Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika like-a-bomb

like-a-bomb

#5748501 Napisano: 03.10.2013 11:51:12 w Zakupy na konkursy - usługi
Dzisiejsze zakupy:

REAL - Milka

INTERMARCHE - konkurs z bonami - 12,80 zł

ALMA - konkurs Tchibo z ekspresami, Hortex mrożonki

T A N I O ! Zapraszam!

PW
Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5747954 Napisano: 02.10.2013 16:53:47 w Kaufland konkursy
gosia16 napisał(a):

like-a-bomb napisał(a):

aurelito napisał(a):

no ja mam foch gigant ani roweru ani Nestle nosz kurna:( może się za bardzo przyłożyłam? albo w druga strone dno wysłałam ;( buuuuuuu



U mnie to samo. emotka Ciekawe czy wszystkie SMSy już puścili ?


wydaje mi sie że tak emotka



Ech, dla mnie to nie powód do radości, ale dzięki za odp. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5747952 Napisano: 02.10.2013 16:52:20 w Kaufland konkursy
aurelito napisał(a):

no ja mam foch gigant ani roweru ani Nestle nosz kurna:( może się za bardzo przyłożyłam? albo w druga strone dno wysłałam ;( buuuuuuu



U mnie to samo. emotka Ciekawe czy wszystkie SMSy już puścili ? Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5747934 Napisano: 02.10.2013 16:44:34 w Kaufland konkursy
U mnie nic, ech... myślicie, że posłali wszystko od razu? Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5747774 Napisano: 02.10.2013 12:32:12 w Zakupy na konkursy - usługi
Jutro zrobię zakupy w:

REAL - Milka

INTERMARCHE - konkurs z bonami

ALMA - konkurs Tchibo z ekspresami, Hortex mrożonki

Tanio! Atrakcyjne zniżki na paragony!

PW
Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5747537 Napisano: 01.10.2013 23:43:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ace napisał(a):

No właśnie moja nagroda jest wartościowa emotka A w miescie nie mam nikogo z rodziny... Zreszta juz mi powiedzial ze odesle... No i nie wiem czy pisac do Swiffta czy to oleja? Kurcze... Raz na jakis czas czlowiek ma wakacje i aurat wtedy cos wpada...
Dzieki za odp emotka



A znajomi? Może do nich skieruj swoją przesyłkę lub jakaś osoba do której masz zaufanie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5747532 Napisano: 01.10.2013 23:39:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ladyinred napisał(a):

warcik napisał(a):

Ostatnio w IM kupowałam Wedla na 8 paragonów, bo nie pamiętałam, że można razem-nikogo za mną, płaciłam zbliżeniówką, a przy 6. chyba transakcji młody kasjer pod nosem:Ja pie...le.




emotka

w pobliskim malym C4 panie mnie kojarza i chyba maja za lokalnego swira, jak cos kupuje na osobne paragony emotka chyba zreszta jako jedyna tam. Ale 6 transakcji sie nie osmieliłam na raz, dozuję im przyjemność.




warcik emotka podziwiam za odwagę, ja też max 3 paragony, a i to kasjerki patrzą na mnie jak na dziwaka. Kiedyś niecierpliwiąca się Pani w kolejce spytała: "Po co to Pani?", miałam na końcu języka powiedzieć: "Po to, że te produkty wzajemnie się gryzą.". Kasy samoobsługowe rządzą! emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5747527 Napisano: 01.10.2013 23:35:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ace napisał(a):

Mam takie pytanie. Czy miał ktoś kiedys taką sytuację, że nagroda przyszła wtedy kiedy byliście na jakims wyjezdzie? bO JA własnie jestem za granicą, kurier domnie dzis dzwonil ze ma przesylke.Sasiadki tez nie bylo by odebrala.No powiedzial ze w takim razie skoro mnie nie bedzie2tyg to musi odeslac do nadawcy. Czy odzyskam jeszcze ta nagrode? Co w takiej syt najlepiej zrobic? Bede baaaardzo wdzieczna za pomoc. Prosze emotka



Ja miałam taką sytuację, byliśmy za granicą. Kurier zadzwonił i spytał kiedy może dostarczyć przesyłkę, gdyż nie ma mnie w domu. Nie była to zbyt wartościowa nagroda, ale poprosiłam, aby podjechał na adres mojej rodziny, obiecałam, że będę dłużna. Tak też się stało, choć kurier trochę marudził, bo przecież ma swój rejon, ale postarał się i przesyłka znalazła się u mojej cioci. Po powrocie, przy kolejnej okazji w ramach podziękowania dałam kawę. Patrząc na większość regulaminów moim zdaniem nagroda niedostarczona to dla nich jakby odmowa od jej przyjęcia i pewnie nie wysłaliby ponownie, więc nie ryzykowałam. emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5747152 Napisano: 01.10.2013 17:24:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
barcza napisał(a):

like-a-bomb napisał(a):

iva Masz bardzo dobre podejście. emotka Też bym chciała takie mieć, ale trochę za mało odwagi. Chociaż oczywiście nic złego w tym nie ma, bo płacę, a że mam takie życzenie osobnych paragonów, no cóż, może produkty razem by się gryzły. emotka Jednak taka jestem odważna, że maksymalnie z 3 paragony w kasie mogłabym poprosić, a na samoobsługowej moja dusza szaleje... emotka Nawet czasem drobniaków się pozbędę, bo jak sypnę groszówkami to od razu człowiekowi lżej. emotka emotka



