Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kamuun

kamuun

#6289334 Napisano: 23.11.2016 21:12:47 w moje dzisiejsze wygrane :)
winko i u mnie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamuun

#6206129 Napisano: 02.06.2016 14:27:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dusia99 napisał(a):

kamuun napisał(a):

czy ktoś jeszcze dostał DZISIAJ takiego meila? 

Witam,
miło nam poinformować o wygranej II stopnia w postaci młynka elektrycznego w promocji Kamis Smaki 25-lecia na Wielkanoc! Żebyśmy mogli wysłać nagrodę, prosimy o zapoznanie się z regulaminem i przesłanie niezbędnych oświadczeń do dnia 10.06.2016 oraz paragonu na adres organizatora. W razie pytań, prosimy o kontakt mailowy.  
 Pozdrawiamy i gratulujemy!

trochę zgłupiałam, owszem wygrałam u nich młynek, odesłałam paragon i mam nagrodę w domu już od jakiegoś czasu, a dzisiaj taka wiadomość..nie do końca to ogarniam 


u mnie taki mail z rezerwy, wcześniej nie wygrałam.

tylko, że tam nie było rezerwy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamuun

#6206114 Napisano: 02.06.2016 14:16:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ktoś jeszcze dostał DZISIAJ takiego meila? 

Witam,
miło nam poinformować o wygranej II stopnia w postaci młynka elektrycznego w promocji Kamis Smaki 25-lecia na Wielkanoc! Żebyśmy mogli wysłać nagrodę, prosimy o zapoznanie się z regulaminem i przesłanie niezbędnych oświadczeń do dnia 10.06.2016 oraz paragonu na adres organizatora. W razie pytań, prosimy o kontakt mailowy.  
 Pozdrawiamy i gratulujemy!

trochę zgłupiałam, owszem wygrałam u nich młynek, odesłałam paragon i mam nagrodę w domu już od jakiegoś czasu, a dzisiaj taka wiadomość..nie do końca to ogarniam  Wyświetl w wątku >>
0 0

kamuun

#6084450 Napisano: 30.09.2015 17:38:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trampek napisał(a):

Wygralam brackie pils
Witamy!

Serdecznie gratulujemy wygranej w konkursie "Hasło dla piwa Brackie Pils". Już wkrótce dostarczymy do Ciebie czteropak polsko -
czeskiego piwa! By móc cieszyć się jego niepowtarzalnym smakiem,
prosimy o podanie w wiadomości zwrotnej adresu do wysyłki, numeru
telefonu oraz potwierdzenie, że masz ukończone 18 lat. Mamy nadzieję, że
rozsmakujesz się w Brackim Pils!

Pozdrawiamy!
Zespół Insignia

Mam pytanie bo tam chca potwierdzenia,ze mam 18 lat mam im wyslac nr pesel czy co? wie ktos bede wdzieczna za odp

Ja napisałam po prostu "Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat" emotka   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamuun

#6039666 Napisano: 02.07.2015 20:25:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aniabania napisał(a):

kamuun napisał(a):

orientuje się ktoś kiedy można spodziewać się wyników 7 etapu z nadzwyczajnego lata z activią? bo jak głupek zagrałam jednym paragonem tutaj i w carrefourze, w carrefourze wygrałam i nie wiem czy odsyłać paragon czy nie...

Wydaje mi się, że zawsze w piątek były wyniki - z tego co widziałam w wątku o wygranych.

dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamuun

#6039634 Napisano: 02.07.2015 17:30:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
orientuje się ktoś kiedy można spodziewać się wyników 7 etapu z nadzwyczajnego lata z activią? bo jak głupek zagrałam jednym paragonem tutaj i w carrefourze, w carrefourze wygrałam i nie wiem czy odsyłać paragon czy nie... Wyświetl w wątku >>
0 0

kamuun

#6039573 Napisano: 02.07.2015 15:06:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jaromon napisał(a):

Ktoś ma już leżak z Łomży w domu? Zbliża się urlop i przydałby się. Wysyłają już?

tak, wczoraj odebrałam pierwszą sztukę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamuun

#6035491 Napisano: 23.06.2015 10:53:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

kamuun napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

kamuun napisał(a):

czy dostał ktoś w końcu zwrot kasy za zakupy z carrefoura? wg regulaminu zwroty powinny być zrobione 7 dni kalendarzowych od pozytywnego rozpatrzenia zgloszenia....

Ja dostałam przelew 16.06. 

a kiedy wysłałaś formularz?

Wysyłałam listem dnia 5.06 pocztą polską

super, dziękuję bardzo! w takim razie jeszcze czekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamuun

#6035486 Napisano: 23.06.2015 10:47:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

kamuun napisał(a):

czy dostał ktoś w końcu zwrot kasy za zakupy z carrefoura? wg regulaminu zwroty powinny być zrobione 7 dni kalendarzowych od pozytywnego rozpatrzenia zgloszenia....

