Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#5954533 Napisano: 11.12.2014 20:31:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
martunik3 napisał(a):

wszystko się da, tylko trochę wyobraźni i współpracy z klawiaturą i jej znakami emotka

no i troszkę wolnego czasu emotka


cherry1977 napisał(a):

W jaki sposób w konkursie Jacobs- udekoruj kubek można rysować różne postacie itp. Ja mam tylko ikony i litery, nie mogę narysować tego, co chcę.


Dokładnie, ale jeśli ktoś nie ma zdolności plastycznych i takiego wyczucia to podkreślę ten czas no i szczęście. Ja nie mam zdolności, ale przyłożyłam się bardzo, jeden kubek robiłam 5 godzin! Wyszedł mi naprawdę spoko, nie sądziłam, że w ogóle stać mnie na takie kreatywne szaleństwa emotka i... nie wygrał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5954448 Napisano: 11.12.2014 18:08:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilus napisał(a):

Mam pytanko o konkurs Jatomi Fitness na FB emotka wygrałam 1 wejściówkę, widzę, że niektórzy chwalą się kilkoma... emotka Czy mogę brać udział dalej w konkursie i walczyć o inne nagrody? Nie znalazłam takiego zapisu w regulaminie... ktoś podpowie? emotka


Tak, nowy dzień, nowa szansa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5954254 Napisano: 11.12.2014 13:59:35 w TESCO konkursy
zaczytana-pola napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Łudzę się, że jeszcze nie rozwiązali konkursu, ale może ktoś rozwieje moje wątpliwości...

Czy rozwiązali już konkurs "świąteczny klimat":
https://www.e-kon...at.html#.VIb0X8lOlmo emotka


Podbijam. Ktoś coś? emotka


W regulaminie jest napisane, że dopiero jutro mają wybierać + 5 dni roboczych na informowanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5954181 Napisano: 11.12.2014 11:53:48 w SZUKAM....
dolly napisał(a):

dolly napisał(a):

Szukam kogoś kto ma w domu szczeniaczka na dobranoc z fisher price, mam pytanie- czy 10min grania na dobranoc to sama melodia czy jednak ze slowami?



PODBIJAM, nikt nie ma tej zabawkiemotka emotka emotka emotka


Dolly, wpisz w YT "szczeniaczek na dobranoc megadyskont", jest prawie 4 minutowy filmik z prezentacją, może Ci pomoże emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5954175 Napisano: 11.12.2014 11:42:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewka656 napisał(a):

deva napisał(a):

polarniczka napisał(a):

czekam sobie na rozwiązanie konkursu z płynami Eden w Biedronce...ciekawe czy wpadną chociaż płyny...



też czekam



Kiedy mają być wyniki?


Do 19.12. poprzez e-mail emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5954074 Napisano: 11.12.2014 00:19:45 w Kaufland konkursy
androm napisał(a):

ale ten nr paragonu to jest właśnie ten 6 cyfrowy po prawej od daty, no nie?
emotka


Tak, po prawej od daty. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5953525 Napisano: 09.12.2014 21:26:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izak1000 napisał(a):

megery napisał(a):

Kurcze te kubki Jacobs, jak patrzę na propozycje osób wygranych to jak dla mnie w 200% zasłużenie, ja jestem jakimś beztalenciem w tym temacie. Niektóre zastanawia mnie jak oni to robią za pomocą prostych symboli i liter. Tego na pewno nigdy nie wygram, już się poddałam, niech lepsi biorą co ich zasłużenie.


jakie beztalencie...jak codziennie jest 10 tys. zgłoszeń to chyba wiesz w jaki sposób są wybierane te najlepsze emotka


W jaki? Bo dla mnie to te kubki są po prostu przepiękne emotka Ten Puchatek, który ktoś zrobił... Artyzm po prostu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5953523 Napisano: 09.12.2014 21:22:00 w Carrefour konkursy
joan napisał(a):

Dwa pytania:

