Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zezowaty_kot

zezowaty_kot

#5822598 Napisano: 12.02.2014 13:02:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Danio:
-trzeba mieć paragony;
-trzeba mieć opakowania;
-każdy trzeci, szósty i dziewiąty unikalny kod mnożony jest przez 3;
-po wpisaniu 10 kodów uczestnik dostaje specjalny dodatkowy kod (skąd paragon i opakowanie na niego?) emotka ;
-każdy uczestnik może wpisać maksymalnie 50 kodów w czasie jednego miesiąca. Wszystkie kody powyżej 50 nie są brane pod uwagę.;
-po wpisaniu 10 błędnych kodów konto uczestnika zostaje zablokowane;
-każdy kod bierze udział jedynie w jednym, najbliższym losowaniu Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5822587 Napisano: 12.02.2014 12:53:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
isiulka napisał(a):

Czyli jeśli dobrze rozumiem, to jeżeli teraz wpisze 50 kodów, to biorę udział tylko w jednym losowaniu tygodniowym? i jeśli nie wygram to nie mam szans już na nagrody w tym miesiącu?



Wydaje mi się, że tak - Twoje kody zostaną wykorzystane i jeśli nie trafi Ci się nagroda to już nie ich problem. W kolejnym tygodniu kodu wpisać już nie możesz. Czyli trzeba rozkładać rozsądnie na raty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5822576 Napisano: 12.02.2014 12:44:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
No jeszcze paragony to pół biedy, ale weź trzymaj tyle pudełek. Na dobrą sprawę ciężko sobie kod wymyślić, trzeba kupić i zjeść ten serek, żeby dokopać się do niego. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5822564 Napisano: 12.02.2014 12:33:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malenka napisał(a):

xpac napisał(a):

luk1990 napisał(a):

stopro napisał(a):

czy z Głodomaniaków Danio muszę mieć opakowania w razie wygranej? czy tylko kody wpisane wystarcza?



w poprzednim konkursie (tzn w 1 edycji) wygrałam ps3 i nie trzeba było nic odsyłać-same kody wystarczały emotka )



Miałem tak samo z pokrowcem na telefon emotka sam kod wpisany do aplikacji im wystarcza emotka



Ale teraz wszedł nowy regulamin:

Uczestnicy zobowiązani są do zachowania paragonów potwierdzających zakup
Produktów, będących podstawą do udziału w Loterii. Uczestnicy zobowiązani są
również do zachowania oryginalnych opakowań Produktów z widoczną treścią
unikalnych kodów alfanumerycznych, tożsamych z tymi, które zgłosili do Loterii
(dla każdego zgłoszonego do Loterii kodu).



emotka W Danio się nie angażuję, miałam tam jakieś wpisane kody i oby mnie nie wylosowali, bo pudełka już mój syn przerobił na jakieś konstrukcje emotka No i paragony też poszły się .... Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5822023 Napisano: 11.02.2014 13:45:08 w Wkurza mnie...
polarniczka napisał(a):

wizaz.pl nigdy nie udało mi się tam wygrać...na rossnet wpadły parę razy główne a na wiza.pl nawet najmniejszy krem... emotka



Na wizażu jest spora konkurencja, więc zawsze biorę poprawkę na to, że marne szanse. 2 razy coś u nich wygrałam i chyba na tym koniec. Bardziej wkurza mnie ofeminin.pl - czy tam faktycznie gra tyle osób? Mam tam konto od dawna, wygrałam 1 raz - zaraz po rejestracji i cisza. Ani czwartkowe akcje, ani konkursy... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5821872 Napisano: 11.02.2014 10:04:52 w Wkurza mnie...
koper napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):



A później się dziwią, że skoro jest się najlepsiejszym to czemu jednak się nie wygrało? emotka



Bo znalazła się biedna matka chorego dziecka, która nigdy jeszcze nic nie wygrała, w życiu ma bardzo ciężko, a jej bardzo chore dziecko zawsze marzyło, żeby mieć właśnie to co jest do wygrania w tym konkursie.



A wygrana w konkursie to e-papieros/kosmetyki 35+ emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5821854 Napisano: 11.02.2014 09:48:51 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

ziolko napisał(a):

to to jeszcze... dla mnie masakrą jest pytanie
"dlaczego to ja powinna wygrać?" odp. uzasadnić, najlepiej w dowolnej formie


He-he-he! Nasuwa mi się od razu bardzo rzeczowe stwierdzenie: "Bo tylko ja jedna, jedyna, jestem ta najlepsiejsza".... emotka



A później się dziwią, że skoro jest się najlepsiejszym to czemu jednak się nie wygrało? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5821766 Napisano: 10.02.2014 23:07:30 w Wkurza mnie...
malenka napisał(a):

Denerwuje mnie to, że jest coraz więcej konkursów w których do wygrania jest sesja zdjęciowa, a dla mnie to żadna nagroda.


