Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika like-a-bomb

like-a-bomb

#5202219 Napisano: 24.05.2012 06:25:36 w Rossmann
Kochani, mam pytanie
jeśli kupiłam, na konkurs Disney, taki produkt, to myślicie, że jest OK? Mogę brać udział?


http://www.rossne...ki-higieniczne,98243 Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5192277 Napisano: 18.05.2012 06:43:06 w Paragony
Paragon Playboy Tesco - posiadam, data 17.04, PW Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5191611 Napisano: 18.05.2012 10:31:43 w Paragony
Mam paragon z Playboy Tesco Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5191575 Napisano: 18.05.2012 10:08:50 w TESCO konkursy
ashley878 napisał(a):

Kompletnie nic nawet zestawu emotka wszystkie smsy poszły ostatniego dnia ;/



me too emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5191478 Napisano: 18.05.2012 09:37:41 w TESCO konkursy
brudny napisał(a):

brudny napisał(a):

mia napisał(a):

brudny napisał(a):

czyli póki co poszły chyba kamery i bony.
Jeszcze szansa na zestaw się tli emotka


No to bojkotuję Tesco zdecydowanie! emotka
Pewnie ich to nie wzruszy, ale chwilowo mam dość tego sklepu emotka



bojkotuje już mcdonalda za ceny, teraz też Tesco, przerzucamy się na Reala emotka

PS: Mija, tesco na dąbrowie generalnie jest pechowe emotka



bez j
emotka




i ja
taką terapię dla Tesco robię ... emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5191460 Napisano: 18.05.2012 09:33:28 w TESCO konkursy
brudny napisał(a):

czyli póki co poszły chyba kamery i bony.
Jeszcze szansa na zestaw się tli emotka


emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5191458 Napisano: 18.05.2012 09:32:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cc_investigator napisał(a):

like-a-bomb napisał(a):

Nerwów mi szkoda, zdrowia, bo pieniądze przeminęły z wiatrem, więc... Ja rozumiem, nie wszędzie muszę wygrywać, ale widząć sławne nazwisko, tak sobie pomyslałam, że Serenada jednak wybrała prace graficzne, tj. szeroko pojęte laurki itp., no cóż, ja napisałam tekst, w polu tekst... i lypa.


Ja nie brałam udziału, ale czy tn konkurs dopuszczał inną formę, niż tekst, czy pani moniau znowu zaczarowała komisję, a ta oślepła na regulamin?



Trudno mi powiedzieć czy dopuszczał, sądzę, że to nie jest zgodne z reg.. Było pole do wpisania tekstu dlaczego lubisz spędzać czas z Serenadą. Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5191456 Napisano: 18.05.2012 09:32:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
serenada - fb

zupełnie nie w tym rzecz. Natomiast jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, bardzo prosimy napisz do nas maila na spomlek@spomlek.pl . Pamiętajmy wszyscy o tym, że taka natura konkursów, nie wszystkim udaje się wygrać. Ale żeby wygrywać, trzeba grać, więc prosimy - nie zniechęcajcie się i weźcie udział w kolejnej zabawie emotka

Hehe... Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5191444 Napisano: 18.05.2012 09:29:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nerwów mi szkoda, zdrowia, bo pieniądze przeminęły z wiatrem, więc... Ja rozumiem, nie wszędzie muszę wygrywać, ale widząć sławne nazwisko, tak sobie pomyslałam, że Serenada jednak wybrała prace graficzne, tj. szeroko pojęte laurki itp., no cóż, ja napisałam tekst, w polu tekst... i lypa. Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5191436 Napisano: 18.05.2012 09:25:58 w TESCO konkursy
brudny napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

lecą eski z playboya
mam bony emotka



milczy emotka



i mój emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5191418 Napisano: 18.05.2012 09:21:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
z FB

Serenada: Kochani, zwycięzcy zostali wybrani przez jury, zaś regulamin konkursu nie przewiduje publikowania prac.


no to pozdro! pewnie złamali regulamin, wybrali prace graficzne i jest cudnie... ja za ich konkursy i paskudne sery podziękuje, a reklamacji chyba nie piszę, bo już pięknie wydałam na nich, sery 40 zeta, wysyłka 6... Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5191410 Napisano: 18.05.2012 09:16:36 w TESCO konkursy
frodo napisał(a):

ktosiu napisał(a):

malaga1 napisał(a):

może ktoś podać linka gdzie w bazie znajdował się ogólny konk Playboya? nic nie widze poza tescowym. i dlaczego admini nie reagują na takie łamanie regulaminu? myślałam, że nie można tu dyskutowac o konkursach których w bazie nie ma. ale moze się mylę emotka


Przecież dyskutujemy o Playboy Tesco emotka


To dzisiaj powinny być wyniki emotka




Tak, podobno ktoś wczoraj dzwonił do agencji i podobno mają iść dzisiaj SMS'y Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5191336 Napisano: 18.05.2012 08:39:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jenny21 napisał(a):

joan napisał(a):

gregory napisał(a):

a swoja drogą to sery maja zupełnie niesmaczne. i nie mowie tego dlatego, że nie wygrałem.


