Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika inter81

inter81

#6208122 Napisano: 05.06.2016 21:20:07 w Las Vegas Energy Drink
sprawa prosta zgłoś do prokuratury jako oszustwo publiczne 2. załóż sprawe cywilną to na prawde dużo nie kosztuje byle ze znajomym prawnikiem żeby ładnie koszta sądowe nabic, ps nazwiska z tej trefnej listy to chyba ktos kopał palcem w.....nie chodzi o nos i kombinował, na początku siatkówka ale pomyślał że sie ludzie pokapują zaczął kopac paluchem dalej i wymyślał jakieś bąble. hehe faktycznie zapomniec sie przelogowac to najwiekszy ból albo zapomniec sie czegoś innego a justyna jarzyńska to aż trąci nazwiskiem wymyślonym jak te z konkursu oczywisci ewymyślonym podczas kopania palcem w wiadomo czym. ps zdjecie Łukasza na furmance jest bardzo fajne mnie si epodoba. Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6207894 Napisano: 04.06.2016 22:49:22 w Pomocy!!!!
taalvikki napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

Jakiś tępak za przeproszeniem, z premedytacją ochlapał mnie i młodszą siostrę na ulicy - dosłownie jakby rzucił w nas wanną pełną brudnej wody. Co zrobić? Zapamiętałam model samochodu i rejestracje, można to gdzieś zgłosić na policję czy jak? Szpaner w mini copperze z muzyką puszczoną na fulla... nie podaruję takiemu


zgłosisz, ale... jak udowodnisz? jeżeli tylko na podstawie Twojego zeznania by łapali typa, to znaczyłoby, że każdy każdego może o coś takiego oskarżyć, bo... nie wiem, na przykład go nie lubi. jakiś dowód chyba musi być, tak mi logika podpowiada. 



Może sie udac na policje celem ustalenia własciciela szedł z córką czy z kimśtam, ma już 1 świadka, no fajnie by było jakby kogoś zaczepił co to widział nikt chyba nie nosi w reku kamery całodobowo Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6207558 Napisano: 03.06.2016 21:18:22 w Giełda Kodów ; )
maryam napisał(a):

maryam napisał(a):

Za 4 kody Lays oddam pin do tego konkursu http://www.e-konk...18.html#.V1Aor3om-uA emotka

Nikt nie chce pinu?Są jeszcze wszystkie nagrody za kody emotka

pisałem na prv czy aktualne ale cisza Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6207378 Napisano: 03.06.2016 17:42:25 w Wkurza mnie...
monnikk napisał(a):

asantesana napisał(a):

monnikk napisał(a):

asantesana napisał(a):

Pokusiłam się o sprawdzenie ile osób spoza bieżących puf wygrało TV w etapie V. I wiecie co - ANI JEDNA. I to mnie wkurzyło na maksa, bo okazuje się, ze moje wysiłki mogę sobie wsadzić... 

Mogli napisać w regulaminie, że wybierają tv tylko z bieżącego tygodnia, to byłoby sprawiedliwe. Ale wtedy spadłaby sprzedaż produktów a nie o to im chodzi.

A jaka tu byłaby sprawiedliwość? Wygrałam pufę to nie mogę już walczyć o TV, a jakiś Kowalski napisze byle co w ostatnim tygodniu i wygra TV, bo reszta się już wystrzelała?

źle się wyraziłam. Sprawiedliwie to złe słowo. Chodziło mi o to, że wtedy nie pozostawiliby złudzeń, że można w późniejszym tygodniu wygrać tv za dobre hasło. A tak niby można a nie nie można.

Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6202317 Napisano: 26.05.2016 12:42:20 w Wkurza mnie...
nelunia napisał(a):

wkurza mnie, że przesyłka z wygraną zmywarką musi być dostarczona do godz.13, bo później Pan  dostawca ma odbiory na terenie miasta emotka

przeprowadź sie ze wsi do miasta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6202316 Napisano: 26.05.2016 12:39:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ja wiem ale nie powiem wiedza(fachowa porada) kosztuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0