1) Czy ktoś z Was rejestrował się na panelu klienta Carrefour, otrzymał 2 kody na e-bon 5 zł i zrealizował je? Nawet nie wiem, co powiedzieć przy kasie, znając mój C4, odeślą mnie do waraiatkowa emotka

2) Czy ktoś z Was wie, co to za kod niefiskalny drukuje się na końcu paragonu? Mam paragon z dziś z wydrukiem "Niefiskalny Ilość kuponów: 1 NumerOśiocyfrowy" emotka


Ja ostatnio też dostałam niefiskalny z kodem. Nie masz na nim na dole nic napisanego? Jeśli to ten sam co mam ja to babka mówiła, że dają go do Rodzinki, realizacja tego kuponu zmniejsza liczbę punktów na karcie Rodzinka. Ale czy to ten sam? Pojęcia nie mam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5953060 Napisano: 08.12.2014 22:39:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
polarniczka napisał(a):

katrin22 napisał(a):

A z jacobsa z wczoraj to kiedy są wyniki? wie ktoś coś?


wyniki są na stronie z 7.12


Wyniki są z 7.12. ale ze zgłoszeń wysłanych do godziny 16:00. Jeśli ktoś wysyłał zgłoszenie po 16:00 wczoraj to wyniki będą jutro emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5952992 Napisano: 08.12.2014 20:16:51 w SZUKAM....
vickichelm napisał(a):

Gdzie się wygrywa te karnety do Jatomi?


Kalendarz Adwentowy Jatomi:

https://www.faceb.../app_583906514955814 Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5952915 Napisano: 08.12.2014 17:40:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
natka91 napisał(a):

edzia3 napisał(a):

Te kubeczki są coraz piękniejsze.Chyba się już poddam



Niektóre są naprawdę artystyczne emotka


Niektóre są genialne! Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5952908 Napisano: 08.12.2014 17:27:05 w SZUKAM....
hittmanka napisał(a):

po jakim czasie informują z jacobsa z kubkiem? Jeżeli wczoraj zagrałam pierwszy raz to kiedy będą wyniki? dzisiaj czy później?


Jeśli do 16:00 to dziś, a jeśli grałaś po 16:00 to jutro. Prawdopodobnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5952755 Napisano: 08.12.2014 13:04:03 w SZUKAM....
bridget napisał(a):

chce kupic łyzwy dla siebie i dziecku, dziecko zaczyna dopiero zmagania na lodzie ma 8 lat, na jakie firmy patrzec? dla m nie lepsze figurówki? czy moze http://olx.pl/ofe...EPtl.html#aaf759f5d7 lub http://allegro.pl...-38-i4861148158.html czy szukac innej firmy, nie mam rozeznania?


Ja np. kupiłam plastikowe i są świetne i je polecam. Wytrzymałe, ale fakt, trochę ciężkie. Jednak nogę utrzymują sztywno, nie "chodzi" w bucie, a to dla początkującego ważne. Brat uczył się na figurówkach i nie mógł ustać tak mu noga latała, że sobie odpuścił i od tamtej pory nie założył łyżew, ale może to tylko nasze takie doświadczenia emotka Swoje kupiłam w GO Sport, nie pamiętam firmy, to raczej nic "znanego", ale jak będziesz chciała to sprawdzę. Mam je już jakieś 7 lat i są cały czas w nienaruszonym stanie. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5952751 Napisano: 08.12.2014 12:57:27 w GFK
grandprix napisał(a):

ondine napisał(a):

zwierzyniec napisał(a):

Jest już lista nagrodzonych w panelu gospodarstw domowych /beze mnie oczywiście/


Dzięki za info, mnie też nie ma, a do tej pory dostawałam zawsze nagrodę, chyba się wyczerpał mój limit, albo to ostatnio prześladujący mnie pech emotka
Za to babcia odkąd skanuje (a trwa to już z 5 lat albo i więcej) nie była tylko dwa razy na liście a i tak przychodziły dla niej przekazy na 50 zł, nie wiem czy ma jakieś przywileje ze względu na wytrwałość czy co... emotka


Mnie też nie ma na liście emotka Męczy mnie już to skanowanie i chyba się wypiszę. Ciężko uskładac na coś fajnego.


