Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika synk

synk

#7082637 Napisano: 04.03.2023 22:14:17 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
tu jeszcze dochodzi sprawa spieniężenia wygranych - no bo z czegoś żyć trzeba.
Nowe prawo nakazuje OLX i ALLEGRO informowanie US (już od tego roku ma się to dziać) o transakcjach (nie każdą wygraną jesteś w stanie udowodnić protokołem, więc jej wartość zbycia będzie jaka będzie - koszt zerowy). Żeby zwiększyć szansę - gra się na familię i znajomych - tych wygranych przecież nie przyjmiesz od nich jako darowizny.
Sprzedaż w miesiącu powyżej połowy średniej płacy to znów konieczność rejestracji działalności. Nawet czekanie pół roku nie daje gwarancji, że nie podciągną pod działalność.
Zaczynają się schody od tego roku. A czysta kasa w konkursach to rzadkość.
Jak się mylę- proszę mnie naprostować. Wyświetl w wątku >>

synk

#7073153 Napisano: 08.01.2023 17:42:50 w WC - rozmowy o wszystkim
psotka napisał(a):

Może ktoś zna się na elektronice? Kupiłam już trzeci dekoder i próbuję go podłączyć. Mam telewizor, antenę wewnętrzną, kabel hdmi, dekoder. Nie wyszukuje mi ani 1 stacji. Co mam podłączyć z czym?

Kabel hdmi - telewizor i dekoder, a antena do tv  - nie działa
kabel hdmi - telewizor i dekoder, a antena do dekodera - nie działa

bez anteny? niby prosta rzecz, a nie wiem, gdzie tkwi problem. zawsze miałam problem z anteną, bo słabo ściągała. może ktoś doradzi? 

Nigdy nie miałem dekodera, ale to może w dekoderze należy wyszukać kanały a nie w TV? Wyświetl w wątku >>

synk

#7072958 Napisano: 06.01.2023 17:31:34 w Moje konkursowe początki...
heh moja pierwsza w życiu wygrana z konkursu (krzyżówki) przepadła. W kolejnym numerze periodyka zauważyłem swoje dane...a po kilku tygodniach dostałem kartkę pocztową, że firma zbankrutowała i nie są w stanie zrealizować wygranej. Nie było to wiele, coś koło dniówki (30 lat temu). Potem długo nic...a później zaczęło się na jednej amerykańskiej stronie...tam wygrałem nagrody o fajnej wartości...raz przyszła mi sukienka damska (bo i takie były wygrane) - trafiła na cło. Wartość sukienki (wg strony) - 100$...cło - 100$...no to wróciła do Ameryki, bo cła nie opłaciłem i nie odebrałem...A potem trafiłem na e-konki i jestem tu ponad 10 lat. Wyświetl w wątku >>

synk

synk

#7069156 Napisano: 19.12.2022 12:13:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reolo3 napisał(a):

synk napisał(a):

reolo3 napisał(a):

Z Heinekena nie ma wyników za wczoraj, ktoś tu ogląda mecz emotka  i nie ma czasu emotka

ktoś tu nie ma czasu regulaminu przeczytać? Za piątek, sobotę i niedzielę wyniki są na początku tygodnia

Przecież z piątku były w piątek wyniki, z soboty w sobotę i dziś też dali ale później niż zwykle. 
Więc nie gwiazdorz synk.

w piątek z piątku....w sobotę z soboty? To ciekawe...toż to w tej sytuacji nawet nie jest loteria, a rozdawanie po uważaniu. Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

synk

#7069083 Napisano: 18.12.2022 21:02:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reolo3 napisał(a):

Z Heinekena nie ma wyników za wczoraj, ktoś tu ogląda mecz emotka  i nie ma czasu emotka

ktoś tu nie ma czasu regulaminu przeczytać? Za piątek, sobotę i niedzielę wyniki są na początku tygodnia Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#7063531 Napisano: 25.11.2022 21:45:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bingo9842 napisał(a):

anoo napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

oj tam oj tam wyniki Heńka- chwalić się:)

jak zwykle nie ja emotka i tak pewnie będzie przez cały konkurs.

