Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#5970574 Napisano: 22.01.2015 20:06:08 w Pomocy!!!!
defed napisał(a):

Pomocy! Czy wie ktoś kto to taki, co wydzwania do ludzi i chce sprzedać patelnie ceramiczne (zestaw 3szt.), które mają nam pomóc zaoszczędzić na oleju i na zmywaniu? Nie wiem skąd mają moje dane emotka i chciałabym je usunąć z ich bazy. Nie pamiętam jak się ten ktoś przedstawił, ale strasznie się jąkał i w tle było słychać podpowiedzi z nagrania, jak rozmawiać z klientami...
tel. 22 327 03 01
dodam też, że rozmowę pan zaczął od życzeń urodzinowych emotka  "nie wiem czy dobrze wpasowałem, ale składam najgorętsze życzenia z okazji Pani urodzin"
HELPemotka

Jeśli jesteś też zdecydowana, że nie chcesz nigdy więcej otrzymywać ofert i być nękana ankietami telefonicznymi itd to poproś o wpisanie na listę Robinsona. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5970465 Napisano: 22.01.2015 15:50:46 w Rossmann
trampek napisał(a):

http://www.rossne...wosciami-HiPP,199193

gdzie jest ten konkurs na stronie ? bo nigdzie nie widze

A ma być? Nie widzę tam informacji, że to konkurs. To tylko artykuł. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5970385 Napisano: 22.01.2015 13:29:03 w GFK
+10/napoje. Chodzi o alkohole wysokoprocentowe. Zaznaczyłam, że w ciągu ostatnich 6 miesięcy kupiłam: nalewkę, wino/wermut, szampan/Proseco/wino musujące, wódka, whisky i likier i odrzuciło. Nie mam pojęcia o jaki napój chodzi, ale pewnie żaden z w/w emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5970162 Napisano: 21.01.2015 19:56:03 w Ambasadorinnowacji - Philips
Czy komuś też po wejściu w Wyzwania wyświetla się "Błąd - strona nie istnieje (404)" ? Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5970161 Napisano: 21.01.2015 19:54:26 w Rossmann
Dla mnie przełomowy na Rossnecie był ten okres kiedy wprowadzili kody. Przed kodami wygrywałam regularnie, a od wprowadzenia kodów... ani razu!
I to nie kwestia ilości zgłoszeń, bo wtedy grywałam też na jedno konto Też chyba mam bana na Rossnet, nie wiem, może za login, nazwisko albo nie lubią obsługi w "moim" Rossmannie Czekam teraz na wyniki i jak znowu nie wpadnie nic to chyba obrażam się na Rossnet na dobre... Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5969943 Napisano: 21.01.2015 11:35:18 w Rossmann
martunik3, wejdź w swój profil i w zakładkę "Moje konkursy". Tam powinnaś mieć konkursy, w których brałaś udział i drogerię, w której zaznaczyłaś, że chcesz odebrać nagrodę. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5969942 Napisano: 21.01.2015 11:31:27 w GFK
koki napisał(a):

Alkohole +10

Proszę Was, piszcie mniej więcej co zaznaczacie, bo liczba punktów niewiele pomoże innym. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5969721 Napisano: 20.01.2015 16:58:05 w Żegnamy zmarłych
cudaczek121 napisał(a):

tygrysek82bu napisał(a):

Po ciężkim wypadku, po trzech miesiącach śpiączki, dziś zasnął na zawsze mój Tata :'(  Do końca mieliśmy nadzieję, że się obudzi...

Bardzo mi przykro emotka Pamiętam jeszcze jak pisałaś o Jego wypadku i nawet myślałam, że jednak wszystko się dobrze skończyło,ech.

