Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika xjustx

xjustx

#6269141 Napisano: 13.10.2016 17:23:41 w Biedronka
mellowfruit napisał(a):

elizam napisał(a):

pioge7 napisał(a):

dzasmina napisał(a):

czy ostał się jeszcze jakiś szczęśliwiec, który nie wygrał coli, tak jak ja? emotka matko, ani z normalnej puli, ani z rezerwy nic nie chce wpaść.

Ja się niechętnie bo niechętnie ale podpisuje obiema rękami emotka  SMOLAR olał na całej lini emotka  

też niestety się podpisuje... oni mi nic nie chcą dać :'(

naszą rodzinkę też olał emotka

tak samo - ani cola, ani winiary Wyświetl w wątku >>
0 0

xjustx

#6267081 Napisano: 10.10.2016 17:29:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ani cola, ani winiary emotka
paczka, glade i kiwi też mnie olała emotka  
Chyba loterie nie są dla mnie
Wyświetl w wątku >>
0 0

xjustx

#6264847 Napisano: 05.10.2016 22:28:33 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
królewskie z tabliczkami Wyświetl w wątku >>
0 0

xjustx

#6263472 Napisano: 03.10.2016 18:02:24 w Kupię...
Kupię 2 grille ogrodowe, zwykłe węglowe. Wyświetl w wątku >>
0 0

xjustx

#6263175 Napisano: 03.10.2016 11:06:31 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Nagrody z rowery za plenery tesco Wyświetl w wątku >>
0 0

xjustx

#6262360 Napisano: 30.09.2016 19:30:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

xjustx napisał(a):

delvitto napisał(a):

olunka napisał(a):

delvitto napisał(a):

jeśli chodzi o konkursowe adresy: TQG jasno mówi o adresie zameldowania, i podobno wyrywkowo prosi o skan dowodu. Smolar mówi o adresach zamieszkania. Mój syn 4 miesiące temu wyprowadził się do mieszkania po babci, ale nie ma potrzeby by tam się zameldowywał, bo jeszcze nie wiadomo, co ostatecznie z tym mieszkaniem będzie. O ile przy wygranej w TQG nie ponosiłabym ryzyka, podając go do nagrody, to przy Smolarze... nie wiem:( wygrałam kartę, a jeśli uda się kolejną, to czy mogę podać jego dane? A jeśli się trafi autko, to jak go zweryfikują, że adres w dowodzie jest inny? 

ale teraz w dowodzie nie ma adresu, więc jak zweryfikuja? mam podobna sytuacje, syn mieszka i pracuje w Krakowie, ale na dowodzie (bo ma jeszcze ten z adresem) ma ten co ja

no właśnie mój syn też ma taki z adresem, więc się zastanawiam, zawczasu, co zrobić, gdyby tak się trafiło.

zaświadczenie z gminy o miejscu zamieszkania/zameldowania
mi przy przemeldowaniu nie zmienili dowodu - mam ze starym meldunkiem, tylko dostałam świstek z informacją o nowym meldunku

a jeżeli student wynajmuje mieszkanie i ma umowę najmu to taka umowa wystarczy?

w praktyce to nawet tej umowy nie sprawdzają  Wyświetl w wątku >>
0 0

xjustx

#6262351 Napisano: 30.09.2016 19:08:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mdelvitto napisał(a):

xjustx napisał(a):

delvitto napisał(a):

olunka napisał(a):

delvitto napisał(a):

jeśli chodzi o konkursowe adresy: TQG jasno mówi o adresie zameldowania, i podobno wyrywkowo prosi o skan dowodu. Smolar mówi o adresach zamieszkania. Mój syn 4 miesiące temu wyprowadził się do mieszkania po babci, ale nie ma potrzeby by tam się zameldowywał, bo jeszcze nie wiadomo, co ostatecznie z tym mieszkaniem będzie. O ile przy wygranej w TQG nie ponosiłabym ryzyka, podając go do nagrody, to przy Smolarze... nie wiem:( wygrałam kartę, a jeśli uda się kolejną, to czy mogę podać jego dane? A jeśli się trafi autko, to jak go zweryfikują, że adres w dowodzie jest inny? 

