Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zezowaty_kot

zezowaty_kot

#5788032 Napisano: 08.12.2013 14:35:49 w dzis mam urodzinki
patijm napisał(a):

A ja obchodzę dziś ostatnie 30-te... emotka


Wszystkiego najlepszego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5787997 Napisano: 08.12.2013 12:52:12 w Wkurza mnie...
koza.k90 napisał(a):

http://www.sfora....sie-a62437/#comments

to sobie przeczytajcie - wkurza nie tylko opisana sytuacja, ale również mega chamstwo dyskutantów pod reportażem



"Kopa w plecy i ze schodów. I tak są społecznymi pasożytami."
"Najlepiej zapakować ich do tego autobusu i zapomnieć."
"W starożytnej Sparcie nie było niepełnosprawnych. Zgadnij, dlaczego?"

Nie chcę czytać dalej, poddaję się... Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5787990 Napisano: 08.12.2013 12:18:33 w dzis mam urodzinki
spursman napisał(a):

maria1980 napisał(a):

Dziś już 33 lata emotka kiedy to minęło emotka emotka emotka


Najlepszego! Ja też dzis... ale 3 lata więcej emotka emotka



Wszystkiego najlepszego i samych wielkich wygranych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5787989 Napisano: 08.12.2013 12:17:21 w Zbieramy kasę!

zezowaty_kot

#5787840 Napisano: 07.12.2013 21:42:34 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):


Najgorzej, jak w szkole zaczyna się przechwalanie, kto od kogo ile dostał, a kto - nie. emotka



Ja myślę, że w dużej mierze to zasługa rodziców, wpajających dzieciom, że suma prezentów jest miarą wartości człowieka. To bardzo irytujące, bo rosną później takie aroganckie, niczego nie szanujące dzieciaki. Nasze dzieci uczymy, że każda zabawka to rezultat ciężkiej pracy i jest takie oczekiwanie na wymarzoną rzecz do świąt, do urodzin. Kilka razy spotkałam się z krytyką - bo żałujemy dziecku. Nie, nie żałuję mu, oddałabym wszystko. Ale oddaję rozsądnie. Poza tym nie cena sprawia, że zabawka jest super. Ja mojemu trzylatkowi na Mikołajki kupiłam domino za 15 zł i codziennie gramy, śmiejemy się, rywalizujemy, uczymy się wygrywać i przegrywać... Za to 15zł brzdąc ma więcej radości, niż gdyby dostał wypasionego Zygzaka za 150zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5787827 Napisano: 07.12.2013 21:21:46 w Wkurza mnie...
U nas ustaliliśmy, że nie ma dawania prezentów każdemu dziecku z osobna. Na wszystkich wigiliach kładzie się je wcześniej pod choinką - a jak ktoś miałby dostać drugi prezent np od niewtajemniczonej ciotki to wrzuca się to do jednej torebki. Założenie jest takie, że wszystkie dzieci dostają razem i po jednej paczce emotka i w sumie w kwestii urodzin też dajemy równe prezenty - bez względu czy to "nasz" czy "nie nasz" emotka tak sobie wymyśliliśmy żeby nie obciążać się wzajemnie wydatkami i żeby żadne dziecko nie doświadczało w święta bycia "gorszym" Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5787823 Napisano: 07.12.2013 21:07:31 w Wkurza mnie...
U nas ustaliliśmy, że np w święta każdy kupuje 1 prezent swojemu dziecku. W rezultacie pod choinką jest po 1 paczce dla każdego dzieciaka, nie ma płaczu że ktoś ma więcej. Na urodziny też mamy ustaloną "stawkę" i dzięki temu nie ma nieporozumień. Ja i mąż mamy razem 3 chrzesniakow i swoje dziecko. Okres świąteczny przed ustaleniem prezentowych reguł wypierał nas z kasy. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5787685 Napisano: 07.12.2013 14:26:25 w Zbieramy kasę!

zezowaty_kot

#5787677 Napisano: 07.12.2013 14:09:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
judytkak napisał(a):

mixik napisał(a):

oszukana... oszukana możesz być, jak firma organizująca konkurs w przyszłości wykorzysta Twoje dane w przeróżny sposób... choć oczywiście w regulaminie napisali o "skasowaniu danych po konkursie"... tia...



