Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zezowaty_kot

zezowaty_kot

#7119254 Napisano: 26.08.2023 16:54:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
LuckyLuke napisał(a):

Hej czy ktoś kontaktował się z organizatorem konkursu Martes Sport? Będą rezerwy czy można pozbyć się paragonu?


Paragon zawsze warto trzymać przynajmniej do momentu jak się pojawią wpisy o dostarczeniu nagrody, bowiem nie znasz dnia ani godziny. Ja paragony wywalam nie wcześniej niż po 3 msc Wyświetl w wątku >>
1 LuckyLuke 0

zezowaty_kot

#7119036 Napisano: 25.08.2023 13:42:45 w Czy informują/ informowali?
Czy było info z konkursu Lancome? Zmieniali regulamin w trakcie i się zastanawiam, czy to nie jakiś przekręt...
https://www.e-kon...-o-wartosci-3037-pln Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7118809 Napisano: 24.08.2023 14:50:59 w Smolar
kasia831 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

darog napisał(a):

Majkii napisał(a):

kasia831 napisał(a):

witam
brałam udział w wielu wielu konkursach smolara beż żadnej wygranej. raz pomylilam jedna cyfre q numerze telefonu i odrazu wygrana. czy możliwe że maja jakies blokady na dany numer?

Nie.

TAK, 
a nawet można wygrać w konkursie dużej wartości nagrodę na nr telefon nieużywany od 1,5 roku! 
- ale potem wysyłają sms z info o "pomyłce".
Tylko po co trzymają dane?! 
Ba...pani ze Smolara kiedyś dzwoniła wyjaśniać, bo miała "inne dane" do tego samego nr telefonu...

emotka a co to ich obchodzi, kto komu udostępnia numer... To nie ich sprawa!


czyli wynika z tego ze moge odpuscic wszystkie konkursy smolara bo chyba moj numer na czarnej liście jakiejs jest

Nie, ja wygrywam od lat na ten sam numer telefonu emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7118791 Napisano: 24.08.2023 14:30:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
magie1982 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

Martesssss emotka  A tak się wystarałam. Przynajmniej ponton i łyżworolki dla synka zostały na pocieszenie, więc choć on się cieszy z tego konkursu 🤣

Nie dziwcie się, że nie wygrywacie jak ludzie grają po kilka razy mając jeden paragon... a potem szukają paragonów na PW... brak słów emotka

Nie generalizujcie. Ja wysłałam 1 tekst i 1 zdjecie. Na więcej zwyczajniej nie miałabym czasu i pomysłu. Na tekst się udało, na zdjęcie nie. Cóż. Z drugiej strony każdy mógł tal zrobić, niech pierwszy rzuci kamień, kto w Milce beż paragonu wysłał jedno zgłoszenie. Noe ma co rozpaczać, tylko pierś do przodu i grać dalej. Proste, jak ktoś nie ma paragonu to pewnie będzie rezerwą;)

Właśnie krzywdzące są takie sugestie... Ja miałam dwie faktury i wysłałam dwa zgłoszenia. Mam dwie nagrody i jedną spokojną głowę. Sprzedając paragony teraz sami sobie zaszkodzicie, może będzie rezerwa. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7118719 Napisano: 24.08.2023 10:48:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
zezowaty_kot napisał(a):

Też mam rower za tekst emotka

Omg mam też drugi za zdjęcie! 🙈🙉🙊 Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

zezowaty_kot

#7118635 Napisano: 23.08.2023 21:21:24 w WC - rozmowy o wszystkim
as32572 napisał(a):

Hej,mam pytanie odnośnie ubezpieczenia auta - czy jak w zgłoszeniu szkody napisałam że chcę wypłatę gotówki a okaże się że zaproponują za małą kwotę to mogę zmienić zdanie i chcieć bezgotówkowo zrobić w ASO albo przedstawić fakturę za faktycznie poniesione koszty?

