Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zezowaty_kot

zezowaty_kot

#5832955 Napisano: 03.03.2014 20:30:51 w Wkurza mnie...
koza.k90 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Cały dzisiejszy dzień... Jeden z tych najgorszych dni w życiu emotka



nie trzeba było na gwiazdonosy polować emotka



Dziś ktoś inny zapolował i na coś innego. W rezultacie mam jednego domownika mniej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5832946 Napisano: 03.03.2014 20:20:17 w Wkurza mnie...
Cały dzisiejszy dzień... Jeden z tych najgorszych dni w życiu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5831921 Napisano: 02.03.2014 07:51:16 w Gratulacje! Dla wygranych!
frezja napisał(a):

dutusia gratuluje nagrody http://oczekujac....konkursu-electrolux/


I ja! Piękne zdjęcie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5830435 Napisano: 26.02.2014 16:01:00 w WC - rozmowy o wszystkim
arabela79 napisał(a):

Chciałam zmienic obrazek na profilu, wyralam zdjecie z dysku jako awatar, ale obraz mi sie nie zmienil. Cos zle robie? Przelogowanie nic nie daje.



Mi się zmieniło samo na drugi dzień, jak na początku kombinowałam z awatarem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5830405 Napisano: 26.02.2014 15:31:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dede napisał(a):

W konku Jogobelli widzę deszcz fotomontaży Ciekawe jak będą to oceniać bo w końcu takie "budowle" nie przyczyniaja się zbytnio do wzrostu sprzedaży emotka



Podobno mają weryfikować paragony. Podobno. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5830251 Napisano: 26.02.2014 11:41:59 w Wkurza mnie...
ivanotta napisał(a):

bachacz napisał(a):

Wkurza mnie zupełna posucha, im bardziej nic tym większa niechęć. Im większa niechęć tym bardziej się nie chce i sensu nie widzę , im bardziej... A może się wypaliłam, i już nie potrafię sensownego zdania napisać, to też mnie w takim razie wkurza...


ostatnio też mnie to wkurzało, ale zdałam sobie sprawę że w konkursach jak w naszej gospodarce są wahania koniunktury emotka . Raz jesteśmy w dołku by później odbić sobie ten kryzys na plus. Radziłabym się nie przejmować bo zarówno Twoje jak i moje obecne wyniki nie wynikają w pełni z naszej małej kreatywności ale też z małej liczby ciekawych konkurów gdzie trzeba się wykazać. Przyjdzie czas, odkujemy się a inni będą w kryzysie emotka



emotka emotka emotka

Ja mam dokładnie tak samo, albo przez 2 miesiące nie wygrywam nic, zupełnie nic, nawet próbki kremu do rąk, albo wygrywam kilka nagród w tygodniu. Teraz moja koncentracja jest w opłakanym stanie, więc posucha konkursowa i mnie dopadła. Taki okres najlepiej przeczekać i nie męczyć się na siłę, bo konkursowanie przestanie być dobrą zabawą a stanie się frustrujące. I faktycznie, niewiele jest konkursów kreatywnych,a przez to się rozleniwiamy. Może na wiosnę będzie konkursowe booom i będzie można wpaść w wir zabawy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5829893 Napisano: 25.02.2014 15:33:54 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
dotusia napisał(a):

karta do Empika i szklanka z Żywcem Dopełnij z dnia 23



Też już mam Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5829787 Napisano: 25.02.2014 11:48:59 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
tysiak z wilkinsona Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5829744 Napisano: 25.02.2014 10:09:14 w dzis mam urodzinki
martunik3 napisał(a):

dziś ja mam urodzinki emotka



Wszystkiego najlepszego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5829593 Napisano: 24.02.2014 19:48:08 w Wkurza mnie...
koniczynka123 napisał(a):

Ronja napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Wkurza mnie konkurs "Negatyw Albinos" na stronie głównej-upiorna fotka emotka



I mnie ona przeraża. emotka



Mnie to nie przeraża, raczej mam refleksję, że tacy ludzie muszą być mega silni psychicznie, by przetrwać w społeczeństwie. Z kolei trudno mi znieśc widok ostrych przedmiotów, przez to oglądam cześć filmów co chwila zamykając oczy emotka Potem jak rozmawiam ze znajomymi to wydaje nam się jakbyśmy oglądali dwa różne emotka


Nie chodziło nam o Albinosów lecz ogólnie o zdjęcie-bardzo nieprzyjemne. Jeszcze ten wąż na jej ramieniu. Dzieciaki które zaglądały mi przez ramię też były "poruszone" fotką emotka



