Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zezowaty_kot

zezowaty_kot

#5810729 Napisano: 22.01.2014 17:30:05 w Wkurza mnie...
kaczord napisał(a):

monikar napisał(a):

eciepecie napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Jak mi podnosi ciśnienie każdy frustrat, plujący jadem z kiedy w przegrywa w konkursie. W dodatku jedyny argument jaki posiada to "coś mi tu nie pasuje/jest za dobre/niemożliwe". Tak się kończy mierzenie wszystkich swoją miarą. Bo jak taki emotka nie potrafi to znaczy, że nikt nie potrafi. A jeśli ktoś udowodni, że potrafi to znaczy, że na pewno jest oszustem i kombinatorem. emotka



Podpisuję się pod tym! emotka Mam to samo.



i ja się podpisuje...ostatnio na FB ludzie mi psują głowę tego typu gadkami...wszystko jest dla nich podejrzane no bo przecież nie oni wygrali... emotka


Żartujesz? Mnie yo właśnie najbardziej bawi emotka



zazdroszczę poczucia humoru emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5810631 Napisano: 22.01.2014 14:53:09 w Wkurza mnie...
Ronja napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

malenka napisał(a):

Wkurza mnie to, że w konkursie Nivea Diamond brały udział tylko te zgłoszenia, które zostały potwierdzone na maila! Szkoda tylko, że w pierwszych dniach, czyli właśnie wtedy kiedy grałam, żadnych potwierdzeń nie było! Zmarnowałam masę czasu, a i tak nie miałam szans na wygraną! emotka



Oj emotka ja też na nagrody główne wysłałam na samym początku i nie miałam potwierdzenia. A na koniec od niechcenia wysłałam na kosmetyki. I moja teoria dotycząca NIVEA się potwierdza. Wysyłałam (w mojej ocenie) dobre prace i nie wygrywałam, wysłałam niechlujny zlepek 3 zdań, bez ładu, składu i sensu i wygrałam. Czyli trzeba pisać jak analfabeta żeby NIVEA doceniło emotka



Dlatego ja u nich rysuję emotka



Ale rysujesz jak analfabeta czy normalnie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5810537 Napisano: 22.01.2014 13:45:33 w Wkurza mnie...
malenka napisał(a):

Wkurza mnie to, że w konkursie Nivea Diamond brały udział tylko te zgłoszenia, które zostały potwierdzone na maila! Szkoda tylko, że w pierwszych dniach, czyli właśnie wtedy kiedy grałam, żadnych potwierdzeń nie było! Zmarnowałam masę czasu, a i tak nie miałam szans na wygraną! emotka



Oj emotka ja też na nagrody główne wysłałam na samym początku i nie miałam potwierdzenia. A na koniec od niechcenia wysłałam na kosmetyki. I moja teoria dotycząca NIVEA się potwierdza. Wysyłałam (w mojej ocenie) dobre prace i nie wygrywałam, wysłałam niechlujny zlepek 3 zdań, bez ładu, składu i sensu i wygrałam. Czyli trzeba pisać jak analfabeta żeby NIVEA doceniło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5809878 Napisano: 21.01.2014 12:24:23 w Wkurza mnie...
Jak mi podnosi ciśnienie każdy frustrat, plujący jadem z kiedy w przegrywa w konkursie. W dodatku jedyny argument jaki posiada to "coś mi tu nie pasuje/jest za dobre/niemożliwe". Tak się kończy mierzenie wszystkich swoją miarą. Bo jak taki emotka nie potrafi to znaczy, że nikt nie potrafi. A jeśli ktoś udowodni, że potrafi to znaczy, że na pewno jest oszustem i kombinatorem. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5807959 Napisano: 16.01.2014 20:27:06 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

toka napisał(a):

