Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Ronja

Ronja

#6159787 Napisano: 13.02.2016 20:42:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

Mi chce się z tego wszystkiego śmiać. Zastanawiam się na ile to w ogóle koleżanki. W Polsce gazety potrafią czasami ładną plotkę puścić. Ale co gazeta napisze albo Internet opublikuje to święte być musi. 
Poza tym nie ma się o co martwić, bo teraz nasza nowa władza na pewno zajmie się sprawą z należytą starannością. Tego jestem pewna. emotka  

Tu nie trzeba gazet - Częstochowa, to nie jest miasto w odległej galaktyce. Dziwi mnie, że w kraju wydobywczych aresztów, w którym wsadzano ludzi za kradzież batonika, powszechne jest bagatelizowanie większych przewinień, czy wręcz pochwalanie ich jako zaradności. Powinna być jakaś równość wobec prawa. EOT z mojej strony. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#6159776 Napisano: 13.02.2016 20:01:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tomniewkurza napisał(a):

Ronja napisał(a):

Bądźcie poważni, nawet dziecko wie, że jeśli wygrywa była szefowa Pani od przygotowania loterii przy szansie 1:56 000 000, to coś jest nie halo.


Przeoczyłaś bardzo istotny niuans - nie wygrała pani przygotowującą loterię, ale jej znajoma. Która WCALE NIE BYŁA JEJ SZEFOWĄ.
PRZEPAŚĆ je dzieli...
Przykład  z drugiej strony: znam osobiście osobę z pewnego Jury konkursowego, w którym wygrała główną nagrodę MOJA znajoma. Z miasta zupełnie innego. Więcej - owa jurorka zupełnie nie ma pojęcia, że ja znam nagrodzoną emotka
Też "afera"?

Napisałam co napisałam, Pani wiceminister finansów była odpowiedzialna za przygotowanie loterii, w której samochód wygrała była dyrektor Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Częstochowie. Dokładnie w tym ośrodku w Częstochowie pracowała Pani wiceminister zanim została wiceministrem. Powiedzieć znajoma, to mało emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#6159761 Napisano: 13.02.2016 18:36:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tomniewkurza napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

dzikiwiewiór napisał(a):

...Też czasami wolałabym wierzyć, że najlepsza przyjaciółka osoby, która decydowała o rozstrzygnięciu przetargu na organizację tejże loterii dostała go uczciwie.

Napisz reklamację. Poproś o wyjaśnienie. Zgłoś gdzie tylko się da, bo przecież nikt o tym nie wie. MF, CBA, MSWiA, UOKiK, a nawet FBI i CIA. I koniecznie daj znać co z tego wyszło emotka . Będzie nowy temat zastępczy dla 500+ i Trybunału Konstytucyjnego emotka .
ultrixx, tylko na to czekamy emotka

emotka emotka Tak, tak, tak emotka Lud chce IGRZYSK, teatru, potępienia i pokuty emotka

Bądźcie poważni, nawet dziecko wie, że jeśli wygrywa była szefowa Pani od przygotowania loterii przy szansie 1:56 000 000, to coś jest nie halo. I owszem na pewno są służby władne sprawdzić czy nie doszło do korupcji. Trybunał to nie jest żaden problem, podobnie jak 500+ bo w Europie w innych państwach są analogiczne rozwiązania. Pierwszy lepszy gospodarz na wsi wie, że świnki oderwane od koryta strasznie kwiczą i ten właśnie proces obserwujemy emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#6159631 Napisano: 12.02.2016 22:22:01 w Wkurza mnie...
To jest czysto komercyjne święto - każda inna dobra okazja do sprzedania towaru - dlatego co roku mamy te walentynkowe promocje konkursowe. Też nie przepadam ani za słodyczami w nadmiarze, ani różowością, ani tymi tekścikami o miłości (nie piszę). A kiedyś przed erą konkursową emotka  narzekałam tylko, na to że owego dnia nie ma wolnych miejsc w ulubionej kawiarni. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#6159596 Napisano: 12.02.2016 21:18:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Ronja napisał(a):

