Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Ronja

Ronja

#5836606 Napisano: 12.03.2014 15:06:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Po prostu nie podawaj danych i tyle. Ja też ne podaję w grze o bzdety. Jak się uda trafić większą to wiadomo, że warto ale nie dla jakiś reklamówek jak ostatnio w konkursie Hortex, gdzie znaczek pocztowy więcej kosztuje niż nagroda. Możesz podać też tylko te dane, które uważasz za właściwe - może i tak wyślą nagrodę. PESEL jest potrzebny faktyczne dopiero od 760zł czy coś... a nr dowodu to już według mnie przegięcie. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5836072 Napisano: 11.03.2014 15:08:42 w MC - Agencja inna niż wszystkie
hania83 napisał(a):

Witajcie, na konkursy.info zarejestrowałam się jakoś w 2011 r., ale rzadko tu zaglądałam, teraz zacznę nadrabiać emotka . Biorę udział w konkursach dla przyjemności, no i wiadomo dla nagród też - raz po raz coś tam mniej lub bardziej fajnego wpadnie emotka . Z Colgate dostałam smsa - w ostatnim etapie wygrałam iPada emotka , tak że MC nie ściemniają emotka .



Lepiej było nic nie pisać Panie S. byłoby wiarygodniej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5835579 Napisano: 10.03.2014 15:09:53 w MC - Agencja inna niż wszystkie
aga67 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Ronja napisał(a):

Czy ktoś ma coś lepszego niż zestaw?



tak, zapewne pan sławek emotka


Tylko zestaw emotka Przypomnijcie,w konkursowj aplikacji wpisywało się mail czy tylko nr.tel? Z góry dziękuję emotka



O ile pamiętam e-mail też. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5835505 Napisano: 10.03.2014 13:22:19 w MC - Agencja inna niż wszystkie
Czy ktoś ma coś lepszego niż zestaw? Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5834885 Napisano: 07.03.2014 18:08:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Teraz nawet w przedszkolu trzeba podpisać zgodę na fotografowanie dziecka i udostępnianie zdjęć na stronie internetowej czy dla prasy lokalnej. Jak nie podpiszecie zgody to Wasze dziecko będzie pozbawione przyjemności oglądania siebie na stronie przedszkola/szkoły w grupie rówieśniczej i pamiątek fajnych na przyszłość Albo co gorsze wytną je z fotek albo odizolują na czas ich robienia). Są dzieci i dzieci. Moja 7 latka sama się pcha jak widzi, że przygotowuję jakąś "instalację" na konkurs, to jest wręcz obrażona jeśli nie pozwolę jej uczestniczyć (a najczęściej wolałabym nie, bo wbrew pozorom przy udzile dziecka wiele rzeczy realizuje się wolniej i trudniej). I to dotyczy wszystkich aspektów konkursowania od dawania zawsze mamie rachunków, na jakie natrafi w reklamówce zakupów emotka po robienie zdjęć. Nawet ma swój aparat i domaga się prawa do ingerencji w fotogafowaną sytuację, ma własne pomysły do realizacji, chce swojej kopi zdjęć, żeby je obrabiać w programie graficznym emotka . Dla mnie takie zdjęcie jak wyżej choć nie najszczęśliwsze ujęcie to jest jeszcze do przyjęcia, nie znam całej historii, która kryje się za tym zdjęciem przecież. Osobiście zawsze dla mnie to jest trudna decyzja czy użyć fotki z dzieckiem, nigdy też nie użyłabym zdjęcia dziecka w grze o głupotki, z których ono nie miałoby żadnego pożytku lub zdjęcie byłoby kompromitujące dla dziecka. Natomiast jeśli mnie coś bulwersuje, to bywały zdjęcia niekompletnie ubranych dzieci np. w konkursie Rossmana i to było niefajne i godzące w godność dziecka. Sama byłam bardzo zdegustowana jak kiedyś internet obiegła seria zdjęć znanej fotograf, która doprowadzała dzieci do płaczu, żeby je potem fotografować - dla mnie to było okrutne posunięcie nie usprawiedliwione bynajmniej względami artystycznymi.Uważam też, że trzeba znać umiar we wszystkim i używać wyobraźni. I na pewno nie jest warto dziecka wciskać wszędzie i na siłę, a z drugiej strony nie ma co dziecka na siłę unikać i eliminować skoro już JEST i chce po prostu uczestniczyć bo traktuje to jako dobrą zabawęemotka Była też już taka sytuacja, że moja córka odmówiła pewnej osobie możliwości jej fotografowania, więc uważam, że nasze rozmowy w tym temacie dużo jej dały i mogę być dumna z jej świadomości. Wie, że jej wizerunek należy przede wszystkim do niej. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5829926 Napisano: 25.02.2014 16:21:21 w Biedronka
0 0

Ronja

#5829263 Napisano: 24.02.2014 12:29:58 w Rossmann
arabela79 napisał(a):

Co najtaniej wychodzi w Perwolu?



