Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Ronja

Ronja

#5818205 Napisano: 05.02.2014 12:27:07 w Rossmann
koza.k90 napisał(a):

aga67 napisał(a):

Ronja napisał(a):



Z kolei jeśli chodzi o większe nagrody to jestem pewna, że wybierają dobre teksty bo wielokrotnie je publikowali, więc byle jakie i przypadkowe, pisane na akord i tak mają szansę na owe kremiki tylko.


A gdzie Rossnet publikuje wygrane teksty?Jakos nigdzie na nie się nie natknęłam . emotka



i tu mi Ronja podpadła emotka

marketing daje komputerowcom listę laureatów i hasełka, ale nie śledzi już jak w praktyce wygląda publikacja wyników emotka



aga67 napisał(a):

Ronja napisał(a):

koza.k90 napisał(a):

joan napisał(a):

Ronja napisał(a):

Ostatnio w regulaminie moją uwagę zwrócił zapis, że każde kolejne zgłoszenie musi być inne.


Owszem, jest taki zapis. Ale - jak i wiele innych zapisów w wielu innych regulaminach - zapewne zlepkiem liter pozostaje.



zmienisz kilka słów, przestawisz szyk zdań i już masz inne zgłoszenie



Komu by się chciało dla jakiegoś kremu albo błonnika? W Bondzie, gdzie były nagrody dzienne to miałoby największy sens, a tam zgłoszeń wcale nie było tak dużo. Z kolei jeśli chodzi o większe nagrody to jestem pewna, że wybierają dobre teksty bo wielokrotnie je publikowali, więc byle jakie i przypadkowe, pisane na akord i tak mają szansę na owe kremiki tylko.


A gdzie Rossnet publikuje wygrane teksty?Jakos nigdzie na nie się nie natknęłam . emotka



Czytałam na ich stronie internetowej np. ten tekst, który trzeba było dopisać do obrazka, żeby wygrac samochód "Proszę, tylko nie w szpilkach!" i inne też tam były ale ze względu na dłogość tych wierszowanych przeważnie form nie zacytuję. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5818199 Napisano: 05.02.2014 12:22:53 w Rossmann
joan napisał(a):

Ronja napisał(a):

Po prostu wydaje mi się, że przesadzacie z tym sugerowaniem, że kasjerki rossmana nalogowo grają na rossnecie i podałam argumenty. Nie chce mi się wierzyc, że ktos w dzisiejszych czasach ryzykowałby utratę pracy dla dodatkowego kremiku i to niepewnego.


Utrata pracy? Kobieto, pracownice Rossmana nigdy nie mogły grać w tych konkach, a grały i wygrywały, czasem gdy odbierałam nagrodę, mówiły mi, co jest w środku, bo ustrzeliły taką samą. Ale wtedy robiły zakupy i nikt o tym oficjalnie nie wiedział. Teraz podpierd* kody nieświadomym klientom, bo paragonów nie potrzeba. Taka jest rzeczywistość + vide post poniżej:
frodo napisał(a):

joan dlatego właśnie u mnie dopiero po dwóch miesiącach od wejścia nowych zasad, gdy przekonały się, że paragony nie są potrzebne, kasjerki zaczęły kraść paragony niefiskalne.



Dla mnie to nie jest dziwne, że wiedzą co jest w środku bo niektórzy lubią sprawdzać czy zawartosć jest cała przy osobie wydającej. Zatem uważasz, że aktywności kart Rossnę też nie będą sprawdzać w konkursie Hipp? Może łatwo mi mówić bo jakoś nie trafiłam na kasjęrkę, ani kasjera pazernego na mój kod,a bywało tak, że dostawałam i z zaskoczenia ja albo mąż, który kupował ale o potrzebie wzięcia jeszcze kodu przypominał sobie, gdy go dostawał do reki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5818175 Napisano: 05.02.2014 12:09:09 w Rossmann
koza.k90 napisał(a):

Ronja, w marketingu rosska pracujesz, czy co do licha emotka emotka emotka

bo raczej nie na kasie



Po prostu wydaje mi się, że przesadzacie z tym sugerowaniem, że kasjerki rossmana nalogowo grają na rossnecie i podałam argumenty. Nie chce mi się wierzyc, że ktos w dzisiejszych czasach ryzykowałby utratę pracy dla dodatkowego kremiku i to niepewnego. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5818165 Napisano: 05.02.2014 12:02:11 w Rossmann
joan napisał(a):

Ronja - każdy może zarejestrować nieskończoną ilość zakupionych produktów, co za różnica, czy Hipp, czy inne? Czy do wyrobienia karty Ross musiałaś okazać dokument z USC o narodzinach dziecka? Aha, to możesz dzieci mieć i 10.

