Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#5383756 Napisano: 01.10.2012 10:00:30 w Rossmann
moskala22 napisał(a):

ebola21 napisał(a):

dochaaa napisał(a):

amaranta86 napisał(a):

dochaaa napisał(a):

Rossnet coś zamula niemiłosiernie może wyniki wrzucają emotka




emotka emotka


zobaczyli ze czatujemy zwarci i gotowi to przestraszyli sie i wrzucaja emotka to ja poprosze o kamerke z Pampersa emotka

a ja drugą, bo jak pamiętam to były 3 emotka



no to ja 3 emotka


Ja chcę 4 emotka Bo było 5 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5383743 Napisano: 01.10.2012 09:53:49 w Rossmann
amaranta86 napisał(a):

dochaaa napisał(a):

Rossnet coś zamula niemiłosiernie może wyniki wrzucają emotka




emotka emotka


Właśnie to miałam pisać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5383734 Napisano: 01.10.2012 09:47:07 w Rossmann
ania1234 napisał(a):

ebola21 napisał(a):

A czy oni wysyłali juz @ o wynikach z Eveline? Tylko tego pierwszego - z pytaniem o promienista skórę...?


Jeszcze nie



Były już wyniki emotka
http://www.rossne....aspx?contestId=1173 Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5383280 Napisano: 30.09.2012 08:15:50 w Rossmann
ebola21 napisał(a):

Ja mam dziś dobry humor i liczę na to, że jutro otworze pocztę,a tam @ z info o nagrodzie np. w Pampersie emotka

Nawiasem mówiąc - dalej mnie bawi tytuł konkursu Listerine emotka

A i dziś naskrobałam kołysankę dla synka - ciekawe, czy się spodoba...


Też czekam jeszcze tylko na Pampersa, bo na resztę nie liczę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5383184 Napisano: 30.09.2012 06:50:20 w Rossmann
dochaaa napisał(a):

wiecie niby to spisywanie serii i nr dowodu to utrudnienie... ale w sumie tylko dla nich, jezeli ktos gral uczciwie na swoje konto i wygral to nie ma sie co obawiac bo nagrode i tak dostanie prawda? przynajmniej nagrody nie beda wedrowaly do psa, kota, chomika czy rybek państwa Iksińskich emotka


Otóż to
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5383115 Napisano: 30.09.2012 05:46:42 w Rossmann
margo466 napisał(a):

ondine napisał(a):

mia napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Odbierałam nagrodę i mimo,że jest tam napisane numer dowodu to nikt go nie spisywał.Tylko podpisalam,ze odebrałam.Nawet dobrze dowodu nie sprawdzili, moze dlatego,że często cos dobieram:)


U mnie mimo, że mnie panie doskonale znają i drzewiej mnie nigdy o dowód nie prosiły, tylko parafkę, tym razem musiały mieć dowód, żeby z niego numery pospisywać do jakichś swoich papierów, które potem muszą odsyłać.
Mi w sumie ganc-egal, pośmiałyśmy się tylko, że konkursowiczom usprawnienia, a im biurokracja rośnie... emotka


W sumie... czy to tak źle, że to sprawdzają ? emotka Zobaczymy czy Łąck coś na tym straci emotka
Rossnet przeszedł przemianę, ale z wynikami dalej się nie wyrabiają emotka


to nie jest przemiana - ten system stosują przy zakupach on-line od samego początku a teraz podpięli konkursy dla lepszej kontroli


Miałam na myśli nie tylko odbiór nagród, ale całość włącznie z mailami o wygranej, o wysyłce nagrody, o możliwości odebrania etc. emotka

siutek3 napisał(a):

jak jest z odbiorem rowerów emotka
ma przywieść kurier... ale jeśli mnie osobiście przy tym nie będzie? muszę zostawić jakieś upoważnienie emotka orientuje się ktoś?

jak nie, to porposzę numer do rossnetu, to jutro postaram się dowiedzieć, bo kurcze to moja największa jak do tej pory nagroda, także muszę pilnować żeby czasem nie przepadła
emotka


