Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Lunka

Lunka

#6022089 Napisano: 25.05.2015 12:17:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie czekałam jakoś specjalnie na wyniki podlaskiego, wpisałam co wpisałam i tyle...aż do dzisiaj. Jak widzę ten cały wachlarz miejscowości, które podaliśmy to sama się niecierpliwię i ciekawość mnie zjada jak brzmi prawidłowa odpowiedź. Możliwości jest wiele:) Wyświetl w wątku >>
0 0

Lunka

#6022011 Napisano: 25.05.2015 11:22:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ja tez obstawiałam Złotoryję...zobaczymy:)
Na fejsie jakies osoby pisały ,ze podobno były juz wyniki na chwile i znikneły. I podobno znane stałe nazwiska czy miejscowości...cos w ten deseń. Wyświetl w wątku >>
0 0

Lunka

#6019572 Napisano: 19.05.2015 17:31:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jasminum napisał(a):

lusienka napisał(a):

kala405 napisał(a):

w góralkach ktos się wypsztykał chyba z kodzików bo nie widać go w w laureatach emotka

Chyba się przejadł emotka

Biorąc sprawę statystycznie zmniejszył szansę na wygraną. Rejestrując z regularną częstotliwością dużą ilość kodów z raz pewnie można trafić coś cenniejszego. Pan jednak woli zapas góralków


Wysyłał duzo kodów, to pewne. A wygrał głownie same karty i kilka plecaków. Raz sie aparat trafil. Pewnie liczył na cenniejsze nagrody,a tu na złość nie wpadły  emotka  Odpuścił sobie... albo zbiera kody na kolejne losowania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Lunka

#6018837 Napisano: 18.05.2015 14:52:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marla napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

marzencia2007 napisał(a):

hej czy góralki wymagaja potwierdzenia kupna batonikow paragonem?

Nie potrzebny paragon,tylko wpisujesz weryfikator,jest obok kodu

A gdzie wpisuje się ten weryfikator? Myślałam, że tam jest miejsce tylko na wpisanie kodu.

Dopiero jak wygrasz to dostajesz meila z prosba o wpisanie tego weryfikatora w odpowiednie miejsce. Wyświetl w wątku >>
0 0

Lunka

#6018787 Napisano: 18.05.2015 14:03:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kala405 napisał(a):

jokan napisał(a):

kto podpowie na privanotta co pisal na nivea? bo moje wiersze poszly w eter bez echa

czy na pewno z mlekolakow nie trzeba odsylac im tego opakowania?

z mlekołaków tylko musisz dane wpisać na stronie i nic wiecej,w reg jest że tylko jak masz wygraną 1000zł to wtedy chyba musisz odsyłać


Już gdzieś o tych opakowaniach wspomniałam, ale... ja  NIE wygrałam 1000 zł, ale udało mi się wygrać w jednym losowaniu 3x100 zł. Rano dostałam 3 meile z informacja o wygranej, a tego samego dnia po południu meila z prosbą o przesłanie zwycięskich opakowań. Wniosek z tego, ze co niektórych weryfikują dodatkowo i lepiej trzymać te opakowania po płatkach w szufladzie (na wszelki wypadek)  emotka  W każdym bądz razie, jezeli chcieliby opakowania to z pewnoscią dostaniecie takie info w meilu  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Lunka

#6018135 Napisano: 16.05.2015 12:53:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
blanca napisał(a):

defed napisał(a):

dostajecie potwierdzenia na @ od Kupcaemotka wczoraj wysłałam i nic nie przyszło, mimo pokazania się komunikatu...

Tak, ale z bardzo dużym opóźnieniem

Ja również nic nie dostałam... emotka  a równiez wvczoraj zgłoszenia wysyłałam.

Ostatnio ciagle cos tym organizatorom nawala. Juz zaczyna mnie to drażnić. Zywiec zdrój, brak linka potwierdzajacego,  loreal brak meila, choc byłam na liscie wygrancyh, kupiec brak linka potwierdzajacego - do wszystkich trzeba pisac i sprawe wyjasniac, bo 'nagle' wszystkie firmy maja 'problemy techniczne' emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Lunka

#6016916 Napisano: 13.05.2015 21:31:25 w SZUKAM....
dejzi napisał(a):

Szukam czy z Loreal jak się wygrało dwa razy w jednym dniu maja przyjść dwa emial o wygranej czy jeden?? Bo na razie mam 1 a dwa razy jestem na liście. ?? Czy 1 osoba moze wzgrac wiecej razy

Ja wygrałam dwa razy i dostałam dwa meile. Mozesz wygrac wiecej niż jeden raz. Wyświetl w wątku >>
0 0

Lunka

#6016346 Napisano: 12.05.2015 18:16:07 w SZUKAM....
xena napisał(a):

czy w mlekołakach 1 osoba może wygrać więcej nagród czy tylko 1?? dopiero zaczynam ale zastanawiam się czy wysyłać wszystkie kody na siebie

Mozna wygrac wiecej nic 1 nagrodę. Ślij smiało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Lunka

#6015767 Napisano: 11.05.2015 15:34:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena1020 napisał(a):

Powiecie mi jak to jest z wygraną w Mlekołakach? Trzeba tylko uzupełnić dane na stronie czy odsyła się jeszcze jakieś opakowania lub paragony? Wygrałam a nie mam możliwości teraz zajrzeć w regulamin emotka

Ja po południu dostałam dodatkowo meila z prośbą o przysłanie im wygranych opakowań, ale nie wiem czy wysyłali takie info do wszystkich. Wyświetl w wątku >>
0 0

Lunka

#6015426 Napisano: 10.05.2015 14:33:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kasiulll napisał(a):

