Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika like-a-bomb

like-a-bomb

#5128466 Napisano: 07.04.2012 04:47:12 w Rossmann
polarniczka napisał(a):

krystynka napisał(a):

Przepraszam , ale pogubiłam się i może ktoś podpowie mi do kiedy mozna odbierać kapsułki piorące Ariel?


wejdz na wyniki z kapsulek ariel powinno tam pisac




Nagrody I stopnia będą do odbioru od 30 marca w wybranej podczas rejestracji do konkursu drogerii Rossmann

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5128460 Napisano: 07.04.2012 04:45:44 w Rossmann
ladyinred napisał(a):

like-a-bomb napisał(a):

ladyinred napisał(a):

like-a-bomb napisał(a):

Aerdna, nie wiesz może kiedy wyniki konkursu Bella Perfecta? (stylizacje trzeba było dodawać)


jest napisane emotka 11.04



To nie ten konkurs... Kobieca linia, tam do wygrania były żele, zestawy żelów.

Chodzi mi o konkurs, gdzie główne nagrody to bony do odzieżówek i Rossmana. (zakupić podpaski i pokazać swoją metamorfozę)


11.04 - Zmieniasz się Ty, zmienia się Twoja Perfecta, godz. 15

Bella Perfecta emotka




emotka emotka emotka emotka
Rzeczywiście. Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5128244 Napisano: 07.04.2012 03:03:24 w Rossmann
ladyinred napisał(a):

like-a-bomb napisał(a):

Aerdna, nie wiesz może kiedy wyniki konkursu Bella Perfecta? (stylizacje trzeba było dodawać)


jest napisane emotka 11.04



To nie ten konkurs... Kobieca linia, tam do wygrania były żele, zestawy żelów.

Chodzi mi o konkurs, gdzie główne nagrody to bony do odzieżówek i Rossmana. (zakupić podpaski i pokazać swoją metamorfozę) Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5127242 Napisano: 06.04.2012 06:03:30 w Rossmann
Aerdna, nie wiesz może kiedy wyniki konkursu Bella Perfecta? (stylizacje trzeba było dodawać) Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5127097 Napisano: 06.04.2012 04:12:28 w Rossmann
martalobos napisał(a):

bloblebla2 napisał(a):

gusta sa różne widocznie jury nie było tym zachwycone




Gusta gustami, a ja i tak watpie w to ich czytanie prac emotka Losowanie jak nic emotka



też nic nie wygrałam, a napisałam... moim zdaniem fajnie, jednak pewnie ich zdaniem beznadziejnie.
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5126948 Napisano: 06.04.2012 02:59:16 w Rossmann
mia napisał(a):

like-a-bomb napisał(a):

emotka Jestem pozytywnie nastawiona, po prostu może chciałabym wiedzieć czy rossnet lubi wiersze, czy też poematy, czy też normalne pisanie czy jeszcze coś innego... ale tego się nie dowiem, mogę pozazdrościć kreatywności i tyle.


Nie dowiesz się na pewno. emotka
W Rossnecie w konkursach paragonowych wybiera komisja od sponsora, więc nie sposób przewidzieć ich gustu. No chyba, że drugi rok z rzędu jest taki sam konkurs, no to wtedy można liczyć na to, że to co chodziło rok wcześniej, dalej im odpowiada.
Tylko w bezparagonowych wybiera komisja Rossnetu, ale ostatnio ich jest niewiele, pomijając czasówki oczywiście, gdzie wybiera komputer. emotka




Mia, dziękuje za info, nie wiedziałam, że komisja sponsora wybiera te zwycięskie propozycje, krótko gram i nie wiem. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5126906 Napisano: 06.04.2012 02:44:49 w Rossmann
Ja również zazdroszczę weny rosnettowej, która pozwala wstrzelić się w gusta, niczego innego, a że ktoś negatywnie interpretuje moje posty i to co chcę w nich przekazać, hm... no cóż w myślach się nie czyta.

;) Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5126902 Napisano: 06.04.2012 02:43:34 w Rossmann
polarniczka napisał(a):

najważniejsze to brać udział w konkursach emotka a predzej czy posniej kazdy ktos wygra, jak w lotto, zeby wygrac trzeba grac




emotka emotka emotka

może się uda... np. w Ariel... może może.... się okaże Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5126888 Napisano: 06.04.2012 02:40:11 w Rossmann
agamaty napisał(a):

nie mam negatywnego nastawienia, w żadnym wypadku, ale już w kilku postach zauważyłam jak wytykasz powtarzanie się nazwisk. No, nieważne - ja w tym tygodniu wygrałam tylko zestaw kremów z Kamilla i ręce mi się trzesą jakbym na odwyku była emotka ale z doświadczenia wiem, że karta się odwraca i każdy ma swój lepszy czas emotka Wesołych Świąt!



