Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Ronja

Ronja

#5827482 Napisano: 20.02.2014 16:27:26 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

A mnie na dokladke wkur...to,ze nasz rzad pcha sie z pomoca tam gdzie nas nie chca. Gdybysmy to my potrzebowali pomocy to olali by nas i tyle.



Pokolenie które nie pamięta żelaznej kurtyny?! i że w PRL rządzili formalnie mocodawcy z Moskwy a nie Polacy. Jak myślicie jak sobie już znowu podporządkuje Moskwa Ukrainę to jaki kraj będzie następny hę? Przecież całą kampanię Janukowycza i jego dojście do władzy zasponsorowała i umozliwiła róznymi środkami Moskwa a nie, że wybrali go sami Ukraińcy. Wraca co było... Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5827474 Napisano: 20.02.2014 16:11:46 w PLAGIATY
assal napisał(a):

Plagiatem też będzie dokładne odwzorowanie czyjejś pracy.
Ale to musi być praca bardzo podobna.
Nie pomysł identyczny, a wykonanie emotka



To właśnie chciałam napisać. A poza tym straszne napięcia ostatnio w świecie konkursów wyczuwam. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5827213 Napisano: 20.02.2014 10:43:32 w Biedronka
Jeszcze nie wysłali nikomu play vita prawda? Czas leci niby do 28 mieli wysłać. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5826502 Napisano: 19.02.2014 12:28:30 w Rossmann
Ronja napisał(a):

stelka napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Ja wysłałam na Venus dobry tekst w mojej ocenie, dużo lepszy niż na bonda (na którego ciężko mi się pisało, w dodatku mąż co chwila przeszkadzał, mówiąc "opisz mnie, wyślij moje zdjęcie"). Tak więc nie dziwi mnie, że w bondzie nic i cieszy, że moje venusowe wypociny się spodobały emotka
Na kąpiel bez łez wysłałam jakieś rymowanki - w mojej ocenie poziom przeciętny. Na pewno nie były powalające, ale nie były jakoś wyjątkowo słabe. na venus poszedł najlepszy tekst, czyli ja obstawiam, że jednak przeglądają emotka



Ja też uważam, że czytają. Zobaczcie jak dużo osób wygrało karty z Bonda z forum. Jak czytałam w wątku moje dzisiejsze wygrane to ze 20 forumowiczów kartę wygrało emotka Chyba to nie ptrzypadek?



Oczywiście, że nie przypadek bo w Bondzie było stosunkowo mało zgłoszeń, z sześć razy mniej niż na taką Bobovitę. I założę się, że z tego poważna pula to konkursowicze bo nagroda nęcąca i wtedy wiadomo mamy tendencję inwestować w więcej paragonów, niż osoby konkursujące z przypadku. Nagród też było relatywnie dużo. Dlatego obstawiam losowanie na 99%, wszystko na to wskazuje.



Co do Venus, to być może czytali, lecz to sam Rossman a nie firma zewnętrzna tak jak w Bondzie. Nic dziwnego, że w Bondzie wyniki poszły tak sprawnie i szybko sponsor sam sobie zorganizował i wybieranie laureatów i nagrodę - liczy się ogólny bilans promocji, więc losowanie to najprostsza opcja. Rossnet nie bez podstaw ma opóźnienia dość często bo pewnie choć 50% czytają. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5826313 Napisano: 19.02.2014 00:14:02 w Rossmann
pawwwel napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Zazwyczaj nie wypowiadam się na temat gustów i guścików Wysokiej Komisji jak również talentów i talencików konkursowiczów... Tym razem jednak szlag mnie trafił... Otóż nie grałam ani w bodzie, ani w venus chociaż paragony miałam... Trzymałam je jednak, jak zwykle do ostatniej chwili czekając na wenę, która mnie, niestety nie dopadła... Kodziki miałam wklepane, a więc nie mogłam ich nikomu odstąpić... W związku z powyższym wysłałam w ostatniej chwili ze swojego konta zgłoszenie, którego autorką była jedna z moich koleżanek forumowych... Co prawda nie jestem żadną znawczynią poezji tudzież prozy jednak Jej tekst mnie wprost oczarował... Moim skromnym zdaniem zasługiwał na nagrodę główną... Niestety... Nie zdobył nawet kosmetyków... W związku z powyższym obraziłam się na rossnet i mam Go głęboko w ...
PS. I tak brałam tam udział jedynie w jakichś dwóch konkach, a więc nie żałuję... emotka