Duplikatów nie potrzeba, wygrałam ostatnio 2x i w żadnym konku paragonów nie chcieli. Teraz czekam na mejla z Czterech Pór Roku, pewnie będzie tak samo. Pozwolę sobie też zauważyć, że gdy wygrywałam na poprzednich zasadach, paragon okazywałam kasjerce. Ona go oglądała i stwierdzała "ok". To teraz se sama potwierdzi, że okazano jej paragon, którego nie ma emotka



No ale wdzisz to nadal tylko kremiki i dodam taki wtręt z forum z poradami prawnymi " Ale skoro pracujesz w sklepie to powinnaś wiedzieć ze nie ma możliwości z drukarki fiskalnej i kasy fiskalnej wydrukowac żadnego duplikatu. Duplikaty mozna wystawiac do takich dokumetow jak faktury a nie paragony. Kasa i drukarka dziala tak samo jeden paragon idzie do klienta a kopia zostaje w rolce u sprzedawcy (obowiazek trzymac ma 5 lat), wiec co najwyzej moze ci dany paragon z kopii rolki skserowac. Wystarczy ze w pismie napiszesz nr paragonu i zjakiego dnia byl wyrukowany". Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5818154 Napisano: 05.02.2014 11:51:51 w Rossmann
joan napisał(a):

Ronja - jak się ma kody za darmo, to się śle byle co, żeby tylko zrobić sztuczny tłok emotka

Ludzie takie bzdury wymyślają, że po przeczytaniu 50 zgłoszeń człowiek ma ochotę wydrapać sobie oczy (vide Żywiec albo Vifon). W tej chwili, czyli 16 dni do zakończenia aktualnie trwających konków Rosska, już mają 6153 zgłoszenia. Ta liczba może się zwielokrotnić. Jeśli wierzysz, że będą wszystko czytali, a potem szeregowali wg atrakcyjności... to zaprawdę masz wielką wiarę w ludzi emotka



Sugerujecie, że z tych ponad 9000 tyś. zgloszeń na Hipp, gdzie trzeba było rejestrować karty większość to ekspedjentki? Trudno mi w to uwierzyć bo tutaj musiałyby podrobić coś więcej niż paragon i to z datą wsteczną. Wydaje mi się też, że teoria z duplikatami i drukowaniem sobie paragonów tez jest grubymi nićmi szyta. Kto by coś takiego ryzykował a duplikat to duplikat - zwraca uwagę. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5818145 Napisano: 05.02.2014 11:39:33 w Rossmann
koza.k90 napisał(a):

joan napisał(a):

Ronja napisał(a):

Ostatnio w regulaminie moją uwagę zwrócił zapis, że każde kolejne zgłoszenie musi być inne.


Owszem, jest taki zapis. Ale - jak i wiele innych zapisów w wielu innych regulaminach - zapewne zlepkiem liter pozostaje.



zmienisz kilka słów, przestawisz szyk zdań i już masz inne zgłoszenie



Komu by się chciało dla jakiegoś kremu albo błonnika? W Bondzie, gdzie były nagrody dzienne to miałoby największy sens, a tam zgłoszeń wcale nie było tak dużo. Z kolei jeśli chodzi o większe nagrody to jestem pewna, że wybierają dobre teksty bo wielokrotnie je publikowali, więc byle jakie i przypadkowe, pisane na akord i tak mają szansę na owe kremiki tylko. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5818134 Napisano: 05.02.2014 11:13:44 w Rossmann
joan napisał(a):

ivanotta napisał(a):

a ja sobie tak myślę czy mi (gdybym była taką kasjerką) chciałoby mi się z rozmysłem "podkradać" kody i paragony a później z 20 takimi siedzieć przed komputerem i wymyślać teksty konkursowe? Mi by było szkoda czasu, jedno zgłoszenie ciężko mi wysłać po pracy a gdzie tu ich n-ta ilość.. Co innego gdyby to była loteria ale tutaj trzeba się trochę nagłowić..