Nie wiem czy już było, ale to jest przewrotnie zabawne: http://wpolityce....-to-tylko-przypadek. emotka

A wystarczyło przeczytać 4 posty wyżej emotka    

Rzeczywiście emotka  Piąteczek mnie rozleniwił. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

Ronja

#6158731 Napisano: 11.02.2016 00:07:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magnus napisał(a):

Ronja napisał(a):

Najgorsze, że te ciastka dobrze wchodzą (ryzyko otyłości), a jeszcze istnieje możliwość, że się nimi zadławię ze śmiechu czytając Wasemotka  

Wszystko NIC to, byle focia wyszła wg uznania juryemotka

Hehe - niezbadane są wyroki Fortuny emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#6158725 Napisano: 10.02.2016 23:57:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Najgorsze, że te ciastka dobrze wchodzą (ryzyko otyłości), a jeszcze istnieje możliwość, że się nimi zadławię ze śmiechu czytając Wasemotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#6158116 Napisano: 09.02.2016 22:29:10 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

edzia21 napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

Straszliwie mnie wkurzają te nowe ustawy. I w ogóle cały ten rząd. Małe sklepy padną, a co za tym idzie takie Żabki, Polomarkety, Abc i inne - nie będzie ich już w moim mieście, bo nie ma szans, żeby się utrzymały. I współczuję tym wszystkim małym przedsiębiorcom, ale też wszystkim konkursowiczom, którym spod nosa zabiorą ot choćby konkursy, bo do takiej żabki będzie już za daleko albo i w ogóle nie będzie... No chyba, że szanowna Pani Beata pomyśli nas tym co robi, bo na razie to ona chyba nie myśli.

nie wspominając o ilości nagród w konkursach...elektronika idzie poważnie w górę, a pieniądze na kampanie takie same. Teraz mają w planach wziąć się jeszcze za paliwa...coby kierowcom było lżej w portfelach emotka

za banki już się wzięli, jak spojrzałam, że nagle od stycznia mam płacić 10 złotych za prowadzenie konta, bo weszła nowa ustawa i mój bank sobie nie potrafi z nią inaczej poradzić, to padłam emotka

opłaty za konto opłatami, gorzej z kredytami hipotecznymi które podskoczyły/podskoczą ludziom o kilka procent emotka  małe sklepy upadną, żarcie zdrożeje, ale ważne że "pincet złotych" na koncie sie zgadza emotka

U mnie Żabka najbardziej przyciąga amatorów piwa, często zawianych ( w dodatku strasznie traktują pracowników i blokują książkę o tym wyzysku "Dekada ajentów"). W zeszłym roku opłatę za konto podnieśli mi 2 razy i nikt tego nie tłumaczył. Jesteśmy jednym z największych rynków zbytu w Europie, wątpię żeby ktoś z promocji na tym rynku zrezygnował. Taka ze mnie optymistka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#6114390 Napisano: 18.11.2015 14:16:28 w Biedronka
defed napisał(a):

judytkak napisał(a):

Ronja napisał(a):

judytkak napisał(a):

Ronja napisał(a):

ksantypa napisał(a):

Ronja napisał(a):

Dostałam smsa, że wygrałam 1 nagrodę - wysłałam 3 zgłoszenia - chcą żebym odesłała 2 paragony - dlaczego tak? Dlaczego nie 3 albo 1?

a może na jeden nr.wysyłają tylko jedno zawiadomienie o wygranej bez wzgledu na to ile wygrałaś-skoro chcą 2 paragony to może oznaczać ze wygrałas dwa razy

Właśnie się zastanawiam, co mogą oznaczać 3 smsy w sumie - 1 "wygrałeś kartę" i 2 kolejne  każdy z innym numerem paragonu do odesłania...


