Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lolka182

lolka182

#6174029 Napisano: 17.03.2016 10:34:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zuzola napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Używał już ktoś blendera z konkursu Amica? Do mnie wczoraj dotarł, nie blendowałam jeszcze nic ale sprawdzałam go sobie naciskając guzik i zwiększając moc i po chwili ta metalowa końcówka zrobiła się ciepła... To normalne?

w instrukcji jest napisane by nie uzywać blendera dłużej niż 1 minutę,a przy rozdrabnianiu twardych produktów dłuzej niż 15 sekund,
może dlatego?długo sprawdzałaś?emotka

moim zdaniem blendera powinno się używać pulsacyjnie po kilka sekund - wtedy jest wydajny, nie grzeje się i nie ma ryzyka spalenia. Blender który pracuje na sucho też szybciej się nagrzeje, ponieważ ostrza nie mają oporu i obracają się szybciej Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6173678 Napisano: 16.03.2016 14:01:46 w PLAGIATY
meduza2015 napisał(a):

Vivacia napisał(a):

meduza2015 napisał(a):

dorotade napisał(a):

defed napisał(a):

meduza2015 napisał(a):

E Wedel jedna pani która wygrała  wzieła z bloga http://smakuje.bl...-8211-przepis-z.html

Gdzie są wyniki?

https://www.faceb.../?type=3&theater

Niestety wpis ,że zostało pożyczone z bloga został usunięty..łapy opadają.....

Na tym zdjęciu jest nawet podpis blogerki... I to na samym środeczku.

Według mnie powinna zostać pozbawiona nagrody.Pisałam do E Wedel ale olali mnie nie odpisali..

poszło info do samej blogerki - zaraz to zgłosi. Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6171715 Napisano: 11.03.2016 14:17:45 w Wkurza mnie...
ludzka_istota napisał(a):

jokan napisał(a):

dobrze tak poczytać o weselach, bo mam zaproszenie na sierpień (to znaczy w drodze ono jest...ale od osob które już dostaly wiem ze $$$$ trzeba by wylozyc), kiedyś chyba były modne listy w prezentami; uważam ze teraz jest wygodnie, kwestia pozostaje tylko ILE dac (ide na duże wesele do kuzynki..)

Miałam w ubiegłym roku wesele kuzynki- jako gość i swoje- jako panna młoda (chociaż stara). I u nich i u nas funkcjonowało to tak: zamiast kwiatów- wino, zamiast prezentu- piniondze. Jeśli chodzi o kwoty- to naprawdę różnie, w zależności od stopnia pokrewieństwa, zżycia i zasobności. My im włożyliśmy 300zł, oni nam podobnie.

zgadzam się, najczęściej daje się podobną kwotę jaką się dostało i coraz częściej w modzie zamiast kwiatów wina, jakieś inne alkohole, totolotki czy co tam sobie para młoda zażyczy.
Ja również prosiłam cieszyłam się, że dostałam pieniądze a nie prezenty, bo mieszkaliśmy już wcześniej ze sobą i większość żeby miałam nie było więc ryzyka nietrafionych prezentów emotka
U nas daje się ok. 500/600 zł, ale ja osobiście naprawdę nie przejmowałabym się tym ile trzeba dać - daj tyle ile możesz i uważasz za słuszne. Ja nie miałam nikomu za złe, że dał mi mniej, bo wiedziałam, że każdy dał tyle na ile pozwoliły mu warunki. Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6171708 Napisano: 11.03.2016 14:11:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

Czy na Wawel ten z cukierasami trzeba coś kupić? Czytam regulamin i doszukać się nie mogę

trzeba, jest taki zapis jakoś na początku regulaminu " Warunkiem przystąpienia...jest zakup produktu Wawel" - czy jakoś tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6171704 Napisano: 11.03.2016 14:05:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Uzyskałam informację, że w konkursie Dauc'y listy laureatów są już kompletne i reszta nagród przejdzie na kolejne etapy. Tylko tyle osób spełniło kryteria w I i II etapie wg nich.  Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6170982 Napisano: 10.03.2016 10:29:27 w Dyskusje o wynikach konkursu
marzenier napisał(a):

lolka182 napisał(a):

marzenier napisał(a):

aerdna napisał(a):

Czy ktoś wie, dlaczego wyniki w d'aucy są takie okrojone ?

