Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika vazzz

vazzz

#6089212 Napisano: 07.10.2015 11:29:11 w Kaufland konkursy
o.lukasz napisał(a):

czy wiadomo coś o wysyłce bonów z  troszczymy się o wyprawkę szkolną twojego dziecka? termin chyba mają do dzisiaj?emotka

Dziś powinni wysyłać bony, zapewne jutro zostaną doręczone. Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6088462 Napisano: 06.10.2015 10:49:10 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Aparat Tyskie/DPD. Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6088254 Napisano: 05.10.2015 21:40:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giulietta napisał(a):

vazzz napisał(a):

giulietta napisał(a):

nelunia napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

Kolejny etap loterii Biedronki i Persila za nami i kolejny raz tryumfują hurtownicy - tym razem nienasycony jest właściciel numerów 735 xxx xxx. Tak wiem, wiele osób może mieć taki prefiks, ale jak trzy ostatnie cyfry są przybliżone numerycznie, to jedynie może jeszcze utwierdzać mnie w tym przekonaniu. Teraz rozumiem zasadność stosowania numerów systemowych (np. nr kas), a nie nr paragonów. Loteryjność w loteriach powoli staje się loteryjna dla przeciętnego gracza, pewna - dla hurtowni i innych nieregulaminowych cwaniaków.

Zgadzam się w 200%,  to  staje się po prostu nudne. Tylko obawiam się, że większość na forum to sklepikarze i hurtownicy emotka

a jaka to sieć 735? nie widzę tu takiej  http://jakasiec.p...ex.php?prefiksy=html   może zwyczajnie generuje numery tel. w programie, tak samo numery paragonów, a po publikacji lisy drukuje lewy paragon, wysyła i ma pralkę/i... na smsy czekać nie musi, bo bywało, że nie dochodziły, a numer paragonu na liście jest, kurierzy też nie zawsze dzwonią, więc nagroda dojedzie...  

nr 735xxxxxx to Heyah/T-Mobile.

a to może te, co są za free?

Nie wiem, wiem tylko, że to Heyah emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6088248 Napisano: 05.10.2015 21:32:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giulietta napisał(a):

nelunia napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

Kolejny etap loterii Biedronki i Persila za nami i kolejny raz tryumfują hurtownicy - tym razem nienasycony jest właściciel numerów 735 xxx xxx. Tak wiem, wiele osób może mieć taki prefiks, ale jak trzy ostatnie cyfry są przybliżone numerycznie, to jedynie może jeszcze utwierdzać mnie w tym przekonaniu. Teraz rozumiem zasadność stosowania numerów systemowych (np. nr kas), a nie nr paragonów. Loteryjność w loteriach powoli staje się loteryjna dla przeciętnego gracza, pewna - dla hurtowni i innych nieregulaminowych cwaniaków.

Zgadzam się w 200%,  to  staje się po prostu nudne. Tylko obawiam się, że większość na forum to sklepikarze i hurtownicy emotka

a jaka to sieć 735? nie widzę tu takiej  http://jakasiec.p...ex.php?prefiksy=html   może zwyczajnie generuje numery tel. w programie, tak samo numery paragonów, a po publikacji lisy drukuje lewy paragon, wysyła i ma pralkę/i... na smsy czekać nie musi, bo bywało, że nie dochodziły, a numer paragonu na liście jest, kurierzy też nie zawsze dzwonią, więc nagroda dojedzie...  

nr 735xxxxxx to Heyah/T-Mobile. Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6088109 Napisano: 05.10.2015 19:12:14 w Biedronka
siasiolka napisał(a):

olunka napisał(a):

siasiolka napisał(a):

Moj mąż ma bardzo nietypowe imię.. Jego inicjały sa na liscie z bilatami, a mail niedotarł.. Az trudno mi uwierzyć, ze to nie on..

a sprawdził wszystkie foldery? mnie na o2 wpadły  : oferty

Na o2 maile doszly.. A on ma na gmailu i ni ma.… moze faktycznie gdzies utknely.. 

U mnie na gmailowych kontach wszystkie maile trafiły do folderu "oferty". Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6088098 Napisano: 05.10.2015 19:05:51 w Biedronka
https://turniejtyskiego.pl/galeria są zdjęcia laureatów II etapu konkursu Tyskie. Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6087203 Napisano: 05.10.2015 11:03:03 w Wkurza mnie...
Auchan. W sobotę chciałam kupić oliwę, która kupuję już od dłuższego czasu. Podchodzę do półki-patrzę, że zmienili grafikę etykiety, ale cena jest taka sama jak wcześniej. Przy kasie okazuje się, że oliwa zamiast 7,99 kosztuje 15,50. Proszę więc panią kasjerkę żeby anulowała zakup i mówię jej, że cena na półce była niższa. Pani powiedziała, że powie komu trzeba i że cena zostanie zmieniona. Następnego dnia znów jestem w sklepie, patrzę-cena przy półce nadal niższa a w czytniku wyskakuje 15,50. Dla pewności sprawdzam po nr kodu kreskowego, czy na pewno niższa cena dotyczy tej oliwy. Wszystko się zgadza. Postanawiam więc ją kupić i iść do POK po zwrot nadpłaty. W POK oczywiście trzeba było czekać na Panią, która następnie poszła sama sprawdzić cenę na półce, co trwało bardzo długo, bo jak się okazało kiedy wróciła-nie mogła znaleźć tej oliwy ;/
Nie lubię sytuacji, gdy robiąc zakupy muszę wszystkie produkty sprawdzać w czytniku, bo ostatnio nagminnie ceny na półce a ceny w kasie to dwie różne bajki ;/ Ale pierwszy raz spotkałam się z tym, że coś jest dwa razy droższe niż być powinno. Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6087185 Napisano: 05.10.2015 10:49:32 w Biedronka
fino napisał(a):

joan napisał(a):

vazzz napisał(a):

Ale... lista osób, które wygrały bilety była ulożona alfabetycznie, a teraz początek wygląda tak: Adam S, Marcin W, Marcin W.


