Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zezowaty_kot

zezowaty_kot

#7135333 Napisano: 31.10.2023 13:23:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiolka252 napisał(a):

asia8564 napisał(a):

lager napisał(a):

Czy w konku Kauflanda to samo pytanie jest w każdym z etapów?

Każdy etap inne pytanie emotka

A jest wymagany jakis produkt czy wystarczy swoje zakupy zrobić za min 100 zł. Nie wiem czemu ale nie mogę otworzyć żadnych regulaminów z nie tylko tego konka

Dowolne zakupy za 100 zł, poza alkoholem, tytoniem i czymś tam jeszcze. Najbezpieczniej brać szynkę i bryzę, to będzie na konkurs bryzowy dodatkowo emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7135309 Napisano: 31.10.2023 12:40:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

byekitty napisał(a):

rufus napisał(a):

byekitty napisał(a):

Tylko proszę mi tu znowu z losowaniem nie wyskakiwać 😎

Gdybym coś wygrał to niebyłoby losowane, ale w takim przypadku... emotka

Gdybym nic nie wygrała (i wiele osob, które świetnie piszą) to byłoby losowanie, ale w takim przypadku 😎🤣

Edit: ale oczywiście są też osoby, które świetnie piszą i nie mają nic . Generalnie dużo czynników wpływa na wybór i nie jesteśmy w stanie ich przewidzieć. Trzeba próbować!


Nie wiem kto pisze dobrze, a kto nie. Nie twierdzę, że robią losowanie. Wiem natomiast, że nie ma fizycznej możliwości rzetelnego przeczytania, ocenienia i wybrania z tysięcy zgłoszeń w dwa dni. Dlatego obstawiam czytanie wyrywkowe.

Nie wierzę w czytanie wyrywkowe w sytuacji, kiedy nagradzają te same osoby. Może czytają na bieżąco, każdego dnia. Ewidentnie mają klucz odpowiedzi i są osoby, które się wpisują w system, i są tacy, którzy się nie wpisują. Ja wysłałam tam kilka tekstów i nie mam nic. Ale widziałam też kilka wygranych zgłoszeń  - one mają wspólny mianownik i są, uczciwie muszę przyznać, lepsze od moich. W czwartym etapie próbowałam pisać na modłę tych zwycięskich. Chcę wierzyć, że mój chytry plan da mi 500 zł  🥲 Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7135160 Napisano: 31.10.2023 02:13:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

Czy ktoś z Was kto brał udział w konkursie Nivea Black&White nie otrzymał do dziś potwierdzenia udziału na maila? Jeśli do tej pory nie dotarł do znaczy że odrzucili moją pracę?

Ja do nich napisałam, czy moje zgłoszenia dotarły, bo od tygodnia nie mam maila z weryfikacją. Interia Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7135141 Napisano: 30.10.2023 22:55:34 w Gratulacje! Dla wygranych!
Sesyjnie gratuluję 10 tys, niech się lekką ręką wydają 👍🎉🎉🎉 Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7135067 Napisano: 30.10.2023 19:19:05 w Wkurza mnie...
ktosiek1 napisał(a):

Nie dość, że jak już uda się coś wygrać to jest to tylko drobnica, to jeszcze ze zgłoszeniami mam jak koń pod górkę. Weny brak i motywacji, bo i porządnej wygranej brak.  Ale miałam paragon na Stock, dziś ostatni dzień, oświeciło mnie i napisałam zgłoszenie. Wchodzę na stronę po 18, a konkurs był do 15.59. Do tego Nivea Black&White. Po przeczytaniu jednej z dyskusji tu na forum tknęło mnie, że nie otrzymałam od nich pozytywnej weryfikacji zgłoszenia. Napisałam maila do agencji i co się okazuje? Nie mają mojego zgłoszenia w bazie. A zgłaszałam na pewno....a konkurs skończony wczorajemotka

Ja nie mam dwóch weryfikacji... oba zgłoszenia z Interii. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7134787 Napisano: 29.10.2023 19:01:50 w Albedo Marketing
dwaburekoty napisał(a):

No właśnie Albedo taki mi się bardzo luzackie wydaje - na pewno mają u siebie mnóstwo studentów. Średnia wieku to mam wrażenie u nich poniżej 30, plus mają spoko okolice na Sołaczu.