Eeeejjj Bez przesadyNie chce mi się wierzyć,że w pierszych etapie nikt nie założył na głupi kubek.Może to jeszcze uzupełnia.
Az,zaintrygowana do nich napisze.

ja posłałam zgłoszenie i pustki - nic nie wpadło, a moje zgłszenie na pewno nie było takie denne żeby go w ogóle nie brać pod uwagę  ;// ja też do nich chyba napiszę dlaczego takie marne wyniki dali.


A dostałaś jakieś potwierdzenie na maila,że zgłoszenie dotarło?
Tzn.nie wiem czy w ogóle takie potwierdzenia są emotka
Może chodzi o źle opisany paragon.
Na moim jest D.zupa krem emotka
Albo po prostu walą w ciula emotka

nie, żadnego maila z potwierdzeniem nie dostałam - chyba nie wysyłają.
Mój paragon jest opisany jako : ZUP.KRE. Z ZIE. WA45
Napisałam do nich wiadomość i poczekam co odpiszą. Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6170971 Napisano: 10.03.2016 10:20:47 w Dyskusje o wynikach konkursu
marzenier napisał(a):

aerdna napisał(a):

Czy ktoś wie, dlaczego wyniki w d'aucy są takie okrojone ?

Eeeejjj Bez przesadyNie chce mi się wierzyć,że w pierszych etapie nikt nie założył na głupi kubek.Może to jeszcze uzupełnia.
Az,zaintrygowana do nich napisze.

ja posłałam zgłoszenie i pustki - nic nie wpadło, a moje zgłszenie na pewno nie było takie denne żeby go w ogóle nie brać pod uwagę  ;// ja też do nich chyba napiszę dlaczego takie marne wyniki dali. Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6169595 Napisano: 07.03.2016 11:08:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

andii napisał(a):

helcia85 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

helcia85 napisał(a):

Czy ten Graal to jest na ilość lajków? Dopiero teraz się dokopałam do regulaminu...

Ja przeczytałam wczoraj na forum i faktycznie tak jestemotka porażka, dobrze, że nie wzięłam jeszcze udziału!

Boże po co się produkowałam...

ja tak samo, dobrze że wysłałam tylko 1 zgłoszenie

no wlasnie ja dostałam dzisiaj maila (potwierdzenie) i tam cos napisali o zbiraniu glosow - no porazka emotka

z tego co pisze w regulaminie :
- 3 zwycięzców wybiera jury spośród wszystkich
- 3 zwycięzców wybiera jury spośród 10 z najwyższą ilością głosów Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6167708 Napisano: 02.03.2016 12:45:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
emotka       emotka      emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6167665 Napisano: 02.03.2016 12:30:16 w Paragony
luko922 napisał(a):

Ma ktoś na zbyciu paragon D'aucy? U mnie nigdzie nie ma :X

Sprawdź w B1  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6165640 Napisano: 26.02.2016 15:11:04 w Dziś cieszę się z.....
ziolko napisał(a):

logos, bo miałam lepszy czas, niż "laureatka" emotka  oraz inne osoby, które podały swój wynik emotka  
Poza tym skoro uwzględnili reklamację, to znaczy, że to ja miałam rację co do organizacji konkursu oraz wyników, a nie oni emotka  dali ciała z tym konkursem, ale cóż... może czegoś na przyszłość się nauczyli emotka
Ja na pewno - NIGDY więcej konkursów na czas, w sensie najlepszy wynik, czy najkrótszy czas... w klikanych dawno nie biorę udziału

chyba wiem o jaki konkurs chodzi  emotka  - to był jakiś jeden wielki przekręt!  
Cieszę się, że udało Ci się to pozytywnie rozwiązać i rozumiem, że przesłali stosowną nagrodę bez większego "burczenia pod nosem" ? emotka
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6164548 Napisano: 24.02.2016 15:00:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
zaczytana-pola napisał(a):

lolka182 napisał(a):

ewalibra napisał(a):

I tacy jesteśmy my Polacy zawistni emotka  

nie o zawiść chodzi, a o równe szanse - jeżeli regulamin mówi o zgłoszeniu tekstowym tudzież dokończeniu hasła, a nagradza laurki to gdzie sprawiedliwość? 
Jeżeli jest info o dowolnym sposobie prezentacji odpowiedzi na pytanie konkursowe nikt nie ma pretensji i robi to co potrafi najlepiej (jedni piszą świetne teksty, inni robią fantastyczne prezentacje, inni modele przestrzenne).
CHODZI O ZASADY i ich łamanie, a nie o zawiść.

