Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Ronja

Ronja

#6008788 Napisano: 24.04.2015 10:51:14 w Visa Konkursy
gamap napisał(a):

Ronja napisał(a):

Ludzie, przecież ktoś na YT zgłosił, że naruszono jego prawa autorskie do dzieła. Jeśli to prawda - nie nam to oceniać w tym momencie, bo nie mamy wystarczających danych - to zamyka temat. Być może wcale nie chodzi o muzykę ale np. o pomysł, scenariusz, współudział w procesie tworzenia itd. Trzeba cierpliwie poczekać aż stanowisko w sprawie zajmie organizator konkursu.
(na marginesie, to muzykę można pozyskać z legalnych źródeł i to powinno być promowane-trzeba szanować pracę innych ludzi nie mniej niż własną; a logo w tym konkursie nie było dyskwalifikujące (chyba, żeby dotyczyło produktu konkurencyjnego do Visa)


swojego posta uogólniłam generalnie do konkursów, nie konkretnie do VISY. bo tutaj nie wiadomo co jest powodem. niemniej szkoda bo fajnie oglądało się film emotka  czy Visa ma jakiś fanpage etc. gdzie można poczytać o konkursie czy jedynie visa.pl ??


Wydaje mi się, że jestem z konieczności bardziej obiektywna emotka , gdyż nie było mi dane obejrzeć tego filmu wcale, a teraz jak wiadomo jest on niedostępnyemotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#6008781 Napisano: 24.04.2015 10:44:34 w Visa Konkursy
Ludzie, przecież ktoś na YT zgłosił, że naruszono jego prawa autorskie do dzieła. Jeśli to prawda - nie nam to oceniać w tym momencie, bo nie mamy wystarczających danych - to zamyka temat. Być może wcale nie chodzi o muzykę ale np. o pomysł, scenariusz, współudział w procesie tworzenia itd. Trzeba cierpliwie poczekać aż stanowisko w sprawie zajmie organizator konkursu.
(na marginesie, to muzykę można pozyskać z legalnych źródeł i to powinno być promowane-trzeba szanować pracę innych ludzi nie mniej niż własną; a logo w tym konkursie nie było dyskwalifikujące (chyba, żeby dotyczyło produktu konkurencyjnego do Visa) Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#6008744 Napisano: 24.04.2015 09:57:33 w Visa Konkursy
Ale o czym mowa? Ktoś rości sobie oprócz Pani podającej się za autorkę prawa do tego filmu jeśli dobrze rozumiem. W tej sytuacji zdaje się, że to nie jest problem konkursowiczów, ale problem między tą dwójką osób. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#6004498 Napisano: 13.04.2015 17:18:49 w Visa Konkursy
basku napisał(a):

Ronja napisał(a):

Swoich zgłoszeń się nie wstydzę emotka   Konkurs zaliczam do fajnych. Wygrało zdjęcie i dopracowane i takie spontaniczne, że tak powiem. Nie wygrało kilka, które uważałam za pewnik, film przeszedł niezauważony emotka  I nie, nie były to zdjęcia dna i mułu, a efektów mojej pracy i nie były to stare zdjęcia, a nówki sztuki zrobione specjalnie na konkurs. Nie obłowiłam się, ale 2 karty też cieszą. 

takie wypowiedzi az milo tu poczytac emotka gratuluje emotka :


Dziękuję, miło mi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#6004483 Napisano: 13.04.2015 17:08:14 w Visa Konkursy
Swoich zgłoszeń się nie wstydzę emotka   Konkurs zaliczam do fajnych. Wygrało zdjęcie i dopracowane i takie spontaniczne, że tak powiem. Nie wygrało kilka, które uważałam za pewnik, film przeszedł niezauważony emotka  I nie, nie były to zdjęcia dna i mułu, a efektów mojej pracy i nie były to stare zdjęcia, a nówki sztuki zrobione specjalnie na konkurs. Nie obłowiłam się, ale 2 karty też cieszą.  Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#6003682 Napisano: 11.04.2015 15:36:26 w PLAGIATY
Ja jestem za publikowaniem bo inaczej, to wiele konkursów będzie miało po prostu znamiona pozoru konkursu. Skąd wiadomo wtedy, że był jakikolwiek wygrany tekst? Ludzie po prostu nie procesują się. Gdyby ktoś wytoczył 1 i 2 raz procesik o naruszenie praw autorskich, to by ostudziło zapał plagiatorów. Z resztą, że też plagiatorzy nie spalą się ze wstydu. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#6003206 Napisano: 10.04.2015 14:31:03 w Wkurza mnie...
Mamy tak nieszczęśliwe położenie geograficzne, równiną będąc między DE a FR (i jej podporządkowanymi państwami), że zawsze wszystkie gierki między tymi państwami i koalicje będą naszą sprawą. Istnienie PL nie jest w niczyim interesie, w sumie przeszkadzamy (dlatego np. tak łatwo ustalono zamknięcie nas za żelazną kurtyną). A nasza historia jest usłana niewyjaśnionymi "wypadkami", żeby tylko wspomnieć Katyń czy Katastrofę Gibraltarską i Naczelnego Zwierzchnika Polskich Sił Zbrojnych wysłanego  bez szacunku w samej koszulinie w trumnie przez GB. Czasem trzeba dekad na wyjaśnienie w polityce, a i tak zwycięzcy piszą historię. Poza tym obce służby robią też tzw. wrzutki czyli przekazuje się nieprawdziwe informacje do opinii publicznej, żeby zagmatwać obraz. To dość skomplikowane sprawy. Raczej trzeba chcieć i mieć czas się interesować, żeby wyrobić sobie rozsądne zdanie. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5999323 Napisano: 01.04.2015 12:35:37 w Visa Konkursy
0 0