ja dzisiaj kupowałam na 15 paragonów za mną stał facet z 2 piwami wiec powiedziałam żeby do innej kasy się udał bo ja tu będę dłużej mina kasjerki i faceta jak powiedziałam ze chce na 15 osobnych paragonów te batony bezcenna emotka



emotka Pamiętam jak kilka miesięcy temu miałam kilkanaście produktów, które oczywiście chciałam na osobne paragony. Za mną stała Pani i też powiedziałam, że trochę dłużej mi zejdzie. A kobitka: "Nie śpieszy się, przecież Pani ma mniej zakupów niż ja." Babka miała trochę warzyw i pieczywo, a ja kilka rzeczy. Jaka była zdziwiona, że jednak miałam rację... zeszło mi długo, bo przecież wszystko musiało być na osobnym paragonie. Mina nie do pobicia. emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5747040 Napisano: 01.10.2013 16:20:03 w Kaufland konkursy
U mnie nic, ech... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5747018 Napisano: 01.10.2013 15:59:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aga67 napisał(a):

A czy na stronie tetley wyświetla się Wam kod z obrazka potrzebny do wysłania zgłoszenia?



Tak, korzystam z Opery. Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5746970 Napisano: 01.10.2013 15:09:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iva Masz bardzo dobre podejście. emotka Też bym chciała takie mieć, ale trochę za mało odwagi. Chociaż oczywiście nic złego w tym nie ma, bo płacę, a że mam takie życzenie osobnych paragonów, no cóż, może produkty razem by się gryzły. emotka Jednak taka jestem odważna, że maksymalnie z 3 paragony w kasie mogłabym poprosić, a na samoobsługowej moja dusza szaleje... emotka Nawet czasem drobniaków się pozbędę, bo jak sypnę groszówkami to od razu człowiekowi lżej. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5746966 Napisano: 01.10.2013 15:03:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan U mnie więcej zamętu robi się gdy zlecam kasjerce osobne paragony na 5, 6 artykułów. Miny, głośne uwagi ludzi za mną... przerzuciłam się na samoobsługowe kasy, tam gdzie to możliwe oczywiście. Tam towarzyszy mi "tylko" dziwne spojrzenie kobiety nadzorującej kasy. Na razie nic nie pobije miny babeczki kiedy to "z obstawą", lecz ja w akcji kasowałam z 20 artykułów, każdy osobno. 15 minut czułam TO spojrzenie na sobie. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5746959 Napisano: 01.10.2013 14:52:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ciężkie jest życie konkursowicza... te dziwne spojrzenia kiedy:

Potrzebuję dane artykuły na osobny paragon, nawet robiąc to po cichu w kasie samoobsługowej. Raz nawet zatkałam maszynę, bo trochę za dużo wrzuciłam drobniaków... emotka

To denerwowanie się ludzi kiedy blokuję kasę. emotka

Miny kiedy dumnie pakuję zakupy i mam z 6 paragonów, bo nic nie może być razem. emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5746949 Napisano: 01.10.2013 14:45:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

Spróbujcie do marketów po zakupy na konkursy promo chodzić pieszo - szczupła sylwetka gwarantowana emotka



joan Ja właśnie praktykuję, choć nogi odmawiają posłuszeństwa. Ale co tam, na otarcie łez - chusteczki z Velvet. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5746941 Napisano: 01.10.2013 14:40:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

emka86 napisał(a):

isiulka napisał(a):

Masakra same konkrusy ze słodyczami Kitkat, Ferrero, Nestle i grześki a potem 2 godziny z Chodakowska żeby to zrzucić emotka

plus delicje = 3 godziny i mniej kasy w portfelu emotka


do tego Milka.. dobrze że są jeszcze herbatki vitaxu i tetley na popicie a komu mało to kakao z puchatka emotka



Niedługo przez ten asortyment konkursowy to ja będę wyglądać jak jeden wielki Puchatek w wersji żeńskiej. emotka emotka emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5746913 Napisano: 01.10.2013 14:17:31 w Carrefour konkursy
ivanotta napisał(a):

velvet są smsy emotka



Otrzymałaś? emotka Jeśli tak to gratki! Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5746900 Napisano: 01.10.2013 14:09:46 w Carrefour konkursy
79magda napisał(a):

fragles napisał(a):

like-a-bomb napisał(a):

Czy Smolar informował już zwycięzców z I etapu "Velvet"? emotka


jak mówi spiskowa teoria dziejów Smolar teraz siedzi i robi ostra selekcję emotka



Zadzwońmy tam emotka emotka



Nigdzie nie mam zamiaru dzwonić emotka


apoccalipsa Racja, ale mają 48 h na powiadomienie, więc skoro przedzielał weekend jeszcze nie dzwonili. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5746887 Napisano: 01.10.2013 13:59:41 w Carrefour konkursy
fragles napisał(a):

like-a-bomb napisał(a):

Czy Smolar informował już zwycięzców z I etapu "Velvet"? emotka


jak mówi spiskowa teoria dziejów Smolar teraz siedzi i robi ostra selekcję emotka



Mhm. emotka emotka


sylwika76 napisał(a):

czy konkurs Jacobs jest tylko w Hipermarketach?



W regulaminie w załączniku nr 1 masz wymienione sklepy i chyba to tylko hipermarkety. Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5746839 Napisano: 01.10.2013 13:15:40 w Carrefour konkursy
Czy Smolar informował już zwycięzców z I etapu "Velvet"? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0