Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#5977102 Napisano: 07.02.2015 19:54:59 w Ambasadorinnowacji - Philips
Jak oni informują osoby, które załapały się do jakichś testów? Są gdzieś ogłaszani testerzy? Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5976932 Napisano: 06.02.2015 21:36:29 w GFK
mama2006 napisał(a):

kate1980 napisał(a):

monikar napisał(a):Mnie ta aplikacja strasznie spowalnia komputer...

a ja myślałam, że to u mnie coś nie tak emotka

i ja też tak mam, myślałam że coś mi się chrzani

Może to też zależy od przeglądarki? Może Chrome tak zamula? Ja mam Mozillę i nie zauważyłam żadnej różnicy. A kompa też nie mam pierwszej nowości emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5976829 Napisano: 06.02.2015 16:58:04 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Vouchery na Pendolino przyszły poleconym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5976828 Napisano: 06.02.2015 16:57:15 w SZUKAM....
gusiabo81 napisał(a):

czy odbierając bilet z tic tac trzeba w kinie podać to samo imię i nazwisko co na zgłoszeniu czy wystarczy tylko kod?

Oni chcą tylko kod, nie chcą żadnych danych. Przynajmniej w moim przypadku tak było. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5976824 Napisano: 06.02.2015 16:52:13 w GFK
wasata napisał(a):

martunik3 napisał(a):

Ankieta w badaniu Internet Monitor GfK wypełniona, trochę dużo wypełniania emotka

A jezeli nie podobal im sie moj profil i dostałam 10pkt, to nadal biore udzial w badaniu? Jestem ciemna w tym wszystkim emotka i to moje pierwsze badanie. emotka

Nie, jeśli dostałaś 10 punktów to nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5976467 Napisano: 05.02.2015 21:27:30 w SZUKAM....
memos napisał(a):

Szukam czy na wygrana w  Delmie sa jakies gotowe oswiadczenia. W reg. jest mowa o wzorach oswiadczen, ale ja nic nie widze.  Bede wdzięczna za pomoc.

Na samym dole: http://promocjadelma.pl/zasady Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5976034 Napisano: 04.02.2015 23:09:07 w GFK
monikar napisał(a):

ondine napisał(a):

napisał(a):monikar napisał(a):Ja zainstalowałam aplikację ale gdy klikam na znaczek GFK wyskakuje mi:  Please contact the panel support team for further information. 

Tak ma być czy coś pokręciłam?

Ale o jakim znaczku GFK mówisz? Bo ja nie mam żadnego znaczka. Po prostu jak się włączy przeglądarkę to otwiera się okienko z wyborem osoby i jest do wyboru: 1. Osoba, która bierze udział w badaniu 2. Gość, trzeba kliknąć na pierwszą osobę i tyle. O jakim znaczku mowa ?

Po zainstalowaniu aplikacji znaczek pojawia się na pasku przeglądarki

To u mnie nic takiego nie ma, a program zainstalowany emotka Może to zależy od przeglądarki. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5975948 Napisano: 04.02.2015 19:17:50 w GFK
monikar napisał(a):

Ja zainstalowałam aplikację ale gdy klikam na znaczek GFK wyskakuje mi:  Please contact the panel support team for further information. 

Tak ma być czy coś pokręciłam?

Ale o jakim znaczku GFK mówisz? Bo ja nie mam żadnego znaczka. Po prostu jak się włączy przeglądarkę to otwiera się okienko z wyborem osoby i jest do wyboru: 1. Osoba, która bierze udział w badaniu 2. Gość, trzeba kliknąć na pierwszą osobę i tyle. O jakim znaczku mowa ? Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5975935 Napisano: 04.02.2015 19:09:01 w Ambasadorinnowacji - Philips
zdolnabestia napisał(a):

No właśnie skomentowałam. Może komentarz był za krótki, albo za mało kreatywny?

Edit: znalazłam swój komentarz, jest normalnie dodany, wszystko gra.

To może nie zaliczył się głos jak kliknęłaś "Ulubione", ja bym napisała do nich, co tam Ci zależy, skoro wszystko zrobiłaś dobrze to niech nie robią takich akcji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5975550 Napisano: 03.02.2015 23:19:35 w Ambasadorinnowacji - Philips
zdolnabestia napisał(a):

0 pkt. Odrzucono wykonanie zadania - Zagłosuj na najbardziej inspirujące postanowienie noworoczne! emotka

Ciekawe czemu... Już nie pamiętam dokładnie na czym polegało, ale wykonałam to poprawnie...

