Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika like-a-bomb

like-a-bomb

#5751599 Napisano: 08.10.2013 21:11:34 w Paragony
Mam paragony: Valbon Real, Hochland Tesco, Milka Real, Intermarche konkurs z bonami, Alma Tchibo.

PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5751296 Napisano: 08.10.2013 15:42:34 w Carrefour konkursy
sylzab2294 napisał(a):

czy były już smsy z velvet za zeszły tydzień?



U mnie cisza emotka Podpinam się pod pytanie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5751084 Napisano: 08.10.2013 12:23:46 w Hochland
Odpowiedź z FB:
"Hochland - To jest pyszne! Kochani, konkurs zostanie rozstrzygnięty do 16. października, zgodnie z regulaminem. Pozdrawiamy!
Lubię to! · Odpowiedz · kilka sekund temu"


No fajnie! Do 16 października to mają być główne. Jak oni chcą rozdać bony za ostatni tydzień do 16.10, skoro dane można odsyłać w ciągu 14 dni. Termin odsyłania danych będzie trwał, a główne zostaną w trakcie rozdane. Dziś 08.10 emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5750971 Napisano: 08.10.2013 09:53:39 w Paragony
Sprzedam w dobrych cenach paragony:

- Konkurs z bonami Intermarche

- Milka w Real

- Kawa Tchibo Alma


PW proszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5750625 Napisano: 07.10.2013 17:03:52 w TESCO konkursy
edzia21 napisał(a):

Ale z Hochland chyba jeszcze zostalo im kilkadziesiat bonow po 100 zł do rozdania?



No tak, ale piszę o tym, że powinni poinformować już dawno, skoro 14 dni jest na wysyłkę danych, a główne mają być do 16.10. Dzisiaj 07.10 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5750621 Napisano: 07.10.2013 17:00:07 w TESCO konkursy
mightyb napisał(a):

like-a-bomb napisał(a):

Cisza z Hochland? emotka



Ano cisza emotka



Wspaniale. Zgodnie z regulaminem ludzie mają 14 dni na wysyłkę danych, a wyniki głównych pewnie będą terminowo. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5750611 Napisano: 07.10.2013 16:54:36 w TESCO konkursy
Cisza z Hochland? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5750567 Napisano: 07.10.2013 15:35:44 w Carrefour konkursy
Czy wygrał ktoś w II etapie Velvet? Były już info? Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5750408 Napisano: 07.10.2013 12:52:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nic.

Valbon! Karlsbad... emotka

Wygranych nie przybywa, a kasy w portfelu gwałtownie ubywa... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5750304 Napisano: 07.10.2013 11:03:24 w Paragony
Sprzedam w dobrych cenach paragony:

- Konkurs z bonami Intermarche

- Milka w Real

- Kawa Tchibo Alma


PW proszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5750299 Napisano: 07.10.2013 10:58:03 w TESCO konkursy
nilia22 napisał(a):

dzisiaj będą smsy z hochland emotka



Mam nadzieję, że @ też. emotka

Oby również dzisiaj ostatnie dni z Valbon Real rozwiązali. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5749815 Napisano: 05.10.2013 19:35:37 w Wkurza mnie...
79magda napisał(a):

Tak z ciekawości zapytam - a ile kosztują "normalnie" takie torebki?

Bo wg mnie 250 zeta za torebkę to jakoś sporo... choć prawda jest taka, że od dobrych paru lat nie kupiłam żadnej torebki (dzięki Ci o losie konkursowicza emotka ) więc mogę się i nie znać emotka



Kilka dni temu widziałam po ok. 499 zł któryś model. Generalnie przed chwilą na Allegro ktoś kupił w tej cenie kuferek na który polowałam - 499 zł. Dziś rano po 249. Szok... emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5749783 Napisano: 05.10.2013 17:10:01 w Wkurza mnie...
goralecka napisał(a):

a mnie wkurzają ludzie, którzy chcą udawać kogoś pokroju pary książęcej a w rzeczywistości... emotka I nie piszę tego o nikim z forum emotka Ale przejeżdżałam dziś przez parking lidla, zatrzymałam się bo nie wiedziałam co się stało...i byłam przerażona..klątwy, wyzwiska, przepychanie łokciami..I taki ktoś myśli, ze kupi ekskluzywną torebkę w super cenie to już jest lepszy?Najpierw wypadało by od kultury osobistej zacząć. A potem wsiadzie taka paniusia do autobusu i myśli, że od razu jej się należy miejsce siedzące i pokłony od pasażerów emotka

to mnie wkurza...i jednocześnie cieszę się, że nie jestem przywiązana do żadnej marki emotka wolę mieć 5 tanich torebek i wyrzucić je jak się zniszczą a nie 1 i nosić przez 5 lat bo skorzana i byla taka droga emotka