Gigantyczna akcja dla Łukasza Berezaka to oszustwo!?http://tech.wp.pl...c.html?ticaid=11208c
emotka emotka emotka emotka


emotka Znowu się dałam nabrać oszustom! emotka emotka Czy gdzieś są jakiekolwiek granice przyzwoitości dla niektórych ludzi? emotka



Oczywiście, że to było naciąganie, nabijanie fanów. Później gotowa strona zostanie komuś odsprzedana i nagle na tablicy zaczną wyskakiwać posty "nielajkowanej" przecież marki. Na pierwszy rzut oka było widać, że to fake. Moim zdaniem gdyby chodziło o faktyczną pomoc to sam podpis profilu byłby inny. "Nabijamy lajki dla Łukasza" - no tak, bo Łukasz nie marzy o niczym innym jak tylko o nabitych lajkach. Nie rozumiałam samej idei lajkowania profilu - bo czemu miałoby to służyć?

Karygodny jest dla mnie fakt, że bezmyślne hieny żerują na emocjach ludzi. Wykorzystują całą masę wzruszających historii, bez przerwy pojawiają się nowe - porzucone dziecko, córcia chora na raka i zaraz obok nr konta do przesyłania pieniążków... Eh, poucinać ręce i nogi. Ja takie strony zgłaszam, już nawet moich znajomych nie upominam, palcem nie pokazuję, bo to bez sensu. Nadal - udostępniają zdjęcie czarnoskórego chłopca. I za to udostępnienie chłopiec ma dostać 1$. Pewnie chłopiec nawet nie wie, że mu ktoś zdjęcie zrobił... Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5807686 Napisano: 16.01.2014 13:49:01 w Wkurza mnie...
melissa napisał(a):

maribog napisał(a):

jkkp napisał(a):

siedzę sobie przy kompie i widzę jak mi coś lezie po panelach, czarne, włochate i duże, nie wiedziałam czy uciekać czy to gonić, tak bardzo się boję pająków, że cały czas mam gęsią skórkę na samą myśl, że to wlazło do domu emotka



Jak tego czegoś nie goniłaś to uwierz, że zobaczysz to jeszcze raz emotka



Chyba nie pocieszyłeś emotka



Prawdziwy strach jest nie wtedy kiedy pająka się zobaczy a wtedy kiedy on zniknie. A w nocy wyjdzie i swobodnie porusza się po domu... emotka

Ostatnio na fb widziałam post i zdjęcie - pająka, jakiś egzotyczny okaz. Ktoś znalazł w łazience. Ludzie kupują, pajączek się znudzi i wypad z domu. I co ten biedny pająk ma począć? Chodzi od domu do domu i szuka pana, na pewno tęskni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5807538 Napisano: 16.01.2014 10:17:10 w WC - rozmowy o wszystkim
Sama jestem miłośniczka bullowatych i niestety - wiele razy słyszałam "weź tego psa, to rasa morderców, zabije ci dziecko, pozbądź się tego psa"... Chociaż moja Kleo była oazą spokoju i łagodności. Stereotypy są bardzo krzywdzące, zwłaszcza dla bullowatych. A jeszcze biorąc pod uwagę, że tymi psami leczy kompleks niższości margines społeczny... Eh, nie pomaga... Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5807504 Napisano: 16.01.2014 09:34:30 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

Warszawa / ZA DARMO / „Fakty i mity o agresywnych rasach psów”:

https://www.faceb...003852361801/?ref=22

22 stycznia 2014 o godzinie 18:00
Kampus SGGW, bud.23 (ul.Ciszewskiego 8)
Wydział Nauk o Zwierzętach
Aula 4 (II piętro)

emotka



Taka edukacja to potrzebna jest na większą skalę Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5806733 Napisano: 14.01.2014 17:34:19 w Pomocy!!!!
goralecka napisał(a):

Szukam kogos kto wypelnial ostatnio lub w ogole sprawozdanie ze stazu. Chodzi konkretnie o tabelke gdzie jest okres stazu od do i zakres zadan. Czy taki staz rozlicza sie w formie miesiecznej czy dowolnej? A co jesli ktos wykonywal wlasciwie jedno zadanie przez caly okres stazu?
Gdyby ktos mogl sie podzielic doswiadczeniami to bede wdzieczna



