Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika grzybekmalutki

grzybekmalutki

#6597680 Napisano: 09.05.2019 18:25:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

Były już wyniki z ostatniego etapu Carex???? 
A kto wygrał Domek z Kasztelana?? 

Carex - wyniki z 7.05 są na stronie, ale chyba smsów nie było?? Wyświetl w wątku >>
0 0

grzybekmalutki

#6558335 Napisano: 20.12.2018 16:01:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

@trampek, napisał(a):

Mam pytanko dostałam e-maila z laciate ze mam odesłać dane bo wygralam ale ja nie miałam info o wygranej lub nie zauważyłam. Tyle że e-maila o wygranej też nie miałam i co mM teraz zrobić nawet nie wiem jaki nr paragonu. 

Na Łaciate / siano jest kontakt email albo telefonicznie. Tu chyba nikt nie wie, który twój paragon wygrał rezerwe

Ostatnio przyszły @ z rezerwy, więc nie mogło Ci się nic wyświetlić.
Wejdź w link do formularza to tam masz napisane który to paragon. Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

grzybekmalutki

#6511881 Napisano: 22.07.2018 11:24:08 w SZUKAM....
mampytanie napisał(a):

Dziwny numer dzwonił z Wysp Wniebowstapienia ... niby podróżuję sporo, ale tam znajomych brak... scam jakiś?

Nie odbierać, puszczają tylko sygnał, aby oddzwaniać i tracić kasę. Połączenia w tamte rejony są drogie. Wyświetl w wątku >>

grzybekmalutki

#6496239 Napisano: 09.06.2018 22:57:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
cb656 napisał(a):

grzybekmalutki napisał(a):

z ciekawości pograłem dzisiaj w te Zozole i uwaga!!! o 8.30 wchodzę na stronę i widzę panią Halinkę z Wawy, ok czyli jeszcze "tylko" 500 zgłoszeń i telefon mój. Zacząłem wstukiwać  (strasznie ciężka robota przez captcha) ... ponad 500 zgłoszeń.
ja zacząłem koło 9 zeszło do 14.30, wysłałem ponad 500 zgłoszeń, a przecież inni tez wysyłali w tym czasie...

Łał, nie wiem, czy gratulować zaparcia? Kupić cukierków na 500 paragonów po kilka złotych to inwestycja rzędu 1-2 tysiące. Noooo... Po to, by wygrać smartfona za 499PLN emotka Nie wiem do jakiej kategorii zapisać takie zachowanie. Pierwsze co się nasuwa, to głupota, ale może to krzywdzące? emotka Naiwność? Eeee, nie, stary wyjadacz nie może być naiwny. Wiem! Cwaniak emotka Pewnie nie miał tylu paragonów, specjalista potrafi zachachmęcić... BYLE WYGRAĆ emotka
Jesteś żywym dowodem na to, co wyśmiewam od dawna. Oszust, krętacz, kombinator.

Zagrałem, żeby sprawdzić jak działa konkurs, bo pojawiły się wątpliwości co do prawdziwości wyników, oczywiście że nic nie kupowałem, a jakbym trafił to nagrody bym nie odebrał bo nie mam paragonów, ale pomimo 500 zgłoszeń na liście się nie znalazłem, może akurat ktoś trafił między moimi zgłoszeniami, a lista zwycięzców aktualizuje się z opóźnieniem i wszystko jest tak jak w regulaminie, a może coś faktycznie agencja kombinuje. Niech każdy wierzy w opcję która mu pasuje i sam zdecyduje czy warto inwestować. Skończyłem, następnym razem swoje oszustwa i kombinatorstwo zostawię dla siebie. Wyświetl w wątku >>

grzybekmalutki

#6496159 Napisano: 09.06.2018 14:49:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
rebelmen napisał(a):

superloser napisał(a):

cb656 napisał(a):

yreks napisał(a):

Mnie duzo latwiej uwierzyc w Pismo. Tym bardziej, ze statystycznie wychodzi, ze maja ponad jedno zgloszenie na kazda minute dnia(!) 

Taaa? Konkursomaniak potrafi nawet o północy wsiąść na rower i zaliczyć kilometry, byle być pierwszym w rankingu. emotka emotka więc lepiej uwierz



Tylko to akurat nie ma nic wspólnego z Zozole. Konkursowicz zrobi wiele, wstawi dziecko na drzewo, obrzuci noworodka produktami promocyjnymi, zgłosi wygrane zdjęcie z Puma2017 na Puma 2018. Ale nie ma szansy, by wbite paragony były prawdziwe. Nie ma problemu w rejestracji 500et paragonów... (z domowej drukarki), ale kupować cukierki hurtowo, by wygrać jakiś telefon nieznanego producenta to taniej kupić markowy smartphone.