emotka najlepszym dowodem na to jest np. konkurs foto Milki. Wygrywają fotki, ale i tak większość ma pretensje, bo nie takie. To po pierwsze, a po drugie jakim prawem ktoś umieszcza takie informacje w komentarzach do jakiś artykułów wyliczając komuś, co ktoś wygrał emotka .

mojej wypowiedzi w wątku o Milce nie uraczysz - źle się wyraziłam - powinnam napisać nie MAM pretensji - bo przecież pisałam za siebie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6164541 Napisano: 24.02.2016 14:51:20 w Dyskusje o wynikach konkursu
ewalibra napisał(a):

I tacy jesteśmy my Polacy zawistni emotka  

nie o zawiść chodzi, a o równe szanse - jeżeli regulamin mówi o zgłoszeniu tekstowym tudzież dokończeniu hasła, a nagradza laurki to gdzie sprawiedliwość? 
Jeżeli jest info o dowolnym sposobie prezentacji odpowiedzi na pytanie konkursowe nikt nie ma pretensji i robi to co potrafi najlepiej (jedni piszą świetne teksty, inni robią fantastyczne prezentacje, inni modele przestrzenne).
CHODZI O ZASADY i ich łamanie, a nie o zawiść.
Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6164530 Napisano: 24.02.2016 14:35:52 w Dyskusje o wynikach konkursu
LEKCJA NR 2 :
TEMAT : Robienie laurek

Mały tutorial - ja już siedzę z notatnikiem emotka

https://www.googl...C4%87laurk%C4%99++3d Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6164518 Napisano: 24.02.2016 14:29:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
@asante napisał(a):

joan napisał(a):

Róbcie, jak uważacie, ale ja z kolei obieram taktykę przywrócenia normalności, czyli na każdy konkurs, gdzie będzie istniał chociaż cień szansy, że mogą pójść prace plastyczne/linki, będę wysyłała swoje uwagi w postaci pracy plastycznej/linków o takiej dosadności i przesłaniu marketingowym, że plastyczki zostaną na wszelki wypadek zdyskwalifikowane.

Oczywiście dotyczy to konkursów, w których ja będę brała udział, bo bazy nie mam możliwości przejrzeć...

Oczywiście zapomniałam dodać we wcześniejszym wpisie, ze zanim zabiorę się za pracę plastyczną będę wysyłała zapytanie jaki stosunek ma agencja do laurek. Oj, skończą się niektórym dobre czasy emotka  

myślę, że czas podsyłać organizatorom linki do takich laurek i nazwiska wyjadaczy laurkowych  do przeglądnięcia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6164514 Napisano: 24.02.2016 14:28:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
aerdna napisał(a):

lolka182 napisał(a):

no nic...czas przekwalifikować się na robienie wytwornych makiet i laurek emotka
Może jakaś koronka? Oryginalna...z pobliskiego Koniakowa się nada emotka  :D?

Taa, zrób du.pe 3D ze stringami i tego tego tego no.. że jak się otworzy, to ON stanie emotka :l

Swietny plan emotka  Czekam w takim razie na konkurs Durex'a albo Permen Kinga haha ;D Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6164509 Napisano: 24.02.2016 14:21:47 w Dyskusje o wynikach konkursu
no nic...czas przekwalifikować się na robienie wytwornych makiet i laurek emotka
Może jakaś koronka? Oryginalna...z pobliskiego Koniakowa się nada emotka  :D? Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6164465 Napisano: 24.02.2016 13:46:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
http://krowkanagr...s/wygrani2015/17.jpg
zdjęcie powinno rozwiać Wasze wątpliwości emotka  - na zdjęciu Oliwier K. z mamą Beatą emotka

PS. oni na wszystkie konkursy (nasz kurczak, cyfrowy polsat itd.) wysyłają makiety w tym samym stylu tylko o innej tematyce . Jak widać opłaca się, bo wygrali już wieele razy z tego co znalazłam w internecie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6162155 Napisano: 19.02.2016 09:27:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kolejny dzień - kolejna porażka...nawet zestaw Colgate z Biedronki mnie ominął...a teks wydawało mi się, że był niezły... blee  :(:( Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6161760 Napisano: 18.02.2016 12:34:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Jak ja mam wygrać jakąś cenną nagrodę, jak nawet głupiego zestawu produktów nie potrafię wygrać emotka  :/ Wyświetl w wątku >>
0 0