Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#5968674 Napisano: 17.01.2015 11:05:18 w GFK
awen6 napisał(a):

a ja wcale nie dostaje tam ankiet:(

Ja niestety też rzadko, ale ostatnio jedna wpadła, a to i tak dużo. I tak ją skopałam przez swoją nieuwagę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5968671 Napisano: 17.01.2015 11:00:54 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

ondine napisał(a):

mariolakal napisał(a):Kurde... Zajechałam wczoraj zmywarkę naczyniami od śledzi zielonych... Dzisiaj śmierdzi z niej jak ze smażalni ryb w Ustroniu Morskim... Używam jej dopiero od trzech miesięcy i nie mam pojęcia co zrobić... Woda z octem nie pomogła... W niedzielę będę miała gości /Mój ma imieniny/ i nie będzie mi się chciało zmywać ręcznie... Wiem, że jestem przygłupiała, ale to moja pierwsza zmywarka w życiu /wygrana w C4/... emotka

Polecam zapachy do zmywarki, te z Domolu z Rossmanna są spoko, ale lepszy jest G&G (niemiecki), mocny i mega intensywny. Może to pomoże.

Kurde... A ten zapach dodaje się "do prania" ? W jakim jest opakowaniu ? 
PS. Na razie piorę na sucho wedle wskazówki katrin...
Dzięki dziewczyny ! 

To jest w postaci zawieszki, którą się wiesza na koszu zmywarki i on tam sobie wisi i pachnie emotka Wpisz w Google "zapach do zmywarki G&G" i wyświetli się opakowanie. Jest pakowany po dwa zapachy. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5968619 Napisano: 17.01.2015 00:47:07 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

Kurde... Zajechałam wczoraj zmywarkę naczyniami od śledzi zielonych... Dzisiaj śmierdzi z niej jak ze smażalni ryb w Ustroniu Morskim... Używam jej dopiero od trzech miesięcy i nie mam pojęcia co zrobić... Woda z octem nie pomogła... W niedzielę będę miała gości /Mój ma imieniny/ i nie będzie mi się chciało zmywać ręcznie... Wiem, że jestem przygłupiała, ale to moja pierwsza zmywarka w życiu /wygrana w C4/... emotka

Polecam zapachy do zmywarki, te z Domolu z Rossmanna są spoko, ale lepszy jest G&G (niemiecki), mocny i mega intensywny. Może to pomoże. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5968598 Napisano: 16.01.2015 22:20:16 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dziś dotarły kosmetyki Nivea "Jak się czujesz w swojej skórze" z etapu 9 (mail 17.12). Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5968232 Napisano: 16.01.2015 11:51:24 w SZUKAM....
jolajolanta napisał(a):

Witam. Szukam osóbki która oświeci mnie co robie żle
:( Mam pytanie odnośnie formularza z czekoladek rmmfm. Wypełniam test na 3 pk. Wyskakuje mi formularz i...są puste kratki co mam pisać w danej kratce? Czy jest jakaś kolejność danych?. Bo ciąle jest żle. Zły format kodu -próbuję kod z kreską XX-XXX, kod bez kreski XXXXX, kod z miejscowością pisaną obok i dalej jest źle. Co robię nie tak? Może to wina komputera bo po 4 latach z powodu awari laptopa przesiadłam się na stacionarny który jest tochę przymulony i wyświetla formularz w złym formacie?

Już ktoś tak miał, spróbuj może w innej przeglądarce. Powinny się pojawiać dane, które należy wpisać. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5967957 Napisano: 15.01.2015 20:03:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marta85 napisał(a):

a mial ktos tak ze pomylil sie w adresie email a adres domowy podal dobry i czekoladki przyszly?

E-mail raczej nie ma znaczenia. Jeśli wpiszesz zły e-mail, a uda Ci się trafić to tylko otrzymujesz powiadomienie na e-mail, że Ci się udało. Jak nie odbierzesz maila z gratulacjami to otrzymasz od razu SMS z numerem przesyłki. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5967836 Napisano: 15.01.2015 17:39:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurelito napisał(a):

Hmm....czy jak pojawiło się "dziękujemy potwierdzenie przyjdzie w ciagu 30 minut" to już sto procent pewne ze mam ta bombonierkę? bo nie wiedzę nic na poczcie emotka

Kurczę, ale zamieszanie z tymi bombonierkami RMF 
Poczekaj na maila, jest napisane, że przyjdzie w ciągu 30 minut, ale niektórym przychodziły też na drugi dzień. Cierpliwości, mail wszystko potwierdzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5967832 Napisano: 15.01.2015 17:35:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
brudny napisał(a):

czyli dzisiaj 4 sygnały były

Tak, przedwczoraj też były cztery emotka Wczoraj nie zwróciłam uwagi. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5967819 Napisano: 15.01.2015 17:31:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trampek napisał(a):

byl sygnal o 17 ? 

Przed pięcioma minutami był dosłownie. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5967811 Napisano: 15.01.2015 17:22:26 w DARMOWE minuty i startery
30 GB danych za doładowanie w internecie /Orange
http://www.orange...adoladowania20150115 Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5967506 Napisano: 15.01.2015 11:41:28 w SZUKAM....
ziolko napisał(a):

szukam informacji, jak brzmi sygnał w RMF na bombonierki? 