Niestety zachowanie wynosi się z domu, więc nic z tym nie da się zrobić. Niektórzy są nauczeni walczenia "o swoje" dosłownie, rozpychania się, aby tylko dotrzeć (po trupach) do celu. U mnie też było podobnie, oczywiście nie jestem wystarczająco waleczną bohaterką, więc wyszłam z Lidla bez łupu. Moim zdaniem jednak torba jest b. porządna, dlatego chciałam wymienić moją starą na taki model, nie udało się trudno. Świat się nie kończy, ale szkoda. Widziałam też kilka normalnych kobiet, które zrezygnowane wychodziły bez niczego. Niektórzy może i szpanują firmą, metkami, ale to chyba pokolenie jakichś nastolatek, bo generalnie to raczej chodzi, aby torba była praktyczna, poręczna i dobrze służyła. No cóż, nie dla mnie te akcje, biegi itp., ale wkurza mnie to. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5749738 Napisano: 05.10.2013 13:57:56 w Wkurza mnie...
Dosłownie masakra. Stwierdziłam, że się po prostu nie nadaję do takich akcji i choćby nie wiem co za promocje były - odpuszczam. Cóż się dziwić, że osoby biorące po 1 sztuce nie mają czego szukać, gdy królują hurtownicy. Ja rozumiem, wziąć dla mamy, dla siostry, koleżanki, ale po 8 sztuk?

antylopia W moim Lidlu tak niekoniecznie wszystkie wyszły na sklep, bo z modelu na który polowałam było tylko z 5 egzemplarzy. W koszu nie za duża ilość toreb, więc na pewno Panie brały też dla siebie i innych. To już mi zwisa, ale gdyby było takie ograniczenie, max 2-3 szt. na osobę, byłoby lepiej, bo osób przed godziną 8 ok. 50, ale jeśli kilkanaście bierze z 8 torebek...

mia Jak najbardziej ciesz się, że nie wybrałaś się rano! Stracony czas, nerwy, chociaż może miałabyś szczęście i upolowałabyś określony model, ale to chyba jak wygrana w Lotto. Dzwoniłam do koleżanki z innego miasta, która też chciała sobie kupić torebkę, nie udało się, ale widziała, że jakaś kobieta wzięła z koszyka jakiejś Pani torebkę, tak bez pytania. Pani rozmawiała przez telefon i chyba była odwrócona tyłem, zaczaiła się na jej łup i wio do kasy! emotka

Brak mi słów. Tak się pchać, biec i taranować, jakby to było za darmo... I za torebką nie będę wariować. emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5749719 Napisano: 05.10.2013 12:46:45 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie Lidl i to, że nie udało mi się upolować torebki. Długo zastanawiałam się czy w ogóle jechać. Nie nadaję się do bójek, wyścigów itp. Kilka minut przed godziną ósmą, mega wężyk przed drzwiami do Lidla. Bojowo nastawione Panie i Panowie. Otwarcie = bieg. Ludzie z tyłu rozpychają się, taranują przód i wyprzedzają gwałtownie. W tej chwili czułam, że to był błąd, ale przyspieszyłam tempa. Torebki były w pokrowcach, więc nie było wiadomo, która jest jaka. Złapałam tą do której było mi najbliżej i jedną z boku. Udaję się w trochę spokojniejsze miejsce, aby sprawdzić czy trafiłam na odpowiednią torbę. Czuję, że z tyłu kobieta zaczyna mi wyrywać worek... Zwracam jej uwagę, ta zaczyna krzyczeć, że wzięłam JEJ torbę. Jak JEJ skoro brałam z ogólnodostępnego kosza! Cholera, wściekłość mnie ogarnia. Za mną wianuszek polujących. Kosz z torebkami w 3 minuty stał się pusty. Oczywiście nie miałam szczęścia i torba o której myślałam nie znalazła się w moich rękach. Oddałam tamte i poczekałam chwilę myśląc, że może ktoś odda swoje łupy. Gdzie tam! Niektórzy ewidentnie brali hurtowo. Po 6,7 sztuk. Ogólnie torebek wystawionych było bardzo mało. I to mnie wkurza... Na Allegro aż roi się od dzisiejszych modeli, ale nie będę płaciła 100-150 zł drożej. Torebka wykonana dość porządnie, dlatego pomyślałam o wymianie mojej starej na tą. Cena w miarę przyzwoita. Stwierdzam, że to nie dla mnie. Bójki, przepychanki słowne i dosłowne. Brak ograniczeń co do ilości sprzedanych sztuk na osobę sprawia, że zwykły klient nie ma szans. Kilka kobiet również było zawiedzionych. Walka nieudana...

Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5749233 Napisano: 04.10.2013 13:31:40 w Zakupy na konkursy - usługi
Zrobię zakupy:

Milka Real

Alma Tchibo, Alma Hortex mrożonki

Intermarche konkurs z bonami



Wszystkie paragony w bardzo dobrych cenach. Tanio. PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5749101 Napisano: 04.10.2013 10:49:35 w Kupię...
Kupię kody/vouchery do Cinema City. PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5749078 Napisano: 04.10.2013 10:08:48 w Paragony
Mam na sprzedaż świeże paragony:

Konkurs z bonami Intermarche

Milka w Real

Kawa Tchibo Alma


PW - tanio. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5748781 Napisano: 03.10.2013 17:12:26 w TESCO konkursy
Czy były dziś, jak to się ostatnio przyjęło, wyniki z Hochland Tesco za ubiegły tydzień? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

like-a-bomb

#5748767 Napisano: 03.10.2013 16:50:07 w Paragony
Sprzedam paragony z dzisiaj:

Intermarche - konkurs z bonami

Real - Milka

Alma - kawa Tchibo

T A N I O, proszę o PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0