Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Ronja

Ronja

#5814568 Napisano: 29.01.2014 18:06:28 w Biedronka
serene napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

Mówicie? Będą prace przestrzenne, grajace, laserowo podświetlane i recytujące Brzechwę?



wysłałam maila z zapytaniem do Bonduelle o ograniczenia dotyczące pracy- czy jakiekolwiek istnieją emotka emotka emotka



Świetny pomysł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5813911 Napisano: 28.01.2014 16:16:58 w Rossmann
zezowaty_kot napisał(a):

joan napisał(a):

Na początku lepiej chyba najtańszych produktów nie kupować, z doświadczenia Wam powiem, że co kupiłam niedrogi kosmetyk, musiałam żebrać o kod emotka



Ja wysyłam szwagra po zakupy i kupował najtańsze. Kody dostał za każdym razem i jeszcze chwalił przemiłe ekspedientki. Teraz sam się dopytuje czy nie mam jakiegoś konkursu w Rossmanie emotka

Ale jak kiedyś kupowała mi kuzynka to kodu nie dostała. Mój sposób na kod - wyślij faceta emotka


Coś w tym jest, choć akurat osobiście niegdy nie miałam problemu z otrzymaniem kodu. Praktykuję za to wysyłanie faceta po mięsko dla lepzego kawałka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5813840 Napisano: 28.01.2014 14:23:01 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

goralecka napisał(a):

Wkurza mnie przedłużanie konkursów emotka wlasnie czytam ze chlopak z Polski wygrywał swiatowy konkurs ale konkurs przedluzyli i potrzeba mu teraz glosow bo go wyprzedila szkola z Grecji.

Kto moze niech pomoze https://www.faceb...w-vote%2Cfor-1789699 dzis do 13-tej emotka
Nie znam chlopaka, konkursu tez ale jakos lubie wspierac to co polskie emotka


To jest tak jak z Niemcami i Austriakami w skokach narciarskich. Jak źle poszło to albo trzeba dać większą notę albo niech skok powtarzają. emotka
Niestety już chyba nie można głosować emotka


Mi się jeszcze udało oddac głos bodaj 950 a teraz widze jest komunikat, że koniec. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5813795 Napisano: 28.01.2014 13:05:08 w Wkurza mnie...
goralecka napisał(a):

Wkurza mnie przedłużanie konkursów emotka wlasnie czytam ze chlopak z Polski wygrywał swiatowy konkurs ale konkurs przedluzyli i potrzeba mu teraz glosow bo go wyprzedila szkola z Grecji.

Kto moze niech pomoze https://www.faceb...w-vote%2Cfor-1789699 dzis do 13-tej emotka
Nie znam chlopaka, konkursu tez ale jakos lubie wspierac to co polskie emotka



:) i to jest "wkurzanie się" konstruktywne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5813642 Napisano: 28.01.2014 09:23:56 w Biedronka
Kiora ma czas do 31 i się nie spieszy... a ja taka jestem ciekawa wyników. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5812065 Napisano: 25.01.2014 12:13:51 w Wkurza mnie...
Rano obudziłam się z zimnem na ustach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5811618 Napisano: 24.01.2014 10:48:05 w Rossmann
Ciekawsze jest pytanie drugie - czy ja dobrze widzę literówkę w odpowiedzi i czy jest ona celowa czy przypadkowa? Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5811262 Napisano: 23.01.2014 15:54:48 w Wkurza mnie...
nataszka napisał(a):

eciepecie napisał(a):

radosna napisał(a):

Wkurza mnie to, że nie mogę wejść w swoją pocztę na WP. Wyczyściłam ciasteczka itd., a strona jak muliła tak muli, że aż głowa mnie rozbolała. Czy Wy też macie taki problem?

Nic z tych rzeczy. Wszystko śmiga. Przeglądarka: Firefox.


coś fiksuje u mnie też na foxie emotka



Mi faktycznie pomogło wyczyszczenie ciasteczek. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5811250 Napisano: 23.01.2014 15:44:11 w Wkurza mnie...
U mnie też wp muli - żadnej wiadomości nie można odczytać. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5810641 Napisano: 22.01.2014 14:57:42 w Wkurza mnie...

Ronja

#5810627 Napisano: 22.01.2014 14:50:47 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

malenka napisał(a):

Wkurza mnie to, że w konkursie Nivea Diamond brały udział tylko te zgłoszenia, które zostały potwierdzone na maila! Szkoda tylko, że w pierwszych dniach, czyli właśnie wtedy kiedy grałam, żadnych potwierdzeń nie było! Zmarnowałam masę czasu, a i tak nie miałam szans na wygraną! emotka



Oj emotka ja też na nagrody główne wysłałam na samym początku i nie miałam potwierdzenia. A na koniec od niechcenia wysłałam na kosmetyki. I moja teoria dotycząca NIVEA się potwierdza. Wysyłałam (w mojej ocenie) dobre prace i nie wygrywałam, wysłałam niechlujny zlepek 3 zdań, bez ładu, składu i sensu i wygrałam. Czyli trzeba pisać jak analfabeta żeby NIVEA doceniło emotka