Co prawda kilka lat temu ale:
okres stażu - od pierwszego do ostatniego dnia stażu (u mnie było 6 miesięcy)

W drugim punkcie napisz to co robiłaś - jeśli było to jedno zadanie może opisz je bardziej szczegółowo. U mnie było kilka zadań więc zrobiłam to w formie listy (nie była szczegółowa) Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5806552 Napisano: 14.01.2014 13:03:19 w Dyskusje o wynikach konkursu
maria1980 napisał(a):

mikel napisał(a):

Cóż ten co nie wygra to się złości(niektórzy),ale czy sa bardziej twórczy-powątpiewam

emotka emotka

Nic dodać ,nic ująć .trzeba być bardziej krytycznym w stosunku do swoich zgłoszeń konkursowych ,
Odrobina pokory nie zaszkodzi emotka



Przeczytałam kiedyś taką żelazną zasadę - sprawiedliwość jest, ale wtedy kiedy po naszej stronie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5806127 Napisano: 13.01.2014 17:47:07 w Wkurza mnie...
antylopia napisał(a):

aerdna napisał(a):

arabela79 napisał(a):

dochaaa napisał(a):

aerdna napisał(a):

zabajka napisał(a):

Wkurza mnie, że do prawie wszystkich konków na FB trzeba udostępniać zdjęcie konkursowe.
Nosz kurde emotka .
Nie będę codziennie znajomym tablicy zaśmiecać, bo pomyślą, że jakaś psychiczna jestem emotka .



Czuję to samo. Tym bardziej, że wygrania są przeróżne rzeczy. A ja czuję się jak żebrak emotka dlatego większość odpuszczam emotka

a ja w takich sytuacjach gdy biore udzial w konkursie na FB i np po udzieleniu odpowiedzi w aplikacji wyskakuje okienko to udostepnienia (np link do konkursu na swojej tablicy) zmieniam ustawienia widoczności na "Tylko ja" i nikt ze znajomych nie widzi jaka mam zasmiecona tablice emotka


Ale w wiekszosci tego typu konkursach wlasnie prosza o udostepnieniu tego zdjecia wlasnie w opcji Publiczne...
Tez mnie to wkurza i odpuszczam.



Dokładnie i jeszcze piszą, że będą dokładnie sprawdzać, czy się spełniło te wymogi.



szkoda że facebooktak rzetelnie nie sprawdza czy oni spełniają regulamin. Kiedyś próbowałam zgłosić taki fanpage ale skończyło się tylko na próbowaniu emotka

Można założyć lipne konto ale to nie o to chodzi.



Jakby kilka osób zgłosiło to by zadziałali. Mój znajomy robił taki konkurs na lajki, na stronie miał już kilka tysięcy fanów. A że konkurencja nie śpi... Poszło kilka zgłoszeń, że łamie regulamin i stronę mu zablokowali. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5805448 Napisano: 12.01.2014 10:42:57 w Wkurza mnie...

zezowaty_kot

#5805129 Napisano: 11.01.2014 11:27:57 w Wkurza mnie...
79magda napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):


ah nie ma, ale jest już "aha" - wiele dziwnych rzeczy odkryłam grając w literaki na kurniku emotka jest nawet słowo "ęsi" - jako dźwięk wydawany przez niemowlaki emotka ale już "gu" nie było, teraz chyba uwzględniają. Mało dziecko przecież robi ęsi ęsi ęsi a nie gu gu gu emotka