Ja tak samo. Gram od 2016 roku i nigdy się nie udało. Kto jeszcze też ma takie szczęście?  emotka

Podobnie u mnie Zastanawiam się czy faktycznie mają znaczenie te życzenia czy ilość wylanych zgłoszeń

W poprzednich latach próbowałem masówki, po kilkadziesiąt zgłoszeń (zakładałem że wybierają z puli kilkaset i te ewentualnie czytają - więc kilka razy dziennie wrzucałem te same teksty. Bez sukcesu. To chyba losowanie - a ja akurat w loteriach nijak szczęścia nie mam. Teraz dziwne jest to, że potwierdzenie dostałem tylko raz - a wysłałem w ciągu 2 dni 6 zgłoszeń. Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#7063487 Napisano: 25.11.2022 19:37:41 w Czy informują/ informowali?
są wyniki Heńka..jak zwykle zero. Większość wygranych - kobiety Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#7062316 Napisano: 21.11.2022 19:09:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Majkii napisał(a):

jowita-sad napisał(a):

Dziala Wam strona Heinekena? Mi sie wyswietla komunikat niedługo cos wyjatkowego, cow w ten desen. 

Nie działa ciągle.

To jest dziwne, bo przez chwilę działała i nawet mam potwierdzenie na mailu że wysłałam zgłoszenie.... ,

A jestes pewna ze to prawdziwa strona konkursu?

skoro na oficjalnej stronie nie ma info, w regulaminie jest przywołana jeszcze inna strona konkursowa (która nie istnieje) - to może i tą stronę trzeba będzie zgłosić jako wyłudzanie danych? Może wówczas agencja będzie reagować a nie spać. Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#7062064 Napisano: 20.11.2022 19:26:35 w WC - rozmowy o wszystkim
adamo86 napisał(a):

synkcb656
Dzięki za cenne uwagi! Apka już zainstalowana i wszystko sprawdzone  emotka
Roaming mam włączony i lokalną kartę również zakupię emotka

Właśnie przeanalizowałem to co mi zostało do zgłoszenia i chyba jednak nie będzie problemu wysyłania SMSów emotka  aczkolwiek kto wie co nowego się pojawi emotka

sprawdź jeszcze roaming danych - ten wyłącz, jeśli masz włączony Wyświetl w wątku >>
2 adamo86, cb656 0

synk

#7062053 Napisano: 20.11.2022 18:24:11 w WC - rozmowy o wszystkim
adamo86 napisał(a):

Pierwszy raz w życiu konkursowym wyjeżdżam za granicę poza UE - kompletnie nie znam się na tym całym roamingu, ale spodziewam się w tym czasie dostać mnóstwo informacji o wygranych nagrodach emotka    
Może ktoś bardziej doświadczony podpowie czy SMSy (np. Smolarowe) normalnie dochodzą?
I w drugą stronę, czy wysyłane SMSy na konkursy dojdą? Jakoś dodatkowo są płatne? Bo nie wiem czy zdążę wszystko ogarnąć przed wyjazdem.

Z góry dziękuję, bo próbowałem coś szukać ale nie wyszło emotka

Zależy gdzie jedziesz. Generalnie wszystkie sms-y dotrą, natomiast wysłanie sms-a z niektórych krajów kosztuje sporo - bo liczone są często jako dane komórkowe (czyli transfer danych) - i sms może kosztować kilkanaście zł...a wysłanie zdjęcia - fortunę. Rozmowy też są drogie (np. minuta z Serbii to 18 zł). Dlatego wszelkie rozmowy lepiej odbywać przez Watsapp / messenger, lub kupić kartę sIM lokalną, i wtedy już nie ma problemów kosztowych (oczywiście w pewnych granicach). Zakup karty SIM to przeważnie konieczność rejestracji (z paszportem). W Turcji proces trwał z pół godziny, w Gruzji z 15 minut, Azerbejdżan też spoko (tylko trudno znaleźć punkt z kartami). W Maroko nie próbowałem kontaktu do kraju poza Wi-Fi bo wszędzie się udawało połączyć.
W artykule masz mniej więcej opisane - choć nie jest to reguła.
https://turystyka...ia-6133501628548737a Wyświetl w wątku >>
1 adamo86 0

synk

#7062014 Napisano: 20.11.2022 15:25:33 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam słuchawki Galaxy Buds2, nowe, zaplombowane. Kolor grafitowy Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#7061842 Napisano: 19.11.2022 11:21:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fałszywą stronę heinekena można zgłosić tu:
https://incydent.cert.pl/#!/lang=pl
jako wyłudzenie danych Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#7057110 Napisano: 31.10.2022 21:49:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dany-duszek napisał(a):

synk napisał(a):

kreo42 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

synk napisał(a):