Mam akurat Xiaomi już rok , jest naprawdę dobry.


Tak z ciekawości pograłem dzisiaj w te Zozole i uwaga!!!
o 8.30 wchodzę na stronę i widzę panią Halinkę z Wawy, ok czyli jeszcze "tylko" 500 zgłoszeń i telefon mój.
Zacząłem wstukiwać  (strasznie ciężka robota przez captcha, która z czasem robi się coraz bardziej upierdliwa) 100, 200, 300, 400 ..... ponad 500 zgłoszeń.
Jaki efekt??? No cóż miałem pecha nie wygrałem, ale zaraz zaraz, na liście brak nowej osoby !!!!!!!!!
Ewidentne oszustwo z ich strony, jeśli ktoś ma cierpliwość to może sam sprawdzić, ja zacząłem koło 9 zeszło do 14.30, wysłałem ponad 500 zgłoszeń, a przecież inni tez wysyłali w tym czasie.

Po godzinie 15 pojawia się Filip z Radomska Wyświetl w wątku >>
1 yreks 0

grzybekmalutki

#6469625 Napisano: 04.03.2018 19:31:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

arabela79 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

arabela79 napisał(a):

grzybekmalutki napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

norweska20 napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

Jak długo sie czeka na aktywacje karty z sidoluxa?

pierwsze trzeba zadzwonić na infolinię Sidoluxu , zeby ją wogóle aktywowali..a potem po około tygodniu od zgłoszenia -karty jest aktywna (przynajmniej tak było na początku , bo wygrałam tylko 1 karte w piwrwszy dzień )

Dziękuje Dziewczyny za odpowiedzi , ja wysłałam do nich na @ 8 dni temu i nadal cisza dlatego pytałam

A sprawdzałaś na https://companyne...ull.prepaidLogin.jsp bo oni już nic nie odpisują, tylko pojawia się 100zł na karcie

Ja dostalam maila, ale dalej nie mogę nią płacić np. w Biedronce.Jak jest  u Was?
Czy musze też ją zarejestrować dodatkowo na siebie i zrobić jakiś przelew wg. tego co piszą na stronie powyżej?

Ja zadzwoniłam i załatwiłam sprawę przez telefon, pani była bardzo miła (kazała podać numery kart) i po kilku dniach sprawdzić saldo na stronie banku. Dzisiaj sprawdzałam i pieniądze są na wszystkich (czyli dwóch emotka )

Ja mam zasiloną też wg. stronki, ale co z tego, jak przez terminale nie przechodzi. 

To w takim razie muszę sprawdzić moją, bo uwierzyłam w to, co widzę na stronie, ale w sklepie jeszcze nie byłam. Ale i tak bym dzwoniła do organizatora, najlepiej załatwiać sprawy u źródła.

Jeśli na stronie pokazuje, że karta jest doładowana to powinna zadziałać, ale trzeba pamiętać że ona działa jedynie na pasek magnetyczny, więc trzeba jej używać w terminalach w których da się to zrobić. Wyświetl w wątku >>

grzybekmalutki

#6464694 Napisano: 17.02.2018 10:34:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwika76 napisał(a):

norweska20 napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

Jak długo sie czeka na aktywacje karty z sidoluxa?

pierwsze trzeba zadzwonić na infolinię Sidoluxu , zeby ją wogóle aktywowali..a potem po około tygodniu od zgłoszenia -karty jest aktywna (przynajmniej tak było na początku , bo wygrałam tylko 1 karte w piwrwszy dzień )

Dziękuje Dziewczyny za odpowiedzi , ja wysłałam do nich na @ 8 dni temu i nadal cisza dlatego pytałam

A sprawdzałaś na https://companyne...ull.prepaidLogin.jsp bo oni już nic nie odpisują, tylko pojawia się 100zł na karcie Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

grzybekmalutki

#6454023 Napisano: 18.01.2018 17:15:53 w Czy informują/ informowali?
biokoo napisał(a):

Czy graj z trio wygraj z clio cos informowali?