Mi chodzi dokładnie o to samo - nie przeraża mnie "inność" tylko ta konkretna fota. Jest upiorna, ten wąż... Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5829171 Napisano: 24.02.2014 10:03:18 w Wkurza mnie...
koniczynka123 napisał(a):

Wkurza mnie konkurs "Negatyw Albinos" na stronie głównej-upiorna fotka emotka



I mnie ona przeraża. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5829038 Napisano: 23.02.2014 22:35:18 w co chcielibyście wygrać?
edzia21 napisał(a):

jakiś iphone 5S dla lubego by się przydał, a z racji tego, iż ja cf"hejcę appla" chciałabym wymienić, mojego wysłużonego Note 2 na pachnącą 3-czkę emotka



I u nas przydałaby się zmiana telefonów... Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5828916 Napisano: 23.02.2014 17:46:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
loczeq napisał(a):

ameryka napisał(a):

ciekawe na podstawie jakiego prawa nie można zwrócić zakupionego towaru jeśli nie nosi on śladów użycia?



a na podstawie jakiego prawa można zwrócić jakikolwiek towar w sklepie stacjonarnym? emotka ja o takim nie słyszałem emotka



Sprzedawca w sklepie stacjonarnym nie ma obowiązku przyjmowania zwrotów. Jak chce to może przyjąć, ale nie ma obowiązku. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5828902 Napisano: 23.02.2014 17:13:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
damiangoogle napisał(a):

K****!!!

A ja dziś kupiłem konsolę PS3.
Wracam do domu.
Wstukuję rejestrację.....i co ...numer seryjny jest juz zarejestrowany !!!!

Pojechałem do sklepu...i co ??? Wszystkie produkty można zwracać z wyjątkiem konsol PS3 !!! Pojechałem do innego sklepu, niby zainteresowany jestem PS3 i czy można zwrócić ?

Nie można ! To jest tak perfidne wietrzenie magazynów że się towaru siłą pozbywają....

Mogłem kupić co prawda przez internet, i miałbym 14 dni na zwrot, tylko, że już raz tak kupiłem i dostałem używany rozpakowany produkt....

1000 zeta w błoto.



Ale to trzeba napisać reklamację do Organizatora! Chyba tego tak nie zostawisz? To już nie jest kwestia 5zł za batonik, to 1000 zł! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5828896 Napisano: 23.02.2014 17:01:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Zezowaty kocie tak przepadają -mi przepadło 12 kodzików zanim się dowiedziałam na jakiej zasadzie to działa



No trudno, na przyszłość wcześniej dopytam zamiast bezmyślnie wpisywać i liczyć na cud. emotka

Szkoda, że jogowieża nie jest daniowieżą, bo mam zapas pudełek jeszcze z poprzedniej edycji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5828889 Napisano: 23.02.2014 16:47:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giulietta napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

moskala22 napisał(a):

awe napisał(a):

Czy miał ktoś z Was tak, że w loterii Danio nie dodano wam losów- od wczoraj mam 0 mimo, że wpisałam 3 kody i miałam info, że kod był ok



ja tak miałam, nie wiem od czego to zależy



I ja tak mam emotka



trzeba od nowa w tej edycji wyrazić zgody na przetwarzanie.... klikając w "Weź udział w loterii" i wtedy zaliczy kod emotka



Dziękuję. A te wpisane-niezaliczone kody jak rozumiem przepadają? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5828883 Napisano: 23.02.2014 16:13:24 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

wkurza mnie bezsilność.... jutro jadę z pieskiem (16 lat) na operację... biedny ma raka jądra i nie wiadomo co będzie po... czy się wybudzi... ale mnie wnerwia to że nie mogę mu inaczej pomóc emotka emotka emotka trzymajcie kciuki!!



Trzeba być dobrej myśli, psiaki to twardziele, nie poddają się tak łatwo jak ludzie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5828821 Napisano: 23.02.2014 12:45:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moskala22 napisał(a):

awe napisał(a):

Czy miał ktoś z Was tak, że w loterii Danio nie dodano wam losów- od wczoraj mam 0 mimo, że wpisałam 3 kody i miałam info, że kod był ok



ja tak miałam, nie wiem od czego to zależy



I ja tak mam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5828564 Napisano: 22.02.2014 16:13:17 w Wkurza mnie...
na napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

na napisał(a):

To ja też napiszę, co mnie wkurza. W środku nocy mój kot poczuł się bardzo źle więc od razu zabrałem go do weta 24h. Sterczę pod drzwiami i dzwonię, światło się w środku świeci, gra radio. Po 15 minutach otwiera mi zaspany weterynarz i pierwsze co mówi to "to nie jest pora na składanie jakichkolwiek wizyt". Cała masa niecenzuralnych słów przyszła mi na myśl, ale dla dobra kota przełknąłem je wszystkie. Nocna pomoc nie jest bynajmniej darmowa, klinika wyraźnie całodobowa a tu taki typ. Normalnie ręce opadają.