ale teraz w dowodzie nie ma adresu, więc jak zweryfikuja? mam podobna sytuacje, syn mieszka i pracuje w Krakowie, ale na dowodzie (bo ma jeszcze ten z adresem) ma ten co ja

no właśnie mój syn też ma taki z adresem, więc się zastanawiam, zawczasu, co zrobić, gdyby tak się trafiło.

zaświadczenie z gminy o miejscu zamieszkania/zameldowania
mi przy przemeldowaniu nie zmienili dowodu - mam ze starym meldunkiem, tylko dostałam świstek z informacją o nowym meldunku

no tak, ale on tam nie jest i raczej nie będzie zameldowany, mieszkanie stanowi część spadku do podziału:) mieszka tylko tymczasowo, bo nadarzyła się okazja by przeciąć pępowinę emotka  uczy się dorosłości emotka  jeśli wystarczy adres zamieszkania - wszystko ok, jeśli zameldowania - kłopot.

skoro mieszka to powinien złożyć odpowiedni druk w urzędzie z informacją o zmianie miejsca zamieszkania. Wtedy np podatki od konkursów rozliczane są zgodnie z tym miejscem zamieszkania. Meldunek nie ma nic do rzeczy Wyświetl w wątku >>
0 0

xjustx

#6262333 Napisano: 30.09.2016 18:33:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

olunka napisał(a):

delvitto napisał(a):

jeśli chodzi o konkursowe adresy: TQG jasno mówi o adresie zameldowania, i podobno wyrywkowo prosi o skan dowodu. Smolar mówi o adresach zamieszkania. Mój syn 4 miesiące temu wyprowadził się do mieszkania po babci, ale nie ma potrzeby by tam się zameldowywał, bo jeszcze nie wiadomo, co ostatecznie z tym mieszkaniem będzie. O ile przy wygranej w TQG nie ponosiłabym ryzyka, podając go do nagrody, to przy Smolarze... nie wiem:( wygrałam kartę, a jeśli uda się kolejną, to czy mogę podać jego dane? A jeśli się trafi autko, to jak go zweryfikują, że adres w dowodzie jest inny? 

ale teraz w dowodzie nie ma adresu, więc jak zweryfikuja? mam podobna sytuacje, syn mieszka i pracuje w Krakowie, ale na dowodzie (bo ma jeszcze ten z adresem) ma ten co ja

no właśnie mój syn też ma taki z adresem, więc się zastanawiam, zawczasu, co zrobić, gdyby tak się trafiło.

zaświadczenie z gminy o miejscu zamieszkania/zameldowania
mi przy przemeldowaniu nie zmienili dowodu - mam ze starym meldunkiem, tylko dostałam świstek z informacją o nowym meldunku
Wyświetl w wątku >>
0 0

xjustx

xjustx

#6257710 Napisano: 21.09.2016 14:34:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kaufland chyba dalej śle smski, bo mam z 14:02 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xjustx

#6253192 Napisano: 12.09.2016 15:33:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wysyłają z różnych starterów te same kody. Jeden wygra, odeślą a tu na koniec jeb.. na inny starter, ale ten sam kod domek emotka   Wyświetl w wątku >>
2 edzia21, joan 0

xjustx

#6251141 Napisano: 07.09.2016 15:39:23 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bluzy Snickers. 2x granatowe "L" olbrzymie
Wyświetl w wątku >>
0 0

xjustx

#6247024 Napisano: 29.08.2016 08:35:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

adrian napisał(a):

http://www.e-konk...co.html#.V8PJKjVFz4U

Ktoś wie czy w zadaniu konkursowym Tesco Hasbro chodzi o przedmioty typu długopis, zeszyt, ołówek czy przedmioty takie jak matematyka, chemia, biologia itd.? emotka

przedmioty to chemia fizyka itp a ołówek to raczej przyrząd
no chyba że się mylę

Tak mi się przypomniało: https://www.youtu.../watch?v=7hE7YgycajM emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xjustx