emotka Jestem pozytywnie nastawiona, po prostu może chciałabym wiedzieć czy rossnet lubi wiersze, czy też poematy, czy też normalne pisanie czy jeszcze coś innego... ale tego się nie dowiem, mogę pozazdrościć kreatywności i tyle. emotka wesołych!

w temacie.. emotka
bell, ariel może tam się poszczęści emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5126869 Napisano: 06.04.2012 02:29:25 w Rossmann
agamaty napisał(a):

like-a-bomb - z konkursami tak już jest, że nagrody się przyciągają. Ja dwa lata temu grałam w rossnecie regularnie, w najlepszym okresie moje nazwisko pojawiło się w 5 konkach z rzędu, w tym w jednym w głównej. A w sumie w ciagu roku wygrałam wygrałam chyba kilkanascie razy. Miałam z tego powodu się wstydzić i wypisac z forum? Teraz gram rzadziej, wybieram tylko to co mnie interesuje i wygrywam zazwyczaj ze skutecznością 90%. W tym roku na 6 konkursów Rossnetu, które zrobiłam mam 5 nagród (w tym telefon). Przy czym nie gram na sąsiadów i chomika. Mam tylko siebie i męża do pomocy. No takie życie... jak to mówi moja siostra się gra, się ma



Agamaty, a skąd takie negatywne nastawienie z góry do mojej osoby? emotka Czy ja piszę, że to źle, że ktoś wygrywa, nie pałam nienawiścią i zazdrością! Piszę w temacie, na temat, że wygrała ta sama osoba, może tak chciałabym być nią w danej chwilii, albo zastanawiam się co takiego napisała, że tak komisja odpłynęła. Ja nie gram na chomika, sąsiadów i rodziców, tylko na siebie. Doprawdy, również gram...

Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5126833 Napisano: 06.04.2012 02:14:18 w Rossmann
To było ok. godzinę temu, z nazwiska nie wymieniałam, o ile pamiętam, wstawiłam link do konkursu Marylinek, gdzie pewna osoba również wygrała. Postu już nie ma więc... hm.

Przepraszam jeśli coś źle... emotka

w temacie... teraz oczekiwanie na wyniki Ariel emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5126818 Napisano: 06.04.2012 02:05:27 w Rossmann
Ja nic nikomu nie wyliczam. To jest nadinterpretacja trochę, bo nikogo z nazwiska nie wymieniłam, kto jest domyślny i będzie chciał to zrozumie o co mi chodzi. Poza tym jest to temat Rossnet i piszę tu na temat... konkursu. Prawo chyba takie mam... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5126723 Napisano: 06.04.2012 01:20:12 w Rossmann
fryz napisał(a):

nic z kamilla emotka




emotka emotka i ja, a napisałam (moim zdaniem) fajnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5126683 Napisano: 06.04.2012 12:57:25 w Rossmann
A ile nazwisk się powtarza. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5126644 Napisano: 06.04.2012 12:44:56 w Rossmann
polarniczka napisał(a):

biokoo napisał(a):

byłam taka pewna i co i g.


ja tez bralam udzial ale widocznie nie trafiłam w gusta jury moze uda sie w innych konkursach



ja to samo, nic, a pewna byłam
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5125982 Napisano: 06.04.2012 07:56:48 w Rossmann
Ciekawe, czy dzisiejesze wyniki konkursu Kamil będą punktualnie (tj. 12:00).

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5120892 Napisano: 04.04.2012 02:59:10 w Rossmann
emotka
Oczywiście... do trzeciego marca miały być jakże cudowne... wyniki z Elite Mode Maker, wiedziałam, że nie będzie, mają oni zapłon. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5120783 Napisano: 03.04.2012 09:10:11 w Rossmann
kotmarian napisał(a):

nie mogę znaleźć:
kiedy wyniki z ariel- pralki
i kiedy z camille krem do rąk?

ktos mi napisze.?? plisssssssss emotka




06.04 - SPAkuj walizki… na weekend z Kamillem naturalnie!, godz. 12

11.04 - Konkurs Ariel - kapsułki piorące, godz. 15
Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5113891 Napisano: 01.04.2012 04:09:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rodos napisał(a):

'..z tekstem, ni wierszem, ni wypowiedzią...

..'świadczą o przegranej tylko nie wiadfomo z kim/?




Panie czepialski, skoro nie wiesz z kim, nie wiesz gdzie i o co kaman to nie komentuj moich wypowiedzi. emotka Owszem, przegrana, jak widać powyżej w Fiat Panda, poczytaj to zgłębisz temat. emotka

W temacie z tym Fiatem Pandem, to byłam pewna, że wygra idealne, przyciągające uwagę... Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5113876 Napisano: 31.03.2012 10:50:46 w skojarzenia
odchudzanie - męka Wyświetl w wątku >>
0 0