Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zezowaty_kot

zezowaty_kot

#5824531 Napisano: 15.02.2014 22:51:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

monikar napisał(a):

Kolejna "dyskusyjna" wygrana:

https://www.faceb...042400?stream_ref=10

Warunkiem zwycięstwa było publiczne udostępnienie posta konkursowego, osoba która wygrała udostępniła post prywatnie. Powinna wygrać? Moim zdaniem nie bo złamany został regulamin...



Nie kumam FB, a więc "zapytowywuję" :skąd wiadomo, że post nie był udostępniony publicznie ? emotka



Gdyby był to widziałby go każdy, a nie widać emotka tzn, że był widoczny dla znajomych, lub tylko dla siebie Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5824512 Napisano: 15.02.2014 22:25:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
No właśnie, jeśli trzeba było jedynie udostępnić to mogła zrobić widoczność tylko dla siebie. Organizator powinien sprecyzować warunki. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5824499 Napisano: 15.02.2014 22:16:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ale padło tam, że to ma być publiczne udostępnienie? Czy zapis był jedynie o udostępnieniu? Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5824419 Napisano: 15.02.2014 19:52:17 w Wkurza mnie...
brightwitch napisał(a):

malenka napisał(a):

polarniczka napisał(a):

http://qrkoko.pl/upominek-albo-zycie/

emotka emotka emotka

bardzo mnie wkurza



O mamo jak mnie wkurza takie żebranie o "drobny upominek"! Ja się zastanawiam czy Ci ludzie w realu też tak robią? Stoją po sklepem, liczą klientów, a później wchodzą do środka, pędzą do kierownika, mówią, że są 1 000 osoba w sklepie i w związku z tym chcą nagrodę? To jest tak żałosne... ale widzę, że na niektórych fanpage działa, co dodatkowo mnie wkurza. Bo wygląda na to, że fan nr np. 1000 jest bardziej wartościowy niż taki fan nr 780.



Prawda, też mnie to wkurza. Fan 1000 jest bardziej "fanowski" niż 780, żenada. Na ogół to olewam, ale przykre, że firmy się na to nabierają.



Dopiero to przeczytałam i skojarzyłam, jak często ja tą panią i te wpisy widuję emotka Faktycznie, wkurzające takie wyłudzanie upominków emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5824267 Napisano: 15.02.2014 13:44:37 w Wkurza mnie...
Relacja damsko-męska emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5824248 Napisano: 15.02.2014 13:12:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Anonima napisał(a):

kurcze kilka sklepow wiekszych przeszukalam, kaufland, carrefour, tesco i nic, nigdzie opakowan promocyjnych nie widze, mozecie mi powiedziec gdzie mozna je kupic??



Na opakowaniach, z tyłu, w dolnym prawym rogu jest taki niebieski prostokąt z napisem: zbieraj kody, wygrywaj nagrody. Ja ma te opakowania wszędzie, a mieszkam na końcu świata, więc niemożliwe żeby w większych sklepach ich nie było. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5824247 Napisano: 15.02.2014 13:10:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
taalvikki napisał(a):



zezowaty_kot napisał(a):

Nie wiem co to za kobieta, ale prawdę mówiąc takie komentarze na temat jej wyglądu są przynajmniej nie na miejscu. Nawet jeśli ma na swoim koncie jakieś konkursowe grzeszki (?) to nie usprawiedliwia to wyśmiewania się z jej nadwagi czy twarzy... emotka



a ja uważam, że jeżeli ktoś działa tak, jak ta pani, a następnie sam daje się fotografować na tle wspaniałomyślnie i świetliście zdobytych autek, to tym samym daje pozwolenie na komentowanie swego oblicza. jeżeli ktoś swą facjatę ujawnia, to musi się z tym liczyć, niestety.

a komentarze nie były jakieś specjalnie złośliwe, według mnie przynajmniej, więc już nie róbmy z tej pani ofiary..



