Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kumarek

kumarek

#6228538 Napisano: 13.07.2016 11:01:32 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
no jakaś cisza nastała,,, pora ją przegonić... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kumarek

#6227778 Napisano: 11.07.2016 16:11:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy dziś mają być wyniki z Familijnych na ich stronie?czy coś poknociłam? Wyświetl w wątku >>
0 0

kumarek

#6227646 Napisano: 11.07.2016 12:26:17 w Czy informują/ informowali?
Colgate z Biedronki?? (skutery) Wyświetl w wątku >>
0 0

kumarek

#6227632 Napisano: 11.07.2016 12:10:54 w Ambasadorinnowacji - Philips
Finezyjna napisał(a):

tusienka napisał(a):

Cisza z multicookerami emotka  nie mieli już informować???

Od dziś emotka  także mają jeszcze czas...w końcu to poniedziałek emotka

To chwalcie się kto dostanie maila emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kumarek

#6227541 Napisano: 11.07.2016 09:57:12 w Intermarche
gocha542 napisał(a):

tusienka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

monisss napisał(a):

Fajne:) Ja mialam Plastusia (potem nam wpadlo do głowy Dekoretka), krasnal złota czapeczka i Grządek. 

fajnie, mój krasnal od ogrodów to Rabatek emotka

Świetne emotka Mój ogrodowy to Florek

u mnie na jednym zgłoszeniu też jest Florek emotka

Ja miałam GaBRIsie Kokardę, Ździśka MARCHEwkei coś jeszcze, nie pamietam ale jechałam na dwuczłonowych...  Wyświetl w wątku >>
0 0

kumarek

#6227003 Napisano: 08.07.2016 18:20:57 w Intermarche
malinka90 napisał(a):

;-( Jestem bardzo zła, bo miałam na prawdę fajne nazwy, aż trudno uwierzyć, że nagrody pocieszenia nawet nie ma. Na 99,9% sklep nie wysyłał wszystkich zgłoszeń. W dniu zakupu znajomy pracownik mojego chłopaka zachęcał do wzięcia udziału w konkursie i dawał do zrozumienia, że nas "przepuści dalej", ale chyba nie zobowiązał się tego uczynić... emotka  Poszli pewnie bliżsi znajomi.

Mnie też się wydaje że miałam fajne nazwy krasnali... No ale cóż pewnie "ktoś inny" z nich skorzystał a mój kupon przepadnie bez wieści emotka Wyświetl w wątku >>
1 agicho 0

kumarek

#6226949 Napisano: 08.07.2016 16:30:08 w Intermarche
ewikewik napisał(a):

Dzwoniłam do miłej pani, numer podaliście wcześniej. Dziś do 20.00 obdzwaniają laureatów.
MASAKRA Z TĄ PROMOCJĄ!

oni tak obdzwaniają że do nikogo chyba nie dzwonią...
Przynajmniej ktoś by się tu pochwalił...  Wyświetl w wątku >>
0 0

kumarek

#6226720 Napisano: 08.07.2016 10:49:47 w Intermarche
edzia21 napisał(a):

monisss napisał(a):

mi też... sorry, ale nie sądzę, żeby mieli dużo zgłoszeń w małych miastach... ja się o konkursie dowiedziałam zupełnie przez przypadek. ludzi na sklepie mało, nikt nie rzucał zgłoszenia.. wiem, że moje nazwy nie były genialne, ale chyba też nie takie złe..

W moim sklepie urna była przezroczysta...dzień przed końcem konkursu były 3-4 zgłoszenia na dnie. Dorzuciłam 2 swoje. I cisza. emotka  Grałam pierwszy raz w Brico i zdecydowanie ostatni...emotka

u mnie urna nie była przezroczysta ale jak wrzucałam zgłoszenie w ostatni dzień to czułam że spada na dno.
Ode mnie z rodziny były trzy zgłoszenia na ten konkurs i do nikogo nie zadzwonili. 
też grałam u nich pierwszy raz... ale straszny ten konkurs z tego co widzę.... i to nie chodzi mi już o to że do mnie nie zadzwonili, ale na tylu użytkowników e-konkursów jest tylko jedna osóba która napisała że dzwonili do MAŁOPOLSKI!!!! to jest w tym dziwne! Wyświetl w wątku >>
0 0

kumarek

#6226701 Napisano: 08.07.2016 10:30:16 w Intermarche
monisss napisał(a):

mi też... sorry, ale nie sądzę, żeby mieli dużo zgłoszeń w małych miastach... ja się o konkursie dowiedziałam zupełnie przez przypadek. ludzi na sklepie mało, nikt nie rzucał zgłoszenia.. wiem, że moje nazwy nie były genialne, ale chyba też nie takie złe..