Może to zależy od płci dziecka emotka głośno o tym ostatnio emotka



Ja mam syna i on mi nie "ęsił" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5805127 Napisano: 11.01.2014 11:18:14 w Wkurza mnie...
bloomcia napisał(a):

haha dzięki emotka To była moja słodka tajemnica, bo śpiewałam "dziź rzyczę wam świont wesoły" - czyli jednak opłaciło się z błędami (jak widać po raz kolejny) i bez szacunku do bliskich, bo "wam" z małej litery emotka



emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5805126 Napisano: 11.01.2014 11:16:33 w Wkurza mnie...
bloomcia napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

magdaa napisał(a):

zezowaty_kot weźść się i wogule się nie kłuć! emotka



Kłuciłam się! emotka Zapytałam Organizatora wtedy, jak to możliwe, że takie hasła wygrały? Palcem pokazałam im te błędy, bo zirytowało mnie to strasznie. To mi odpisali: "W naszej ocenie te hasła były najbardziej kreatywne". Hm, w sumie może to jest sposób? Pisać jak analfabeta - w końcu to takie KREATYWNE! emotka



To już wiesz jak trafić do ich serc następnym razem emotka

A tak z ciekawostek językowych... Ostatnio grając w scrabble odkryłam, że w słowniku są słowa "ech", "ach", "eh" i "oh" natomiast słowa "ah" już nie ma. Gdzie logika...



ah nie ma, ale jest już "aha" - wiele dziwnych rzeczy odkryłam grając w literaki na kurniku emotka jest nawet słowo "ęsi" - jako dźwięk wydawany przez niemowlaki emotka ale już "gu" nie było, teraz chyba uwzględniają. Mało dziecko przecież robi ęsi ęsi ęsi a nie gu gu gu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5805011 Napisano: 10.01.2014 22:09:37 w PLAGIATY
Ronja napisał(a):

aurelito napisał(a):

emilucha napisał(a):

http://tescoloves...-swieta-z-dzieckiem/ zdjęcie Pani Anety,ładne,podoba mi się tylko, że boję się otworzyć stronę z innymi wynikami bo wiem co ujrzę



ha ha ha ja się boje otwierać konserwy emotka mam tak od kilku wyników;)



Ale zdjęcie Pana Grzegorza w innym konkursie wystapiło jako zdjęcie Pani Wioletty - może małżeństwo?



To małżeństwo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5804597 Napisano: 10.01.2014 11:35:19 w Wkurza mnie...
magdaa napisał(a):

zezowaty_kot weźść się i wogule się nie kłuć! emotka



Kłuciłam się! emotka Zapytałam Organizatora wtedy, jak to możliwe, że takie hasła wygrały? Palcem pokazałam im te błędy, bo zirytowało mnie to strasznie. To mi odpisali: "W naszej ocenie te hasła były najbardziej kreatywne". Hm, w sumie może to jest sposób? Pisać jak analfabeta - w końcu to takie KREATYWNE! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5804543 Napisano: 10.01.2014 10:49:24 w Wkurza mnie...
bloomcia napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):


Kiedyś Nivea robiło fajne konkursy, teraz nie trzymają terminów, nagradzane prace w 50% są... poniżej poziomu kreatywności mojego kota, wysyłają z obrzydliwym opóźnieniem i traktują ludzi jakby byli niegodni zerkać w stronę przefantastycznej marki.



No ja miałam tam samo po loterii Nivea. Ale dużo się zmieniło, jak dali mi nagrodę główną w świątecznym konkursie, a zaraz potem dwie nagrody pocieszenia w drugim. Denerwuje mnie tylko to, że są mili jak do mnie piszą, ale mają tak jakby wylane, że tracę swój czas przez ich postawę, zamiast czerpać radość z układania wspomnianej listy (już chyba dziesiąty raz).