Czy ktos z Was dostal maila potwierdzajacego rejestracje po zgloszeniu kodow w Żywiole żywca? Jesli tak to po jakim czasie doszedł taki mail? pozdrawiam

No właśnie mi tez nic nie doszło. Kody zmarnowane, nowych bez logowania nie mogę wpisać, a dziś się kończy pierwszy etap emotka
 Jestem wkurzonaemotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Lunka

#6012152 Napisano: 02.05.2015 15:35:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zuzola napisał(a):

Ewelajna napisał(a):

Kupiłam specjalnie na konkurs makaron Malma za 5,59zł
A teraz patrze a na paragonie: "makaron spaghetti"....
Może tak być? Wystarczy im cena po której widać że to Malma.... ?

ja mam na paragonie" mal spaghetti 500g-5,59"
ale za to na nivea konkurs z dezodorantami ,stress protect, ma na paragonie;"nivea deo sztyft"
ciekawe czy wystarczy,bo wszystkie deo nivea chyba maja taki sam opisemotka
a tak na marginesie to ten konkurs nie miał być od dzisiaj?

I jest od dzisiaj. Wejdź na stronę nivea.pl, jest zadanie opisowe typu: Jak radzisz sobie ze stresem.  Wyświetl w wątku >>
0 0

Lunka

#6009379 Napisano: 25.04.2015 13:18:34 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

emdekaVisa jest jednym z wielu przykładów tego, co dzieje się na forum. Nie uważam, że wszyscy użytkownicy czuliby niepohamowaną radość z ewentualnego odebrania auta( nie czuj się więc urażony), ale uwierz, zdecydowana większość skakałaby do góry. Myślę, że niejeden sufit mógłby być zagrożony.
Czy walka o Visę jest słuszna, czy nie- nie wiem. Filmik wg mnie jest świetny i zazdroszczę tej pani umiejętności i pomysłów.
Na forum jest jednak tak, że jak ktoś auto wygra i opublikują zgłoszenie, to na siłę szuka się plagiatów. Podejrzewam, że jak nie publikują, to sporo osób myśli, że pewnie plagiat, bo inaczej wygrać nie można.
Nikt nie musi się ze mną zgadzać. To tylko moje osobiste przemyślenia. I mam nadzieję, że jeszcze doczeka czasów, kiedy nagród będzie się gratulowało, a nie szukało pomysłów jakby tu nagrodę odebrać

 emotka emotka emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

Lunka

#5966992 Napisano: 14.01.2015 13:37:01 w SZUKAM....
bc14 napisał(a):

ile razy dziennie RMF rozdaje bombonierki?

  z tego co kojarzę   3 razy Wyświetl w wątku >>
0 0

Lunka

#5960364 Napisano: 26.12.2014 00:17:08 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

Czy na POLOwanie na prezenty w polo wystarczy odesłać dane i paragon na adres KARLSBAD, ul. Wolbromska 38, W-wa ? Chcę się upewnić, gdyż koleżanka wygrała z "mojej ręki"... emotka



Tak wystarczy, nie ma żadnych dodatkowych oświadczeń. Podstawą jest paragon.(przynajmniej jeśli chodzi o wygrany bon) Wyświetl w wątku >>
0 0

Lunka

#5948706 Napisano: 28.11.2014 12:52:00 w Gratulacje! Dla wygranych!
Brawo Cuckoobell! Ja również gratuluje nagrody marzeń.

Super, ze ludzie dzieki konkursom moga spełniac swoje marzenia wygrywając super wycieczki albo cztery kółka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Lunka

#5921435 Napisano: 23.09.2014 19:52:56 w SZUKAM....
ania1234 napisał(a):

Kto wozi nagrody z PROFI?



DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

Lunka

#5908649 Napisano: 27.08.2014 12:42:51 w SZUKAM....
aguagu napisał(a):

W loterii z Coca-colą w Tesco można kupić puszki, a w Polo nie? Bo tu i tu smolar, ale w tescowym regulaminie nie widzę tego zapisu tylko o butelkach. emotka



Tak z tego wynika, w tesco nie ma znaczenia jaka pojemność kupisz, a w polo musi byc min. o,5 więc puszka odpada. Wyświetl w wątku >>
0 0

Lunka

#5908392 Napisano: 26.08.2014 21:24:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stokrotka238 napisał(a):

ktoś pamięta jakie zd trzeba było dokończyć konkursie profi z tabletami? Za chiny ludowe nie mogę sobie przypomnieć emotka



Moje motto na wakacje brzmi...
(cos w tym stylu) Wyświetl w wątku >>
0 0

Lunka

#5905025 Napisano: 20.08.2014 14:30:17 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Lunka napisał(a):

schiraz napisał(a):

obrażam się na Fa emotka najbardziej wkurza mnie, że tyle inwestuję w te konkursy i nic..



Dokładnie, tylko portfel chudszy od tych konkursów a nagród zero.

W sierpniu wróciłam i dostałam takiego kopniaka w tyłek od konkursów, ze jeszcze do teraz czuję emotka

Do tej pory nie wygrałam nic, zero, nul - po prostu najgorszy miesiąc jaki dotąd miałam.



OMG! Ten watek naprawdę działa! emotka emotka
Odczarował ten paskudny sierpień emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Lunka

#5904862 Napisano: 20.08.2014 11:32:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
schiraz napisał(a):

obrażam się na Fa emotka najbardziej wkurza mnie, że tyle inwestuję w te konkursy i nic..



Dokładnie, tylko portfel chudszy od tych konkursów a nagród zero.

W sierpniu wróciłam i dostałam takiego kopniaka w tyłek od konkursów, ze jeszcze do teraz czuję emotka

Do tej pory nie wygrałam nic, zero, nul - po prostu najgorszy miesiąc jaki dotąd miałam. Wyświetl w wątku >>
0 0