Są raczej na bieżąco, z 16 informowali. Wyświetl w wątku >>
0 0

grzybekmalutki

#6451537 Napisano: 11.01.2018 14:38:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
biokoo napisał(a):

czy ktos z was dostal maila z loterii Wybierz Trio wygraj Clio?
Dostałam maila zeby przeslac paragon - weryfikacja, ale zaraz po zgloszeniu, to chyba nic nie znaczy?

to znaczy że ktoś już zgłosił paragon o takim numerze, twoje zgłoszenie jest wstępnie zakwalifikowane, ale jeśli im nie odeślesz tych danych to nie będziesz w puli zgłoszeń. Wyświetl w wątku >>
1 biokoo 0

grzybekmalutki

#6451496 Napisano: 11.01.2018 13:48:20 w SZUKAM....
Niebieska_Laguna napisał(a):

Szukam informacji, co to może być... znalazłam dziś awizo, sprawdza numer przesyłki, a ona z Chin... i to jakiś list chyba, bo przesyłka polecona. Tylko, że ja z Chinami nie mam nic wspólnego, nigdy nic stamtąd nie zamawiałam. Nigdy nie korzystałam z Ali, a przesyłka nadana ponad miesiąc temu... dziś już nie odbiorę tego na poczcie i zastanawiam się, czy w ogóle to odbierać? Może to jakieś oszustwo?

Wygląda jak typowa przesyłka z Ali, miesiąc przeważnie idą, i są jako polecone, może adres jest pomylony, idź odbierz normalnie może dane będą innej osoby (sąsiada??) jeśli nie pobranie to żadne oszustwo nie grozi. Wyświetl w wątku >>
0 0

grzybekmalutki

#6451020 Napisano: 10.01.2018 12:11:51 w Czy informują/ informowali?
biokoo napisał(a):

a z Trio wygraj Clio - informuja na biezaco?

Wczoraj dzwonili z 3.01 Wyświetl w wątku >>
0 0

grzybekmalutki

#6450986 Napisano: 10.01.2018 10:57:22 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Telewizor ze sprzątaczki Fedex Wyświetl w wątku >>

grzybekmalutki

#6450622 Napisano: 09.01.2018 13:01:59 w SZUKAM....
ela napisał(a):

Kiedyś można było sprawdzić na swoim koncie na allegro co się kupiło np 2 lata temu  a teraz nie ma takiej możliwości?  Jak odzyskać archiwum allegro z 2015 roku .Pomoże ktoś ?

Ja wszystkie wiadomości z allegro zostawiam na poczcie w osobnym folderze, może też nie usuwasz?? Wyświetl w wątku >>
0 0

grzybekmalutki

#6450093 Napisano: 08.01.2018 13:02:56 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
eliza napisał(a):

Coca-cola z Leclerc -zamiast 0,5l coca-coli zero wpisanej w regulaminie jest zwykła (może i lepiej) Kurier DPD.

U mnie to samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

grzybekmalutki

#6444708 Napisano: 20.12.2017 22:50:38 w Czy informują/ informowali?
chicaaa napisał(a):

Z którego dnia informuje teraz Winiary (kalendarz adwentowy)?

zastawa z 18 poszła Wyświetl w wątku >>

grzybekmalutki

#6443602 Napisano: 18.12.2017 19:26:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

Czy w loterii Fit&Easy - nie prześpij zimy było już losowanie ze zgłoszeń z dnia 9.12 ? 

Na pewno już powiadamiali Wyświetl w wątku >>

grzybekmalutki

#6441529 Napisano: 13.12.2017 15:22:46 w Czy informują/ informowali?
agata6 napisał(a):

grzybekmalutki napisał(a):

biokoo napisał(a):

Czy winiary kalendarz jest na bieżąco?

Dzwonili już na pewno z ekspresami z 10.12

Dzwonili ostatnio z expresami ale z 3.12

wczoraj dzwonili z 10 Wyświetl w wątku >>
0 0

grzybekmalutki

#6441523 Napisano: 13.12.2017 15:15:40 w Czy informują/ informowali?
biokoo napisał(a):

Czy winiary kalendarz jest na bieżąco?

Dzwonili już na pewno z ekspresami z 10.12 Wyświetl w wątku >>
0 0

grzybekmalutki

#6441517 Napisano: 13.12.2017 15:11:13 w SZUKAM....
visserarthur napisał(a):

Dostał ktoś TV z loterii rodzina wygrywa (duck, pronto...)?

Mają jakieś opóźnienia w wysyłce Wyświetl w wątku >>
0 0

grzybekmalutki

#6440701 Napisano: 12.12.2017 10:58:24 w SZUKAM....
benon69 napisał(a):

Jaki dzien winiary jest powiadomiony

Walizki z 6.12 były wczoraj, ale czy coś więcej?? Wyświetl w wątku >>
0 0