Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#6259037 Napisano: 23.09.2016 13:30:53 w Ambasadorinnowacji - Philips
pasztetnik napisał(a):

A to już  coś pewnego, że program się kończy z końcem roku? Jeśli tak to powinni ostatnią aukcję zrobić bardzo bogatą jeśli zależy im na dobrych opiniach.

lolka182 napisał(a):

orientujecie się czy w tym roku powinna być jeszcze jakaś jedna aukcja? Skoro etap ma 56 dni to chyba tak ?

Na pewno nie ostatnia aukcja, a program pewnie nie skończy się, od paru lat wysyłają informację, że punkty nie przepadają z końcem roku.

Na co dziś polujecie? emotka
Ja sobie spróbuję zalicytować coś, gdzie mało odznak potrzeba, poćwiczę refleks, bo mi brakuje jednej odznaki do docelowej nagrody emotka
I już szukam kogoś kto mi wylicytuje w następnej aukcji jeśli będzie to, co chcę. Oczywiście się odwdzięczę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6258833 Napisano: 23.09.2016 11:07:33 w WC - rozmowy o wszystkim
Mam pytanie do tych, którzy korzystają z aplikacji e-konkursy na Androida, czy można dodać post tylko składający się z ok. 140 znaków? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6258824 Napisano: 23.09.2016 11:02:55 w GFK
Dwuetapowa ankieta, pierwszy etap o kosmetykach, zaznaczyłam, że używałam tabletki do zmywarek, płyn do płukania firan, mrożona pizzę i elektryczny pilnik do stóp i odrzuciło. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6258308 Napisano: 22.09.2016 13:36:11 w Wkurza mnie...
Gazowanej i z tego co słyszałam, to mówili, że w butelkach 0,5 l.
Ale też jestem w niezłym szoku, bo u nas najczęściej się pije właśnie tę wodę... Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6258064 Napisano: 21.09.2016 23:08:19 w Ambasadorinnowacji - Philips
marta_1234 napisał(a):

tusienka napisał(a):

marta_1234 napisał(a):

Lekka lipa z tymi cenami. Do 500 brakuje mi kilka punktów. A ten opiekacz to mi się marzy. Może jeszcze coś dolicza... 

a nie masz nic w profilu do uzupełnienia albo jakiegoś produktu do dodania??? Ja tak zrobiłam ostatnio i doliczyli mi w porę punkty

To uzupelnilam już dawno i za to sa punkty. Pewnie brakuje rozliczeń jakichś zadań. Zobaczę jutro jak to będzie.

Muszą dodać punkty przed aukcją, spokojnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6258062 Napisano: 21.09.2016 23:06:35 w GFK
Finanse +75. Ogólnie pytali o banki, ja zaznaczyłam PKO BP i poszło dalej, ale nie wiem czy to miało jakieś znaczenie, bo nie było żadnych pytań o konkretny bank. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6257957 Napisano: 21.09.2016 19:44:00 w Ambasadorinnowacji - Philips
Ja uważam, że aukcja naprawdę "bogata" emotka
Szkoda, że zawaliłam te odznaki, bardzo żałuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6257955 Napisano: 21.09.2016 19:39:52 w WC - rozmowy o wszystkim
onlyrybka napisał(a):

Nie wiem ile płacą w marketach, ale chyba lepiej w Biedronce emotka  W moim Lidlu kobiety wciąż biegają między towarem a kasą, kasują towar jak roboty (na czas?). Za to w Biedronce jakoś bardziej swojsko jest.
Choć i tak środowisko pracy zależy od danego sklepu/lokalizacji i kierownika. 

Ja mam znów wręcz odwrotne spostrzeżenia - w Biedronce zawsze wszyscy zabiegani, 2x dłuższe kolejki, a w Lidlu wszyscy na luzie. To raczej zależy od miejsca, więc chyba nie ma sensu doradzać na podstawie jedynie naszych obserwacji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6257795 Napisano: 21.09.2016 15:55:08 w GFK
Nie wiem czy to na stałe wprowadzili, ale otrzymałam propozycję ankiety, a ilość punktów jaką otrzymam będzie zależna od tego jak długo wypełniam ankietę (do którego punktu dobrnę). Z jednej strony dobrze, bo bywało, że się zrobiło całą ankietę prawie i na końcu odrzucało.

