Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#5973848 Napisano: 30.01.2015 20:04:53 w Sport
Kurczę, nie oglądałam, bo byłam w podróży, ale słuchałam cały czas relacji no i... masakra emotka Obejrzę na spokojnie po weekendzie, ale nie wiedziałam, że takie akcje się działy po meczu jak podziękowanie dla sędziów emotka Nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić jak można zgodzić się na organizację mistrzostw w tak wpływowym kraju jak Katar, przecież to było do przewidzenia, że oni za WSZYSTKO zapłacą... emotka Ciekawe co na to IHF ? Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5973688 Napisano: 30.01.2015 14:14:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

nie było dziś maili? 

Wysłałam wczoraj swoje pierwsze zgłoszenie i z ciekawości śledziłam forum, nikt nic nie pisał, więc chyba nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5973628 Napisano: 30.01.2015 12:48:37 w Gratulacje! Dla wygranych!
Ogromnie gratuluję, zazdroszczę i życzę udanej podróży !!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5973607 Napisano: 30.01.2015 12:25:30 w Wkurza mnie...
polarniczka napisał(a):

ondine napisał(a):

dorotade napisał(a):

napisał(a):polarniczka napisał(a):

napisał(a):napisał(a):emka86 napisał(a):Wkurza mnie ,iż syna dotychczasowa nauczycielka nie wróci już do pracy - zaszła w ciążę i zostanie na zwolnieniu do końca roku szkolnego. Od początku roku dzieci mają 2 nauczycielki na zmianę... Dla dziecka 5 letniego to ogromny stres i szok... Dzieci prawie nic się nie uczą ,a zajęcia przypominają ,,przechowalnię ,,. Jak te maluchy mają wkroczyć  w 1 klasę?

wychodzi na to, że przedszkolanki i nauczycielki nie powinny zachodzić w ciąże...no nieźle


No sorry, ale taki tekst to dla mnie jak dostać obuchem między oczy. Jestem mamą 6 - latki i wiem, co znaczy zmiana nauczycielki w trakcie roku i wiem, jak dzieci na to reagują (żeby nie było, że jestem stronnicza - rozumiem też potrzeby młodych kobiet, które chcą założyć rodzinę).

emka86, trzymaj się emotka


To co powinna sobie wybierać termin zajścia w ciążę tak, żeby w razie czego nie odeszła w ciągu roku ?  emotka
Rozumiem problem, ale też mam wrażenie, że dzieci się szybko przyzwyczajają i nie zostawia to rysy na ich psychice, gorzej z rodzicami  emotka Ale nie zgodzimy się raczej w tym temacie, uważam, że dzisiejszy świat jest... przewrażliwiony.

gorzej niż przewrażliwiony...wszyscy chuchają, dmuchają zamiast przyzwyczajać do realiów życia...jak ja miałam parę lat (w latach 80) nikt się z dziećmi nie cackał a teraz jak widzę co się porobiło to mi ręce opadają...


Chciałam to delikatnie ująć, bo znam rodziców i wiem, że niektórzy wręcz agresją reagują. Jestem ostrożna  emotka
Jeśli dziecko zmienia nauczyciela to prędzej czy później wychodzi na plus dla niego, bo nie jest ukierunkowane na jedną osobę, uczy się przystosowywać do różnych, nowych, innych warunków, jest bardziej otwarte, śmiałe i jestem zdania, że wiek niewiele tu ma do rzeczy. Stres... wchodzi zawsze w grę, ale często jest chwilowy, jak trwa dłużej to jest niepokojące. Często też jest tak, że rodzice przeżywają, stresują się, a dzieci to wyczuwają i też reagują nerwowo. Dzieci są dzielne! emotka
Ogólnie zgadzam się z Tobą, pomyślcie czy kiedyś któryś rodzic by się przejął takimi rzeczami. A sama miałam zmieniane nauczycielki począwszy od przedszkola przez szkołę podstawową. Ani tego jakoś nie przeżywałam ani nie kojarzy mi się to z traumą  emotka
emka86, rozumiem to, że się denerwujesz, ale spróbuj znaleźć plusy tej sytuacji, bo są emotka Dacie sobie radę! Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5973596 Napisano: 30.01.2015 12:04:21 w Wkurza mnie...
dorotade napisał(a):

polarniczka napisał(a):

emka86 napisał(a):Wkurza mnie ,iż syna dotychczasowa nauczycielka nie wróci już do pracy - zaszła w ciążę i zostanie na zwolnieniu do końca roku szkolnego. Od początku roku dzieci mają 2 nauczycielki na zmianę... Dla dziecka 5 letniego to ogromny stres i szok... Dzieci prawie nic się nie uczą ,a zajęcia przypominają ,,przechowalnię ,,. Jak te maluchy mają wkroczyć  w 1 klasę?

wychodzi na to, że przedszkolanki i nauczycielki nie powinny zachodzić w ciąże...no nieźle


