Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zezowaty_kot

zezowaty_kot

#7133194 Napisano: 23.10.2023 13:25:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

mietowa napisał(a):

byekitty napisał(a):

nique napisał(a):

Formularz Żabka Wedel Snack przepuszcza emotka

uuu, dzięki! potwierdzam emotka

Idą maile:)

Jakoś dniami ślą i przepuszczają? Bo u nas na dwa zgłoszenia i 300 nagród nic nie puszcza 

Ja mam maile wysyłane do 2 minuty, na pewno nie poszło wszystko razem. Wyświetl w wątku >>
1 adamo86 0

zezowaty_kot

#7133182 Napisano: 23.10.2023 13:11:15 w moje dzisiejsze wygrane :)

zezowaty_kot

#7132698 Napisano: 20.10.2023 20:28:51 w Smolar
Pisałam dziś na Somersby w Żabce i formularz nie chciał mnie przepuścić, był komunikat "niedozwolone znaki". Kasowałam pojedynczo i przepuściło mnie po wywaleniu ze zgłoszenia " ; " (średnika). Wyświetl w wątku >>
1 aerdna 0

zezowaty_kot

#7132658 Napisano: 20.10.2023 16:49:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asper01 napisał(a):

Czy ktoś może wie, dlaczego w żappce, od jakiegoś czasu, nie widzę żadnych wyzwań? Robiłem reinstalację i to też nic nie dało:/


U mnie zniknęło ze dwa tygodnie temu i reinstalacja nie pomogła. Jestem odcięta od nowinek 😁 Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7132571 Napisano: 20.10.2023 13:13:08 w Gratulacje! Dla wygranych!
Kwiat Paproci gratulacje, piękna nagroda, piękna wygrana! emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7132430 Napisano: 20.10.2023 01:23:19 w SZUKAM....
pikawka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Szukam osoby, która zna się na rysunku…. Kilka osób zwróciło mi uwagę, ze mój 7 letni syn ładnie rysuje (m.in jeszcze w przedszkolu panie) i rzeczywiście jest różnica w jego rysunkach a jego brata bliźniaka. 

Czy jest jakaś grupa na fb gdzie ktoś by ocenił czy mam gdzieś iść z nim w tym kierunku czy nie warto emotka  nie chce przegapić czegoś co może okazać się istotne w jego rozwoju emotka

Mój też ładnie/kreatywnie rysuje tak więc jak w szkole są jakieś dodatkowe zajęcia to on chodzi (dziś np. Pani zrobiła dodatkową lekcje dla chętnych rysowników żeby na konkurs coś narysowali). Poza tym ciągnę go aby mi rysował w konkursach to nawet czasami jakąś nagrodę wyrysuje. Na razie ma wolną rękę, może z czasem pójdzie w tym kierunku aczkolwiek on bardziej ma mózg matematyczny więc nie wiem czy to połączy. Czy warto coś z tym robić? Wg mnie wygrywać zestawy plastyczne w Nestle i dawać młodemu niech tworzy na różne konkursy emotka


On już mi wygrał nie raz rysunkiem w konkursie  emotka   Myślałam bardziej żeby na jakieś zajęcia go zapisać, żeby zobaczyli, czy rzeczywiście coś z tego będzie…

Możesz sama mu kupić książki do nauki rysunku, albo znaleźć na YT kanał, gdzie uczą technik, sposobów. Mój syn w taki sposób sam się szkoli w tej dziedzinie emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7132375 Napisano: 19.10.2023 18:10:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alexandra_sasa napisał(a):

byekitty napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

byekitty napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

What the snack widze juz jest na stronie amooco emotka ktos sprawdzal czu przechodzi formularz?

podasz linka? nie znam się na amooco emotka

https://laureaci.amooco.com/

oby puste emotka


Jak to w ogóle sprawdzić?

Kliknij uzupełnij dane i wpisz maila, z którego wysłałaś zgłoszenie. Jeśli jesteś na liście laureatów to puści Cię dalej. Tyle, że mało prawdopodobne żeby już maile były podczepione. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7132312 Napisano: 19.10.2023 14:24:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madziulaa napisał(a):

Nie straszcie mnie. Ja wolałam wbić paragon na siebie (a zakupy robionę z kartą mojego chłopa) bo ma taką pracę, że nie jest w stanie odebrać telefonu. Nieważne, że dzisiaj okazało się, że nawet jak się nie odbierze to wysyłają smsy... xD

To się nie daj nastraszyć, w regulaminie nic nie ma na temat karty (użycia, posiadania, weryfikacji czy jest zgodna z nazwiskiem w zgłoszeniu). Jeśli nie ma w regulaminie, to nawet jak sobie sprawdzą, to na jakiej podstawie mają odebrać nagrodę? Co swoją drogą byłoby dla nich strzałem w kolano, z racji tego, że ludzie często korzystają z jednej karty na gospodarstwo domowe . Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7132033 Napisano: 18.10.2023 17:11:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

Adrian_odlewnik napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

Do zbierających paragony, głównie chodzi mi o konkurs Kaufland, czy potem nie robią problemów, że to nie twój paragon ?


a jak niby dojdą, czy paragon jest Twój czy nie?