Kosmetyki + nie wiem ile punktów, ale chyba dobrnęłam do końca, więc powinnam dostać 145.
Pytali o pasty do zębów i płyny do mycia naczyń. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6257754 Napisano: 21.09.2016 15:16:00 w Ambasadorinnowacji - Philips
Ja w tym etapie tak zaniedbałam wyzwania, że nie mam połowy odznak, więc pewnie nic nie wylicytuję emotka A jak na złość aukcja będzie super to się wkurzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6257263 Napisano: 20.09.2016 19:47:21 w Ambasadorinnowacji - Philips
trampek, napisał(a):

a są już znane rzeczy co bedzie na aukcji bo jak wchodze na storone i aukcja to nic nie ma

Jeszcze nie wiadomo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6257139 Napisano: 20.09.2016 15:49:33 w SZUKAM....
Szukam kodu rabatowego z magazynu "Dobre rady" do Top Secret. Jakby coś... - będę wdzięczna za PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6254086 Napisano: 13.09.2016 23:16:39 w Wkurza mnie...
joasiajulia napisał(a):

Jak jest u was z ubezpieczeniem samochodu ?????
Za 6 dni kończy Mi się ubezpieczenie i w związku z tym dostałam smsa od ubezpieczalni o zapłatę danej należności......i tu zrobiłam oczy jak pięciozłotówki !Wiem że ubezpieczenie wzrosło,ale żeby aż tak?????Płaciłam co roku po około 600zł ,a teraz poprosili o wpłatę 2534zł za auto!!!!To chyba jakieś jaja..... emotka

Niee, to niemożliwe Idź, wyjaśnij, to pewnie z AC, tak jak ktoś pisał, szukają naiwniaków, którzy się skuszą albo nieświadomie zapłacą.
Ja mam zaufanego agenta i w tym roku zapłaciłam niecałe 100 zł więcej (z NNW), ubezpieczałam w czerwcu. Warto zapytać też o jakiś pakiet, ja mam też ubezpieczenie domu, i w pakiecie wyszło taniej niż samo OC emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6250798 Napisano: 06.09.2016 20:05:27 w Zjazd e-konkursowiczów
Kurczę, chętnie bym się wybrała, ale data mi nie pasuje. Do Gliwic mam 300 km, a akurat będę w pierwszy weekend października, ale wiem, że nie da się wszystkim dogodzić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6249026 Napisano: 02.09.2016 09:30:20 w Pomocy!!!!
cherry_coke napisał(a):

asiam napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

asiam napisał(a):

cHODZI O DOŁADOWANIE I FACET POTRZEBUJE JUŻ NATYCHMIAST, W TYM PROBLEM.

Moim zdaniem facet kręci. Jak potrzebuje doładowania natychmiast, to powinien pójść do kiosku czy punktu swojej sieci, czy jak to się tam teraz kupuje. Od wpłaty masz zgodnie z regulaminem allegro ileś tam dni na wysyłkę towaru i tego się trzymaj. Nie może Ci dać negatywa za to, że nie wysłałaś mu kupionego przedmiotu natychmiast, zgodnie z żądaniem klienta.

Te duże literki to dlatego,że nie czytam co wysyłam, a akurat Caps Lock był włączony.Przepraszam.
Nie ma już co roztrząsać.Wiem już ,że to zachowanie odbiega od standardu.Zobaczymy co będzie dalej. Dziękuję Wam za zaangażowanie.

Nie jestem pewna czy dobrze zrozumiałam, ale jeśli kupujący płaci przez PayU to pieniądze na Twoim koncie allegro są od razu. Na tym polegają te płatności.
Inną sprawą jest wypłata z Twojego konta allegro na konto prywatne w banku. 

