Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zezowaty_kot

zezowaty_kot

#7125379 Napisano: 21.09.2023 16:20:57 w moje dzisiejsze wygrane :)
Też mam mail od Moya, bon. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7125268 Napisano: 21.09.2023 11:39:08 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ja znalazłam stronę smodin, wrzućcie w wyszukiwarkę bo nie mogę linku wkleić. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7125261 Napisano: 21.09.2023 11:32:09 w Dyskusje o wynikach konkursu
southlander napisał(a):

https://www.faceb..._id=3121668854801077

Szacunek Kaufland! emotka  (a jeszcze większy szacunek dla Digital Brothers, czyli organizatora). To w ostatnich tygodniach kolejny po Empiku większy konkurs , gdzie zmieniono wyniki. Takie pojedyncze rodzynki sprawiają, że widzę coraz więcej sensu w głośnym mówieniu o problemie i uświadamianiu Komisji Konkursowych.


Na Apteka Gemini na fb jest konkurs na życzenia i z ciekawości zrobiłam kilku zgłoszeniom test na obecność AI, oczywiście pozytywny emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7125192 Napisano: 21.09.2023 01:31:20 w Dyskusje o wynikach konkursu
iwona0103 napisał(a):

To samo chciałam napisać o statku, że pracochłonny, ale nie do końca na temat, bo nie pokazuje poranka.
Co do ślimaka, to fajny, ale widziałam go już wielokrotnie w memach/grafikach. Może Smolar też  emotka

Statek przez lata przybijał do tylu portów, że  ani bosman portu, ani wilki morskie nie chwytają tej przynęty  emotka Wyświetl w wątku >>
3 ZetZ, byekitty, mia 0

zezowaty_kot

#7124863 Napisano: 19.09.2023 21:27:49 w Czy informują/ informowali?
mampytanie napisał(a):

pati12b napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Martini z Biedronki zaspało z mailami odnośnie zestawów?

pytałam w piątek mailem czy wszyscy laureaci zostali poinformowani i odpisali mi, że tak
ale coś mi tu śmierdzi, bo nikt się zestawem nie pochwalił
chociaż ja liczyłam, że jestem na liście walizek...

Właśnie co do zestawów mam raczej pewność, że wygrałam, natomiast też maila brak, tak jak i u innych.

Zdublowali maile z netto (chyba netto walizki, ludzie pisali na forum, poprawcie mnie jeśli coś pokręciłam), może im się tylko wydaje, że wysłali wszystko  emotka  Też uważam, że jestem na liście martini biedronka zestaw, ale maila nie mam. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7124654 Napisano: 19.09.2023 11:22:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zof83 napisał(a):

Może ktoś z bardziej doświadczonych coś doradzi emotka Jest sens składać reklamacje dot. niewydania nagrody u sponsora konkursu? Zagapiłam się i w konkursie Kotlin w Aldi kupiłam produkty w terminie składania
zgłoszeń, a nie w terminie zakupu, nagrodę przyznali pomimo tego, że  przy zgłoszeniu trzeba było wgrać był paragon, a wczoraj informacja o braku weryfikacji. Amooco uparte, że złamałam regulamin, z czym się zgodzę, ale w regulaminie było też, że nieważne zgłoszenia będą odrzucane itd, więc nie powinni mojego brać pod uwagę. No i najlepszy zapis regulaminu, że niewydane nagrody zostają u organizatora.

Nie wypełniłaś założeń regulaminu, trochę życzeniowo kierujesz swoje przemyślenia, że powinni odrzucić niepoprawne zgłoszenia - do tego służy weryfikacja laureatów, żeby przeanalizować paragon. To, że nie wyłapali błędu na paragonie od razu nie zmienia faktu, że praktycznie NIE MIAŁAŚ paragonu na konkurs. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7124562 Napisano: 18.09.2023 23:54:41 w SZUKAM....
anialistopad napisał(a):

Martini Biedronka były e-maile z zestawami ?

Nie Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7124551 Napisano: 18.09.2023 22:46:01 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
500 zł od Amocco z Aldi (kotlin+krakus) Wyświetl w wątku >>
2 mili05, aja 0

zezowaty_kot

#7124025 Napisano: 15.09.2023 21:11:11 w WC - rozmowy o wszystkim
radosna napisał(a):

Mam do Was wielką prośbę w imieniu koleżanki, ktora w przyszłym tygodniu zleca zrobienie kuchni w nowym mieszkaniu. Nie ma zupelnie czasu, bo to praca i dzieci.
Jaki sprzęt kuchenny polecacie? Jaką markę? Jesli jesteście z czegoś zadowoleni np. z lodówki, to napiszcie z jakiej (model). Sprawa pilna, koleżanka nie ma czasu na szukanie, na czytanie opinii w necie itp. 
Liczę na Was emotka

Mi lodówka BEKO rozpadała się w rękach, od pierwszych tygodni, koszmar. Koleżance piekarnik BEKO wytrzymał 3 tygodnie. Inne sprzęty (u mnie bosch i samsung bez zarzutów). Wyświetl w wątku >>
1 radosna 0

zezowaty_kot

#7123890 Napisano: 15.09.2023 13:19:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sks900 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

A skąd kupujący ma wiedzieć, czy oni sobie wcześniej nie nabijali...?

