! emotka

Ja również gratuluję  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

zezowaty_kot

#7108824 Napisano: 14.07.2023 13:04:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
byekitty napisał(a):

a może żywiec zdrój w C4 załadowany? jak to jest u albedo? najpierw w wynikach, potem smski?

Przekierowało mnie do formularza laureata, ale nie ma nigdzie zapisu o rodzaju nagrody. Tam były bony do C4? Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7108421 Napisano: 13.07.2023 15:30:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy jeśli z Netto Milka/Oreo mam na paragonie tylko "rożek" to przejdzie? Agencja 4ALL. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

zezowaty_kot

#7107890 Napisano: 12.07.2023 13:53:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emi napisał(a):

TurboMike napisał(a):

Czyżby NUII Biedra już zakończony? Tylko jedna wygrana na forum czy ktoś się jeszcze nie pochwalił ? emotka

To jest jakaś dziwna /dziwaczna Agencja  emotka
Dokąd nie będą chcieli Nr paragonu to będzie milion zgłoszeń i jakieś tam wylosowane zgłoszenia emotka emotka

Moje bezlitosne statystyki z 13 lat grania pokazały mi, że równie często przegrywam z numerem paragonu, jak i bez niego. Najzdrowiej to jest po prostu pamiętać, że obrady są niejawne i startując w konkursie nigdy nie wiemy, czy w tej potyczce przyszło nam odegrać rolę Dawida czy Goliata. emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7107877 Napisano: 12.07.2023 13:16:30 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratuluję dyszki emotka Wyświetl w wątku >>
1 agusia369 0

zezowaty_kot

#7107867 Napisano: 12.07.2023 12:57:21 w WC - rozmowy o wszystkim
mietowa napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

mietowa napisał(a):

Takie szybko pytanko - która sieć ma darmowy rok ważności konta? Wiecie, że nie trzeba doładowywać co kilka dni, żeby móc wysłać sms?

Ja mam w t-mobile i ustawiałam jakimś kodem, to chyba było za darmo,tylko warunkiem było wcześniejsze doładowanie za minimum 5zł

Właśnie o coś takiego mi chodzi. Dzięki emotka

Tylko sprawdź taryfę na starterze zanim kupisz, albo zapytaj w salonie, bo to chyba nie jest w każdej ofercie u nich. Ja kupiłam starter z taką promocją. Wyświetl w wątku >>
1 mietowa 0

zezowaty_kot

#7107865 Napisano: 12.07.2023 12:53:49 w WC - rozmowy o wszystkim
mietowa napisał(a):

Takie szybko pytanko - która sieć ma darmowy rok ważności konta? Wiecie, że nie trzeba doładowywać co kilka dni, żeby móc wysłać sms?

Ja mam w t-mobile i ustawiałam jakimś kodem, to chyba było za darmo,tylko warunkiem było wcześniejsze doładowanie za minimum 5zł Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7107656 Napisano: 11.07.2023 16:28:41 w Smolar
mietowa napisał(a):

Przechodzi Wam formularz laureata w AXE?

Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7107641 Napisano: 11.07.2023 15:54:55 w moje dzisiejsze wygrane :)

Na stronie mi się pojawia, info od nich nie mam Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7107438 Napisano: 10.07.2023 18:43:15 w Wkurza mnie...
tadziowa napisał(a):

Wkurza mnie, że paragon do konkursu bez numeru paragonu ginie konkursowiczom tak często, a taki co trzeba podać numer przy zgłoszeniu ginąć nie chce...

Mój z numerem paragonu ostatnio zginął, sama go wyrzuciłam, a później wygrałam na niego 10 tys 😁 na szczęście za taką cenę warto sprzedać godność i grzebać w śmietniku  😁 Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7106401 Napisano: 05.07.2023 17:28:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emememe napisał(a):

ktosiu napisał(a):

Uważam, że jeśli praca była rysowana samodzielnie, to jest to ok, nawet jeśli jest wzorowana na innej. Ale to tylko moje zdanie.