U nas to już taka rutyna po zakupach emotka Ale narzekać nie mogę, bo jak pisałam wcześniej nagrodę zazwyczaj dadzą, a już parę rzeczy zamówiliśmy z punktów. Babcia się w to bawi od lat i też parę fajnych prezentów zamówiła, dwie mikrofale i jeszcze jakieś inne pierdołki. My jesteśmy zadowoleni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5952731 Napisano: 08.12.2014 12:31:32 w GFK
zwierzyniec napisał(a):

Jest już lista nagrodzonych w panelu gospodarstw domowych /beze mnie oczywiście/


Dzięki za info, mnie też nie ma, a do tej pory dostawałam zawsze nagrodę, chyba się wyczerpał mój limit, albo to ostatnio prześladujący mnie pech emotka
Za to babcia odkąd skanuje (a trwa to już z 5 lat albo i więcej) nie była tylko dwa razy na liście a i tak przychodziły dla niej przekazy na 50 zł, nie wiem czy ma jakieś przywileje ze względu na wytrwałość czy co... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5952685 Napisano: 08.12.2014 11:51:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
beciala napisał(a):

ondine napisał(a):

A tak nawiązując do tego Jacobsa to można wysyłać dowolną liczbę zgłoszeń?

tak


Dzięki emotka
mia napisał(a):

marzenier napisał(a):

Ten tydzień co teraz się skończył to był drugi czy trzeci etap Palmy emotka ?

Po mojemu trzeci, a dzwonią za drugi. Nie do mnie... emotka


Dokładnie, w piątek skończył się trzeci, w sobotę zaczął czwarty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5952554 Napisano: 07.12.2014 21:55:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A tak nawiązując do tego Jacobsa to można wysyłać dowolną liczbę zgłoszeń? Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5952480 Napisano: 07.12.2014 17:12:16 w DARMOWE minuty i startery
Info ze strony Orange na FB:

Internety w Orange na kartę w ekstra cenie! Teraz wystarczą 3 zł na 3 GB na 30 dni! Promocja tylko do 5.01, spieszcie się!
Wyślij INT3 na 260 i zacznij serfowanie.
Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5952476 Napisano: 07.12.2014 16:50:50 w Kupię...
Kupię nową zmywarkę w dobrej cenie, proszę o info z ceną na PW jeśli ktoś posiada emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5952451 Napisano: 07.12.2014 15:08:46 w Biedronka
asante napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

koper napisał(a):

ja tego też nie wysłałam emotka ale moje pierwsze skojarzenie było właśnie o tym, że zawiodłam się w mikołajki na mikołaju i podobnie mi wyszło emotka ale wysłałam coś zupełnie innego, moim zdaniem bardziej kreatywnego emotka

edit: wygrzebałam- to była moja pierwsza wersja:
Doję frugo w mikołajki, bo przestałam wierzyć w bajki.
Dziś Mikołaj jest bogaty, bo "zapomniał" dowieźć graty.


tyle ze wg regulaminu trzeba bylo w hasle nawiazac do frugo i biedronki wiec mimo iz masz fajne, kreatywne haslo to biedronki w nim brak...


A gdzie jest taki zapis w regulaminie, że trzeba nawiązać do Biedronki? emotka Zadanie konkursowe zostało przysłane uczestnikom 6.12 i w regulaminie nie było nic na temat tego, co ma zawierać. emotka


Przy ocenie Odpowiedzi i wyborze najlepszych Odpowiedzi Komisja będzie stosowała następujące kryteria:
a.oryginalność Odpowiedzi;
b.walory artystyczne Odpowiedzi,
c.pomysłowość,
d.powiązanie z promowaną marką – FRUGO,
e.powiązanie z siecią dystrybucji Produktów Promocyjnych, tj. siecią sklepów Biedronka;
f.słownictwo i stylistykę,
g.kreatywność,
h.formę i treść.

Też zauważyłam po czasie o tej Biedronce, ale... mówi się trudno, najważniejsze, że to nie był wymóg emotka Wyświetl w wątku >>
0 0