PS: zezowaty_kot - Twój komentarz sugeruje, że być może i ja wygrałam chłamem, skoro przyznali mi tyle nagród emotka



Ty wygrałaś główną a oni główne zawsze wybierają "z najwyższej półki" - pierwsze miejsca nigdy mnie nie zawiodły. Chłamem określam zgłoszenia z błędami, bądź ograniczone do "to jest super/bardzo mi się podoba". W mojej ocenie, jeśli zgłoszenia sypią się setkami/tysiącami to te napisane niechlujnie powinny być z miejsca odrzucane. Mocno zapadło mi w pamięci, że przegrałam z hasłami, które miały w sobie słowa "kłucić, wogule i wziąść"... Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5804291 Napisano: 09.01.2014 20:28:41 w Wkurza mnie...
bloomcia napisał(a):

Wkurza mnie brak rzetelności Nivea... emotka

Oto moja historia dla tych którzy chcą się ze mną zjednoczyć w cierpieniu:

Wygrałam w świątecznym konkursie, miałam wybrać produkty za 2 tys. na prezenty dla siebie i bliskich z określonych sklepów i wysłać im listę (ok. 15 pozycji, wśród nich prezent dla taty, który miał 22 grudnia urodziny). Zrobiłam to jeszcze przed świętami (bo pisali, że może uda się zamówić przed świętami, żeby na święta doszło). Mieli zamówić, nie zamówili. W międzyczasie do końca roku zmieniałam listę kilka razy z tego względu, że ludzie bardzo szybko wykupywali produkty z mojej listy. 6 stycznia dostałam dopiero informacje, żebym zaktualizowała listę, bo wyślą po 6 grudnia. Wysłałam więc 6 grudnia wieczorem listę zaktualizowaną po raz setny (a dodam że ułożenie takiej listy trwa godzinę - dwie). Poprosiłam ich w meilu, żeby zamówili produkty następnego dnia, bo tracę duo czasu na to, a studiuję dwa kierunki plus sesja się zbliża i naprawdę nie mam na to czasu. Nic. Cisza przed dobę. W końcu wczoraj piszę smsa do tej osoby, która się zajmuje moim zamówieniem i dziś dostają info, że zamówią w tym tygodniu - z tym że już na mojej liście nie ma kilku rzeczy, bo z dnia na dzień wszystko bardzo się zmienia. Nawet nie pytajcie jak mnie to wkurza emotka Nic nie mogę zrobić, zero radości! Odpisują jak na lekarstwo i ciągle przeciągają to.

emotka emotka emotka

Dobrze że chociaż voucher na wycieczkę dostałam (z tego samego konkursu) bez problemów...

PS: Wiem wiem, nadużywam słowa "lista", to ze zdenerwowania i pisania "na gorąco"



Kiedyś Nivea robiło fajne konkursy, teraz nie trzymają terminów, nagradzane prace w 50% są... poniżej poziomu kreatywności mojego kota, wysyłają z obrzydliwym opóźnieniem i traktują ludzi jakby byli niegodni zerkać w stronę przefantastycznej marki. Duży niesmak został mi po loterii, jeszcze większy po konkursie "Twoje 4 minuty" - gdzie nagrodzone komentarze do filmów były naszprycowane błędami ortograficznymi, brakiem logiki, niektóre ograniczały się do jakże wzniosłego: "ten filmik jest super". I do tej pory nie mogę przeboleć, że wysłałam wtedy tak wiele komentarzy, że wkładałam w nie serce, duszę, humor a przegrałam z takim chłamem... NIVEA doprowadza mnie do szału od dłuższego czasu. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5804284 Napisano: 09.01.2014 20:21:42 w Wkurza mnie...
aha1111 napisał(a):

wkurza albo gorzej mnie dzis bezradnosc polskiej wladzy i opieki nad zwierzetami od godziny dzwonie to do jednego to drugiego zeby ratowaly mloda sarne ktora lezy u mnie za siatka i nie moze chodzic a zyje! nie ma weterynarza no ludzie!



A jeśli się nie mylę, to sama pomóc nie możesz bo Cię mogą ukarać. Pamiętam taką historię, poruszali ją w Radiu Zet - facet wziął do domu ranną sarnę i mu przypierdzielili wyrok i karę finansową. Wyświetl w wątku >>
0 0