Do Goldena to bym chciała trafić, ale za dużo tam wygrywałam, żeby sobie odpuścić emotka .

Idź do Albedo i naucz ich ciekawych promocji, bo ich pytania są strasznie tendencyjne i nudne. Jak oszczędzasz, dlaczego lubisz ten produkt, jak żyjesz w zgodzie z naturą. Co prawda i tak lepiej niż Los Mejores i ich "dlaczego lubisz czystość o białe zęby?" 🙈 Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7134781 Napisano: 29.10.2023 18:34:16 w Avanti
FBmarzena5 napisał(a):

Czy można (ewentualnie) wygrać w każdym etapie po 1 nagrodzie w konku MOL ?
czy jest jedna nagroda na osobę w całym konkursie?
z góry dziękuję za odpowiedź

Właśnie ja w regulaminie nie mogę znaleźć ograniczenia, jakiegokolwiek. Ale nie ma też rozpiski na etapy, a etapy są. Z reguły u Avanti jest jedna nagroda danego stopnia na jedną osobę, ale ja wysłałam w tym etapie mimo wygranej w pierwszym, bo i tak miałam paragony. W najgorszym wypadku nie wygram 😁 Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7134760 Napisano: 29.10.2023 16:04:59 w Wkurza mnie...
koszalek napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

koszalek napisał(a):

Mimo, że napisałam bardzo jasno dlaczego jest to nielogiczne (bo nagrody trafią głównie do biznesmenów zamiast do kogoś kto chcę wygrać nagrodę bo z niej skorzystać)

Myślisz, że Iga Świątek ma prawo znów startować po Porshe? Może Sabalenka bardziej chce wygrać ten samochód i Iga powinna to uszanować i przestać grać?

Nie jestem ekspertem od tenisa, ale o ile mnie pamięc nie myli to w danym turnieju bierze sie udział raz i to pod jednym imieniem i nazwiskiem. Nie da się osiem razy wygrać tego samego turnieju (w danym roku). Analogia nie wyszła. Każdy turniej to jak nowy konkurs, więc Iga pod swoim imieniem i nazwiskiem niech sobie gra emotka , niech w siebie wierzy.

Naginasz interpretację, raz prujesz się o to, że ludzie wygrywają rzeczy na handel, innym razem prujesz się, że wygrywają na słupy, a jeszcze innym prujesz się, że wygrywają w ogóle. Jedyne co jest u Ciebie niezmienne, to prucie się do innych. Prześledź własne wpisy na forum, ile z nich ma wydźwięk pozytywny, a ile negatywny. Dużo energii tracisz na ściganie się z własną frustracją. Warto ten czas zainwestować w analizowanie własnych zgłoszeń, a nie cudzych portfeli. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7134753 Napisano: 29.10.2023 15:41:02 w Wkurza mnie...
koszalek napisał(a):

Mimo, że napisałam bardzo jasno dlaczego jest to nielogiczne (bo nagrody trafią głównie do biznesmenów zamiast do kogoś kto chcę wygrać nagrodę bo z niej skorzystać)

Myślisz, że Iga Świątek ma prawo znów startować po Porshe? Może Sabalenka bardziej chce wygrać ten samochód i Iga powinna to uszanować i przestać grać? Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7134752 Napisano: 29.10.2023 15:38:54 w Wkurza mnie...
budryska napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Dlaczego? Bo np. jedna z moich krów działa dziwnie - raz muczy, raz nie (światło nie ma na to wpływu - przypuszczam iż bateria słaba?)

Nie pocieszę Cię - moja po zmianie baterii nadal ma takie "zawahania".