Dlatego właśnie organizuje się konkursy emotka
Słodycze czekoladopodobne, uczulające farby do włosów, niesmaczne sery -> konkursowy świat emotka



ja mam jeszcze ich sery w lodowce, akurat Radamer dobry ale inne takie sobie, na fb pisza ze wkrotce nowy konkurs, neich sie wypchaja ze swoimi 5 lodowkami emotka



dołączam się, brałam udział, specjalnie przepłaciłam za sery... które są jak dla mnie niesmaczne, ale cóż, taki urok. Wygrywać nie zawsze można, rozumiem, ale szkoda, że jeśli wygrywają prace graficzne, zamiast tekstu... Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5190317 Napisano: 17.05.2012 02:14:05 w TESCO konkursy
nocti napisał(a):

dolly napisał(a):

like-a-bomb napisał(a):


co do lekarzy dentystów, przyjemność przyjemmnością, fach fachem, ale trzeba przyznać, że dobry stomatolog, którym będę za chwil kilka powinien robić TO bezboleśnie. Przyjemność z wykonywania zawodu i uśmiech pacjenta to podstawa każdej pracy, która w jakiś sposób nas by satysfakcjonowała. emotka



nie ma to jak skromność emotka
nie bardzo rozumiem, jak chory ząb można oczyścić bezboleśnie?


Są metody znieczulenia
emotka emotka emotka emotka
Ząb nie boli, ale głowa.... emotka



dolly, a czytać to potrafisz? piszę, że mam nadzieję i że powinien, oczywiście jak zwykle znajdzie się ktoś kto potrafi łapać za słówka, tfu, jak nieprzyjemnie. emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5190294 Napisano: 17.05.2012 02:06:53 w TESCO konkursy
malenka89 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

kozuszka38 napisał(a):

like-a-bomb napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

a jak tam Playboy? są jakieś przecieki?



u mnie cisza, oby przed burzą emotka



oj mogli by się już odezwać,teraz wszystkie te agencje albo przeciągają do ostatniej chwili, albo rozwiązują konki po terminie.
emotka



idę jutro do dentysty na leczenie kanałowe, więc na pocieszenie mi dadzą coś z Playboy.Btw, nie rozumiem co to za radość grzebać w cudzych zębach nawet za pieniądze.No,ale ginekolog ma chyba gorzej
emotka



za taką kasę też byś sobie pogrzebała
emotka emotka ale swoją drogą w dzisiejszych czasach to u dobrego dentysty nie ma prawa Cię nic zaboleć emotka
no, a ginekolog jak ginekolog emotka tyle już w życiu widział, że nie robi to na nim żadnego wrażenia emotka

a w temacie jak każdy czekam na wyniki Playboya emotka aczkolwiek nie poszalałam z sms'ami emotka




również czekam na Playboy'owe wyniki, oby oby emotka

co do lekarzy dentystów, przyjemność przyjemmnością, fach fachem, ale trzeba przyznać, że dobry stomatolog, którym będę za chwil kilka powinien robić TO bezboleśnie. Przyjemność z wykonywania zawodu i uśmiech pacjenta to podstawa każdej pracy, która w jakiś sposób nas by satysfakcjonowała. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5189699 Napisano: 17.05.2012 08:43:11 w TESCO konkursy
mundek2004 napisał(a):

a jak tam Playboy? są jakieś przecieki?



u mnie cisza, oby przed burzą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5188754 Napisano: 16.05.2012 03:44:49 w TESCO konkursy
fryz napisał(a):

orientujecie sie kiedy beda dzwonic z playboya?



dołączam sie do pytania Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5184651 Napisano: 14.05.2012 01:00:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gregory napisał(a):

ashley878 napisał(a):

bez sensu tajemnice robią może nie wybrali zwycięzców jeszcze i tak przeciągają... Mogliby napisać zwycięzcy już poinformowani i byłoby jasne a tak jeden komentarz powielany 10 razy i niestety nic konkretnego;/ Pani w agencji też niezbyt miła, jak dzwoniłam przed wysłaniem zgłoszenia ( miałam małe wątpliwości) Powiedziała że nie wie i żebym dokładnie przeczytała sobie regulamin jak mam niejasność;/



ja tez dzwonilem. i tez pani nie była za uprzejma. na kazde pytanie odpowiadała identycznie: prosze przeczytac regulamin. po trzecim pytaniu zaczeło mnie to śmieszyc, a przyczwartym doszedłem do wniosku, ze pewnie sama nic nie wie na temat tego konkursu i dlatego tak dosy ła do regulaminu. tak czy inaczej mysle, że juz pozamiatane i kto wygrał ten juz o tym wie pewnie. ze mna sie nie kontaktowali.



zgadzam się z Wami w 100%! równie niemiłe osoby prowadzą profil na facebook, gdyż gdy miałam wątpliwość i pytanie odnośnie wlepek konkursowych odpowiedź proszę przeczytać regulamin, ja zadałam pytanie na które odpowiedzi tam nie znalazłam po czym znów ta sama odpowiedź na każde pytanie jest odpowiedź w regulaminie. Przykre, działanie marketingowe - konkurs, ale organizacja i rozwiewanie ewnetualnych wątpliwości porażka. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5180510 Napisano: 11.05.2012 02:43:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ashley878 napisał(a):

Ja brałam w serenadzie i posiedzenie miało być 11 czyli dziś + 14 dni na powiadomienie więc teoretycznie jeszcze czasu a czasu huuu huuu emotka




dokładnie, ja jeszcze mam nadzieję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5180492 Napisano: 11.05.2012 02:30:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
like-a-bomb napisał(a):

mgrzel napisał(a):

a dzwonili do kogoś z VARTY? Bo z SERENADY jak czytam cisza. A tak wpatrywałam się dzisiaj w telefon emotka



ech, ja przed chwilą z serenady telefon niestety o zestawie kibica emotka emotka



telefon z kauflandu, nie serenady
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0