Może wysyłają po 100x to samo? Myślisz, że organizator przeczyta 3000 prac? emotka Takie konki, to nie konkursy, a nieoficjalne loterie.



Ostatnio w regulaminie moją uwagę zwrócił zapis, że każde kolejne zgłoszenie musi być inne. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5818115 Napisano: 05.02.2014 10:42:42 w Rossmann
Płyn do prania Persil kosztuje 17,99 (mogliby chociaż dać w tej cenie lepszą zakrętkę). Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5817692 Napisano: 04.02.2014 14:13:16 w Wkurza mnie...
xooxooxoo napisał(a):

Ronja napisał(a):

Znowu niestety czytałam wiadomości, zawsze prawie potem czuję się zdołowana. Same ludzkie tragedie praktycznie. A w dodatku mam te dni i wtedy przeżywam tak, że tylko emotka emotka emotka emotka emotka emotka i pytanie dokąd ten świat zmierza.


Dlatego ja nie mam telewizora aktualnie, nie włączam w internetowym tv wiadomości, nie czytam stron na których te katastrofy występują.. Jakoś trzeba sobie radzić. To jednak nie oznacza, że nie użalam się nad sobą i nie chce mi się z tego powodu wyć emotka Czasami mam ochotę sama sobie palnąć w łeb emotka



Już mi lepiej jak wiem, że taka wrażliwość jak moja dotyczy jeszcze kogoś emotka Mąż się ze mnie śmieje, że nawet horroru nie może ze mną ostatnio obejrzeć a potem dodaje, że zazdrości mi wyobraźni bo on stara się tak przeżywać tę fikcję, bardziej się wczuć a nie umie emotka Życie jest pełne ironii emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5817671 Napisano: 04.02.2014 13:44:45 w Wkurza mnie...
picola napisał(a):

Ronja napisał(a):

Znowu niestety czytałam wiadomości, zawsze prawie potem czuję się zdołowana. Same ludzkie tragedie praktycznie. A w dodatku mam te dni i wtedy przeżywam tak, że tylko emotka emotka emotka emotka emotka emotka i pytanie dokąd ten świat zmierza.


czytałam fajną książkę, tam jest postawiona bardzo słuszna teza, że teraz media żerują na wzbudzaniu lęku, to się dobrze sprzedaje, a przecież świat wcale nie jest okrutniejszy, gorszy, bardziej straszny niż kiedyś. Tylko teraz się o tym pisze, złe wiadomości to dobre newsy. A wokół dzieje się tyle dobrych, fajnych rzeczy... rozejrzyj się, na pewno znajdziesz coś pozytywnego
ps i nie czytaj złych wiadomości, lepiej sięgnij po dobrą książkę emotka



Wiem, że macie rację emotka (jakieś przesilenie wiosenne mnie dopadło wcześniej bo zimą wrrrrry). Może do empiku wstąpię. Lubię nowe książki; prasy kobiecej typowo też ostatnio nie potrafię znieść (Bluszcz upadł), a mnie wkurzają te wielostronicowe opisy nastrzykwań kwasami itd., jakby dziewczyna już nie mogła sie światu pokazać inaczej niż tip -top emotka Szukam jakiegoś miłego w odbiorze radia, które by mnie rano nastroiło pozytywnie... Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5817650 Napisano: 04.02.2014 13:07:11 w Wkurza mnie...
Znowu niestety czytałam wiadomości, zawsze prawie potem czuję się zdołowana. Same ludzkie tragedie praktycznie. A w dodatku mam te dni i wtedy przeżywam tak, że tylko emotka emotka emotka emotka emotka emotka i pytanie dokąd ten świat zmierza. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5817296 Napisano: 03.02.2014 19:20:25 w Biedronka
isiulka napisał(a):

like-a-bomb napisał(a):

Ronja napisał(a):

serene napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

Mówicie? Będą prace przestrzenne, grajace, laserowo podświetlane i recytujące Brzechwę?



wysłałam maila z zapytaniem do Bonduelle o ograniczenia dotyczące pracy- czy jakiekolwiek istnieją emotka emotka emotka



Świetny pomysł emotka



Odpisali coś z Bonduelle apropo tego czy liczy się odpowiedź tekstowa czy może nieszczęsne grajki? emotka

Moim zdaniem , nie ma znaczenia co odpiszą.Pani Zosia z sekretariatu napisze "nie można" a w komisji będzie siedział pan Zbyszek, który nie zna Pani Zosi. Na koncu wygra wielka maskotka w postaci kukurydzy na nóżkach z przykejona karteczką z hasłem, oczywiście z zapewnienim że brana pod uwage była tylko owa karteczka.