No sorry, ale taki tekst to dla mnie jak dostać obuchem między oczy. Jestem mamą 6 - latki i wiem, co znaczy zmiana nauczycielki w trakcie roku i wiem, jak dzieci na to reagują (żeby nie było, że jestem stronnicza - rozumiem też potrzeby młodych kobiet, które chcą założyć rodzinę).

emka86, trzymaj się emotka


To co powinna sobie wybierać termin zajścia w ciążę tak, żeby w razie czego nie odeszła w ciągu roku ? emotka
Rozumiem problem, ale też mam wrażenie, że dzieci się szybko przyzwyczajają i nie zostawia to rysy na ich psychice, gorzej z rodzicami  emotka Ale nie zgodzimy się raczej w tym temacie, uważam, że dzisiejszy świat jest... przewrażliwiony. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5973578 Napisano: 30.01.2015 11:26:50 w Ambasadorinnowacji - Philips
aniabania napisał(a):

ondine napisał(a):
Ciekawe czy moją wieżę zaakceptują z czasów, kiedy jeszcze były tylko kasety magnetofonowe i płyty winylowe emotka


Mnie zaakceptowali walkmana, więc z wieżą nie powinno być problemów  emotka

O dzięki, że mi przypomniałaś, mam jeszcze discmana, stare rupiecie, a jednak z sentymentu je mam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5973456 Napisano: 29.01.2015 23:21:39 w GFK
jokan napisał(a):

napisał(a):

napisał(a):

powinno by tak, ze ci co juz wejda w ankieta, powinni na spokojnie skonczyc emotka

Czasem po prostu szukają osób o innym profilu, co nie zmienia faktu, że też mnie to wkurza emotka



tak wiem, ale mi nie wyskoczylo, ze nie pasuje do profilu

Pracowałam w call center i też jak osoba nie spełniała wymogów (czyli odpowiedziała na pytanie inaczej niż oczekują) w dalszej części ankiety to się mówiło wymijająco, że liczba respondentów przekroczyła dopuszczalną wielkość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5973454 Napisano: 29.01.2015 23:18:02 w Ambasadorinnowacji - Philips
zdolnabestia napisał(a):

Ja mam bardzo starą suszarkę, więc na paragon nie było szans. Dałam pierwsze zdjęcie z neta, a drugie, jako dowód - zdjęcie mojej suszarki.

Oni to muszą zaakceptować? Bo dodało mi produkt, a punktów nie.
Ciekawe czy moją wieżę zaakceptują z czasów, kiedy jeszcze były tylko kasety magnetofonowe i płyty winylowe emotka

I wreszcie mam trzecią odznakę i punkty za artykuł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5973448 Napisano: 29.01.2015 23:02:33 w GFK
jokan napisał(a):

kto mi powie dlaczego w ankietach jest tak bez sensu, przejdzie sie kilka pytan a pozniej wyskakuje glupi komunikat

Bardzo dziękuję za gotowość do udziału w badaniu. Niestety w chwili obecnej liczba respondentów przekroczyła
dopuszczalną dla tego badania wielkość. Miło mi poinformować, że mimo to
ma Pani doliczone do swojego konta 10 punktów.

.Zapraszamy następnym razem.


powinno by tak, ze ci co juz wejda w ankieta, powinni na spokojnie skonczyc emotka

Czasem po prostu szukają osób o innym profilu, co nie zmienia faktu, że też mnie to wkurza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5973312 Napisano: 29.01.2015 18:50:21 w Udane wymiany - polecane nicki:)
zazulek napisał(a):

polecam ondine - porządna firma emotka

I wzajemnie emotka Dzięki! Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5973276 Napisano: 29.01.2015 17:33:14 w GFK
aniolka2310 napisał(a):

martunik3 napisał(a):

+33 "Zaproszenie do nowego rodzaju badania" i zakwalifikowałam się. Jak dobrze pójdzie, jak poprzednio, na końcu otrzymam 1111 pkt  emotka   (3 tyg. badań)

I u mnie emotka

U mnie też emotka Zainstalowałyście program? Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5972990 Napisano: 29.01.2015 10:47:33 w Wkurza mnie...
100krotka napisał(a):

"Tym razem nie udało Ci się trafić nagrody.
Dziś możesz jeszcze zagłosowac 0 razy!"
PEPSIemotka czy ja kiedykolwiek trafię inny komunikatemotka

To się dołączę, bo mnie wkurza to, że chwilę po 10 już jest pozamiatane. A że nigdy nie mogę punktualnie o 10:00 być przy komputerze to wiecznie mam "Pula nagród z dnia XX.XX została już wyczerpana." emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5972856 Napisano: 28.01.2015 23:00:26 w SZUKAM....
madziulka2434 napisał(a):

dobrej duszyczki,która załozyłaby mi konto na instagramieemotka  nie posiadam tak wyspecjalizowanego tejefonu zebym mogła to sama zrobić,a jeśli z komputera można się zalogować więc.....emotka