Jeżeli kwota jest za niska, to niech Ci w ASO zrobią wycenę naprawy. A jeżeli to nie pomoże, to powiedz, że chcesz bezgotówkowo. Możesz zmienić zdanie. Decydujesz dopiero jak dadzą Ci wycenę. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7118301 Napisano: 22.08.2023 18:38:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

Czy zdarzyło Wam się w loterii Kinder tej z bonami do empiku, że wcale Wam się nie pokazała zdrapka, a mimo to komunikat, że taki paragon został już zgloszony. Co za pech

Tak, u mnie tak było. Nie udało mi się tego paragonu zgłosić. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7118300 Napisano: 22.08.2023 18:37:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
isiulka napisał(a):

Z jakich etapów poszło info syoss?

Mówią, że za pierwszy emotka Wyświetl w wątku >>
1 isiulka 0

zezowaty_kot

#7118194 Napisano: 22.08.2023 13:25:53 w Czy informują/ informowali?
zdesperowany_kot napisał(a):

Martes Sport już informowało??

Nigdzie nie było informacji, nikt się nie chwalił. Mają czas do piątku? Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7117975 Napisano: 21.08.2023 14:41:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ladyinred napisał(a):

Odnośnie konkursu Orange 

jedt tam zapisek 

skutkować będzie uznaniem Zgłoszenia za nieprawidłowe i niebiorące udziału w Konkursie.5. Uczestnik oświadcza, że dokonując Zgłoszenia potwierdza, iż̇ jest głównym użytkownikiem numeru telefonu…

o co im chodzi? Główny użytkownik numeru to ktoś na kogo numer jest zarejestrowany czy osoba, która go faktycznie używa?

Tu na forum otrzymałam informację, że chodzi o tego, kto odbierze telefon gdy zadzwonią emotka  Czyli numer możesz mieć na ciotkę, kota, chomika, ale TY musisz odebrać (nosić go przy sobie). Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7117962 Napisano: 21.08.2023 13:58:57 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Grill z Chorten od Albedo. Kurier GLS Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7117525 Napisano: 18.08.2023 21:27:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkursie "Oszczędzaj stylowo" Biedronka (shauma,fa,taft) przychodzi zwrotka na maila? Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7115992 Napisano: 11.08.2023 13:02:51 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Karta C4 z żywiec Zdrój, kurier gls Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

zezowaty_kot

#7115976 Napisano: 11.08.2023 12:23:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
peciepecie napisał(a):

Kontaktował się ktoś z organizatorem w Rajskiej Cytrusówce? Napisałam do nich już 3 razy. 26 lipca miałam info o wygranym Sodexo i do tej pory nic nie dostałam, mimo tego że mają 7 dni na przesłanie bonu. Mogliby chociaż dać znać, że żyją i ktoś to odczytuje tam...

Sprawdzasz dokładnie spam? Mail z kartą przychodzi zatytułowany  "Twoja karta" i wygląda bardzo podejrzanie. Przychodzi z innego maila niż info dla laureata. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7115847 Napisano: 10.08.2023 21:05:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konkursy auchan i kiepsko opisane paragony, np szampon (brak opisu, że to sayos, silan- opisany jedynie jako płyn). Chcecie rozmawiać z kierownikiem i prosicie o pieczątkę?  Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7115743 Napisano: 10.08.2023 12:30:02 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kinder bueno z wyborczej, kurier dpd Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7114986 Napisano: 07.08.2023 14:19:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koszalek napisał(a):

atlantydek napisał(a):

koszalek napisał(a):

Wrócili, czyli będzie relacja z wręczenia samochodu emotka Miło będzie zobaczyć to szczęście emotka  emotka emotka

No co Ty, przecież szczęśliwiec jest skromny i nieśmiały, nie wyraził zgody na publiczne występy..

Jest jeszcze kwestia tego czy samochód istnieje nie tylko na obrazku, ale też w rzeczywistości emotka  Mimo wszystko czekam w napięciu na ten piękny moment emotka

I pytanie, czy samochód również nie jest nieśmiały... 😉 Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7114311 Napisano: 04.08.2023 13:01:57 w Czy informują/ informowali?
monisss napisał(a):

wszystkie grille poszły ? emotka

Były o tej samej godzinie, więc raczej tak  emotka Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

zezowaty_kot