Oszukana, poniewaz organizator dal mi powod, by myslec, ze moj opis podobal mu sie najbardziej, a wcale tak nie bylo. To juz nie jest mila zabawa konkursowa. Szkoda, ze nie rozumiesz... Ale wygrane haslo mi sie podoba, krotko, zwiezle i ladnie. Gratulacje dla zwyciezcy emotka



Znam ten ból, kiedy nagroda główna jest na wyciągnięcie ręki a tu nagle, w ostatniej chwili ktoś Cię wyprzedzi. Nie raz i nie dwa gorycz porażki zagryzałam dużą porcją żalu emotka Ale powiem całkiem szczerze - podoba mi się to hasło. Może organizator chciał nagrodzić jak największą ilość osób, dlatego "odsunął" to hasło od nagrody tygodniowej uszczęśliwiając w ten sposób kogoś innego? Nie wiem, nie brałam udziału w tym konkursie, ale zwycięskie zgłoszenie wpada w ucho. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5787667 Napisano: 07.12.2013 13:40:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
turli napisał(a):

Jestem rozczarowana jakie hasło zasłużyło na główną w Marwicie. Wdł mnie najgorsze z możliwych.

http://marwit.gto.com.pl/wybrane-opisy/7



Udziału nie brałam więc raczej obiektywnie stwierdzam, że nie jest to najgorsze hasło. W sumie to mi się całkiem podoba. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5787648 Napisano: 07.12.2013 12:45:03 w WC - rozmowy o wszystkim
Drzewo nam w nocy wyrwało z podwórka emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5787387 Napisano: 06.12.2013 19:14:08 w Konkursy ABC
monikar napisał(a):

a główne wybierają z dziennych?



Jeśli dobrze pamiętam to ze wszystkich zgłoszeń mieli najpierw wybierać główne nagrody a dopiero później dzienne. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5787352 Napisano: 06.12.2013 18:17:36 w Konkursy ABC
Pewnie informowali po kolei, dzień po dniu. Och właśnie zrujnowano moje marzenie o sankach dla syna pod choinkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5787204 Napisano: 06.12.2013 15:44:29 w PLAGIATY
radosna napisał(a):

BRAWO! To mi się podoba!
Redakcja ebobas przed opublikowaniem wyników sama sprawdziła teksty i tak m.in. napisała:
Nagradzaliśmy listy oryginalne. I w tym konkursie znalazło się trochę listów, których treść – w całości lub znacznej części – była zapożyczona z Internetu. Takich nie braliśmy pod uwagę.
http://ebobas.pl/...aja--wyniki-konkursu



emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5786988 Napisano: 06.12.2013 13:19:54 w Wkurza mnie...
Mnie bardziej wkurza czekanie na nagrodę kilka tygodni. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5786939 Napisano: 06.12.2013 12:28:22 w Zbieramy kasę!

zezowaty_kot

#5786913 Napisano: 06.12.2013 12:09:30 w Wkurza mnie...
barszcz napisał(a):

Joan jest jeszcze jeden aspekt.Mój syn ,to typ naukowca .Chce zostać na uczelni,bo ma naukowe podejście,mógłby nie wychodzić z laboratorium.A ja jestem załaman,bo mimo ze zdolny,to wątpię,żeby dało się z tego godziwie życ emotka



Jeszcze Cię może mocno zaskoczyć emotka Jeśli ma ciągoty, możliwości i pasję to nie ma co się martwić. Może mieć mniej ale czuć się spełniony w odkrywaniu tego co kocha. Osobiście, wolałabym zarabiać połowę mniej w pracy, którą lubię, niż mieć wyższą pensję i gnić psychicznie, żyjąc w stresie. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5786909 Napisano: 06.12.2013 12:05:32 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

mia napisał(a):

Niech wstąpi do mnie na kawę, zapraszam! emotka A potem możemy sobie w ramach relaksu podjechać do Mielna ( o ile drzewa nie zwaliły się na drogę), rzucić okiem na morze! emotka


Przy tym wietrze oka możecie później po próżnicy szukać emotka

zezowaty_kot - bo wiadomo, że są zawody, gdzie bez studiów ani rusz (lekarz, prawnik itp.) Ale cała reszta, to pic na budę.
Myślę, że warto się zastanowić, jak to było dawniej. Otóż: studia były przywilejem. I tak powinno się je traktować i teraz, jak komuś zbywa na czasie i kasie, proszę bardzo, w przeciwnym razie - lepiej sobie darować, bo i tak są bez znaczenia.



Tym bardziej, że studia może dziś skończyć każdy, nawet bez predyspozycji. O ile ma kasę. Widzę ile moich znajomych ma tytuły, ale w życiu ponoszą klęski nieurodzaju - nie radzą sobie. Papierek nie uchroni nikogo przed brutalną rzeczywistością, łeb na karku jest w cenie, nie dokument, że się łeb ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5786905 Napisano: 06.12.2013 12:01:20 w Wkurza mnie...
barszcz napisał(a):

U mnie w nocy była burza z piorunami emotka ,zasnęłam dopiero po 3 emotka



U nas też była. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5786895 Napisano: 06.12.2013 11:52:44 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kosmetyki Eveline z wizażu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0