Ale ja nie podważam, tego, że o zasady trzeba walczyć. Wręcz przeciwnie - rękami i nogami podpisuję się pod walką z plagiatorami czy łamaniem regulaminu PRZEZ ORGANIZATORA. Nie podoba mi się natomiast takie komentowanie tego jak zwycięzca wygląda. Dlatego też myślę, że ataki powinny być skierowane na organizatora właśnie, bo pisanie na forum, że laureat "ma krzywe nogi" nic nie da, nic nie zmieni. Tak jak było wcześniej wspomniane - z powodu tych komentarzy nieuczciwy gracz nie przestanie produkować laurek. Rozumiem, że atmosfera jest napięta, ale wyśmiewanie czyjegoś wyglądu to poziom raczej dziecka a nie dorosłej osoby. A chyba na forum są jednak dorośli? Z resztą, ta rozmowa zmierza w złym kierunku. Zamiast skupiać się na tym co nie odpowiednie lepiej obsypać organizatora reklamacjami. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5824237 Napisano: 15.02.2014 12:59:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Anonima napisał(a):

a ja mam pytanie z innej beczki, czy na konkurs danio, to wszystkie serki danio biora udzial? na opakowaniu musi byc jakas naklejka ze konkurs? bo w sklepie nie zauwazylam propocyjnych opakowan, tylko zwykle.



Musi być na opakowaniu nadruk, mówiący o promocji.Tylko w takich opakowaniach są chyba kody. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5824072 Napisano: 14.02.2014 22:27:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magnus napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

malutka456 napisał(a):

emotka nie wiem jak Wam, ale mnie by było przykro gdybym czytała publiczne wywody na temat swej urody.... nie znam Pani, nie podoba mi się Jej postępowanie, ale to jak dla mnie już lekka przesada emotka



Publicznie wywody, publicznie dane, publicznie zdjęcia... Mi by nie było przykro, ja bym pokusiła się o coś więcej. Jak rozumiem ta kobieta dostaje za to, że gra na rodzinę? Proszę Was, ile razy czyta się w wątku "moje dzisiejsze" wygrane, że coś się trafiło na męża, siostrę, babkę czy kuzynkę? Ręce opadają...




Macie rację. W każdym kto zna ten temat jest zaiste zazdrość, może złość za wygrywanie łamaniem Regulaminów i za te cholerne świecidełka. Wygrane w tym przypadku tu to nie kosmetyki czy jakieś bony ale duże wygrane. Niemniej nazwiskami nie należy szarżować.



Mi też nie podoba się nadinterpretacja regulaminu, też nie lubię laurek i cekinów, nigdy nie pokusiłam się o takie ozdabianie prac, ale uważam, że żal można mieć jedynie do organizatora, że nie przestrzega własnych zasad. Przecież każdy wysyła na własną odpowiedzialność, ktoś chce łamać regulamin? Ok, jego sprawa. Ale to organizator powinien się wstydzić i to jemu należy się lanie - bo to on powinien takie prace odrzucać a nie nagradzać. więc może lepiej napisać do niego, zamiast na forum wyśmiewać czyjś wygląd? Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5824047 Napisano: 14.02.2014 21:57:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malutka456 napisał(a):

emotka nie wiem jak Wam, ale mnie by było przykro gdybym czytała publiczne wywody na temat swej urody.... nie znam Pani, nie podoba mi się Jej postępowanie, ale to jak dla mnie już lekka przesada emotka



Publicznie wywody, publicznie dane, publicznie zdjęcia... Mi by nie było przykro, ja bym pokusiła się o coś więcej. Jak rozumiem ta kobieta dostaje za to, że gra na rodzinę? Proszę Was, ile razy czyta się w wątku "moje dzisiejsze" wygrane, że coś się trafiło na męża, siostrę, babkę czy kuzynkę? Ręce opadają... Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5824036 Napisano: 14.02.2014 21:48:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie wiem co to za kobieta, ale prawdę mówiąc takie komentarze na temat jej wyglądu są przynajmniej nie na miejscu. Nawet jeśli ma na swoim koncie jakieś konkursowe grzeszki (?) to nie usprawiedliwia to wyśmiewania się z jej nadwagi czy twarzy... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5824003 Napisano: 14.02.2014 21:20:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
semma napisał(a):

marzenier napisał(a):

aurorcia napisał(a):

xpac napisał(a):

Widzieliście kto wygrał samochód z Mola??  to nie ta sama co wygrała ten samochód http://www.gloswi...a,id,t.html?cookie=1 ??