Jeśli zakup był robiony z aplikacją Kaufland, to jest to zaznaczone na paragonie i wtedy żaden problem dojść czyj ci on. emotka
Jeśli bez aplikacji, to istotnie nie dojdą.

Jest jeszcze regulamin, który nie precyzuje, że paragon musi być spójny z kartą czy aplikacją. Według mnie gdyby zrobili teraz taką weryfikację, to absolutnie byłoby to do podważenia - warunek został spełniony, zakupy zostały zrobione. Kolejna sprawa, ile razy się zdarza, że przy kasie zeskanuje aplikacje np mąż (jest założona jedna na rodzinę). Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7131966 Napisano: 18.10.2023 14:34:37 w WC - rozmowy o wszystkim
brucee napisał(a):

Nawet nie wiem, jak to napisać... emotka Człowiek martwi się o opał, rachunki, zdrowie Dzieci. Zerka za okno, jaka dziś pogoda. Chce czasem coś upolować w konkursach. Przyziemne sprawy, jak to zazwyczaj. A tu nagle wiadomość, jak obuchem uderza - pięciolatek zabity przez nożownika w biały dzień na ulicy podczas spaceru grupy przedszkolaków. Walczono o jego życie, nie udało się. Nie wyobrażam sobie rodziców, rodziny, przedszkolanek, innych dzieci, walczących o chłopca lekarzy. "Quo vadis, homo?"... emotka

Miałam dziś coś napisać na konkursy, ale nie mogę się otrząsnąć po tej informacji... Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7131468 Napisano: 16.10.2023 16:03:24 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Tołpa od Smolara DPD i karta 500 z loterii Reginy Fedexem Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7131466 Napisano: 16.10.2023 15:57:22 w moje dzisiejsze wygrane :)

zezowaty_kot

#7130527 Napisano: 12.10.2023 12:16:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Emememe napisał(a):

agnesita napisał(a):

Jak u nich wygram to naprawdę będzie cud...

Mam dokładnie tak samo emotka  Od dwóch lat się do nich dobijam i nadal brak wygranej emotka

U mnie jeszcze gorzej, miałam z Amooco owocny romans, ale chyba po ostatnim konkursie jak zrobił mi Smyka, to teraz urwał kontakt  emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7130280 Napisano: 11.10.2023 14:46:46 w Czy informują/ informowali?
bamfarfe22 napisał(a):

Czy żabka z wedel - te nowe czekolady, danio - śpiewanie albo predator tez już informowała?

Żabka Wedel jeszcze mają sporo czasu, na pewno nie informowali. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7130163 Napisano: 11.10.2023 09:27:02 w Czy informują/ informowali?
Yazpik napisał(a):

Czy ktoś mógłby sprawdzić w laureatach Amooco, czy Przyjemność z Wedlem już uzupełniona? emotka

U nich najpierw jest mail, dopiero później formularz przepuszcza. Więc bez maila nie ma sensu nic tam wpisywać. W ostatnich konkursach wyniki były mniej więcej dwa dni po podpięciu zakładki  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7130028 Napisano: 10.10.2023 16:43:11 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Karty sajos z oszą od albedo Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7129942 Napisano: 10.10.2023 12:30:46 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Smyk od Amocco na maila, teraz. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

zezowaty_kot

#7129811 Napisano: 09.10.2023 21:24:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

w łaciatym, jakie dane podawało się przy zgłoszeniu? Ktoś pamięta?

Którym? Tym na przysłowie? Tylko imię i mail. Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

zezowaty_kot

#7129783 Napisano: 09.10.2023 19:21:04 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
mowmikinga napisał(a):

Czy albedo wysyłało już karty sodexo z konkursu Syoss Auchan?

Ja na swoje karty jeszcze czekam.

Smolar Tołpa (drugi albo trzeci etap) - dopiero dziś mail o pozytywnej weryfikacji. Wysyłka do 08.12.2023 Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7129024 Napisano: 06.10.2023 11:46:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madziulaa napisał(a):

slomkab napisał(a):

PanPrezes napisał(a):

Gdyby ktoś się zastanawiał, czemu odpowiedź Knoppers z konkursu Smolara mu nie przechodzi:

P.S. Myślników i emotikonek też nie można używać...emotka  Ale i tak najbardziej rozbawił mnie fakt, że w konkursie stricte tyczącym się tematyki gier, nie można używać pełnych tytułów gier emotka .

Bez sensu mi nawet bez tego nie wchodzi

A ja w ogóle nie dostałam kodu, w appce widać, że knoppersy kupione w ramach wyzwania ale w sumie to by było na tyle. Pomożecie gdzie napisać?

Przez aplikację żabki. Wybierz kontakt --> wyślij wiadomość. Opisz sytuację, załącz zdjęcia paragonu. I módl się żeby Ci odpisali na czas emotka Wyświetl w wątku >>
1 madziulaa 0