Mam tak samo, odczytałam to jako 2 wygrane emotka

O! To byłoby super emotka   

Poślę w jednej kopercie 2 osobne oświadczenia, na siebie i męża, zobaczymy emotka

jeśli smsy dostałas na ten sam numer te..-lepiej wyslij 2 paragony z oświadczeniem tylko na siebie, żeby Ci ta stówka nie przepadła
1 osoba NIE może wygrac dwóch kart,

Organizator zastrzega sobie w czasie trwania Konkursu możliwość weryfikacji zgłoszeń dokonanychprzez Uczestników. Organizator ma prawo żądać od Uczestnika (pod rygorem utraty prawa do nagrody) w terminie określonym w pkt. 34 regulaminu przesłania skanu lub oryginału dowodu/dowodów zakupu Produktów Promocyjnych w liczbie odpowiadającej ilości dokonanych zgłoszeń.

To dalej nie wyjaśnia czemu chcą ode mnie 2 paragonów na 3 zgłoszenia... Wyrywkowo? Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#6114365 Napisano: 18.11.2015 13:58:39 w Biedronka
judytkak napisał(a):

Ronja napisał(a):

ksantypa napisał(a):

Ronja napisał(a):

Dostałam smsa, że wygrałam 1 nagrodę - wysłałam 3 zgłoszenia - chcą żebym odesłała 2 paragony - dlaczego tak? Dlaczego nie 3 albo 1?

a może na jeden nr.wysyłają tylko jedno zawiadomienie o wygranej bez wzgledu na to ile wygrałaś-skoro chcą 2 paragony to może oznaczać ze wygrałas dwa razy

Właśnie się zastanawiam, co mogą oznaczać 3 smsy w sumie - 1 "wygrałeś kartę" i 2 kolejne  każdy z innym numerem paragonu do odesłania...


Mam tak samo, odczytałam to jako 2 wygrane emotka

O! To byłoby super emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#6114355 Napisano: 18.11.2015 13:56:40 w Biedronka
ksantypa napisał(a):

Ronja napisał(a):

Dostałam smsa, że wygrałam 1 nagrodę - wysłałam 3 zgłoszenia - chcą żebym odesłała 2 paragony - dlaczego tak? Dlaczego nie 3 albo 1?

a może na jeden nr.wysyłają tylko jedno zawiadomienie o wygranej bez wzgledu na to ile wygrałaś-skoro chcą 2 paragony to może oznaczać ze wygrałas dwa razy

Właśnie się zastanawiam, co mogą oznaczać 3 smsy w sumie - 1 "wygrałeś kartę" i 2 kolejne  każdy z innym numerem paragonu do odesłania... Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#6114342 Napisano: 18.11.2015 13:52:13 w Biedronka
Dostałam smsa, że wygrałam 1 nagrodę - wysłałam 3 zgłoszenia - chcą żebym odesłała 2 paragony - dlaczego tak? Dlaczego nie 3 albo 1? Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#6109713 Napisano: 10.11.2015 00:01:27 w Wkurza mnie...
aga67 napisał(a):

taalvikki napisał(a):

asante napisał(a):

polarniczka napisał(a):

a mnie wkurza, że wszystkie media podniecają się smogiem w Krakowie, który się pokazał....wystarczy przyjechać do nas na Śląsk i zobaczyć, że my tu żyjemy w tym na co dzień... 