Dlatego ja u nich rysuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5810566 Napisano: 22.01.2014 14:26:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Lindt zawsze daje jakieś tandetne nagrody - wkurzyłam się na nich juz kilka Wielkanocy temu ale widzę,że nadal brną w tym kierunku... a cenią sobie swoje produkty przy kasie jak złoto. Wstyd! Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5808778 Napisano: 18.01.2014 18:38:16 w Wkurza mnie...
Ale jaka nieświadomość? "Wiedziała, że pieniądze nie powinny trafić do niej, ale chcąc wykorzystać "okazję" czekała na dalszy rozwój wydarzeń. Wczoraj została zatrzymana". Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5808607 Napisano: 17.01.2014 23:32:22 w Wkurza mnie...
Zdaje mi się, że w takiej sytuacji to bank po interwencji osoby, która się pomyliła (a takie sytuacje wcale nie są czyms wyjatkowym), przywraca stan poprzedni cofajac transfer pieniedzy. Dopiero kiedy nie ma kasy na koncie bo wypłacona już to jest problem. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5808393 Napisano: 17.01.2014 16:15:00 w Wkurza mnie...
79magda napisał(a):

frodo napisał(a):

isiulka napisał(a):

joan napisał(a):



sneerr - wytykanie kucharkom, że oblizały łyżkę przy gotowaniu, gdy samemu się do garów nie wrzuciło NIC!, jest nietaktem z najwyższej półki. A może: najniższej.


emotka emotka Bo nie wolno kucharkom oblizywać łyżeczek! Znaczy oblizać mogą, ale nie mogą połknąć ( zawartości łyżeczki). W takim cudownym kraju żyjemy. Nawet kraj mi nie przeszkadza, co ludzie którzy potrafią donieść do urzędu skarbowego, że kucharka ich dzieci kosztuje jedzenie za które nie zapłaciła. Troche odbiegłam od tematu ale to też mnie wkurza więc w sumie pasuje emotka


Mnie tam strasznie wkurza oblizywanie łyżek przez kucharkę, bo kto wie co ona potem z taką oblizaną łyżką robi emotka



No i przede wszystkim - kto wie, co oblizywała wcześniej emotka emotka



Niedawno przypadkiem widziałam przez okno jak kucharz w chinskiej restauracji oblizywał łyżkę, próbował itd. - pal licho akurat gotował coś gorącego ale na sushi już się prędko nie skuszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5808283 Napisano: 17.01.2014 13:26:48 w PLAGIATY
ela napisał(a):

http://www.miasto...pl/konurs-badz-sexy/ wygrała odpowiedz z innego konkursu
http://forum.polk...i-pewna-siebie/page3 ( na samym dole)



W regulaminie tego konka na 100% był wymóg stworzenia pracy na ten właśnie konkurs specjalnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5807893 Napisano: 16.01.2014 18:31:39 w TESCO konkursy
Swoją drogą to teraz ta marka "chińskich" specjałów będzie się kojarzyć ze skąpstwem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5806536 Napisano: 14.01.2014 12:41:52 w Dyskusje o wynikach konkursu
Po prawdzie to za komuny nie było równo (szyneczka w pierwszej kolejności była dla sekretarzy partii i działaczy, lepsze szpitale, mieszkania itd.) z nowym systemem, ci którzy byli u władzy jednego dnia stali się właścicielami fabryk, posesji i wielkimi biznesmenami (tylko dlatego, że np. ich matka była ksiegową albo szefem firmy x) a inni obywatele zostali po prostu pozbawieni swoich praw do rzekomo wspólnej własności;P (wtrętka historyczna). Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5806072 Napisano: 13.01.2014 15:59:11 w Wkurza mnie...
koza.k90 napisał(a):

joan napisał(a):

Dziś wkurza mnie zakładanie, że konkursowicze to rentierzy z agorafobią, czego efektem jest wysyłanie nagród kurierami, z którymi muszę potem toczyć denne rozmowy. Oczywiście kurier nie rozumie, że ktoś może być w pracy, bo przecież kurier cały boży dzień w domu siedzi, nieprawdaż?! Już nie wiem, na kogo grać, żeby mieć święty spokój, a niewielu znam ludzi bez nóg emotka



więc musisz adres do pracy podawać



Istnieje duże ryzyko, że szef nagrodę przejmie (rzeczywistość), nawet jeśli to konkurs branżowy i pracowniczy. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5806035 Napisano: 13.01.2014 15:15:40 w Wkurza mnie...
doris1 napisał(a):

Przeklinam dzień w którym wypełniłam ankietę, że oto po urodzeniu dziecka odebrałam super, wielkie (o ironio!) niebieskie pudełko ze szpitala!
Nie ma dnia żeby do mnie ktoś nie dzwonił z jakąś ofertą: w piątek chciała mi sprzedać książeczki za 99 zł, w sobotę podobnie, a dzisiaj dzwoni babka, że chce się umówić na spotkanie w sprawie ubezpieczenia emotka emotka emotka

To powinno być zakazane bo kobiety po porodzie w szpitalu nie są w formie na tyle, żeby im nie wcisnąć czegoś za cenę, na którą w normalnych warunkach by sie nie skusiły. Polecam nastepnym razem poinformować : taka Pani już tu nie mieszka. Wyświetl w wątku >>
0 0