No to rzeczywiście dziwne, bo ja jak pisałem powyżej napisałem trzy zwyczajne teksty i jeden wygrał kosmetyki. Także trochę to loteria jest emotka Albo nie lubią przekombinowanych wypowiedzi. W tym konkursie było chyba jury z Pharma CF więc do rossnetu nie powinno być żalu emotka



Na bank obstawiam w Bondzie było losowanie, serio serio wiele poszlak, ewentualnie kierowali się liczbą albo wartością paragonów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5826036 Napisano: 18.02.2014 17:31:00 w Rossmann
Coś tam jest ale nie, żebym była mega zadowolona bo na Bonda napisałam najlepszy tekst ever a na Venus po prostu w moim odczuciu wyróżniający się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5826006 Napisano: 18.02.2014 17:16:07 w Rossmann
Są ikonki i Venus i Bonda ale co z tego jak listy i tak nie moge zobaczyć bo się lista nie wyświetla ech... Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5825994 Napisano: 18.02.2014 17:10:30 w Rossmann
edzia21 napisał(a):

Ronja napisał(a):

A ja nadal nie widzę wyników, ani zalogowana, ani wylogowana, ani przez profil. emotka


a jak klikniesz tu: http://www.rossne...konkursy/wyniki.aspx i pozniej w Bonda?



Nie mam tam jeszcze nawet ikonki Bonda, więc nie mam w co kliknać. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5825984 Napisano: 18.02.2014 17:07:00 w Rossmann
A ja nadal nie widzę wyników, ani zalogowana, ani wylogowana, ani przez profil. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5825819 Napisano: 18.02.2014 14:51:57 w Rossmann
zezowaty_kot napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Ale skoro e-maile poszły z @ pharmacf.com.pl, to może i sam producent Bonda poinformował o samochodzie... emotka



Na pewno poinformował. Za nagrody II stopnia rozesłałby maile a samochód odpuścił? E tam, najpierw przecież wybrał najlepsze zgłoszenie, później każde kolejne. Niezaalita (kobieca) logika emotka



Na pewno jeszcze nie poinformował bo mój telefon milczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5824522 Napisano: 15.02.2014 22:34:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monikar napisał(a):

Kolejna "dyskusyjna" wygrana:

https://www.faceb...042400?stream_ref=10

Warunkiem zwycięstwa było publiczne udostępnienie posta konkursowego, osoba która wygrała udostępniła post prywatnie. Powinna wygrać? Moim zdaniem nie bo złamany został regulamin...



Jak można nazwać firmę FART-it? Przekomiczne emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5824417 Napisano: 15.02.2014 19:49:08 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

radosna napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Jakoś tak dzisiaj... wszystko.
Walentynki- jak ja nienawidzę tego dnia emotka
Kwiaty od męża- zaraz napiszecie, że dobrze, że dostałam kwiaty. Problem w tym, że ja nienawidzę kwiatów i on dobrze o tym wie. Wolałabym nic nie dostać emotka
Życie- jakoś tak ogólnie. emotka



Czy wiesz, jaki jest największy bukiet kwiatów, który kiedykolwiek zamówiono? Myślę, że nie zamawiał go Twój mąż emotka
http://szybkajazd...roz,11130,1,1,1.html