Jeśli płaci kartą online lub robi przelew online, a jeśli bierze druczek, wypisuje go i wpłaca na poczcie to to trwa aż ten przekaz zaksięguje PayU. emotka Jeśli wybierze "przelew tradycyjny" i nawet wykona go od razu ze swojego konta internetowego to też PayU tego od razu nie ma tylko dopiero zgodnie z godzinami księgowań. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6248608 Napisano: 01.09.2016 13:11:18 w Ambasadorinnowacji - Philips
Właśnie dostałam maila, że testowany depilator zostaje u mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6248084 Napisano: 31.08.2016 14:52:44 w Ambasadorinnowacji - Philips
zdolnabestia napisał(a):

Super, we wrześniu u mnie nikogo nie będzie w domu emotka
Nie spodziewałam się, że im tyle czasu z tym zejdzie, gdybym wiedziała wcześniej, to nie zgłaszałabym się do testu multicookera. Ciekawe co będzie, jak nikt go nie odbierze...

Dokładnie o to samo się wkurzałam jak wysyłali depilatory. W regulaminie była informacja w jakich dniach będzie testowanie, więc się zgłosiłam, a tu dostałam depilator po miesiącu, akurat szczęście, że na drugi dzień jak wróciłam z wakacji. To ja wyjeżdżałam tylko na tydzień, a jak ktoś wyjeżdża 3 tygodnie czy na miesiąc i akurat dostanie coś do testów nagle, bo sobie tak akurat zechcą wysłać to ani nie zdąży przetestować ani nagrać filmu. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6247433 Napisano: 30.08.2016 09:16:27 w Ambasadorinnowacji - Philips
kasia580 napisał(a):

 Ja czekam na suszarko lokówkę (ambasadorinnowacji ) testowanie , powiedzcie mi jeśli w regulaminie pisze c) III etap – trwa od dnia 29.08.2016 do 09.09.2016 (2 tygodnie) ,dziś jest 30 a u mnie ani widu ani słychu . Zmienili zdanie i nie dostanę ,czy zdarzają się u nich takie obsuwy z wysyłką  i termin testowania jest liczony od faktycznej dostawy ?  

Tymi terminami to się nie sugeruj. Na testowanie masz tyle ile jest napisane w regulaminie, ale od dnia dostarczenia Ci produktu do testowania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6246765 Napisano: 27.08.2016 16:19:16 w Ambasadorinnowacji - Philips
patrycha1429 napisał(a):

Przedmiot i czas Programu
1. Program polega na poznawaniu i szerzeniu informacji o produktach Philips poprzez
rozwiązywanie zadań przez Uczestników (dalej: Wyzwania), za które Uczestnik
otrzymuje określoną ilość punktów i odznak (dalej: filipsy), które następnie może
wymienić na Nagrody.
2. Program rozpoczyna się dnia 13.01.2015 o godz. 15:00:00 i trwa do końca roku2016.3. Organizator zastrzega sobie prawo do zamknięcia Programu bez podania przyczyny,
co nie stanowi zmiany Regulaminu

Bo ogólnie według regulaminu punkty zbiera się przez rok, z końcem roku się resetują, ale do tej pory od paru lat przed końcem roku wysyłali informacje, że punkty się jednak nie resetują.
madziaau napisał(a):

tak Was czytam i się zastanawiam czy nie popełniłam jakiejś gafy.
Dostałam do testowania depilator, wypełniałam zadania na ambasadorze, więc link do filmu też tam posłałam. Nie na maila. 
Stąd moje pytanie - na maila też muszę im poprzesyłać film i linki do opinii?

Filmy z testów z Ambasadora wysyłamy na Ambasadorze, więc spoko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6244358 Napisano: 22.08.2016 17:40:14 w Ambasadorinnowacji - Philips
tusienka napisał(a):

ondine napisał(a):

Doliczyli mi kilka dni temu punkty za recenzje i filmik emotka

A nie pamiętasz do kiedy trzeba było go wysłać?? Może mama pomyliła terminy i przez to . Wysyłała 15go

Kurczę, bo ja nie pamiętam czy jestem drugą turą, może trzecią emotka Ja dostałam depilator około 26.07., więc 4 tygodnie mijają 23.08. Wyświetl w wątku >>
0 0