Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#5972263 Napisano: 27.01.2015 16:39:18 w Ambasadorinnowacji - Philips
Burak emotka Zastanawiałam się też czy ona tą marchewkę z talerzyka też włożyła, ale tego nie pokazali, więc chyba nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5972182 Napisano: 27.01.2015 12:57:36 w Ambasadorinnowacji - Philips
Robot planetarny Philips
1. Otwierane ramię
2. obie powyższe odpowiedzi są prawidłowe
3. zaokrąglone krawędzie i ukryte zawiasy
4. akcesoria do wyrabiania, mieszania i ubijania poruszają się wyjątkowym ruchem do
przodu i do tyłu, a nie tylko po okręgu, co pozwala na
dotarcie do wszystkich zakamarków misy, dzięki czemu uzyskuje się gładko
i dokładnie wymieszane składniki
5. 1,3 kg Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5972176 Napisano: 27.01.2015 12:45:20 w Wkurza mnie...
aniabania napisał(a):

Wkurza mnie sesja mojego męża. Wychodzę z dzieckiem do dziadków, on się uczy całe weekendy, nic nie mogę zrobić. A potem jak przychodzą wyniki, to dwója dwóję pogania emotka No co jest! emotka

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko mu współczuć. Wiem coś ostatnio o braku koncentracji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5972150 Napisano: 27.01.2015 11:43:25 w SZUKAM....
100krotka napisał(a):

luk1990 napisał(a):

co to za konkurs,gdzie mozna wygrac bilety na pingwiny z madagaskaru ? :>

Też chciałabym się dowiedzieć emotka

To czasem nie konkurs z Demotywatorów, który ktoś dodawał do "teraz" ? Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5972105 Napisano: 27.01.2015 10:20:02 w Ambasadorinnowacji - Philips
xooxooxoo napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

marta_1234 napisał(a):

napisał(a):xooxooxoo napisał(a):

napisał(a):napisał(a):marta_1234 napisał(a):

napisał(a):napisał(a):napisał(a):xooxooxoo napisał(a):Pisałyście ten tekst o postanowieniach noworocznych długi? Zastanawiam się czy w ogóle mi to zaakceptują emotka

 Napisałam na pół ich "okienka". Obecnie przy tym zadaniu mam status  zrealizowane. Punktów jakichkolwiek za to żadnych nie mam. 

Na razie mam tak samo, również zrealizowane tak jak w kilku poprzednich ale jeszcze nie są sprawdzone. emotka  Ale właśnie to ostatnie mnie ciekawi najbardziej, czy wystarczyło napisać cokolwiek czy bardziej się postarać.

Napisałam o postanowieniu chodzenia na siłownię, że po odświeżeniu się po ćwiczeniach trzeba wysuszyć włosy, a do tego potrzebna jest suszarka ich firmy (podałam  jakiś model). To wtedy przyszło mi pierwsze do głowy. Pozostaje tylko czekać i tyle, bo sami już gubią    się w tych swoich nowościach.

ja mam zaakcpetowane 1 i 2 punkty (2 oznaki mam(. czekam na akcpetacje tej 3 grupy emotka

Ja też czekam... za 5 minut nowe wyzwania, więc co już nie dadzą tej trzeciej odznaki? emotka  

Dadzą na pewno, cierpliwości. Oni muszą to wszystko przeczytać. Spokojnie, jest czas, jeszcze nie ma licytacji, więc nie ma co się niecierpliwić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5972060 Napisano: 26.01.2015 23:26:35 w Ambasadorinnowacji - Philips
Pociong napisał(a):

ciekawe czy jak będą nowe zadania to nie przepadną nam te "stare", niezaakceptowane odznaki..

No bez przesady, przecież to w ich gestii leży wyrobienie się z przyznaniem punktów i odznak emotka My się w czasie wyrobiliśmy, więc dlaczego mielibyśmy nie dostać za wykonane wyzwania punktów/odznak? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5971449 Napisano: 25.01.2015 00:47:20 w Rossmann
monikar napisał(a):

Kiedyś nie trzeba było inwestować w konkursy na Rossnecie a nagrody były o wiele lepsze-no i konkursów więcej...:(

Dokładnie... Jakoś przyjemniej się grało, przynajmniej mi. Fakt, że wygrywały całe rodziny, to był minus, ale też nie było takiego zamieszania z kodami (drukują, nie drukują) i nagrody lepsze.
Rossmann się psuje coś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5971292 Napisano: 24.01.2015 15:14:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
makufi napisał(a):

Co sądzicie o tym konkursie,ściema? https://www.faceb.../?type=1&theater


Jasne, że ściema, dziwi mnie, że jeszcze ktoś wierzy w tego typu "konkursy", a polubień i udostępnień czasem mają tysiące emotka

katoda napisał(a):

Ściema, jestem przekonana, że włamali się na profil Rossmanna emotka Ja to zaraz przypominam sobie akcję z koszami słodyczy, więc nie radzę nikomu podawać maila...

Nie musieli się włamywać, bo to profil FAŁSZYWY. Wejdź w zdjęcie z tła i zobacz skąd się wziął znaczek profilu zweryfikowanego przy nazwie strony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5971290 Napisano: 24.01.2015 15:10:26 w SZUKAM....
mkrzysiek napisał(a):

szukam osoby która zna się na drukarkach
Koleżanka chce kupić Brother model J4110 lub J132 lub J152 która jest dobra?
Tusze mają w takiej samej cenie.
A może inny model polecacie ?