a ta Pani Ci powiedziała czy do tych co dzwonią to oni dostaną główne nagrody? czy obdzwaniają wszystkich nagrodzonych? czyli po 10 osób z kazdego sklepu? Wyświetl w wątku >>
0 0

kumarek

#6226693 Napisano: 08.07.2016 10:22:20 w Intermarche
monisss napisał(a):

UWAGA!
JEŚLI DZIŚ DO 20.00 do WAS NIE ZADZWONIĄ TO ZNACZY, ŻE NIE WYGRALIŚCIE
Pani mi nie udzieliła informacji o Miechowie, natomiast powiedziała,  że kończą obdzwaniać.
z informacji, które mi udzieliła to sklepy będą dzwoniły i nagrody będą do odbioru w II połowie lipca(czyli sklep mi powiedział co innego jak brałam udzial...)
Iiii podobno WSZYSTKIE zgłoszenia były wysyłane do nich (ale skąd mamy pewność, ze sklep wysłał je wszystkie....)

haha no to świetnie....
wiecie co śmierdzi mi ten konkurs strasznie...
organizacja beznadziejna... Wyświetl w wątku >>
0 0

kumarek

#6226676 Napisano: 08.07.2016 10:01:22 w Intermarche
monisss napisał(a):

baxter napisał(a):

U mnie w mieście jest dopiero od wiosny bricomarche i pierwszy raz bralam udzial w konkursie, razem ze znajomymi wysłalismy w sumie 5 zgłoszeń z czego minimum 2 były naprawde dobre (ale to sprawa gustu)- wygrana 1(u mnie), dzwoniłam do nich z wieloma pytaniami, 2 razy pani odbierajaca telefon byla jak twierdza i nie laczyla z nikim tylko sama prowadzila rozmowe, na wiekszosc moich pytan odpowiedz była "nie moge tego powiedzić"
w koncu wczoraj bylam nieugieta i udalo mi sie porozmaiwac zpania, ktora zajmuje sie tym konkiem, co do pytania czy sklep wysylam im wszystkie zgloszenia?niby tak ale sugeruje tez, ktore wedluhnich sa najlepsze,
pytanie kto wybiera nagrode? - "sklep" , czy beda gdzies opublikowane nagrodzione zgloszenia? - "nie"
i głowna odpowiedz, ze regulamin ukladali prawnicy i oni sie stosuja do niego, teraz jeszcze przejrzalam ten regulamin i tak:
": Komisja Konkursowa działając w oparciu o kryterium kreatywności oraz oryginalności Przydomków wyłoni 5 zwycięskich, 5 rezerwowych oraz 5 wyróżnionych Kuponów na każdy Sklep spośród wszystkich Kuponów wrzuconych do urny w danym Sklepie.
".Wybrane Zgłoszenia zostaną umieszczone na liście dotyczącej danego Sklepu według kolejności ich wyboru poczynając od najbardziej do najmniej ciekawych Przydomków w ten sposób, że za najciekawszy Przydomek zostanie przyznana najbardziej wartościowa nagroda, a następnie kolejno za mniej ciekawe Przydomki odpowiednio coraz to mniej wartościowe nagrody."
a wiec jednak nie do konca dzialaja wedlu regulaminuemotka moze by jutro ktos do nich zadzwonił ? mój głos to już pani napewno zapamietala i nie wiem czy chciala ze mna rozmawiac

Baxter ja mogę.. tylko co mam im powiedzieć?:D jestem cienka w regulaminach/prawie/ect. Ale z checia się dowiem co z tym Miechowem emotka a skad masz numer?

monisss jak zadzwonisz to daj znać co się dowiedziałaś.... bo już mnie skręca z tym konkursem Wyświetl w wątku >>
0 0

kumarek

#6226443 Napisano: 07.07.2016 16:21:13 w Intermarche
wiecie co tak sobie czytam ten regulamin i tak myślę... nie podpisałam się na zgłoszeniu... Jeśli kierownik miał wybierać te kupony do wysyłki na centrale to z miejsca mnie odrzucił jak znał ten regulamin... Wyświetl w wątku >>
0 0

kumarek

#6226418 Napisano: 07.07.2016 15:50:56 w moje dzisiejsze wygrane :)
chyba SKIN DRINK z perfecta Wyświetl w wątku >>
0 1 Monika11

kumarek

#6226413 Napisano: 07.07.2016 15:28:23 w Intermarche
Monika11 napisał(a):

Przemyśl dzwoni

wow to jakiś sukces że wreszcie ktoś coś.... Wyświetl w wątku >>
0 0

kumarek

#6226403 Napisano: 07.07.2016 15:17:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

kumarek napisał(a):

pioge7 napisał(a):

kumarek napisał(a):

A kiedy są wyniki z Perfecta NutriDrinki? Czy w tym samym dniu co się bierze udział?