Ja teraz przeczytałam i jestem w szoku emotka
tygrysek82bu, w takich chwilach nie wiadomo nawet co powiedzieć, żeby to miało sensu, a i tak nic nie jest w stanie zmniejszyć Twojego bólu... przykro mi emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

ondine

#5969716 Napisano: 20.01.2015 16:46:46 w Lotto i inne
filippo, przepraszam, ale wpadłeś ze skrajności w skrajność. Uwierz, że naprawdę nie wszyscy ludzie, którzy grają są głupkami i nie
każdy, kto gra musi być spłukany... Dlaczego ciotka Moniki ma
oddawać wygrane przez siebie pieniądze? Zakładam, że nie gra po to,
żeby rozdawać je charytatywnie... Ty jak wygrasz w konkursie to też oddajesz nagrody? Poza tym po 1. ja nie gram i przebywanie w tego typu
wątkach totalnie mnie do grania nie zachęca, po 2. mój tata gra w Lotto i
nie uważam go ani za głupka ani za spłukanego człowieka  
Zakładasz, że każdy, kto gra jest spłukany, spalony i chyba niedługo
zostanie bezdomnym. To pewnie jakieś 50% społeczeństwa, bo wiele osób
gra. To może idąc tym tropem to Lotto jest źródłem biedy w tym kraju?
Nie przesadzaj... Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5969607 Napisano: 20.01.2015 12:59:43 w Biedronka
gizmo napisał(a):

Były już może gdzieś wyniki 'Doje Frugo w Biedronce' z grudnia?

Daaaaaawno emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5969601 Napisano: 20.01.2015 12:54:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
constanza napisał(a):

ondine napisał(a):

dede napisał(a):Jak zwykle kiedy jest dużo nagród emotka  Wysłałam im na razie dane o których mowa na liście laureatów, ale w regulaminie to i o PESELu mowa jest, zobaczymy, jakby coś to pewnie się odezwą jeszcze. Dzięki za info emotka

Pisali w komentarzach, żeby odesłać dane z regulaminu, ktoś się pytał po co im PESEL i numer dowodu itd, ale nie odpowiedzieli emotka

O masz, to teraz komentarze trzeba czytac wszystkie zeby spełnić wymogi i nagordę dostać?ja wyslalam tylko dane, o które prosili w PDF-ie.  I niech tylko spróbują mi za to nagorde odebrać emotka  

Nie trzeba, ale wolno emotka Informacje były sprzeczne, więc ja byłam ciekawa. Regulamin jest dla mnie bardziej wiążący, stąd miałam wątpliwości emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5969478 Napisano: 19.01.2015 22:10:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dede napisał(a):

Jak zwykle kiedy jest dużo nagród emotka  Wysłałam im na razie dane o których mowa na liście laureatów, ale w regulaminie to i o PESELu mowa jest, zobaczymy, jakby coś to pewnie się odezwą jeszcze. Dzięki za info emotka

Pisali w komentarzach, żeby odesłać dane z regulaminu, ktoś się pytał po co im PESEL i numer dowodu itd, ale nie odpowiedzieli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5969430 Napisano: 19.01.2015 20:11:06 w SZUKAM....
trampek napisał(a):

ondine napisał(a):trampek, powinnaś dostać maila z tematem "Nowa wpłata od Kupującego X" (X to nazwa użytkownika, który dokonał wpłaty).
Jeśli nie dostałaś takiego maila to wpłata nie została dokonana. Może brakuje którychś danych do jej wykonania albo coś.
Sprawdź jeszcze Moja sprzedaż > PayU > Saldo i wypłata środków. Jeśli tam masz "do wypłaty masz 0,00 zł" tzn, że wpłaty po prostu nie ma.
A najlepiej będzie jeśli poprosisz Kupującego o anulowanie płatności i wpłatę przelewem tradycyjnym...

tak mam ale o to chodzi, ze mowila ze zaplacicli? i co teraz? a jak anuluje i wplaci jeszcze raz to nie pobierze jej 2 razy pieniedzy?


wczesniej jak sprzedawalam to wlasnie tak mialam jak mowisz a teraz nie mam okienka w tym lista wplat od kupujacych

Więc skoro nie masz maila, nie masz wpłaty to nie masz kasy i może sprzedający coś "pokopał". Jeśli anuluje płatność to jej nie zabiorą pieniędzy. Czasem PayU się zacina, mi też już parę razy się tak zdarzyło. Anulowałam płatność, wpłaciłam jeszcze raz i było OK. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5969427 Napisano: 19.01.2015 20:04:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dede napisał(a):

Mam pytanie do osób które wygrały vouchery w konku cześć Pendolino. Czy dane można wysłać z dowolnego maila czy poprzez wiadomość prywatną na fb? Pytam bo zastanawiam się jak oni weryfikują osoby które są inaczej podpisane na fb?