Idąc tym tokiem rozumowania, zgłoszenie do konkursu czyjegoś tekstu też jest ok, bo dodało się dwa wyrazy/ zmieniło nazwę sponsora, ale samodzielnie wklepało zgłoszenie do formularza? 
I nie, nie mam bólu d*, po prostu lubię uczciwość w konkursach.

Trzeba zmienić czcionkę, wtedy jest ok  emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7105823 Napisano: 04.07.2023 00:21:28 w Wkurza mnie...
koszalek napisał(a):

yonex napisał(a):

koszalek napisał(a):

Wkurzają mnie dziwne pytanie konkursowe. Np. "Opisz przygodę z lodami X" taak na bank każdy ma na koncie przygodę z lodami. To, że spadły z patyka to jest przygoda? emotka  emotka

Ostatnio pisano na przykład o przygodach z lodami X w fotobudce na znanym festiwalu. Może coś w tym stylu

Wiem, że coś można wymyśleć, ale tak na serio to kto autentycznie miał "przygodę z lodami"? No ja nie emotka  Zawsze je otwieram o potem zjadam, w tym czasie nic fascynujacego się nie dzieje emotka

Ja miałam, nawet dziś. Mąż był w Biedronce, miał kupić lody Milka a kupił Oreo, bo "leżało w tym samym pudełku". To już szósta godzina jak nikt się z tego nie śmieje. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7103368 Napisano: 24.06.2023 23:33:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w tych konkursach T-mobile na kartę
https://www.e-kon...kacje-t-mobile-placi
numer musi być zarejestrowany na mnie, czy może być na męża? W regulaminie jest, że oświadczam iż jestem głównym użytkownikiem a nie właścicielem, jak to faktycznie wygląda? Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7103176 Napisano: 23.06.2023 21:18:08 w Wkurza mnie...
Zachowuję się jak mugol. Myślałam że z konkursowaniem jest jak z jazdą na rowerze, że równowagę utrzymasz nawet jeżdżąc okazjonalnie. Najpierw wywaliłam do kosza paragon wyceniony na główną nagrodę (na szczęście badania archeologiczne śmietnika połączone z determinacją i łzami przyniosły oczekiwany rezultat). Teraz popychana przez wenę i impulsywność pozwoliłam sobie na literówkę w haśle. Ja. Literówkę. W haśle. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7102498 Napisano: 21.06.2023 17:17:03 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dyszka ze Stokrotki od Avanti 😁😁😁 Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6845585 Napisano: 19.02.2022 11:49:51 w WC - rozmowy o wszystkim
Mnie nie dziwi, oszuści stosują takie metody manipulacyjne, że człowiek sam nie wie, kiedy dał się wplątać. Znam sytuację, w której moją bardzo rozsądną i uważną znajomą pokierowali w taki sposób, że się prawie dała naciągnąć na rzekomy telefon z banku. Uratowało ją to, że mąż zauważył sytuację i stojąc z boku, pozbawiony zaplecza emocjonalnego wyrwał jej telefon i się rozłączył. Warto dzień w dzień powtarzać bliskim, żeby w razie takiej sytuacji ZAWSZE OD RAZU skonfrontowali swoje decyzje z osobą, która jest obok - partner, znajomy, ekspedientka, ktokolwiek. Ktoś kto stoi z boku zachowa większą trzeźwość, dopuści wahanie, bo nie był przed chwilą poddany próbie zastraszenia. 
Kolejna rzecz to zakupy na olx, vinted i przekierowanie rozmowy poza aplikację  - to też powinno ZAWSZE obudzić naszą czujność. Ewentualnie szukać w takich miejscach możliwości płacenia za pobraniem.  Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6843464 Napisano: 09.02.2022 15:02:19 w Avanti
Dobrze, że w Cheetosach potwierdza się zgłoszenie, bo wkleiłam im listę zakupów, która miała iść do męża 😂 na pewno moje zgłoszenie byłoby oryginalne. Jaki jest najlepszy sposób na okazanie miłości zwierzakom? Serki, olej, bułki, wędlina, persil do koloru i kilogram jabłek.  Wyświetl w wątku >>