Zamiast wszystko krytykować, coś zaproponuj czasem.

Od wymyślania skutecznych metod jest organizator, my jesteśmy tylko szarymi zjadaczami Kinder pingłi  emotka Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

zezowaty_kot

#7123695 Napisano: 14.09.2023 17:05:38 w Czy informują/ informowali?
magie1982 napisał(a):

Martini Biedra zestawy?

Raczej nie emotka Wyświetl w wątku >>
1 magie1982 0

zezowaty_kot

#7123693 Napisano: 14.09.2023 17:03:50 w WC - rozmowy o wszystkim
rainbowdash napisał(a):

Czy wy też się tak kłócicie o wszystko na zebraniach/grupach whatsup ? U mnie jest armagedon. Jeden w prawo, drugi w lewo. Ten chce róże, a ten wrzosy na Dzień Edukacji… i tak o każdą pierdołę..,

U nas wyjątkowo mamy taką klasę, że zgodnie wszyscy chcemy mieć... święty spokój. Zebrania trwają 20 minut, pierwsza propozycja i każdy się zgadza. A ogólnie jako osobę decyzyjną mianujemy przewodniczącego i się dostosowujemy. Tak działamy w tej klasie już 8 lat 😁 Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7123667 Napisano: 14.09.2023 16:18:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gryszelm napisał(a):

Czy w Tołpa/Hebe u Smolara jest ograniczenie na osobę/gospodarstwo, bo nie widzę w Regulaminie żadnego zapisu?

Na pewno jedna osoba może wygrać max 1 nagrodę każdego stopnia (1 kosmetyki, 1 rower, 1 samochód). Czy na gospodarstwo nie pamiętam. emotka Wyświetl w wątku >>
1 gryszelm 0

zezowaty_kot

#7123639 Napisano: 14.09.2023 14:25:49 w Czy informują/ informowali?
gosienia8501 napisał(a):

Witam czy Martini Biedronka  zestawy ktoś jest na liście to dostał już emaila ? Bo nie wiadomo czy się łudzić jeszcze

Ja widzę swoje dane w Biedronce, ale nie mam maila. Domyślam się, że to ja, bo na te same dane wygrałam w Netto i mail dziś dotarł. Może z Biedronki jeszcze nie słali? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7123606 Napisano: 14.09.2023 13:06:10 w moje dzisiejsze wygrane :)

zezowaty_kot

#7123538 Napisano: 14.09.2023 10:07:11 w moje dzisiejsze wygrane :)

zezowaty_kot

#7122693 Napisano: 10.09.2023 22:29:56 w WC - rozmowy o wszystkim
nanajka81 napisał(a):

alienistka napisał(a):

Z ciekawości : Ile czasu dziennie poświęcacie na konkursy?
Mam wrażenie, że moje życie stało się jednym wielkim konkursem  emotka

kiedyś przechodziłam ten etap ale mi przeszło. Konkursy się zeszmaciły, konkursowiczów przybyło a nagród fajnych ubyło, doszło więcej cwaniaków a organizatorzy wybierają przeważnie dopieszczone, idealne zgłoszenia (widać po FB). Wierszyk, esej, reklama organizatora... W loteriach trzeba coraz więcej wydać aby spróbować a czasy drogie. Sprzedaż nagród też trudna choć ja zawsze grałam aby mieć a nie sprzedawać ale zdarzyły się nagrody, których nie potrzebowałam a kasa była mi niezbędna. Gram bo lubię spróbować ale już bardzo z umiarem bo nie stać mnie na wiele z nich. (np. piwo, nie pije, nie kupuję)

Też miałam taki etap, ostatnie dwa lata, jak mantrę powtarzałam "przyjdą młodsze, piękniejsze..." uznałam, że mój czas się skończył. A teraz przeżywam drugą młodość. Zaczęło się od Avanti i podejścia "nie lubię tego robić, chyba że za pieniądze ". A teraz mielą mnie konkursowe trybiki, bawię się wyzwaniami i sprawia mi to wiele frajdy. Wam też życzę spektakularnego wejścia. Tylko najpierw trzeba na chwilkę wyjść i dać zardzewieć myślom. Powodzenia i wielkich wygranych! emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7121789 Napisano: 06.09.2023 14:33:10 w Gratulacje! Dla wygranych!
Moskala gratulacje 😊 Wyświetl w wątku >>
1 moskala22 0

zezowaty_kot

#7121763 Napisano: 06.09.2023 12:58:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ashanti napisał(a):

adamo86 napisał(a):

ashanti napisał(a):

Myślicie, że wszystkie zgłoszone lokalizacje z Moya są już na mapie? Mojego z niedzieli nie ma, mam tylko maila z potwierdzeniem przyjęcia zgloszenia emotka

Ja z soboty i niedzieli widzę.

Ok dzięki, może do nich napiszę i zapytam u źródła  emotka

Moje z niedzieli wysłane bardzo późnym wieczorem było już wczoraj. Wyświetl w wątku >>
1 ashanti 0

zezowaty_kot

#7121124 Napisano: 03.09.2023 13:59:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dziękuję dziewczyny za odpowiedź  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0