Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika grzybekmalutki

grzybekmalutki

#6376682 Napisano: 06.07.2017 15:33:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

grzybekmalutki napisał(a):

Pojawili się zwycięzcy z Nałęczowianki https://www.dodaj....pl/pdf/laureaci.pdf , wiadomo miejscowości się powtarzają no ale wtedy konkurs jeszcze nie był rozreklamowany.

to tam z kazdej kategorii mozna zgarnac nagrode?

4.7.
Jedna osoba i przypisany do niej nr telefonu lub adres e-mailowy może wygrać nie więcej niż po jednej nagrodziegłównej z pakietu nagród głównych oraz po jednej nagrodzie tygodniowej z pakietu nagród tygodniowych pod warunkiem spełnienia każdorazowo warunków uczestnictwa wskazanych w pkt 2.1, w szczególności pod warunkiem zakupienia każdorazowo Produktów Promocyjnych potwierdzonego jednym paragonem i wysłania zgłoszenia zgodnie z Regulaminem. Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

grzybekmalutki

#6376670 Napisano: 06.07.2017 15:09:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pojawili się zwycięzcy z Nałęczowianki https://www.dodaj....pl/pdf/laureaci.pdf , wiadomo miejscowości się powtarzają no ale wtedy konkurs jeszcze nie był rozreklamowany. Wyświetl w wątku >>
0 0

grzybekmalutki

#6376658 Napisano: 06.07.2017 14:32:30 w Czy informują/ informowali?
jokan napisał(a):

katiaqa napisał(a):

czy Mlekovita zawiadamia?

jest wpis do MDM, czyli chyba puscili smsy dzisiaj

Dzisiaj zaczęli informować, trochę tego mają,  a dzwonią do każdego osobno, więc pewnie jeszcze jutro jest szansa. Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

grzybekmalutki

#6376656 Napisano: 06.07.2017 14:30:40 w Informują
Tauron, email za 6 etap Wyświetl w wątku >>
0 0

grzybekmalutki

#6375953 Napisano: 04.07.2017 21:33:47 w SZUKAM....
Czy Tauron informuje o wygranym czujniku czadu, czy tylko informacja na stronie?? Wyświetl w wątku >>
0 0

grzybekmalutki

#6375924 Napisano: 04.07.2017 20:19:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agusia222 napisał(a):

czy na zgłoszenie,,Pełne ziarno,pełna kasa" przychodzi potwierdzenie udziału na mejla?

niee Wyświetl w wątku >>
1 agusia222 0

grzybekmalutki

#6374481 Napisano: 30.06.2017 16:52:47 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nikon z loterii Prince Polo @ 16:11 Wyświetl w wątku >>

grzybekmalutki

#6374480 Napisano: 30.06.2017 16:52:01 w Informują
Prince polo @ 16.11 Wyświetl w wątku >>
0 0

grzybekmalutki

#6374462 Napisano: 30.06.2017 16:10:57 w Czy informują/ informowali?
agniecha1985 napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

grzybekmalutki napisał(a):

agniecha1985 napisał(a):

A loteria Nestle porusza, informowało już dziś?

wczoraj ktoś się chwalił kartą

Ale chyba to było info o karcie z Nałęczowianki, a nie Nestle?https://www.e-kon...om.html#.WVZVllIZmnJ

Sprawdziłam i nie znalazłam żadnego wpisu o Nestle, może jeszcze nie puszczali @

Faktycznie to o Nałęczowiance było Wyświetl w wątku >>
0 0

grzybekmalutki

#6374444 Napisano: 30.06.2017 15:40:09 w Czy informują/ informowali?
agniecha1985 napisał(a):

A loteria Nestle porusza, informowało już dziś?

wczoraj ktoś się chwalił kartą Wyświetl w wątku >>

grzybekmalutki

#6374041 Napisano: 29.06.2017 19:18:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

grzybekmalutki napisał(a):

petunija1 napisał(a):

grzybekmalutki napisał(a):

Warto pisać reklamację w sprawie nagrody której nie odebrałem z loterii koraliada?? Nie miałem żadnego info od kuriera, awizo, smsa?? Ktoś kiedyś coś ugrał taką reklamacją?? Czy zapis regulaminu że nagrody nie odebrane pozostają własnością organizatora ciężko obejść??