Ronja

#5998511 Napisano: 30.03.2015 16:18:24 w Visa Konkursy
trampek napisał(a):

Z visą proszek kupiłam i pranie zrobiłam emotka pierwszy raz  w czystych ubraniach chodziłam <HAHAHHAHA>

 Kolaż z brudną bielizną, przed Visą i po Visie, albo film "Dirty Dancing" czyli ujęcie na pranie wirujące w pralce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5998497 Napisano: 30.03.2015 16:13:03 w Visa Konkursy
Chyba zaraz zrobię pranie...  Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5998433 Napisano: 30.03.2015 15:27:51 w Visa Konkursy
Moje jest z soboty z 21 godziny. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5998372 Napisano: 30.03.2015 13:48:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W konkursie Tymbark zdjęcia redukują się do formatu kwadratowego, czy komisja widzi całe zdjęcia czy tylko ten kwadrat? Ktoś coś wie? Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5997561 Napisano: 27.03.2015 12:30:09 w Visa Konkursy
mixik napisał(a):

pytanie dla wyjadaczy - pierwszy raz wrzuciłem film mieszczący się spokojnie w ich wymogach, ale po załadowaniu do 100% i napisie gotowe gdy kliknąłem Dalej pokazała mi się poprzednia strona z wyborem tekst/zdjęcie/film... żadnego "dziękujemy za dodanie" ani nic w tym stylu... czy powinno być coś takiego i czy jakieś potwierdzenie dodania przychodzi na maila? Nie wiem teraz czy jeszcze raz próbować czy co...

 Po pierwsze sprawdź czy dostałeś e-maila z potwierdzeniem dodania zgłoszenia. Jeśli nie, to ponów próbę dodania filmu. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5996017 Napisano: 24.03.2015 11:34:48 w Visa Konkursy
ilonaxx5 napisał(a):

znów jestem w galerii ale widmo  do tej widocznej nie trafiłam emotka

Ja trafiałam, a i tak nie wygrałam - to jeszcze gorzej bo robisz sobie apetyt i nadzieję... Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5995871 Napisano: 23.03.2015 20:54:57 w Visa Konkursy
Mój problem w tym konkursie polega chyba na tym, że staram się wysłać śliczne i oryginalne zgłoszenie, a tu chyba trzeba spontanicznie emotka  Ale i tak lubię ten konkurs, są emocje... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5995470 Napisano: 23.03.2015 11:33:41 w Visa Konkursy
vazzz napisał(a):

Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia z Konkursu zgłoszonego Zadania Konkursowego w przypadku:

  • zawarcia w Zadaniu Konkursowym treści reklamowych dotyczących innych niż Organizatora podmiotów;
Tego punktu też nie przestrzegają...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ronja
Przestałam się tym przejmować jak zobaczyłam logo w centrum zdjęcia kierownicy samochodu - wygrana nagroda dzienna emotka emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5993341 Napisano: 17.03.2015 20:54:59 w Wkurza mnie...
taalvikki napisał(a):

barszcz napisał(a):

emotka Wkurza mnie nfz!!Jestem poważnie chora i musiałam odwołać wizytę u specjalisty,bo nie jestem w stanie dojechać na drugi koniec miasta.Pani zaproponowała mi zmianę terminu na wrzesień-ciekawe ile będą warte moje badania za pół roku.To kraj absurdu!!


nie. to kraj demokracji. 
lud chce państwowej służby zdrowia, to ma emotka

 Jakby prywatna była lepsza... Proponuję poczytać np. z ostatnich dni "Horror na porodówce w prywatnym szpitalu ".  Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5872062 Napisano: 08.06.2014 21:14:12 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

Ronja, ten emotka
Widać GIODO zadziałało na panią blogerkę



Nacisnęłaś odpowiedni guzik emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5872061 Napisano: 08.06.2014 21:13:07 w Wkurza mnie...
marzenier napisał(a):

I do tego szalenie jest niekonsekwentna w tym co robi!
Skoro cos napisała , narobiła syfu dookoła siebie to wypadałoby ponieść tego konsekwencje właśnie, jakie by one nie były.A nie po kilku komentarzach przeredagowywać tekst,kasować linki i komentarze i udawać że sprawy nie było .
To jest dopiero mało profesjonalne emotka



Baaardzo niekonsekwentna bo swoim klientom (jako specjalistka od zarządzania kryzysem w sieci) radzi, żeby wycofali sie ze swoich pochopnych wpisów i przeprosili. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5872057 Napisano: 08.06.2014 21:08:05 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

widziałyście ten mój dłuugi komentarz? emotka na końcu było odniesienie do artykułów z ustawy emotka zresztą tu wkleiłam



Jeśli to ten najdłuższy, taki że trzeba było rozwijać treść, to widziałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0