Ta sama, od razu skojarzyłam i kojarzę czyj to słup emotka



ej o co to znaczy "słup"
serio pytam



słup - osoba "podstawiona" ktoś inny wykonuje pracę a ta osoba jako "osoba" czyli dane itd odbiera nagrode



Też pierwszy raz się spotykam z takim określeniem. Ale, że co? Że to ktoś od organizatora, czy po prostu, ktoś gra na rodzinę? Bo też nie bardzo się orientuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5823998 Napisano: 14.02.2014 21:12:55 w Rossmann
brysława napisał(a):

A gdzie można znaleźć wyniki konkursu Bonda i venus



Z Bonda tylko maile do zwycięzców poszły, lista ma być 18.02. A z Venus już ktoś dostał? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5823977 Napisano: 14.02.2014 20:42:23 w Wkurza mnie...
normafia napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Jakoś tak dzisiaj... wszystko.
Walentynki- jak ja nienawidzę tego dnia emotka
Kwiaty od męża- zaraz napiszecie, że dobrze, że dostałam kwiaty. Problem w tym, że ja nienawidzę kwiatów i on dobrze o tym wie. Wolałabym nic nie dostać emotka
Życie- jakoś tak ogólnie. emotka



A ja myślałam, że tylko mnie wkurzają Walentynki...



Mnie same walentynki nie, ale kwiaty już owszem. Nie lubię wyrzucania pieniędzy w błoto, a kwiaty w prezencie to według mnie marnowanie i pieniędzy i roślin. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5823937 Napisano: 14.02.2014 19:15:48 w Wkurza mnie...
polarniczka napisał(a):

ja właśnie na fakt.pl spojrzałam na artykuł o kierowcy, który przejechał dużego psa, przejechał i odjechał...po co ja tam wchodziłam...teraz siedzę i płaczę...



Ja po wczorajszej akcji z tym psem stwierdziłam, że nic mnie już bardziej nie przerazi. Dziś przeraziło - dużo większe bestialstwo. Takie, które przechodzi ludzkie pojęcie...
http://www.gazeta...tml#galeria-material Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5823386 Napisano: 13.02.2014 17:53:02 w Rossmann
mia napisał(a):

Powiedzmy wprost - jeśli poszły maile o kartach, to na pewno od środka nie zaczęli. Zatem właściciel Opla już to opija. emotka


Oby nie Żywcem emotka
Mój pierwszy strzał w Rossmana niecelny, pisałam przewrotne wierszyki emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5822748 Napisano: 12.02.2014 16:36:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

monikar napisał(a):

ivanotta napisał(a):

czy ktoś wie kiedy są wyniki Danio? 10.02 był koniec a w regulaminie nie widziałam konkretnej daty rozwiązania emotka



podobno 14.02 w sumie dość szybko a zgłoszeń pewnie dużo


dzięki! to czekamy emotka



Też zwróciłam uwagę na termin - tylko 4 dni od zakończenia konkursu. Może czytali na bieżąco emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5822659 Napisano: 12.02.2014 14:10:22 w Wkurza mnie...
ilonaaa93 napisał(a):

marzenier napisał(a):

polarniczka napisał(a):

wizaz.pl nigdy nie udało mi się tam wygrać...na rossnet wpadły parę razy główne a na wiza.pl nawet najmniejszy krem... emotka



i mnie
kolejne wyniki i jak zwykle strzał w pysk emotka emotka

u mnie tak samo, tyle lat grania i nic

swoją drogą, ciekawe czy ktoś od nas coś tam wygrał?



Wygrać można, ja trafiłam 2 razy. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5822645 Napisano: 12.02.2014 13:55:24 w Rossmann
iva , edzia21 dziękuję emotka
Heh, na główne nie poluję, nie mam szans, tak się łudzę jedynie, że może przy szczęściu początkującego wpadnie jakiś kremik dla satysfakcji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5822617 Napisano: 12.02.2014 13:21:37 w Rossmann
Jak wygląda ogłaszanie wyników w Rossnecie? Grałam pierwszy raz w styczniu i nie orientuję się - trzeba sobie samemu pilnować listy, czy wysyłają maile? I czy trzymają terminów? Wyświetl w wątku >>
0 0