Dane trzeba wysłać na maila, nie przez czat na Facebooku. Ja wysłałam z maila, którego wpisanego mam na Facebooku. Nie mam pojęcia jak oni to weryfikują, ale zrobiło się niezłe zamieszanie na FB i mogą przyłożyć większą wagę do weryfikacji. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5969426 Napisano: 19.01.2015 20:00:01 w SZUKAM....
trampek, powinnaś dostać maila z tematem "Nowa wpłata od Kupującego X" (X to nazwa użytkownika, który dokonał wpłaty).
Jeśli nie dostałaś takiego maila to wpłata nie została dokonana. Może brakuje którychś danych do jej wykonania albo coś.
Sprawdź jeszcze Moja sprzedaż > PayU > Saldo i wypłata środków. Jeśli tam masz "do wypłaty masz 0,00 zł" tzn, że wpłaty po prostu nie ma.
A najlepiej będzie jeśli poprosisz Kupującego o anulowanie płatności i wpłatę przelewem tradycyjnym... Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5969370 Napisano: 19.01.2015 16:22:44 w Rossmann
maa napisał(a):

orientuje sie ktos moze kiedy beda wyniku pozostalych konkursow w rossnecie?

Gwiazdka z Nanu 20 stycznia
Magiczne Święta 20 stycznia
Dbaj o wątrobę 21 stycznia
Dog Model/Cat Model 22 stycznia
Świąteczny Rimmel 22 stycznia
Naturalna przekąska 23 stycznia
Katy Perry na żywo 23 stycznia Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5969250 Napisano: 19.01.2015 12:50:11 w Pomocy!!!!
dolly napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

dolly napisał(a):

napisał(a):ilonaxx5 napisał(a):da się odzyskać startówkę pisze że karta sim nie aktywna emotka

jeżeli możesz się na nią dodzwonić to tak.
Napisz maila do BOK-u, ze karta odbiera polączenia, tylko skończyła się ważność konta, a chciałabyś odzyskać numer.

niestety nie można się na nią dodzwonić emotka

to moim zdaniem po ptakach emotka

Moim też, pewnie zaraz numer wpadnie do sprzedaży o ile już w niej nie jest ... Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5969139 Napisano: 19.01.2015 00:38:56 w Lotto i inne
filippo napisał(a):

Dziwię się wszystkim ludziom że są tak głupi by grać w lotto, uprawiać hazard czy zajmować się innymi grami na które nie ma się wpływu (forex, giełda itd.). Ja wygrywam tylko wtedy gdy nie wkladam żadnego wkladu wlasnego, a jak nie wygram to przynajmniej nie przegrywam.

Ciekawe czy to samo powie ktoś, kto wygrał w Totka albo gra z powodzeniem na giełdzie ? emotka
Jeśli mówimy o większej kasie... na tym, w co nie wkładasz żadnego wkładu własnego nie wzbogacisz się znacznie. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5969021 Napisano: 18.01.2015 14:37:35 w Rossmann
trampek napisał(a):

Hej a ja sie wkurzylam kupilam bobini i wyszedl jeden pragaon ;/;/

To do nich napisz  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5968939 Napisano: 17.01.2015 23:10:54 w SZUKAM....
dede napisał(a):

Szukam czy przy odbiorze nagrody z konka Nivea ,,jak się czujesz w swojej skórze" był jakiś protokół odbioru nagrody czy tylko jeden, zwyczajny podpis wystarczył?

Są protokoły emotka "Mój" kurier stwierdził, że są upierdliwi jeśli chodzi o te protokoły. Wyświetl w wątku >>
0 0