Może ona zanim zamuczy to ocenia... czy Ty naprawdę potrzebujesz tej przekąski przed snem? 🐄 więc niech martwią się ci, którym Krowa muczy bezustannie 😁 Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7134512 Napisano: 27.10.2023 20:15:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Macie zwrotki na Interię z konkursu Nivea Black&White? O pozytywnej weryfikacji zgłoszenia? Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7134390 Napisano: 27.10.2023 11:18:42 w SZUKAM....
olunka napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

olunka napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

olunka napisał(a):

szukam odkurzacza pionowego, takiego co działa, czyli zbiera kurz i przede wszystkim sierść psów, i objedzie na jednym ładowaniu min 60-70 m kw, moze ktos może cos polecić

Dyson V15. To mój czwarty odkurzacz i odkąd mam ten, wszystkie inne wyniosłam do garażu. Mam w domu dwa koty i psa, a i męża z asmtą, i naprawdę ten odkurzacz wciąga cały syf, sierść, kołtuny. Na jednym ładowaniu ogarniam dwa piętra.

O to chyba cos dla mnie, poczytam, dzieki

też polecam - bardzo zadowolona jestem a i serwis jest ponad przeciętny - szwankowała część jedna od pojemnika na ten cały syf, to przysłali nowy odkurzacz bez pytań i nie wzięli nawet  poprzedniego.)))

oo, no to super, a jak się czyści? znaczy opróżnia po odkurzaniu?

Ma bardzo sprytny mechanizm, opróżniasz pojemnik jednym kliknięciem dosłownie, bez brudzenia rąk emotka Wyświetl w wątku >>
1 olunka 0

zezowaty_kot

#7134315 Napisano: 26.10.2023 23:55:35 w SZUKAM....
olunka napisał(a):

szukam odkurzacza pionowego, takiego co działa, czyli zbiera kurz i przede wszystkim sierść psów, i objedzie na jednym ładowaniu min 60-70 m kw, moze ktos może cos polecić

Dyson V15. To mój czwarty odkurzacz i odkąd mam ten, wszystkie inne wyniosłam do garażu. Mam w domu dwa koty i psa, a i męża z asmtą, i naprawdę ten odkurzacz wciąga cały syf, sierść, kołtuny. Na jednym ładowaniu ogarniam dwa piętra. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7134314 Napisano: 26.10.2023 23:51:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
greka napisał(a):

wygrałam zestaw octow smakowych... emotka organizator chce abym wypełniła teraz, jeszcze przed wysyłką nagrody, oświadczenie o jej otrzymaniu w którym mam podać imie i nazwisko, nr dowodu i pesel
wypowiedzcie się
wydaje mi się to nadużyciem

Nie podawaj. Podaj jedynie dane do wysyłki, niczego innego za octy smakowe nie przehandluj.  On nie ma prawa prosić Cię o dane z dowodu. Wyświetl w wątku >>
2 darog, greka 0

zezowaty_kot

#7134123 Napisano: 26.10.2023 12:43:50 w Czy informują/ informowali?
ashanti napisał(a):

Dostaliście już mailowe potwierdzenie od Avanti o wpłynięciu dokumentów od laureata (1 etap Mol/Lotos)? Zawsze takie potwierdzenia wysyłali, nie wiem czy zaprzestali, czy do mnie nie dotarło  emotka

Tak, ja otrzymałam wczoraj. Wyświetl w wątku >>
1 ashanti 0

zezowaty_kot

zezowaty_kot

#7133983 Napisano: 25.10.2023 20:40:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

gregory napisał(a):

Podpowie ktoś (moze byc priv) czym wygrywacie w Kauflandzie? Proza, wiersz, piosenka? % zgłoszeń i nawet 100 zł nie wpadło...

Losowaniem emotka

Gwarantuję Ci, że to nie jest losowanie 🙃 Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7133605 Napisano: 24.10.2023 18:29:51 w Wkurza mnie...
agnesita napisał(a):

Nie mogę znaleźć paragonu wakacyjne wspomnienia, chyba przejrzałam już wszystkie możliwe miejsca. Jakim cudem nie odłożyłam go do koperty z paragonami? emotka

Sprawdź portfel i torebkę dokładnie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7133427 Napisano: 24.10.2023 07:36:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Credo89 napisał(a):

Drodzy mam głupie pytanie, czy nie zaobserwowaliście u swoich domowników wymiotów po chrupkach Monster Munch? Nie wiem czy to jakiś wirus czy te cholerne duchy?

U nas przetrawione bezobjawowo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7133266 Napisano: 23.10.2023 15:29:05 w moje dzisiejsze wygrane :)