#6231921 Napisano: 22.07.2016 09:34:16 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Piotr i paweł - chrup na okrągło. DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

xjustx

#6226946 Napisano: 08.07.2016 16:25:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Szkoda, że w regulaminie konkursu Fresh&fruity nie napisali, że żeby wygrać bon trzeba mieć dziecko.. i to na zdjęciu emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

xjustx

#6226189 Napisano: 07.07.2016 10:45:35 w SZUKAM....
cherry_coke napisał(a):

konkurs@chrupnaokraglo.pl

to mają źle w regulaminie emotka
dzięki! Wyświetl w wątku >>
0 0

xjustx

#6226176 Napisano: 07.07.2016 10:21:35 w SZUKAM....
Czy udało Wam się wysłać paragon piotr i paweł - chrup na okrągło na email: konkurs@chrupnaokroglo.pl? Wiadomość mi wraca Wyświetl w wątku >>
0 0

xjustx

#6223063 Napisano: 30.06.2016 13:13:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tulipanka napisał(a):

aniolek33 napisał(a):

tulipanka napisał(a):

aniolek33 napisał(a):

Tak dla informacji jakie konkursy dzieją się na świecie.
Wielka Brytania - PepsiCo
https://www.walke...o.uk/spellandgo/home
20 tys wycieczek do wygrania. Każda dla 4 osób na tydzień do takich krajów jak np.:

    Bangkok
    Hong Kong
    Kerala
    Koh Samui
    Krabi
    Kuala Lumpur
    Kuta (Bali)
    Marrakech
    New York
    Osaka
    Phuket
    Sri Lanka
    Tokyo

Powtórzę jeszcze raz. 20 000 wycieczek 4 osobowych!!! A u nas w Polsce sie cieszymy jak w jednym konku chociaż pięc dadzą... 

Taaaa, tyle że te 20 000 to liczba zwycięskich liter w paczkach, czyli najgorsza forma loterii. Możemy się tylko domyślać ile zjadaczy "Laysów" nie będzie brało udziału i ile wycieczek z tego powodu przepadnie. Po drugie konkursy w UK to jest porażka, zwłaszcza jeśli chodzi o kreatywne - tysiąc razy mniejszy rozmach niż u nas, nagród jak na lekarstwo i trwają po kilka miesięcy. 

20 000 wycieczek brzmi kosmicznie, ale to jedna taka perełka, z resztą wcale nie taka wspaniała. "A u nas Polsce" to mamy przede wszystkim na każdym polu kompleksy, bo na prawdę wiele rzeczy działa nieporównywalnie lepiej niż w UK emotka


Wolę takie loterie niż te w których co "drugi ogarnięty" drukuje paragony.
Zresztą wg regulaminu można wymieniać się literkami z innymi osobami, także szanse na mega wycieczkę dla 4 osób są naprawdę duże.

Co do innych konków w UK nie przyglądałam się, na ten trafiłam i zwrócił moją dużą uwagę przez ilość wartościowych nagród.

Tutaj jest jeszcze łatwiej bo kupujesz 6-pak za funta i nawet nie musisz otwierać paczek, kody znajdują się na zewnątrz. Wymiana liter to pic na wodę, bo są 3 czy 4 litery, które brakują każdemu, więc można uznać że jak zdobędziesz jedną z tych kilku magicznych liter to równa się to wycieczce, tak że nikt na pewno się taką literą nie wymieni. Tak, że cały mechanizm wymiany jest nikomu nie potrzebny. Z jednym się muszę zgodzić - 20 000 nagród rzeczywiście brzmi imponująco emotka .

w każdym mieście jest "k". przypadek? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xjustx

#6219701 Napisano: 24.06.2016 08:40:02 w SZUKAM....
Czy jest jakiś konkurs, gdzie trzeba kupić piankę/żel go golenia dla mężczyzn?  Wyświetl w wątku >>
0 0

xjustx

#6219282 Napisano: 23.06.2016 13:36:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wakacyjna premia żabka
jak w biedronkowej premii mam 2/22, tak w żabce 2/2 emotka  
płazy>owady emotka Wyświetl w wątku >>
0 0