Jeszcze nie kupiłam ale widziałam, że praktycznie wszystkie produkty w jednej cenie 11,99 o ile dobrze pamiętam... Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5829237 Napisano: 24.02.2014 11:58:03 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Wkurza mnie konkurs "Negatyw Albinos" na stronie głównej-upiorna fotka emotka



I mnie ona przeraża. emotka



Mnie to nie przeraża, raczej mam refleksję, że tacy ludzie muszą być mega silni psychicznie, by przetrwać w społeczeństwie. Z kolei trudno mi znieśc widok ostrych przedmiotów, przez to oglądam cześć filmów co chwila zamykając oczy emotka Potem jak rozmawiam ze znajomymi to wydaje nam się jakbyśmy oglądali dwa różne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5828652 Napisano: 22.02.2014 20:20:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ciekawa właśnie jestem czy ktoś podnosił ten wątek, że uzasadnienie miało być jednak przesłane e-mailem. Pewnie zmieściły się tam teksty, kolaże itd. no a film jednak nie i nie został przesłany mailem jak tego wymagał regulamin tylko inna drogą dotarł do organizatora. Rozumiem rozżalenie ludzi, że nasiedzieli się nad tekstami do 1000znaków, a ktoś po prostu zrobieniem filmu wysłał ich trud do kosza. Może jednak będzie z tego jakiś pożytek? I np. będzie więcej pytań typu czy organizatorzy akceptują film w danym konkursie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5828643 Napisano: 22.02.2014 20:01:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
assal napisał(a):

W tym miasta kobiet, co ktoś wrzucał link wcześniej.
Jedna lodówka była, wygrał film, oburzenie wielkie a redakcja skonsultowała wyniki i je utrzymała.
Też posłałam tekst, ale nie dlatego, że zrozumiałam, że musi być sam tekst, tylko dlatego, że nie chciało mi się kolażu robić, gdy jedna nagroda emotka



Własnie sobie teraz czytam polecenie do tego konkursu i nigdzie nie widzę sformulowania materiał za to wnioskuję, z tekstu, że uzasadnienie miało być przesłane e-mailem no jakby nie patrzeć film został przesłany na youtube a nie na maila.

"Konkurs rusza 29.01.2014r. Uczestnik konkursu może wysłać tylko jedną pracę, której JESTEŚ AUTOREM. Polub nasz profil facebook.com/MiastoKobietMK. Podaj nam 3 niezbędne produkty, które KONIECZNIE powinny znaleźć się w Twojej lodówce. Uzasadnij swój wybór. Odpowiedzi można przesyłać do 12.02.2014r, na adres: konkursy@miastokobiet.pl z dopiskiem „coold”. Na drodze obrad jury wyłoniona zostanie 1 osoba, która prześle najbardziej zaskakujące, interesujące i wyczerpujące uzasadnienie swojego wyboru (max 1000 ze spacjami). Do wygrania – bardzo nietuzinkowa lodówa marki COOLD, z grafiką zaprojektowaną specjalnie dla zwycięzcy. (wartość nagrody ok. 2400 zł). Dnia 13.02.2014r. podamy zwycięzcę. Więcej zasad w regulaminie".