A to nie tak źe jak zdjęcie jest w galerii to automatycznie się wygrywa? Ja miałem już parę zdjęć w galerii i nigdy nie było @ tylko na koniec dane się podawało i już 

nie wiem, pierwszy raz tam dziś wzięłam udział...

Aha, ja w zeszłym tygodniu na rodzinkę grałem i wygrałem i nic nie ma @ 

a już Ci przysłali? Wyświetl w wątku >>
0 0

kumarek

#6226396 Napisano: 07.07.2016 15:15:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

kumarek napisał(a):

A kiedy są wyniki z Perfecta NutriDrinki? Czy w tym samym dniu co się bierze udział?

A to nie tak źe jak zdjęcie jest w galerii to automatycznie się wygrywa? Ja miałem już parę zdjęć w galerii i nigdy nie było @ tylko na koniec dane się podawało i już 

nie wiem, pierwszy raz tam dziś wzięłam udział... Wyświetl w wątku >>
0 0

kumarek

#6226393 Napisano: 07.07.2016 15:12:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A kiedy są wyniki z Perfecta NutriDrinki? Czy w tym samym dniu co się bierze udział? Wyświetl w wątku >>
0 0

kumarek

#6226359 Napisano: 07.07.2016 14:32:40 w Intermarche
motylek97 napisał(a):

A nie jest tak że to agencja zewnętrzna,która teraz powinna dzwonić do laureatów wybrała co kto dostanie? A sklep dostaje tylko listę co komu wydać? Bo tak chyba jest w regulaminie, przynajmniej tak to zrozumiałam.

też tak to zrozumiałam...

Trochę mnie to dziwi że taka cisza nastała i nikt tu nic nie pisze że dzwonią...
Jedynie garstka osób się pochwaliła telefonem od nich...

Ja też mieszkam w podkrakowskim przydupniku gdzie załoga Brico ta sama od początku istnienia sklepu więc czego się mogą bać? Kombinują ile wlezie... Wyświetl w wątku >>
1 Yustii 0

kumarek

#6226341 Napisano: 07.07.2016 13:54:51 w Intermarche
olus15 napisał(a):

benasia napisał(a):

olus15 napisał(a):

A kontaktował się ktoś z nimi w kwestii tego, że kierownicy dopasowują nagrody do stopnia znajomości z laureatem i może to agencja powinna samodzielnie wybierać laureatów i przypisywać im nagrody?

ale skąd ta informacja - czy jest ona potwierdzona? Bo to faktycznie byłaby porażka. Trzeba dopytać jak do kogoś będą dzwonić.


U nas ostatnio lista laureatów była co najmniej podejrzana,a ja i znajomi mieli oczywiście czajnik. Nie miałam 100% pewności , więc się nie wypowiadałam. Teraz kiedy poprosiliśmy o kupon konkursowy Pani nie ukrywała niezadowolenia i próbowała nas zniechęcić do wypełniania go tekstami typu "co ja na poczekaniu wymyślę" , " tutaj nie wystarczy wypełnić itd" itd. i nie chciała nam go podać. Mój mąż w końcu powiedział wkurzonym tonem, że ma go podać i koniec. Wyjęła go gdzieś spod kasy i zakończyła rozmowę jakimś uszczypliwym komentarzem. Zanim odeszliśmy z wrzuconym kuponem widzieliśmy jak wkłada kupony z powrotem pod kasę i już nikomu nie zaproponowała udziału w konkursie. Myślę, że oni wiedzieli, że będą sami rozdzielać nagrody, bo jaki interes miałaby w tym mieć. Dziwne , że agencja nie przeprowadza tego od A do Z tylko kluczową kwestię nagród zostawia marketom. Zobaczymy jak odbierzemy nagrodę, czy tak będzie faktycznie.

To tak jak u nas teraz nagle kupony skończyły się 2 dni przed zakończeniem konkursu... Chyba dziwne jak jeszcze kilka dni wcześniej mieli ich bardzo dużo... Poza tym w niedziele po południu jak wrzucałam kupon do urny to wcale dużo ich tam nie było takie miałam wrażenie... Wyświetl w wątku >>
0 0

kumarek

#6226319 Napisano: 07.07.2016 13:19:55 w Pomocy!!!!
79magda napisał(a):

Jakieś 2 godziny temu postawiłam na gazie zasypane na noc cukrem wiśnie. Teoretycznie miał być z nich dżem, wygląda ciągle jak kompot. emotka Czy pominęłam jakiś ważny krok? emotka

dodaj cukru żelującego bo pewnie za dużo soku miały Wyświetl w wątku >>
1 79magda 0