Ojjj, nie przeżyłabym tego emotka



Taki bukiet kwiatów zawsze wykorzystuję do uatrakcyjnienia fotek w walentynkowych konkursach w ten sposób można je niejako wymienić na coś, co się lubi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5823441 Napisano: 13.02.2014 20:08:20 w Wkurza mnie...
malenka napisał(a):

polarniczka napisał(a):

http://qrkoko.pl/upominek-albo-zycie/

emotka emotka emotka

bardzo mnie wkurza



O mamo jak mnie wkurza takie żebranie o "drobny upominek"! Ja się zastanawiam czy Ci ludzie w realu też tak robią? Stoją po sklepem, liczą klientów, a później wchodzą do środka, pędzą do kierownika, mówią, że są 1 000 osoba w sklepie i w związku z tym chcą zagrodę? To jest tak żałosne... ale widzę, że na niektórych fanpage działa, co dodatkowo mnie wkurza. Bo wygląda na to, że fan nr np. 1000 jest bardziej wartościowy niż taki fan nr 780.



Kilka dni temu widziałam jak dwie osoby się pogryzły na profilu, która jest tym okragłym fanem #facepalm Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5823422 Napisano: 13.02.2014 19:26:12 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
W tym na co liczę nie wygrywam (a w tym na co nie liczę jeszcze jakoś ciągnę). Wygrałam dziś tylko ból głowy przez to zgryźliwa jestem (przepraszam) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5823147 Napisano: 13.02.2014 12:02:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
Aaaa Giulietta ja ciągle myślę nad tym aktualnym i czy warto sprzedawać swoje pomysły za imbryk... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5823133 Napisano: 13.02.2014 11:29:15 w Dyskusje o wynikach konkursu
giulietta napisał(a):

edzia21 napisał(a):

pawwwel napisał(a):

Brał ktoś z Was udział w konkursie na fanpage'u BigActive? Co sądzicie o wynikach???
Ja uważam, że organizator chyba sam nie zrozumiał o co mu chodziło, a sam zaznaczał, że ma być perspektywa z punktu widzenia, a tymczasem kilka nagrodzonych prac to zwykłe herbaciane ustawki... nagroda główna (bon) trafiła do kogoś kto wogóle się nie przyłożył i nie miał pomysłu na prace konkursową. Mam trochę żal do tych wyników, bo długo myślałem nad swoją pracą by była idealna i... mam imbryczek, no ale nie cieszy on tak bardzo jak widzę z czym przegrałem i ile zaangażowania włożyłem w swój pomysł. Chyba nie umiem przegrywać z takim shitem. Szczególnie jak sobie narobię nadziei... emotka


ja jeszcze nie wzięłam udziału w tym konkursie z racji mojego podejścia (mam jeszcze czas emotka ) ale widziałam wyniki poprzedniego konkursu "fotograficznego" prowadzonego na big active, to nagrodzone prace pupci nie urywały i były w ręcz nijakie (nie chcę nikogo obrazić) a prace z wielkim polotem nie były zauważone (nie brałam udziału, bo termin konkursu taak szybko przelecial emotka ) - więc od tego organizatora nie ma czego wymagać emotka



ja też "mam jeszcze czas" emotka a w tym poprzednim było dużo super fotek, ale z herbatami spoza regulaminu, promocja dotyczyła nowych herbat ekspresowych w torebkach! a na fotkach były inne rodzaje pomijając już herbatę konkurencji emotka



Z regulaminu wynika, że chodzi o dowolne opakowanie Big-Active. Czyż nie? Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5822890 Napisano: 12.02.2014 20:34:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

ivanotta napisał(a):

monikar napisał(a):

ivanotta napisał(a):

czy ktoś wie kiedy są wyniki Danio? 10.02 był koniec a w regulaminie nie widziałam konkretnej daty rozwiązania emotka



podobno 14.02 w sumie dość szybko a zgłoszeń pewnie dużo


dzięki! to czekamy emotka



Też zwróciłam uwagę na termin - tylko 4 dni od zakończenia konkursu. Może czytali na bieżąco emotka