Statystyka Almette (dane z dziś z rankingu) - Aleksandrów Łódzki - 11 wygranych dziennych na 4 imiona. Dziwne że nie grają w lotto z takim szczęściem. Garby - 2 wygrane na to samo imię, Krotoszyn  -3 wygrane na to samo imię, Pilzno - 2 razy.
Może ktoś zdradzi jak trafić raz ?......

a skąd wiesz jakie on/ona ma szczęście? przecież mogła wydać więcej kasy niż wygrała.
Aby zagrać co 10 minut jednego dnia wystarczyło wydać około 350zł więc grając co 10 minut jest duża szansa ze trafi się w bramkę.

Albo ktoś siedział w sklepie, i stukał kody za free

ryzykowne, bo organizator może poprosić o odesłanie nie tylko wygranych wieczek. U nas nie ma dostępnych tych serków wiejskich, normalny almette kosztuje ponad 5zł. Strzelać co godzinę przez całą dobę to koszt ponad 700zł. I co zrobić ze 140 opakowaniami serka...No ale z drugiej strony opcja możliwa do realizacji.

serek wiejski był w cenach od 2,25 do 3,00zł, w żabce po 2,50zł na początku loterii, później 2,99zł. Serek jest ważny z miesiąc więc 4 serki na dzień, a jak ma się większą rodzinne to mniej wychodziło na osobę.

wyobrażasz sobie taką dietę, że jesz codziennie serek? Ale to już nie jest dyskusja o konkursach. Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#7057105 Napisano: 31.10.2022 21:35:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreo42 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

synk napisał(a):

Statystyka Almette (dane z dziś z rankingu) - Aleksandrów Łódzki - 11 wygranych dziennych na 4 imiona. Dziwne że nie grają w lotto z takim szczęściem. Garby - 2 wygrane na to samo imię, Krotoszyn  -3 wygrane na to samo imię, Pilzno - 2 razy.
Może ktoś zdradzi jak trafić raz ?......

a skąd wiesz jakie on/ona ma szczęście? przecież mogła wydać więcej kasy niż wygrała.
Aby zagrać co 10 minut jednego dnia wystarczyło wydać około 350zł więc grając co 10 minut jest duża szansa ze trafi się w bramkę.

Albo ktoś siedział w sklepie, i stukał kody za free

ryzykowne, bo organizator może poprosić o odesłanie nie tylko wygranych wieczek. U nas nie ma dostępnych tych serków wiejskich, normalny almette kosztuje ponad 5zł. Strzelać co godzinę przez całą dobę to koszt ponad 700zł. I co zrobić ze 140 opakowaniami serka...No ale z drugiej strony opcja możliwa do realizacji. Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#7057088 Napisano: 31.10.2022 20:11:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Statystyka Almette (dane z dziś z rankingu) - Aleksandrów Łódzki - 11 wygranych dziennych na 4 imiona. Dziwne że nie grają w lotto z takim szczęściem. Garby - 2 wygrane na to samo imię, Krotoszyn  -3 wygrane na to samo imię, Pilzno - 2 razy.
Może ktoś zdradzi jak trafić raz ?...... Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#7053679 Napisano: 15.10.2022 22:07:21 w co chcielibyście wygrać?
ekstra pensję w Lotto...tylko że nie gram Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

synk

#7049303 Napisano: 26.09.2022 20:07:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
qrde, byłem prawie pewien wygranej w jednym konkursie. Organizator napisał : bądźcie kreatywni, przygotujcie coś z żartem...no to się spiąłem i napisałem...a wygrały 4 proste teksty. Mój wiersz był jedynym rymem...ehhh Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#7039263 Napisano: 13.09.2022 14:49:56 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

A mnie wkurza że znienacka złapała mnie grypa emotka Dawno mnie tak wszystko nie bolało emotka

a ja mam tą chorobę na C, która ponoć nie istnieje emotka Żona przytargała z przedszkola i poszło... Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#6959908 Napisano: 10.09.2022 13:19:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
loteria Almette - ciekawe czy agencji nie dziwi Adam i Jacek z Aleksandrowa Łódzkiego? Ten Aleksandrów jakiś popularny w loteriach. Wyświetl w wątku >>
0 0