Czyli zmieniają laureatów, ale na razie nikogo nie dodali. Szkoda, że nie zaczęli od lepszych nagród, cierpliwość graczy jest na skrajnym wyczerpaniu emotka

Nie zmieniają, mam zapisaną listę z wczoraj i początek wyglądał dokładnie tak samo!   emotka

Czyli wczoraj wczesnym rankiem na pewno zmienili emotka ;p A tak na poważnie to za dużo jest niewiadomych, więc póki co chyba trzeba to po prostu przeczekać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6087178 Napisano: 05.10.2015 10:42:52 w Biedronka
joan napisał(a):

vazzz napisał(a):

Ale... lista osób, które wygrały bilety była ulożona alfabetycznie, a teraz początek wygląda tak: Adam S, Marcin W, Marcin W.


Czyli zmieniają laureatów, ale na razie nikogo nie dodali. Szkoda, że nie zaczęli od lepszych nagród, cierpliwość graczy jest na skrajnym wyczerpaniu emotka

No tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6087174 Napisano: 05.10.2015 10:38:44 w Biedronka
joan napisał(a):

maryam napisał(a):

Chyba dodają osoby na bilety bo wczoraj moje imię i pierwsza litera nazwiska było 1 a dziś 3


Nie-e, ilość średników się nie zmieniła, zatem ilość laureatów również nie.

Ciekawe, co tam ciekawego u Albedo emotka

Ale... lista osób, które wygrały bilety była ulożona alfabetycznie, a teraz początek wygląda tak: Adam S, Marcin W, Marcin W.
Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6086728 Napisano: 04.10.2015 11:55:58 w Biedronka
fino napisał(a):

monikar napisał(a):

A co z resztą Ipadów i kiedy mają być maile?

no właśnie nie wiadomo, brakuje też 5 laureatów konsol i 5 aparatów... emotka

Ciekawe czy w ogóle uzupełnią listę i ewentualnie kto na nią "wskoczy". Czy osoby których w ogóle nie ma na liście czy też osoby, które są np. na liście wygranych biletów. Pomijając fakt, że lista biletów też nie jest w całości zapełniona. Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6085562 Napisano: 02.10.2015 11:16:36 w Biedronka
kasia19 napisał(a):

Czy @ o wygranej może pojawić się szybciej z mocy niż liste załadują ?

Nie, najpierw uzupełniają listę do końca, a później wysyłają maile. Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6085301 Napisano: 01.10.2015 20:33:33 w Biedronka
Hmmm u mnie też właśnie dziś pierwsza od dłuższego czasu Biedronkowa porażka. Mam nadzieję, że tylko jednorazowa. Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6084549 Napisano: 30.09.2015 18:51:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stoneface napisał(a):

a o której były maile z tyskiego?

Cały czas je jeszcze wysyłają... Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6083299 Napisano: 29.09.2015 10:00:29 w Biedronka
1q1q1q napisał(a):

mniej więcej kiedy można spodziewać się wyników Wedla?

Wg. regulaminu w niedzielę. Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6082644 Napisano: 28.09.2015 11:18:37 w Biedronka
izak1000 napisał(a):

jarko44 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Gdyby ktoś nie zauważył zniknął też AXE. emotka

Nie ma to jak bezpieczna herbatka   emotka

u mnie w  pkt.3 regulaminie nadal jest AXE...

U mnie też... mimo kilkukrotnego odświeżania lub otwierania regulaminu od nowa... Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6082042 Napisano: 26.09.2015 18:15:26 w Biedronka
Inna jest lista produktów w regulaminie na stronie Biedronki a inna na stronie konkursowej Mocy Nagród:
http://cdn.biedro...510851393.1428915642
https://www.mocnagrod.pl/regulamin.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6081061 Napisano: 25.09.2015 11:17:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kunlunija napisał(a):

lethe napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

lethe napisał(a):

czy z Łaciatego można już kupować opakowania promocyjne? ktoś do nich pisał? bo nie widzę regulaminu

mozna emotka

dzięki emotka   ale skąd to wiadomo? emotka czy to pewne info?

co to za konkurs łaciatego? nie widzę w aktualnych żadnego w bazie z laciatym emotka

Konkurs zaczyna się 5 października. Szczegóły są na stronie internetowej łaciatego i na opakowaniach promocyjnych. Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6080063 Napisano: 24.09.2015 10:11:10 w Informują
Smsy z Amino o wygranych miskach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

vazzz

#6079683 Napisano: 23.09.2015 19:18:40 w Biedronka
A ja dziś (jak zwykle na ostatnią chwilę) wysłałam zgłoszenie wpisałam wszystkie dane w tym maila i zaczęłam wpisywać nr paragonu. I niechcący w końcówkę maila wdarła się pierwsza cyfra z paragonu ;/ także zamiast xxx@gmail.com jest xxx@gmail.com6 ;/ Czyli pewnie zgłoszenie pójdzie na straty... Wyświetl w wątku >>
0 0