Najpierw wybiera 100 pracownik techniczny/(pracownicy?) potem dopiero z tych 100 komisja. Może jakoś dadzą radę... przeczytać. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5818295 Napisano: 05.02.2014 13:31:31 w Reklamacje wyników konkursów
Wcale się nie dziwię, że pisze pod innym nikiem. Prawie nigdy reklamacje nie mają poparcia na forum. Ma prawo dochodzić swoich racji. Ja się cieszę bo to okazaja do sprawdzena czy dana agencja nie zostawiła nagród dla siebie. A były takie przypadki tylko rzucili kilka sztuk publice a reszte sobie. Druga sprawa jest taka, że inaczej regulamin interpretują przed i po, a klient jesli chce brac udział w promocji ma prawo zwrócić się o wykladnię regulaminu. Dodam, że nie brałam udziału. Kiedyś jakiś papier toaletowy przysłał mi pojemnik na papier z tektury, poczułam sie tak wyrolowana, że wyleczyło mnie to z konkursów z papierem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5818233 Napisano: 05.02.2014 12:44:06 w Rossmann
fiona123 napisał(a):

Ronja napisał(a):

koza.k90 napisał(a):

Ronja, w marketingu rosska pracujesz, czy co do licha emotka emotka emotka

bo raczej nie na kasie



Po prostu wydaje mi się, że przesadzacie z tym sugerowaniem, że kasjerki rossmana nalogowo grają na rossnecie i podałam argumenty. Nie chce mi się wierzyc, że ktos w dzisiejszych czasach ryzykowałby utratę pracy dla dodatkowego kremiku i to niepewnego.


Niestety się mylisz..znam kilka Pan,które hurtem wynoszą i sprzedają próbki kremów,kosmetyków,perfum,szminek..Mam sąsiadkę która notorycznie kupuje od Pan z Rossmana i Apteki
takie rzeczy...nawet utrata premii czy pracy nie stoi na przeszkodzie.



Bożesz Ty mój ileż to chemii kobiety są w takim razie skłonne w siebie wetrzeć? Jak oglądam te składy kosmetyków, zwłaszcza drogeryjnych to strach. Dlatego prawie nigdy nie gram w Rossnecie o kosmetyki. Ja rozumiem kiedyś z braku laku aptekarki kręciły własne lody twu, twu kremy w aptekach ale teraz, naprawdę nie pojmuję... Mam koleżanke aptekarkę i co najwyżej dla sebie trzyma próbki RoCa czy Vichy ale nie, żeby nimi handlowała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5818215 Napisano: 05.02.2014 12:32:33 w Rossmann
joan napisał(a):

Ronja napisał(a):

Dla mnie to nie jest dziwne, że wiedzą co jest w środku bo niektórzy lubią sprawdzać czy zawartosć jest cała przy osobie wydającej. Zatem uważasz, że aktywności kart Rossnę też nie będą sprawdzać w konkursie Hipp? Może łatwo mi mówić bo jakoś nie trafiłam na kasjęrkę, ani kasjera pazernego na mój kod,a bywało tak, że dostawałam i z zaskoczenia ja albo mąż, który kupował ale o potrzebie wzięcia jeszcze kodu przypominał sobie, gdy go dostawał do reki emotka


Ależ ja odbieram nagrody zawsze w tym samym sklepie i jak mi kasjerka mówi, że "to bardzo fajny zestaw, ja też go wygrałam i jestem zachwycona", to chyba informacja jest jasna? emotka

Jak wyrobić kartę Rossnę? Bo nie mam dziecka, ale to chyba nie problem? Trzeba jakieś dane wpisać? Ene due rabe, już się robi. Chyba sama rozumiesz, że w Wigilię nawet wysterylizowany pies gadający ludzkim głosem, mógłby kartę wyrobić. Ja jej nie posiadam, ale gdybym nagle zechciała? Któż mnie powstrzyma?



Może i pies by umał ale np. mi by sie nie chcialo wyrobić ich kilkadzisiąt pewnie na rózne dane (jesli to ma być efektywne) i jeszcze kupować określoną ilość pieluch czy czegoś tam, żeby wyrobić tę okresloną kwotę bez której ważnośc karty wygasa co i mnie spotkało emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0