Poczytaj trochę więcej na ten temat, pooglądaj mapy zanieczyszczeń, które pokazują zanieczyszczenia w Polsce on-line, na Śląsku macie lepsze powietrze niż w Krakowie, serio emotka   Mieszkam w Krakowie, bywam często na Śląsku i uwierz, ze tam oddycha mi się lepiej. Wczoraj zanim spadł deszcz przy moich chorych płucach ledwo oddychałam. Wczoraj popadało, dzisiaj wieje i wartości zanieczyszczeń spadły kilkukrotnie - a i tak na Śląsku są mniejsze. W Krakowie smog jest 200 dni w roku - on sobie nie przyszedł i pójdzie, to jest od wielu lat duży problem. Kraków leży w niecce i żeby pozbyć się smogu, musi bardzo mocno wiać lub padać. A ludzie i tak dalej palą w piecach gumofilce. 


potwierdzam. na Śląsku też wspaniale nie jest (choć zależy gdzie dokładnie), ale mieszkałam w Krakowie parę lat i tam zdecydowanie jest najgorzej, zwłaszcza, że ukształtowanie terenu temu sprzyja. kiedy przybyłam mieszkać do Krakowa i mówiłam, że to miasto śmierdzi, wszyscy mieli ze mnie śmiech i przed długi czas byłam uznawana za przeczuloną idiotkę, mimo, że wykruszyła mi się połowa włosów. dopiero niedawno ludzie zrozumieli, że jest kiepsko - i bardzo dobrze, że zaczęło się o tym mówić. ja wcześniej musiałam się wyprowadzić, by włosy odrosły mi... w Warszawie. emotka

A mnie wkurza sąsiad od 20 lat na rencie na serce i znajomości ,były dyr.pokomunistycznej fabryki,który jako jedyny na ulicy pali byle czym z oszczędności!Przywożą mu co roku ze Śląska jakieś odpady chyba ,nie węgiel i kopci na całą okolicę! Stać go na gaz czy inne ekologiczne ogrzewanie,zona się skarży,ze nie ma na niego siły,sąsiedzi monitują,a on jak ten osioł uparł się i  kopci!emotka

Średnie roczne stężenie pyłu -PM10 (g/m3) w polskich miastach:
Nowy Sącz - 55,6
Rybnik 55,2
Kraków - 52,3 
Zabrze - 52,1 
Zawsze jak sprawdzam w aplikacji SmokSmog, to mam gorsze parametry powietrza niż Kraków : ((( Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#6103443 Napisano: 29.10.2015 22:52:35 w Biedronka
bonitta napisał(a):

Nie jest to jeszcze czas na ostateczne podsumowanie ale puki co mam 78 wygranych na 113 paragonów co uwazam za niezly wynik:) jeszcze zostaly mi dwa wynikowe dni ale tam byly pojedyncze zgloszenia. Wszystko puszczalam zawsze o jednej godzinie, o 7.15 rano. Akurat jak ogarnelam dzieci do szkoly, one jadly śniadanie a ja siadalam i wysylalam. Zapas chipsów ogromny, rozdajemy na bieżąco, wszyscy koledzy uwielbiają przychodzić do syna bo wiedza, ze wyjdą z paczką chipsów i Mirandą;) fajny konkurs, bardzo mi sie podobał:)

Fajne to, aż poczułam klimacik emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#6103330 Napisano: 29.10.2015 20:46:18 w Wkurza mnie...
kalka napisał(a):

ziolko napisał(a):

mczarna napisał(a):

Wkurzają mnie konkursy/testy gdzie trzeba odpowiedzieć na pytanie - "Dlaczego to właśnie Ty chciałabyś wygrać/testować ..."emotka   Mam zawsze ochotę odpowiedzieć - "Bo tak"...emotka

ooo... moje "ulubione" pytanie, od którego momentalnie biorą mnie torsje.. organizatorzy myślą, że to takie unikatowe pytanie, a naprawdę najczęściej powtarzane emotka

O tak! Mnie też odrzuca na widok tego pytania!emotka  Jest jednak kilka osób, które mają swój sprawdzony patent i często wygrywają stałymi odpowiedziami, (dosyć często są to te same osoby)  emotka  