Zależy od kuriera! Jeden zostawi, drugi nie zostawi komuś innemu. Na wszelki wypadek napisz upoważnienie, zeskanuj dowód osobisty, nie będą się mieli do czego przyczepić. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5383070 Napisano: 30.09.2012 05:00:21 w Rossmann
mia napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Odbierałam nagrodę i mimo,że jest tam napisane numer dowodu to nikt go nie spisywał.Tylko podpisalam,ze odebrałam.Nawet dobrze dowodu nie sprawdzili, moze dlatego,że często cos dobieram:)


U mnie mimo, że mnie panie doskonale znają i drzewiej mnie nigdy o dowód nie prosiły, tylko parafkę, tym razem musiały mieć dowód, żeby z niego numery pospisywać do jakichś swoich papierów, które potem muszą odsyłać.
Mi w sumie ganc-egal, pośmiałyśmy się tylko, że konkursowiczom usprawnienia, a im biurokracja rośnie... emotka


W sumie... czy to tak źle, że to sprawdzają ? emotka Zobaczymy czy Łąck coś na tym straci emotka
Rossnet przeszedł przemianę, ale z wynikami dalej się nie wyrabiają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5383052 Napisano: 30.09.2012 04:41:31 w Rossmann
zarania napisał(a):

Chodziło o to, że konkurencja o wiele mniejsza niż w Aquafresh, więc i szansa na wygraną w Orbit White większa. Jeśli o mnie chodzi, jestem spokojna o wyniki quizu.


No to zobaczymy jak z moją skutecznością, bo tak serio grałam pierwszy raz w czasówkę emotka Jeśli pójdzie dobrze to będę wiedziała jak grać emotka

maria1980 napisał(a):

Nie wiem czy zaostrzyli bo,w moim zawsze było ,że odbieranie za kogoś z upoważnieniem czy bez nie miało miejsca emotka

Odbiór osobisty i kropka.
Ale właśnie znajoma mi mówiła,że oni teraz muszą tego odgórnie przestrzegać emotka
To chyba przez te konta na chomika

emotka


Ja jak jeszcze odbierałam żel Bourjois to wystarczył podpis. Żadnego podpisu, ani dowodu osobistego. Ale to było moment przed olimpiadą. Więc może faktycznie zmienili zasady emotka Wydaje mi się, że to zależy od drogerii emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5382441 Napisano: 29.09.2012 10:39:09 w Rossmann
amaranta86 napisał(a):

ondine napisał(a):

amaranta86 napisał(a):

ekuc2 napisał(a):

heh w konkursie orbit wzięło udział 2609 uczestników a do wygrania 500 szczoteczek emotka emotka



doszło kilka osób pod sam koniec konkursu emotka z tego co pamietam to szybciutko mają byc wyniki emotka


W czwartek emotka




emotka moje ząbki już czekają na wypasioną szczoteczkę emotka może przyjdzie wczesniej niż ten spóźniony aquafresh emotka


Ja nie jestem dobra w czasówkach, ale zagrałam sama i mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie jak nie to zwątpię w siebie i Rossnet emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5382439 Napisano: 29.09.2012 10:34:41 w Rossmann
amaranta86 napisał(a):

ekuc2 napisał(a):

heh w konkursie orbit wzięło udział 2609 uczestników a do wygrania 500 szczoteczek emotka emotka



doszło kilka osób pod sam koniec konkursu emotka z tego co pamietam to szybciutko mają byc wyniki emotka


W czwartek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5382437 Napisano: 29.09.2012 10:33:03 w Rossmann
ekuc2 napisał(a):

heh w konkursie orbit wzięło udział 2609 uczestników a do wygrania 500 szczoteczek emotka emotka


To dobrze czy źle ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5382030 Napisano: 29.09.2012 12:47:39 w Rossmann
zarania napisał(a):

edzia21 napisał(a):

ivisia napisał(a):

damsel napisał(a):


A mam jeszcze jedno pytanie, tam liczą czas do momentu wysłania zgłoszenia czy tylko czas odpowiedzi?