Ostatnio mówił, że rozdają bombonierki w Krakowie, "a dla tych którzy są daleko od Krakowa także na naszej stronie teraz do zdobycia nawet kilkaset (?) sztuk", coś takiego, nie ma konkretnego hasła. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5967493 Napisano: 15.01.2015 11:27:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Reni napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

W radiu mówili aby wejść na stronę i do wygrania są  gadżety widzi je ktoś?

no właśnie nie emotka

Też nie mogłam ich namierzyć emotka Może na tym polega zadanie, żeby sobie je znaleźć, haha, ja zrezygnowałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5967459 Napisano: 15.01.2015 10:53:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
baxter napisał(a):

dostaliscie @ z rmfu? u mnie bylo po wysłaniu, ze przysla na @ a nie ma nic, nie wiem czy zle wpisalam @ czy co?

Od razu. Może jeszcze dojdzie, mail ma dojść w ciągu 30 minut. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5967449 Napisano: 15.01.2015 10:49:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mama2006 napisał(a):

to od razu nie wiadomo o wgranej?trzeba czekać na @ z RMF-u?

Od razu mail przychodzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5967425 Napisano: 15.01.2015 10:36:48 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
rettib napisał(a):

NIVEA Jak się czujesz w swojej skórze - właśnie kosmetyki przyjechały GLS-em (chyba etap 6)

U mnie też, ale już z 8 etapu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5967233 Napisano: 14.01.2015 20:26:02 w SZUKAM....
asiabuczkowska napisał(a):

jak myslicie będą dzis jeszcze bombonierki z rmf fm? od 17 słucham radia i nic....nie udalo mi się jeszcze wygrac, a chciałabym dla córki emotka

I jak, były od czasu pytania? Bo wczoraj były cztery rozdania emotka Jak nie to może jeszcze będą, liczę na to emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5967106 Napisano: 14.01.2015 16:05:39 w SZUKAM....
zuzola napisał(a):

zuzola napisał(a):

Lunka napisał(a):

napisał(a):bc14 napisał(a):ile razy dziennie RMF rozdaje bombonierki?

  z tego co kojarzę   3 razy

dziś juz były 3?

bedzie jeszcze dziś sygnał?

Na pewno będzie. Wczoraj były cztery sygnały. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5967093 Napisano: 14.01.2015 15:52:06 w Ambasadorinnowacji - Philips
OK to teraz jeszcze ja mam pytanie z działu "dla niekumatych", bo od niedawna się w to bawię - ja miałam tylko 4 zadania i nawet o suszarkach i prostownicach nie miałam nic. Moje zadania: "Podziel się wpisem z naszego bloga", "Odwiedź FanPage Philips Polska", "Napisz artykuł na naszego bloga" i ta misja kosmos. Czy mam jakieś wyzwania dla początkujących? Wie ktoś coś? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5966951 Napisano: 14.01.2015 12:54:59 w Ambasadorinnowacji - Philips
lilithbb napisał(a):

tadziowa napisał(a):

napisał(a):katrin22 napisał(a):Ale jaja, żeby mieć tą 3 odznakę, to trzeba wykonać zadanie to o kosmosie? 
I chyba mogłabym już licytować, jakbym miała te 3 odznaki emotka  
Szkoda, że za bon do empiku chcą 400 f

a co to za zadanie z tym kosmosem?

trzeba zrobić filmik jest link do konkursu

Jeszcze gdyby trzeba było wysłać fotkę to bym zrozumiała, ale filmik to nie jest łatwa rzecz, trzeba jej poświęcić bardzo dużo czasu nawet robiąc go na "odwal", więc trochę pojechali po bandzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5966940 Napisano: 14.01.2015 12:42:52 w Wkurza mnie...
miszczu1 napisał(a):

edith napisał(a):aka napisał(a):Wkurza mnie nagonka na WOŚP i Owsiaka, najbardziej uwagi kościoła i prawicy, tak jakby Kościół rozliczał się z kasy...


Nie wkurzaj się tylko poczytaj ostatnie doniesienia w sprawie Owsiaka nie jest taki niewinny i nie mieszaj do tego kościoła i PIS bo niema to nic wspólnego ,sumienie człowieka -  o to tu chodzi emotka

Jak nie mieszać w to kościół jak sam sie w to miesza? Kolega ostatnio mi mówił, że ksiądz z ambony w trakcie mszy oznajmił wszystkim, że" nie życzy sobie dzieci latających z puszkami od Owsiaka po jego terenie/osiedlu przy kościele." Bez komentarza...

Ksiądz cwaniak, bo nie ma dzieci i nie wie, nie ma pojęcia co czuje rodzic,  którego dziecko zostało uratowane dzięki sprzętowi WOŚP. A ja znam takich rodziców i choć wcześniej różnie mówili o Owsiaku, teraz nie dadzą na niego powiedzieć złego słowa. Moim zdaniem dobrze, bo życie jest ważniejsze, cenniejsze niż te całe miliony, które on konfiskuje... Bilans i tak jest na plus dla tych, którzy skorzystali, życie zawsze wygra w pojedynku "ważności". A my możemy jedynie oceniać z pewnej perspektywy.

A co do tematu wkurzania to mnie też wkurzają bombonierki. Jak już w końcu, pierwszy raz udało mi się usłyszeć sygnał o cuksach to: 1. nie byłam przy komputerze, 2. weszłam w telefonie, ale zanim się namęczyłam, odpowiedziałam na pytania i wypełniłam formularz to nie mogłam wcisnąć "Wyślij" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0