Kilka lat temu. Siostra mojego męża (dziewczyna ważąca ok 50 kg) widzi jak psa potrącił samochód. Pobiegła, wzięła na ręce (to był AST, ważył ponad 30 kg) i zaniosła do najbliższego weterynarza - ok pół kilometra. Padał deszcz, było nieprzyjemnie. Wali w drzwi, otwiera żona weterynarza i mówi: No wpuściłabym panią ale proszę mnie zrozumieć, dopiero umyłam podłogę. emotka



Najgorsze jest to uczucie bezsilności. Niestety to, o czym piszesz to nie jesdnostkowy przypadek. W zeszłym roku znaleźliśmy młodego amstaffa ze złamaną przednią łapą. To były wakacje, my w drodze z namiotami. W końcu udało nam się dotrzeć do lokalnego weta. Ten nas chwalił i mówił o znieczulicy ludzi, i że dobrze, że ktoś się biedactwem zajął, po czym okazało się, że nie ma terminala na kartę a my mieliśmy tylko kartę. Facet się zmienił o 180 stopni. Stwierdził, że nie będzie opatrywał psa bo on tu nie jest od wolontariatu. W końcu zostawiliśmy mu zegarek. Psa ma teraz mój znajomy emotka



Ja się cieszę, że mamy alternatywę - kilka kilometrów dalej a weterynarz pierwsza liga. Jak coś się dzieje z naszymi zwierzakami jeden telefon i za pół godziny jest. Ja nie wiem za co on żyje, bo pieniędzy bierze tyle co kot napłakał. A te moje koty już nie raz mu płakały emotka
Przypomniała mi się też sytuacja sprzed kilku dni. Pozwolę sobie wrzucić tekst wiadomości (wiadomość skierowana do schroniska):

"Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy zaprosić Państwa fundację do współpracy, która powinna przysporzyć środków do prowadzenia Państwa chwalebnej działalności.

Jesteśmy częścią europejskiego konsorcjum logistycznego i właśnie z naszą działalnością wchodzimy do Polski.

Współpraca z Państwa Schroniskiem polegałaby na pozyskiwaniu przez Exotic Meat Poland zwierząt i transportowaniu ich do krajów Europy Zachodniej i Dalekiego Wschodu.

Nasza oferta zakłada, że za każdego pozyskanego od Państwa psa zapłacilibyśmy 10 zł/kg w przypadku zwierzęcia, które ma poniżej 1,5 roku lub 6,50 zł/kg w przypadku zwierząt starszych.

Bylibyśmy również zainteresowani kotami, za które proponujemy 12 zł/kg w przypadku zwierząt mających poniżej 1,5 roku lub 8 zł/kg za zwierzęta starsze.

Sądzimy, że miesięcznie moglibyśmy odbierać od Państwa 40 – 50 sztuk.

Jedynymi warunkami, które musiałyby spełniać zwierzęta są zdrowie (świadectwo weterynaryjne) i higiena.

Oczekujemy na Państwa odzew pod adresem. " Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5828549 Napisano: 22.02.2014 15:47:56 w Wkurza mnie...
na napisał(a):

To ja też napiszę, co mnie wkurza. W środku nocy mój kot poczuł się bardzo źle więc od razu zabrałem go do weta 24h. Sterczę pod drzwiami i dzwonię, światło się w środku świeci, gra radio. Po 15 minutach otwiera mi zaspany weterynarz i pierwsze co mówi to "to nie jest pora na składanie jakichkolwiek wizyt". Cała masa niecenzuralnych słów przyszła mi na myśl, ale dla dobra kota przełknąłem je wszystkie. Nocna pomoc nie jest bynajmniej darmowa, klinika wyraźnie całodobowa a tu taki typ. Normalnie ręce opadają.



Kilka lat temu. Siostra mojego męża (dziewczyna ważąca ok 50 kg) widzi jak psa potrącił samochód. Pobiegła, wzięła na ręce (to był AST, ważył ponad 30 kg) i zaniosła do najbliższego weterynarza - ok pół kilometra. Padał deszcz, było nieprzyjemnie. Wali w drzwi, otwiera żona weterynarza i mówi: No wpuściłabym panią ale proszę mnie zrozumieć, dopiero umyłam podłogę. emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0