Wg regulaminu: Zwycięzcami konkursu zostaną osoby, które udzielą prawidłowych odpowiedzi na 3 wylosowane pytania w jak najkrótszym czasie.

Ale wydaje mi się, że liczą czas od rozpoczęcia do zapisania danych na serwerze, czyli do momentu jak klikniesz wyślij i zapiszą Twoje zgłoszenie...
Ale mogę się mylić emotka

A z tym 6x myciem - macie to sprawdzone z artykułem Orbita? emotka bo wszędzie w necie pisze, że po każdym posiłku a przynajmniej 2x dziennie...


Ja w tym nie gram, ale tez bym dala 2! emotka gdzieś tam kiedys czytalam ze przynajmniej 2, chyba na colgate


też obstawiam 2. emotka


Ja też zdecydowanie 2 emotka
Najodpowiedniej 3, więcej nawet nie jest wskazane, bo się szkliwo zdziera emotka Ale nie ma takiej odpowiedzi, więc ja stawiam na 2. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5381711 Napisano: 28.09.2012 09:32:21 w Rossmann
zuzola napisał(a):

a mi się udało!ale czad,normalnie nie wierzę w szczęście emotka emotka emotka
czy ktoś ma zdjęcia tych rowerków?ja nawet nie pamiętam jaki wybrałam,myślałam ,że nie mam szans,po tym jak zlikwidowali liczniki już nie grałąm.


http://www.rossne....aspx?contestId=1209 Proszę emotka Obok rowerów są linki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5381702 Napisano: 28.09.2012 09:29:27 w Rossmann
trissm napisał(a):

ondine napisał(a):

agusia147 napisał(a):

A mnie Rossnet nei lubi ;(


Nie tylko Ciebie emotka



W rowerowym nie bralam udzialu, ale w wiekszosci tych sierpniowych bralam. I co? I nadal bez zmian - NIGDY NIE WYGRALAM NIC W ROSSMANIE heheheh Chyba powinnam przestac marnowac na nich wene hehehe


Ja wygrałam raz.... żel do mycia twarzy emotka Gram od maja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5381639 Napisano: 28.09.2012 08:10:18 w Rossmann
agusia147 napisał(a):

A mnie Rossnet nei lubi ;(


Nie tylko Ciebie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5381278 Napisano: 28.09.2012 03:22:39 w Rossmann
panczita napisał(a):

bc14 napisał(a):


CZekamy już tylko na czasówki i foto:
Pantene,
Ajax,
pampers,
gatta,
tołpa,

I tak uważam,ze rossnet poradził sobie z organizacja tylu konkursów emotka



A co z activ lab
kokosal
under twenty
i statkami
?

Wiem że under twenty wysłali @ ale są przecież też nagrody główne wysyłane kurierem


Statki już była lista. Reszta wszystko poszły maile emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5381205 Napisano: 28.09.2012 02:47:30 w Rossmann
ebola21 napisał(a):

ondine napisał(a):

Orange: http://www.rossne....aspx?contestId=1211 emotka

kurcze, a na głównej nie ma tych wyników...

No, niech już dadzą i resztę emotka


Może dadzą emotka Jestem dobrej myśli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

ondine

#5381185 Napisano: 28.09.2012 02:39:21 w Rossmann
magdalenka1984 napisał(a):

Ja tez wygrałam rower, aż oczom nie wierze. emotka


Szalejesz po prostu !!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5381177 Napisano: 28.09.2012 02:32:08 w Rossmann
endzi1984 napisał(a):

no i ja mam rower hehehe emotka

a jaka wartosc byla tych rowerow? pamieta ktos?


Tempo Adagio, 1399 zł
Hexagon X8, 1799 zł
Evado 2.0, 1599 zł
Evado 1.0, 1299 zł
Tempo Presto, 1399 zł
Tempo Classico 3 SPD, 1249 zł
VIVO, 1699 zł emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0