Znajomy informatyk bardzo poleca te drukarki emotka Nie wiem jak te wymienione, ale babcia (wiem, dla niektórych to będzie szok emotka ) ma DCP-1512E (urządzenie wielofunkcyjne) i jest genialna! Tylko trochę duża. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5971270 Napisano: 24.01.2015 13:50:07 w SZUKAM....
sylwika76 napisał(a):

czy może mi ktoś powiedzieć jaka była cena Palmy konkursowej w Carrefour i Kaufland
mam po 2 paragony i nie wiem która jest konkursowa a pisze tylko , że to palma

Spójrz na datę. Jeśli kupiona po 15.11. to paragon uznają, czy opakowanie konkursowe czy nie to się nie liczy. Ale u mnie w C4 Express kosztowała 2,35 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5971235 Napisano: 24.01.2015 12:01:58 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie.... ból gardła i perspektywa hardkorowego egzaminu za tydzień emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5971103 Napisano: 23.01.2015 19:55:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
MAGDAnek napisał(a):

ondine napisał(a):

aneti napisał(a):czy ktoś jeszcze czeka na dopasowane kosmetyki Nivea?

Ja też czekam z przedostatniego etapu.

Ja również czekam na zestaw z przed ostatniego etapu, a siostra z ostatniego, nie mam regulaminu wiec nie wiem czy powinnam się już martwić.

Nie. Mają czas do końca stycznia. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5971101 Napisano: 23.01.2015 19:52:03 w Rossmann
edi999a napisał(a):

Macie zapisany regulamin Naturalnej przekaski? Poprosze emotka

http://www.rossne...f-b449-5c7de13a8e7e# Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5971038 Napisano: 23.01.2015 17:41:18 w Rossmann
Jak ktoś ma aplikacje Rossmanna na telefonie to lista bez problemu się wyświetla. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5970939 Napisano: 23.01.2015 15:30:57 w GFK
zawodowakonkursowiczka napisał(a):

Ile dni po wysłaniu charakterystyki czekaliście na skaner?

Koleżanka 4 dni czekała. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5970915 Napisano: 23.01.2015 15:07:44 w Informują

ondine

#5970906 Napisano: 23.01.2015 14:59:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aneti napisał(a):

czy ktoś jeszcze czeka na dopasowane kosmetyki Nivea?

Ja też czekam z przedostatniego etapu. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5970900 Napisano: 23.01.2015 14:55:07 w Informują
katrin1 napisał(a):

Palma-kolejne foremki tym razem z 9.01. Ale mają tempoemotka . W 1 dzień miesiąc przeskoczyli.

Palma dzwoni z zastrzeżonego? Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5970652 Napisano: 22.01.2015 23:51:23 w RMF
grabek03 napisał(a):

ondine napisał(a):

napisał(a):grabek03 napisał(a):Dawno nie używany temat, no to odświeżę emotka  
Słuchajcie, mam pytanie. Czy w RMF też za sms-y rozdają płyty jako nagrody tak jak np. w Radiu ESKA? Czy w ogóle jest jeszcze takie radio jak ESKA, gdzie codziennie mają bardzo dużo płytek do rozdania dla słuchaczy? 

Rozdają płyty, ale nie tak często jak w Esce. Częściej za SMS'y rozdają radiowe gadżety... Czasem też rozdają książki, ale np. kto pierwszy się dodzwoni albo wyśle maila. Ale warto dzwonić uparcie, ile razy wygrywałam w RMF'ie to z 10-15 minut po sygnale, zawsze jeszcze mają nagrody, a sporo osób rezygnuje po pięciu minutach jak jest ciągle zajęte emotka

A czy są jakieś konkretne programy czy też godziny kiedy można wysłać te smsy czy też maile? Bo ja słucham dość często RMF i ni cholerki nigdy nie trafiłem na czas kiedy coś rozdawali emotka

Nie ma takich typowych akcji jak w Esce. Gadają sobie na konkretny temat i nagle mówią np. żeby słuchacze się odnieśli do tego tematu i wtedy podają numer, piszesz SMS, jak im się spodoba to czytają czasem jakąś odpowiedź i mówią, że wysyłają gadżety, ale takich typowych akcji nie ma. A książki często w Faktach Kulturalnych. Np. jak mówią o jakiejś książce nowo wydanej to mówią, że mają kilka egzemplarzy i żeby wejść najczęściej na RMF24 i sprawdzić jak zdobyć. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5970648 Napisano: 22.01.2015 23:42:10 w RMF
grabek03 napisał(a):

Dawno nie używany temat, no to odświeżę emotka  
Słuchajcie, mam pytanie. Czy w RMF też za sms-y rozdają płyty jako nagrody tak jak np. w Radiu ESKA? Czy w ogóle jest jeszcze takie radio jak ESKA, gdzie codziennie mają bardzo dużo płytek do rozdania dla słuchaczy? 

Rozdają płyty, ale nie tak często jak w Esce. Częściej za SMS'y rozdają radiowe gadżety... Czasem też rozdają książki, ale np. kto pierwszy się dodzwoni albo wyśle maila. Ale warto dzwonić uparcie, ile razy wygrywałam w RMF'ie to z 10-15 minut po sygnale, zawsze jeszcze mają nagrody, a sporo osób rezygnuje po pięciu minutach jak jest ciągle zajęte emotka Wyświetl w wątku >>
0 0