A może najpierw napisz do Agencji co się stało.Ja miałam tak dwa razy,że nagroda z winy kuriera wróciła do Nadawcy i w obu  przypadkach po "zwykłej" prośbie mailowej i wyjasnieniu,że nie miałam informacji/telefonu od kuriera nagrody zostały wysłane ponownie. emotka

Już pisałem, podali różne punkty z regulaminu, więc nie są chętni do ponownej wysyłki.

mi w podobnej sytuacji przepadł drogi smartwatchco prawda obiecali wysłać jeszcze raz, ale po namyśle tego nie zrobiliale miałam też kilka sytuacji, że organizatorzy sami się kontaktowali, mówiąc, że nagroda wróciła i wysyłali powtórnie 
nieładnie ze strony Koraliady, moim zdaniem 

u mnie była taka sytuacja z nagroda z was. Wyslali drugi raz nagrodę emotka

Pozostaje mi pomęczyć ich jeszcze trochę mailowo, a jak nic się nie uda wskórać to napiszę reklamację. Wyświetl w wątku >>

grzybekmalutki

#6374028 Napisano: 29.06.2017 18:54:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
petunija1 napisał(a):

grzybekmalutki napisał(a):

Warto pisać reklamację w sprawie nagrody której nie odebrałem z loterii koraliada?? Nie miałem żadnego info od kuriera, awizo, smsa?? Ktoś kiedyś coś ugrał taką reklamacją?? Czy zapis regulaminu że nagrody nie odebrane pozostają własnością organizatora ciężko obejść??

A może najpierw napisz do Agencji co się stało.Ja miałam tak dwa razy,że nagroda z winy kuriera wróciła do Nadawcy i w obu  przypadkach po "zwykłej" prośbie mailowej i wyjasnieniu,że nie miałam informacji/telefonu od kuriera nagrody zostały wysłane ponownie. emotka

Już pisałem, podali różne punkty z regulaminu, więc nie są chętni do ponownej wysyłki. Wyświetl w wątku >>
0 0

grzybekmalutki

#6374015 Napisano: 29.06.2017 18:37:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Warto pisać reklamację w sprawie nagrody której nie odebrałem z loterii koraliada?? Nie miałem żadnego info od kuriera, awizo, smsa?? Ktoś kiedyś coś ugrał taką reklamacją?? Czy zapis regulaminu że nagrody nie odebrane pozostają własnością organizatora ciężko obejść?? Wyświetl w wątku >>
0 0

grzybekmalutki

#6373791 Napisano: 29.06.2017 12:07:43 w SZUKAM....
defed napisał(a):

Szukam jak informuje Nałęczowianka gazowana  emotka

Ponoć dzwonią - informacja od osoby która wygrała Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

grzybekmalutki

#6372200 Napisano: 26.06.2017 18:00:10 w SZUKAM....
Czy działa Wam nałęczowianka https://www.dodajgazupasjom.pl/ ?? Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

grzybekmalutki

#6370988 Napisano: 23.06.2017 10:57:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kadett33 napisał(a):

bruce napisał(a):

mary18 napisał(a):

Pytanie do osób które wygrały/ miały do czynienia z kartąprepaid przedpłaconą ? Otóż to wygrałam taką kartę w M1 i z jednej strony niewiem czy użyć jej , bo jest to normalna karta debetowa Mbanku. Czy powykorzystaniu tej kwoty co wygrałam nie będą mi naliczać jakiś dodatkowychpieniędzy do zapłaty ? i czy nie trzeba potem zrezygnować z tej karty? i czy to nie wiąże
się z jakimiś kosztami?

O ile wiem, nie ma żadnych takich obaw, powinnaś mieć dołączoną taką książeczkę z instrukcją, hostessa to potwierdziła' możesz jeszcze sama ją dopytać; karta nie wymaga PIN i po użyciu jest po prostu pusta bez żadnych konsekwencji. Zapłaciłam nią spokojnie w bi 1 w M1 i odłożyłam na pamiątkę, pamiętaj jednak, że podczas większych zakupów resztę musisz dopłacić gotówką (nie - inną kartą!). Gratuluję przy okazji wygranej! emotka  Trzymam kciuki za finał! emotka

A z jakiego powodu trzeba zapłacić gotówką, a nie można inną kartą?

Ja tylko w Auchan się spotkałem że można opłacić kilkoma kartami jeden rachunek (raz czyściłem 4 karty prepaid), a inne sklepy tak mają ustawiony system że płatność jedną kartą a później gotówka. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

grzybekmalutki

#6370885 Napisano: 22.06.2017 23:36:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mary18 napisał(a):

Pytanie do osób które wygrały/ miały do czynienia z kartąprepaid przedpłaconą ? Otóż to wygrałam taką kartę w M1 i z jednej strony niewiem czy użyć jej , bo jest to normalna karta debetowa Mbanku. Czy po
wykorzystaniu tej kwoty co wygrałam nie będą mi naliczać jakiś dodatkowych
pieniędzy do zapłaty ? i czy nie trzeba potem zrezygnować z tej karty? i czy to nie wiąże
się z jakimiś kosztami?

Wszystko powinno być w porządku skoro to karta prepaid, ale nigdy nie wiadomo co kto wrzucił w regulamin karty, stan konta możesz sprawdzić na https://companyne...ull.prepaidLogin.jsp Wyświetl w wątku >>
2 brucee, mary18 0

grzybekmalutki

#6370686 Napisano: 22.06.2017 17:01:15 w SZUKAM....
W jakie dni informuje desperados?? Wyświetl w wątku >>
0 0

grzybekmalutki

grzybekmalutki

#6355576 Napisano: 12.05.2017 16:40:04 w Informują
@ Grille Tyskie Wyświetl w wątku >>
0 0