Ja już wiem po samej reakcji, choćby dlatego warto było pisać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5815997 Napisano: 01.02.2014 11:40:19 w Wkurza mnie...
eciepecie napisał(a):

Nie wiem już sam... to się może nadawać do działu "popraw sobie humor", ale mnie jednak wkurza emotka

http://www.biztok...nicy_s14944/slide_13

Wszelkiej maści idioci narzucający bezmyślne regulacje i mnożący przepisy, zasady, paragrafy i normy. Niedługo jak ktoś będzie wyższy, niż 176 cm, to trzeba go będzie chirurgicznie zmniejszać, a konusa poniżej 150 cm po osiągnięciu stosownego wieku trzeba będzie rozciągać na siłę emotka emotka



Czy ja wiem, te drzewa są bardzo groźne, z takiego Macierewicza trzeba było zrobić oszołoma z powodu jednej brzozy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5815919 Napisano: 01.02.2014 00:30:55 w Biedronka
mahuska napisał(a):

u mnie mail o 22.48 emotka



Tuż po 22.00 doczłapał. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5815672 Napisano: 31.01.2014 17:22:13 w Wkurza mnie...
ilonaxx5 napisał(a):

maribog napisał(a):

dotti25 napisał(a):

aerdna napisał(a):

Wkurzają mnie kurierzy (szczególnie 7), którzy ewidentnie kłamią, że zostawili awizo, którego oczywiście nie zostawili i odsyłają moje paczki do organizatorów...



kurierzy 7 u mnie zostawiają paczki o świcie na schodach domu. Nie mam pojęcia jak to robią, bo wejście na podwórze jest zamknięte na cztery spusty, magicy. Paczki znajduję w śniegu



Ich magia tak wygląda emotka http://www.youtub.../watch?v=ymY8nhms5dc

o ja pierdziu niezłe



Nie powiem, wstrząsneło mną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5815644 Napisano: 31.01.2014 16:55:46 w Biedronka

Ronja

#5815259 Napisano: 30.01.2014 18:14:44 w Biedronka
mahuska napisał(a):

adisss1 napisał(a):

Juz wysylaja maile z kiory! emotka emotka emotka emotka emotka



o której mail ?? u mnie pustki emotka kiepski ten nowy rok strasznie



Może ślą alfabetycznie? Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5815050 Napisano: 30.01.2014 12:41:24 w Biedronka
mahuska napisał(a):

vikkaj napisał(a):

dzwoniłam do nich , Pan powiedział że lista ze zwycięzcami z Kartki Disneja poszła do Biedronki i systematycznie wysyłają e-maile .



Ciekawe że nikt się nie pochwalił



200 e-maili wysłać fiu fiu a jutro będzie futro - pewnie jutro dadzą listę na stronie i wsio. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5815012 Napisano: 30.01.2014 11:49:58 w Biedronka
poprostuanette napisał(a):

oryginalny80 napisał(a):

bruce napisał(a):

koper napisał(a):

Obawiam się, że skoro sami nazywają zgłoszenie "pracą" i chcą żeby im to wysłać pocztą a nie smsem lub mailem, to oczekują właśnie wodotrysków i wyskakujących pajacyków śpiewających hasło konkursowe...


emotka emotka
Czy te "skrzynki" to pomieszczą? emotka



Ja już mam grupę ludzi i jedziemy na obrady komisji przebrani za fasolkę, kukurydzę i groszek. Szukam jeszcze chętnego do roli "kalafiora" napewno się jakoś nagrodą podzielimy emotka



ja tam kalafiorem mogę być emotka nawet wezmę ze sobą piasek i parasol od słońca ;D



Jak zjecie odpowiednio dużo fasolki i groszku to możecie pokusić się o atak terrorystyczny i przejąć obowiązki jury emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#5814929 Napisano: 30.01.2014 10:18:16 w Biedronka
Też wysłałam do nich zapytanie, żeby wiedzieć czy wytaczać działa i otwierac szuflady z brokatem (ja to akurat lubię) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0