Ja dostałam przelew 16.06. 

a kiedy wysłałaś formularz? Wyświetl w wątku >>
0 0

kamuun

#6035474 Napisano: 23.06.2015 10:34:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy dostał ktoś w końcu zwrot kasy za zakupy z carrefoura? wg regulaminu zwroty powinny być zrobione 7 dni kalendarzowych od pozytywnego rozpatrzenia zgloszenia.... Wyświetl w wątku >>
0 0

kamuun

#6034448 Napisano: 20.06.2015 11:36:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaskaderka1 napisał(a):

kamuun napisał(a):

dostałam powiadomienie, że kurier ma dostarczyć przesyłkę od firmy bertelsmann, ma ktoś pomysł co to, bo mam pustkę w głowie emotka

Może to wirus? ja dostaję codziennie takie powiadomienia .

mam numer paczki i moge sprawdzic ja na stronie dhl, wiec raczej nie.
ale dzieki za odpowiedz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamuun

#6034442 Napisano: 20.06.2015 10:55:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dostałam powiadomienie, że kurier ma dostarczyć przesyłkę od firmy bertelsmann, ma ktoś pomysł co to, bo mam pustkę w głowie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamuun

#6031003 Napisano: 12.06.2015 12:24:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

kamuun napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

dostał już ktoś zwrot z wielkiego testowania? zainwestowałam w szczoteczkę elektryczną i się niecierpliwię emotka

kiedy wysłałaś formularz? bo ja wysyłam dzisiaj i się stresuję strasznie, że okaże się, że pula kasy na ten miesiąc się skończyła emotka

Wysyłałam 5.06. Ale na miesiąc jest 25 000 zł więc myślę, że to całkiem sporo emotka

cherry_coke napisał(a):

kamuun napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

dostał już ktoś zwrot z wielkiego testowania? zainwestowałam w szczoteczkę elektryczną i się niecierpliwię emotka

kiedy wysłałaś formularz? bo ja wysyłam dzisiaj i się stresuję strasznie, że okaże się, że pula kasy na ten miesiąc się skończyła emotka

Wysyłałam 5.06. Ale na miesiąc jest 25 000 zł więc myślę, że to całkiem sporo emotka

A jak wysylalas zgloszenie? Bo w regulaminie jest napisane,ze zgloszenie mozna wyslac poczta lub przez formularz internetowy,niestety ja tego formularza nigdzie nie widze, wyskakuje mi tylko ten do druku Wyświetl w wątku >>
0 0

kamuun

#6030943 Napisano: 12.06.2015 11:24:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

dostał już ktoś zwrot z wielkiego testowania? zainwestowałam w szczoteczkę elektryczną i się niecierpliwię emotka

kiedy wysłałaś formularz? bo ja wysyłam dzisiaj i się stresuję strasznie, że okaże się, że pula kasy na ten miesiąc się skończyła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamuun

#6028658 Napisano: 08.06.2015 15:00:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mundek2004 napisał(a):

kamuun napisał(a):

nie jestem w temacie pasztetów, ale zjada mnie ciekawość jaka była podpowiedz, oswieci mnie ktos ? emotka

Poszukaj w mieście, w którym od dawna tradycja handlowa jest bardzo sławna. Bo tam Podlaskiego kupuje się chętnie i tam właśnie skarb ukryty jest skrzętnie

dziękuję emotka  nigdy w życiu bym nie odgadła.. Wyświetl w wątku >>
0 0

kamuun

#6028644 Napisano: 08.06.2015 14:52:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nie jestem w temacie pasztetów, ale zjada mnie ciekawość jaka była podpowiedz, oswieci mnie ktos ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamuun

kamuun

#5982716 Napisano: 20.02.2015 12:17:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ciasssteczko napisał(a):

kamuun napisał(a):

czy w instagramowym konkursie tymbarka jedna osoba moze wygrac wiecej niz jeden raz ?


tak emotka

dzięki! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamuun

#5982706 Napisano: 20.02.2015 12:08:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy w instagramowym konkursie tymbarka jedna osoba moze wygrac wiecej niz jeden raz ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kamuun

#5980469 Napisano: 16.02.2015 09:56:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

kamuun napisał(a):

awen6 napisał(a):jakie czasy macie kochani zwyciezcy w pingwinach

podbijam

kiedyś już o to pytałam i wtedy otrzymałam odpowiedź: 9sek. memory, 3sek. misja, teraz czasy są pewnie podobne, czyli jak dla mnie nierealne emotka  

dzieki za odpowiedz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0