Tam trzeba było zagłosować na postanowienie i skomentować. Może nie skomentowałaś? Też o tym doczytałam jak już miałam wysyłać. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5975477 Napisano: 03.02.2015 20:55:17 w GFK
wasata napisał(a):

mi również się udało, zainstalowałam, ale żadnej zmiany w przeglądarce nie zauważyłam emotka coś zle zrobilam?

Jak wchodzisz w przeglądarkę to powinno wyskoczyć okienko GfK. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5975260 Napisano: 03.02.2015 14:22:10 w SZUKAM....
stokrotka238 napisał(a):

co to za konkurs imprezowy mix?

https://www.e-kon...ezowy-miks-2015.html Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5975187 Napisano: 03.02.2015 12:38:15 w SZUKAM....
rachel napisał(a):

a czy ten komunikat pojawia się w dowolnej liczbie, ktoś moze przyblizyć ja choć odrobinę? chociaz jeden mix bym chciała ustrzelic:P

No właśnie rozdają co setny głos. Od 10:00 rano jest nowa pula nagród, po prostu ktoś Cię ubiegł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5975106 Napisano: 03.02.2015 10:31:11 w Wkurza mnie...
asiam napisał(a):

ondine napisał(a):

Wkurzają mnie złodzieje z Allegro, którzy zarabiają na przesyłce! emotka

Przecież licytując zgadzamy się na podaną kwotę.emotka
Ale i tak nikt nie przebije tych, którzy nie chcą płacić prowizji Allegro  i za wysyłkę podają kosmicznej wysokości kwotę, która tak naprawdę jest ceną , którą chcą otrzymać za sprzedawany przedmiot( przedmiot jest wystawiany za złotówkę)A Allegro takich nie usuwaemotka

Dlatego nie licytuję, bo się nie zgadzam emotka No to możliwe, że mówimy o podobnych sytuacjach, tu mam przedmiot za 1 zł (choć to jest cena raczej realna, bo to drobne rzeczy), ale za trzy przedmioty lekkich jak piórko rzeczy (+ gabaryt A) liczą sobie 30 zł ! Raczej myślę, że po prostu dorabiają sobie na przesyłce za tanio wystawiony przedmiot albo tak jak mówisz, chcą się wymigać od prowizji. I wkurza mnie to, że Allegro nic z tym nie robi, bo nie ma szans na taką cenę wysyłki, a mimo to mafia kwitnie i ma się dobrze Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5975013 Napisano: 02.02.2015 22:28:22 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie złodzieje z Allegro, którzy zarabiają na przesyłce! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5974794 Napisano: 02.02.2015 16:59:05 w Dziś cieszę się z.....
Zaliczonej sesji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5974502 Napisano: 02.02.2015 12:01:59 w Sport
asante napisał(a):

ondine napisał(a):

napisał(a):asante napisał(a):

napisał(a):napisał(a):ondine napisał(a):Ogromnie się cieszę z trzeciego miejsca ! Są genialni emotka

napisał(a):napisał(a):napisał(a):taalvikki napisał(a):co wszyscy z tą Francją.. mi szkoda Kataru, bo ładnie grał. 
ale ludzie oczywiście są nastawieni na nie i nie patrzą obiektywnie. nawet komentatorzy nie potrafili być w miarę obiektywni. ktoś rzekł, że Katar kupował zawodników /kiedy Francja tak samo miała w swoich szeregach nierodowitych Francuzów/ i już poleciało. żałosne. zwłaszcza, że Katar odegrał uczciwy, dobry mecz.  gratuluję im 2 miejsca!

Naprawdę uczciwy mecz? Z tego co piszesz to chyba nie wiesz o co tak naprawdę chodziło i nie oglądałaś meczu Katarczyków z Polakami emotka
Oni mieli kupione wszystko. Sędziów, piłkarzy, trenera, KIBICÓW (tak, nawet kibicom zapłacono za doping) ! I to takie kupowanie, które nie ma nic wspólnego z nierodowitymi piłkarzami w reprezentacjach emotka

Tak samo, jak "uczciwie" kupili organizację mundialu w 2022 roku. Tylko tam już nie stworzą katarsko-niekatarskiej drużyny, bo przepisy są bardzo rygorystyczne. Ciekawe co wymyślą...