Mam nieodparte wrażenie, że żeby wygrać, trzeba w takiej sytuacji napisać coś w stylu jestem Youtuberem/Blogerem i musicie dać sobie szansę i pozwolić mi zareklamować produkt XYZ na moim kanale/blogu.... serio. Za każdym razem mam taką myśl z tylu głowy, gdy czytam tak sformułowane pytania konkursowe. emotka  Omijam raczej takie "okazje". Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#6103323 Napisano: 29.10.2015 20:32:10 w Biedronka
magisterek napisał(a):

maria1980 napisał(a):

taalvikki napisał(a):

giulietta napisał(a):

lolka182 napisał(a):

ilosto3995 napisał(a):

Plusem jest to że w "20marzeń"  zwycięskie odpowiedzi będą ogólnodostępne ,bynajmniej obędzie się bez przekrętów. emotka

ale jakie pewnie  będzie komentowanie, obrażanie zwycięzców, rozkładanie haseł na czynniki pierwsze - jak to mówią coś za coś

za oryginalne hasła będą tylko gratulacje emotka plagiat niestety jest przestępstwem.... 


dokładnie. i bardzo dobrze, że będą publikować - według mnie wszędzie i zawsze powinni to robić.

a komentowanie wygranych haseł nie jest niczym złym. skoro ktoś puszcza w obieg swą twórczość, to musi liczyć się z krytyką, zarówno pozytywną, jak i negatywną.
sama kiedyś wygrałam 100 PLN hasłem, które wysłałam z myślą, że odpuszczam i robię sobie jaja - później to nagrodzili i pamiętam, że na forum ludzie byli tym wynikiem zażenowani. i jakoś wcale mi to nie przeszkadzało, gdyż każdy ma prawo krytykować rzeczy żenujące albo - nie daj boże - plagiaty. emotka

emotka Pod warunkiem ,że krytyka jest obiektywna - a nie jest wylewaniem  żali zazdrosnych,zawistnych konkursowiczów - a takiej tu coraz mniej ...emotka


my Polacy... niestety nie potrafimy cieszyć się szczęściem innych dlatego ciągle jesteśmy nieszczęśliwi. Gdybym wygrał marzeniem - możecie go rozbierać na części pierwsze, analizować i mnie w ... szczęście pocałować emotka Trzymam za 20 szczęśliwych marzycieli kciuki!!!

Mów za siebie - ja potrafię się cieszyć szczęściem własnym i innych.  Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#6101132 Napisano: 26.10.2015 12:12:12 w Wkurza mnie...
forumowiczka napisał(a):

stamp2 napisał(a):

forumowiczka napisał(a):

wmroku napisał(a):

że pis wygrał wybory... wielki smutek

Nie tylko Ciebie ta wiadomość zasmuciła. Ciekawe, kiedy ludzie się obudzą

no własnie wczoraj wreszcie sie obudziliemotka koniec z osmionirczkami,teraz tylko szczaw i mirabelkiemotka

I łyk mszalnego emotka

A teraz łyku nie było, nie podnoszono na fundusz kościelny? Halo, tu Ziemia!  emotka  Uzależnienie kleru od państwa przez sieć powiązań finansowych, to wbrew pozorom śpiewka lewicy, a nie prawicy. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#6101105 Napisano: 26.10.2015 11:53:17 w Wkurza mnie...
forumowiczka napisał(a):

wmroku napisał(a):

że pis wygrał wybory... wielki smutek

Nie tylko Ciebie ta wiadomość zasmuciła. Ciekawe, kiedy ludzie się obudzą emotka

Naprawdę pasowało wam, że ośrodek władzy był poza granicami RP? A my jako kraj drenowani z kasy przez mniejsze i większe koncerny? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#6096538 Napisano: 19.10.2015 19:40:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ALe o co chodzi? Jeśli to Twoja praca, to przecież nie boisz się procesów i twardo obstajesz przy swoim i piszesz reklamację. Jaki cel i sens ma w tej sytuacji wygrażanie ludziom na forum? Wyświetl w wątku >>
0 0