Bo teraz każdy jest fotografem i czuje się godny przerabiać innych w fotoshopie emotka
Mnie bardziej wkurza kiedy nagroda jest fajna, ale trzeba polubić, udostępnić i czekać na wyniki losowania. A ja z zasady nie lubię i nie udostępniam, nawet gdy kuszą gwiazdką z nieba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5821327 Napisano: 10.02.2014 16:34:28 w Gratulacje! Dla wygranych!
nataszka napisał(a):

Gratki dla dziewczyny za ŻYWCA -piszecie że z forum emotka



I ode mnie emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5821285 Napisano: 10.02.2014 15:39:42 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Blender z bonduelle - siódemką emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5820906 Napisano: 09.02.2014 21:11:55 w Perełki czyli Małż -owiną zasłyszane
Trzeba zacząć wrzucać mądrości dopełniaczowe. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5820550 Napisano: 09.02.2014 07:30:39 w Wkurza mnie...
Wkurzam się, że znów dopada mnie bezsenność emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5819761 Napisano: 07.02.2014 16:19:40 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Ekspresowo sanki jogobelli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5819019 Napisano: 06.02.2014 19:57:05 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Znów nie widać ostatniego postu, wyświetla się on kiedy zostaje zdetronizowany na przedostatni.


Teraz już niestety - dwa wpisy, bo dwoma moimi "podgoniłam". emotka



Wszystko uparcie mi się wiesza, poczta się wiesza, e-konki się wieszają, fb się wiesza. Tylko pranie się nie wiesza samo a właśnie pisząc ten post przypomniałam sobie, że leży w pralce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5819009 Napisano: 06.02.2014 19:47:47 w Wkurza mnie...
koza.k90 napisał(a):

wariujący top LEPIEJE emotka

reasumując - jakie dzisiaj dopełniacze, taki i ten topik



Znów nie widać ostatniego postu, wyświetla się on kiedy zostaje zdetronizowany na przedostatni. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5818357 Napisano: 05.02.2014 14:50:28 w Rossmann
Ja pamiętam sytuację sprzed kilku lat, dotyczącą promocyjnych produktów. Przy zakupie 2 farb do włosów danej marki powinno się dostać kosmetyczkę w prezencie. No więc ja biorę te farby i idę do kasy i grzecznie czekam na kosmetyczkę. Ale ekspedientka wcale nie zamierza mi jej dać. "Pytam więc: gdzie moja gratisowa kosmetyczka?" Na co kasjerka informuje mnie, że było tylko kilka tych kosmetyczek i szybko się sprzedały. Ale ja nie daję za wygraną, ciągnę temat, bo przecież w promocji nie było mowy o limicie gratisów, było natomiast, że do każdych 2 farb jest prezent. Oczywiście rozmowa zeszła na mniej przyjemne tory i poprosiłam o numer do kierowniczki. Kasjerka zawołała koleżankę i poprosiła ją aby przyniosła z zaplecza...UWAGA! nie numer do kierowniczki, nie samą kierowniczkę a - odłożone kosmetyczki emotka emotka emotka Czyli z pełną premedytacją ekspedientka postanowiła zrobić mnie w bambuko i tylko mój upór sprawił, że w magiczny sposób gratisy zaczęły mnożyć się na zapleczu.
Dalej, tego samego dnia moja szefowa widząc u mnie kosmetyczkę pobiegła też sobie kupić. Przy kasie co się okazuje? Że limit gratisów się wyczerpał emotka emotka

Edycja - to było w Naturze nie w Rossmanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5817988 Napisano: 04.02.2014 22:06:11 w Rossmann
szuszu11 napisał(a):

aaa czy może mi ktoś powiedzieć kiedy będą wyniki tych konkursów z ostatniej edycji? bond itp?


Coś mi się kojarzy, że okolice 20 lutego. Chyba 17-19 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5817486 Napisano: 04.02.2014 08:46:59 w Wkurza mnie...
Jak mnie wkurza, że co drugi konkurs, w który kliknę okazuje się być "polub, udostepnij" Coraz mniej kreatywnych... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

zezowaty_kot

#5814942 Napisano: 30.01.2014 10:31:38 w Wkurza mnie...
izak1000 napisał(a):

i znów odezwała się KropkaTV z nagrodą gwarantowana dla dziecka...tylko odpisz...2,46 zł jak się tego pozbyć??...


Nie masz w telefonie opcji blokowania numeru? Wyświetl w wątku >>
0 0