Dziwny był ten konkurs, więcej napięć generował niż to warte. Wszyscy pewnie wkurzeni i uczestnicy i organizatorzy. Ja u nich grałam o kamizelkę ale nie miałam jakoś farta emotka i wygrał czysty tekst, może nikomu się nie chciało robic filmu o kamizelce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5828640 Napisano: 22.02.2014 19:48:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
assal napisał(a):

Jeżeli ma być praca umieszczona w formularzu, brać pod uwagę należy to, co jest w formularzu. Tyle emotka
W tamtym konkursie było dalej:
prześlij materiał mailem.
Co to jest materiał? Czy to musi być tekst? emotka



Ale, w którym konkursie? Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5828631 Napisano: 22.02.2014 19:33:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
isiulka napisał(a):

Ronja napisał(a):

assal napisał(a):

Nie ma nic w tym zdaniu o tym, w jakiej formie ma być przesłane uzasadnienie, a jest informacja, że to uzasadnienie ma mieć max 1000 ze spacjami.
Gdyby było: prześlij tekst na 1000 znaków, filmik nie byłby tekstem. A tak?
Różnie można to zdanie zrozumieć
emotka



Niektórzy nie mają wątpliwości np. PS3 wyraźnie napisało, że link nie jest tekstem.



ooo a gdzie to napisali?



Tutaj na forum ktoś cytował odpowiedż od nich w sprawie tego nowego konkursu z samochodami. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5828625 Napisano: 22.02.2014 19:18:44 w Dyskusje o wynikach konkursu
assal napisał(a):

Nie ma nic w tym zdaniu o tym, w jakiej formie ma być przesłane uzasadnienie, a jest informacja, że to uzasadnienie ma mieć max 1000 ze spacjami.
Gdyby było: prześlij tekst na 1000 znaków, filmik nie byłby tekstem. A tak?
Różnie można to zdanie zrozumieć
emotka



Niektórzy nie mają wątpliwości np. PS3 wyraźnie napisało, że link nie jest tekstem. Suma sumarum to ów filmik jako taki nawet nie został wysłany tylko trzeba było sobie samemu go znaleźć przy pomocy hiperłącza. Jak się zacznie człowiek wgłebiać w te mandry językowe to emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5828483 Napisano: 22.02.2014 11:49:40 w Rossmann
mia napisał(a):

Ronja, ja Perwoll używam, ale stosunkowo rzadko (swetry), a mam jeszcze resztki zapasu wygranego u nich rok temu. emotka
Ale jak Ci się przyda, to jak najbardziej graj! Będę trzymać kciuki. emotka



Mi by się przydał taki spondorowany wyjazd do Warszawy bo mam bon Pandory do realizacji tyko tam, więc dwie pieczenie... i trzymanie kciuków jak najbardziej docenię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5828481 Napisano: 22.02.2014 11:42:43 w Rossmann
mia napisał(a):

Każdy ma swoje zdanie. emotka
Dla mnie Elmex odpada, natomiast Perwoll jak najbardziej wchodzi w grę, tyle tylko, że tu mi ani produkt, ani nagrody II stopnia niepotrzebne, więc z żalem pewnie odpuszczę... emotka



Też elmex odpada u mnie, a Perwollu używałabym, żawsze mi się wydaje, że płyny są delikatniejsze dla niektórych tkanin, więc i tak kupuję różne. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5828476 Napisano: 22.02.2014 11:20:27 w Rossmann
anialistopad napisał(a):

Wnioski sa takie.
Będzie! Będzie zabawa!
Będzie się działo!
I znowu nocy będzie mało.
Będzie głośno, będzie radośnie
Znów przesiedzimy nad pisaniem razem całą noc.



Czyli u nich jest szansa wygrać dobrym tekstem i nie ściemniają??? Dobrze rozumiem? Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5828473 Napisano: 22.02.2014 11:11:57 w Rossmann
No właśnie jakieś wnioski z tego, że Smolar? W sumie widzę dla siebie tylko dwa konkursy, no jak sie uprę to 3... Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5828190 Napisano: 21.02.2014 18:11:10 w Wkurza mnie...
maria1980 napisał(a):


Denerwuje mnie tylko właśnie "podlizywanie się" ,czy te sławne"...fanka wita i o upominek pyta" emotka



Mnie też wkurza to włażenie w d*** ale jeszcze bardziej jak jest ono skuteczne. Niestety ale wysępić takie osoby potrafią wiele, nawet nagrody w konkursach. W końcu to pewniak do komentowania wyników na wallu. Niektóre firmy praktykują nagrody dla fana miesiąca, roku itd. Może to ich tak nakręca i ośmiela? Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5828053 Napisano: 21.02.2014 15:28:22 w PLAGIATY
Moim zdaniem nic z tym nie zrobią, powiedzą że sam obraz ich przekonał - klasyka. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5827844 Napisano: 21.02.2014 10:46:45 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Mega szybko emotka bon Hochland emotka Wyświetl w wątku >>
0 0