Ale przez komputer zdjęć wrzucać i tak nie będziesz mogła, a oglądać można bez konta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5972853 Napisano: 28.01.2015 22:46:34 w Sport
baxter napisał(a):

ondine napisał(a):

napisał(a):baxter napisał(a):no niektóre decyzje sedziowskie dziwne, ciekawe jak to będzię z Katarem - pewnie sędziowie to jeden przeciwnik więcejemotka
no i co, Niemcy, Dania do domu a Polacy graja dalej emotka

Pewnie tak będzie i będzie ciężko, ale z Chorwacją też dawali nam małe szanse na wygraną emotka Ja jakimś wielkim mega, giga psycho-fanem nie jestem, ale jestem ze świętokrzyskiego, a tu się żyje Vive i piłką ręczną, więc wszyscy kibicują. Jeśli chodzi o mnie to jedyne, czego nie obejrzę nigdy to mecz piłki nożnej... emotka A siatkówkę, skoki narciarskie i piłkę ręczną uwielbiam oglądać emotka

o, widzę, że jest nas tu więcej ze świetokrzyskiego bo ja również emotka a w wygraną z Katarem jak najbardziej wierzę i nie biorę pod uwagę innej  ewentualności i z całego serca życzę chłopakom a nam kibicom podobnych emocji jak w ostatnich meczachemotka

A no proszę emotka To tak małe województwo, że rzadko zdarza mi się spotkać kogoś np. na forum, więc tym bardziej miło. Jestem okropnie zła, że nie zobaczę meczu z Katarem i kolejnych, bo mam akurat zajęcia, jaka niesprawiedliwość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5972834 Napisano: 28.01.2015 21:55:15 w Sport
baxter napisał(a):

no niektóre decyzje sedziowskie dziwne, ciekawe jak to będzię z Katarem - pewnie sędziowie to jeden przeciwnik więcejemotka
no i co, Niemcy, Dania do domu a Polacy graja dalej emotka

Pewnie tak będzie i będzie ciężko, ale z Chorwacją też dawali nam małe szanse na wygraną emotka Ja jakimś wielkim mega, giga psycho-fanem nie jestem, ale jestem ze świętokrzyskiego, a tu się żyje Vive i piłką ręczną, więc wszyscy kibicują. Jeśli chodzi o mnie to jedyne, czego nie obejrzę nigdy to mecz piłki nożnej... emotka A siatkówkę, skoki narciarskie i piłkę ręczną uwielbiam oglądać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5972792 Napisano: 28.01.2015 20:38:21 w Sport
baxter napisał(a):

czyżby nie było na forum kibiców piłki ręcznej i horrorów emotka nasi chłopcy takie emocje nam zapewniają, brawo emotka jesteśmy w półfinale emotka
http://ofsajd.one...a-brawo-polacy/r03pb

Jakże nie ma jak są emotka Ale to był genialny mecz emotka Genialny!!!!!! Pod koniec się trzęsłam jak galareta, współczułam im nerwówki i podziwiałam zachowanie zimnej krwi! Ale bezpodstawne wykluczenie dla Chrapkowskiego do teraz mnie wkurza! Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5972732 Napisano: 28.01.2015 17:48:07 w Ambasadorinnowacji - Philips
Reni napisał(a):

Zaliczyło mi pkt w zaletach sokowirówki: jabłko i burak emotka


Dzięki za info emotka

zdolnabestia napisał(a):

Wygląda, jakby brakujące wszystkim punkty za poprzedni etap olali, skoro z aktualnego etapu przyznają na bieżąco emotka

Nie wierzę, że odwalili by taką akcję. emotka Mają na to miesiąc, ja czekam i będę reagować. Jak komuś już sprawdzają ponad 30 dni, niech też reaguje emotka
Pamiętajcie, że zgłoszenie do testów blendera można się zgłaszać tylko do 4.02., a nie do końca czasu wyzwań z tego etapu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5972587 Napisano: 28.01.2015 12:14:56 w GFK
monikar napisał(a):

prezol napisał(a):

monikar napisał(a):Doładowanie przychodzą ekonomicznym czy priorytetem?

 na maila:)


No właśnie podobno teraz pocztą...

Przy zamówieniu w Sklepie pojawia się info "UWAGA: Wszystkie zamówienia złożone po 1 stycznia 2015 wysyłamy wyłącznie listem poleconym." Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5972280 Napisano: 27.01.2015 17:05:37 w Ambasadorinnowacji - Philips
kaskaderka1 napisał(a):

ondine napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):Ja wpisałam burak,jabłko,marchew

Jeśli będziesz mogła to daj znać jak Ci zaakceptują to wyzwanie emotka

ok.

A otrzymałyście punkty za "kosmos"? emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka

Nie brałam w tym udziału, ale pisałam artykuł na bloga i jeszcze nie mam punktów ani odznaki. Mają 30 dni od zrobienia wyzwania na przyznanie punktów. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5972267 Napisano: 27.01.2015 16:47:37 w Ambasadorinnowacji - Philips
kaskaderka1 napisał(a):

Ja wpisałam burak,jabłko,marchew

Jeśli będziesz mogła to daj znać jak Ci zaakceptują to wyzwanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0