A nie wiedziałam nic o mundialu 2022, ale zastanawiałam się jak mogli się zgodzić na organizację mistrzostw w tak wpływowym kraju... Kasa, kasą, ale czy wszystkich udało im się kupić... Bo wychodzi na to, że tak emotka Przepisy bardziej rygorystyczne, ale sędziów też kupić można zawsze emotka
I ciekawi mnie jak odniesie się do całej tej sytuacji IHF, ale chyba jednak się nie odniesie emotka

Tam nikt się nie musiał zgadzać, to było głosowanie  emotka  A "kupienie" zostało udowodnione, wypłynęły na to dowody, a i tak nikt  z tym nic nie zrobił. 

No tak, nie ma na nich sposobu - jak nie kijem go to pałą emotka Dzisiejszym światem rządzi pieniądz, prawda powszechna... Nieważne, mamy brąz i cieszmy się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5974393 Napisano: 02.02.2015 00:26:42 w GFK
kinga255 napisał(a):

mi wyskakuje to okienko jak w tej instrukcji no to nic czekamy;)

To dobrze, na tym to polega emotka Oni to też wysyłali za dodatkowe punkty do Panelu Gospodarstw Domowych, kto skanuje, ten pewnie już to instalował emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5974390 Napisano: 01.02.2015 23:57:59 w Sport
asante napisał(a):

ondine napisał(a):Ogromnie się cieszę z trzeciego miejsca ! Są genialni emotka

napisał(a):taalvikki napisał(a):co wszyscy z tą Francją.. mi szkoda Kataru, bo ładnie grał. 
ale ludzie oczywiście są nastawieni na nie i nie patrzą obiektywnie. nawet komentatorzy nie potrafili być w miarę obiektywni. ktoś rzekł, że Katar kupował zawodników /kiedy Francja tak samo miała w swoich szeregach nierodowitych Francuzów/ i już poleciało. żałosne. zwłaszcza, że Katar odegrał uczciwy, dobry mecz.  gratuluję im 2 miejsca!

Naprawdę uczciwy mecz? Z tego co piszesz to chyba nie wiesz o co tak naprawdę chodziło i nie oglądałaś meczu Katarczyków z Polakami emotka
Oni mieli kupione wszystko. Sędziów, piłkarzy, trenera, KIBICÓW (tak, nawet kibicom zapłacono za doping) ! I to takie kupowanie, które nie ma nic wspólnego z nierodowitymi piłkarzami w reprezentacjach emotka

Tak samo, jak "uczciwie" kupili organizację mundialu w 2022 roku. Tylko tam już nie stworzą katarsko-niekatarskiej drużyny, bo przepisy są bardzo rygorystyczne. Ciekawe co wymyślą...

A nie wiedziałam nic o mundialu 2022, ale zastanawiałam się jak mogli się zgodzić na organizację mistrzostw w tak wpływowym kraju... Kasa, kasą, ale czy wszystkich udało im się kupić... Bo wychodzi na to, że tak emotka Przepisy bardziej rygorystyczne, ale sędziów też kupić można zawsze emotka
I ciekawi mnie jak odniesie się do całej tej sytuacji IHF, ale chyba jednak się nie odniesie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#5974383 Napisano: 01.02.2015 22:20:38 w Sport
Ogromnie się cieszę z trzeciego miejsca ! Są genialni emotka

taalvikki napisał(a):

co wszyscy z tą Francją.. mi szkoda Kataru, bo ładnie grał. 
ale ludzie oczywiście są nastawieni na nie i nie patrzą obiektywnie. nawet komentatorzy nie potrafili być w miarę obiektywni. ktoś rzekł, że Katar kupował zawodników /kiedy Francja tak samo miała w swoich szeregach nierodowitych Francuzów/ i już poleciało. żałosne. zwłaszcza, że Katar odegrał uczciwy, dobry mecz.  gratuluję im 2 miejsca!

Naprawdę uczciwy mecz? Z tego co piszesz to chyba nie wiesz o co tak naprawdę chodziło i nie oglądałaś meczu Katarczyków z Polakami emotka
Oni mieli kupione wszystko. Sędziów, piłkarzy, trenera, KIBICÓW (tak, nawet kibicom zapłacono za doping) ! I to takie kupowanie, które nie ma nic wspólnego z nierodowitymi piłkarzami w reprezentacjach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0